Skocz do zawartości

senn,.


elipso

Rekomendowane odpowiedzi

kręciłem z jedną dziewczyną rok temu ona była w 1 klasie liceum ja w 3. Teraz ona jest w 2 klasie ja na studiach i w ogóle się nie widujemy od czasu wakacji kilka razy pisaliśmy ze sobą raz z jej inicjatywy a potem tylko z moich. Coś z tego miało być . Niestety wszystko się popsuło ot tak nagle bez konkretnego powodu. Nie byliśmy nigdy parą, ale mi dalej na niej zależy i codziennie o niej myślę .

Czasami śni mi się ona jak się przytulamy i rozmawiamy a innym razem w innych snach ona mnie w ogóle nie zauważa i ignoruje.

Teraz Real : wczoraj z nią rozmawiałem i okazało się że kogoś poznała i mówi że jest fajny spytałem czy będzie się brała za niego a ona żebym się o to nie martwił.

I tego samego dnia sńiła mi się jej siostra ; (bardzo ładna) była u mnie w domu okazało się że to znajoma mojej siostry a to nie prawda . Długo rozmawialiśmy z siostrą tej dziewczyny na której mi zależy o byle czym tak jakbyśmy się znali od dawna (leżeliśmy na łóżku) , potem rozmawialiśmy o tej dziewczynie na której mi zależy. powiedziała że ma jakąś bransoletkę która jej o mnie przypomina i to tyle o niej , to wszystko działo się u mnie w domu ale wnętrze go nie przypominało dopiero kiedy odwoziłem ją , jej babcię?? i jeszcze kogoś kogo nie pamiętam.. do jej domu zorientowałem się po podwórku że byliśmy właśnie u mnie nie wiem czy je odwiozłem ale bardzo długo jechałem bez celu w ogóle nie w kiedunku gdzie mieszkali podczas jazdy samochodem się obudziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to to tylko pokazuje, ze ciagle o niej myslisz, a zwlaszcza jak sie dowiedziales, ze kogos poznala, to Ci szkoda i chcialbys, zeby o Tobie myslala, tak jak Ty o niej.

pozdrawiam najserdeczniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyla napisałeś to co ja wiem .. myśle o niej cały czas w ten sam sposób wiadomo że chciałbym żeby ona o mnie też myślała.. Wolałbym jakąś dogłębną analizę taką która powiedziałaby mi co będzie ? Chyba że ten sen pokazuje to jak jest teraz i nic więcej

Karolina dziękuje za taką interpretację ale chyba :dostal_na: piszesz co to chciałbym usłyszeć:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest moja interpretacja elipso, mowisz, ze napisalam to co wiesz, ale to wlasnie widze w tym snie. Sny zazwyczaj nie sa wielkimi przepowiedniami, a Ty pytasz, co bedzie. Sny zazwyczaj sa odbiciem naszych mysli, przezyc, a czasem cos zwiastuja. Sny niekoniecznie mowia nam jakies nowiny, o ktorych nic nie wiemy :) Wedlug mnie, ten jest wlasnie takim odbiciem i nic doglebniejszego w nim nie widze :)

Pozdrawiam najserdeczniej

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...