Skocz do zawartości

Amulet


little-mru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, od razu uprzedzam, że jestem dość zielona w sprawach ezoteryki. W sumie iteresuję się tym od niedawna.

Otóż nurtuje mnie pewien problem. A właściwie dwa. Może zacznę od drobnego wprowadzenia. Przez rok byłam w związku, bardzo udanym, niestety moi rodzice byli temu przeciwni. Psychicznie nie potrafiłam się im przeciwstawić i wywalczyć wielu drobnych rzeczy, może śmiesznych, ale jak się tego nazbierało to w oczach mojego chłopaka stałam się osobą niesłowną, niegodną zaufania. Rozstaliśmy się niestety. Jestem rybką z 12 marca, jestem osobą bardzo podatną na wpływy innych, uczuciową i strasznie słabą psychicznie. Moim pierwszym problemem jest znalezienie dobrego amuletu, który chroniłby mnie przed wpływami, dodał odwagi i pewności siebie, aby więcej mnie taka sytuacja nie spotkała.

 

Drugi problem polega na tym, że temu samemu chłopakowi kupiłam młot Thora. Pewnego dnia wisior po prostu mu spadł z szyi, a chłopak złapał go w locie. Po 2 tygodniach dowiedziałam się, że budzi się w nocy od tamtego czasu i czuje czyjąś obecność. W dzień także czuł się obserwowany. Pewnej nocy coś go zaczęło dusić. Kazałam mu więc naprawić młot i znów go nosić, a sama zaczęłam intensywnie myśleć o tym jak bardzo chcę żeby to 'coś' odeszło od niego. Całą noc nie spałam, bałam się strasznie i skupiałam na spokoju tej osoby. Sama wyczytałam, że najprostszym egzorcyzmem jest zrobienie znaku krzyża na drzwiach, zrobiłam więc to przed snem. Ponoć wszystko jak narazie jest w OK. Bardzo się tym martwię, bo wyczuwanie czyjejś obecności, budzenie się między 3 a 4 w nocy i podobne sprawy było u mnie dość częste swojego czasu. Jemu także zdarzały się już takie sytuacje, a nie są one raczej przyjemne...

 

Z góry dziękuję za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

pisał pan odnośnie amuletów wiec jestem w stanie a raczej spróbować pomóc. Proszę się do mnie odezwać jeśli jest pan zainteresowany jeszcze zostawiam mojego Skype korin2524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że amulet najlepiej wybrać samemu, wybierz ten na który padnie Twoja uwaga (chwile przed szukaniem poproś "górę" o pomoc w tym)

Ja tak miałem że kiedyś "przypadkiem" wszedłem do sklepu z amuletami i tam zauważyłem amulet który mimo tego że nie wiedziałem co znaczy tak zapragnąłem mieć że przez następne kilka tygodni o nim intensywnie myślałem. I tak go sobie kupiłem (do tej pory go noszę) podobnie było z drugim amuletem który noszę.

 

Co do czucia czyjejś obecności mimo bycia samemu w pokoju, to jest oznaka że masz "gościa" czyli ducha w pobliżu ciebie który Ci obwieszcza że jest.

Jeżeli chcesz żeby odszedł to zapomnij o egzorcyzmach (przynosi to więcej szkody niż pożytku), zapytaj się go czego chce od Ciebie i poczekaj na odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...