Jump to content
solweig

cyganka, czyli analityczna wielowatkowosc

Recommended Posts

solweig

_____________I______II______III______IV______V______VI_______VII

Przeszlosc____15_____16______17_____ 18_____19______20_______21

Teraz________8______9_______10_____11_____12______13_______14

Przyszlosc____1______2________3______4______5_______6________7

I. Praca/perspektywy

II. Dom/potrzeby

III. Szczescie/pragnienia

IV.Przyjaciele/wsparcie

V. Milosc/ sex

VI.Plany/cele

VII. Osobista misja

Karty nalezy czytac zarowno chronologicznie jak i tematycznie. Autorka nie nakresla perspektywy czasowej, ale sadze, ze mozna sie kartami umowic na rok/ 3 miesiace/ miesiac.

Zrodlo, The Tarot Bible, Sarah Bartlett

solweig
Świetny rozkład :)

Trzeba wyprobowac, tylko komu sie bedzie chcialo interpretowac taki dlugi?;PPP To typowy rozklad, jak klient zadaje to pytanie, ktore najczesciej zadaje, czyli "co mnie czeka?";))))

KatiJo
Trzeba wyprobowac, tylko komu sie bedzie chcialo interpretowac taki dlugi?;PPP To typowy rozklad, jak klient zadaje to pytanie, ktore najczesciej zadaje, czyli "co mnie czeka?";))))

Tak Sol - dzięki Ci za ten rozkład:) Macie jeszcze jakieś propozycje takich na pytanie "co mnie czeka?". Właśnie zaczęłam cykl spotkań osobistych... Położyłam Koło, ale ono jakoś nie do końca mi leży...

solweig
Tak Sol - dzięki Ci za ten rozkład:) Macie jeszcze jakieś propozycje takich na pytanie "co mnie czeka?". Właśnie zaczęłam cykl spotkań osobistych... Położyłam Koło, ale ono jakoś nie do końca mi leży...

Bo kolo jest zbyt ogolne. Masz na mysli kolo astrologiczne czy to na miesiace?

solweig
Astrologiczne :)

Po jednej karcie wyciagasz na kazdy dom czy po 3? :)

KatiJo

Po jednej, a potem sumuję, wyciągnięte to teraz, a z sumy przyszłość.

solweig
Po jednej, a potem sumuję, wyciągnięte to teraz, a z sumy przyszłość.

Tzn. dodajesz wszystkie 12?

KatiJo

Nie - do pierwszego domu drugi - mam przyszłość drugiego, do trzeciego - przyszłość drugiego - mam przyszłość trzeciego, itd.... Tylko w pierwszym - osobowość - jest jedna karta

solweig
Nie - do pierwszego domu drugi - mam przyszłość drugiego, do trzeciego - przyszłość drugiego - mam przyszłość trzeciego, itd.... Tylko w pierwszym - osobowość - jest jedna karta

To ciekawe, ja tak nigdy nie robilam, ale to wynika z tego, ze dopiero niedawno zaczelam brac pod uwage sumy...:)

KatiJo

Ale koszmar jest z tym Kołem, chyba sobie daruję... Dlatego szukam czegoś innego, najlepiej mi wychodzi jak sama sobie wymyślam rozkłady. Nawet takie niepowtarzalne :)

solweig
Ale koszmar jest z tym Kołem, chyba sobie daruję... Dlatego szukam czegoś innego, najlepiej mi wychodzi jak sama sobie wymyślam rozkłady. Nawet takie niepowtarzalne :)

Mi tez :) Jak sie odpowiednio skupie, to z takich wymyslony dostaje bardzo klarowne odpowiedzi, ale czesto mam taki stan, ze wymyslilam, stawiam, a potem do mnie przychodzi: wez jeszcze 3 karty i nie wiem, co z nimi robic, jak je interpretowac. Czesto uzywam je jako podpowiedz, dodatkowe informacje, niespodzianke...

KatiJo

Jeszcze raz dzięki za cygankę - znakomicie się sprawdza u klientów - są zachwyceni:)