Skocz do zawartości

Kulinaria - ZAKOŃCZONE


solweig

Rekomendowane odpowiedzi

Wymyslilam cwiczonko kulinarne :)

 

1. Co lubie jesc/ pic?

2. Czego nie lubie?

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd).

4. Jaka kuchnie preferuje?

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage?

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem?

 

Czyli wszystko, co tam zobaczycie;PPP

Mam nadzieje, ze cwiczonko bedzie mile relaksacyjne :)

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

1. Co lubie jesc/ pic?

Jedzenie - Kochankowie, 4 buław, rycerz mieczy - myślę,że lubisz takie romantyczne dania :D pewnie dobrze doprawione, mam takie skojarzenie,że może lubisz do jedzenia dodawać sosy zwłaszcza te czerwone pikantne ;)

Napoje- Giermek monet, as buław, as mieczy orzeźwiające ale ciepłe raczej.. stawiam na kawę, herbatę

2. Czego nie lubie? as monet, rycerz mieczy, 2 monet nie lubisz chyba jadać w barach szybkiej obsługi... i nie lubisz wydawać dużo pieniędzy na jedzenie?

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd). 10 monet, rycerz buław, 4 mieczy - myślę,że masz w zwyczaju jeść zaraz przed pójściem spać ;P poza tym raczej masz równy rytm jedzenia, lubisz jadać w domu i lubisz jadać to co sama sobie ugotujesz

4. Jaka kuchnie preferuje? as mieczy, 6 monet, królowa kielichów chyba domową, taką własnej roboty, może sama sobie powymyślałaś jakieś przepisy i według nich przygotowujesz posiłki? Lubisz gotować.

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? 5 monet, głupiec, rycerz buław lubisz jak jedzenie wygląda ładnie, kusząco i nietypowo tak,że przyciąga Twoją uwagę i zaciekawia Cię, pomysł wykonania się dla Ciebie liczy, poza tym lubisz jak nie jest drogi taki posiłek, jest zrobiony od serca, i pikantny tak mi się wydaje :D

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? 3 monet, 6 buław, 4 buław masz ustalony swój rytm spożywania posiłków, lubisz gotować i jadać z kimś - nie lubisz sama, cieszy cię jak możesz upichcić coś dla kogoś i jak ktoś zachwala twoje danie ;) Tyle przychodzi mi do głowy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co lubisz jeść - lubisz odżywiać się lekko i szybko... nie powiedziałabym, że to zawsze najzdrowsze, ale starasz się... po obżarstwie masz rewolucje żołądkowe... dietę dostosowujesz do pory roku... jesz owoce i warzywa.. sezonowe... chciałabyś odżywiać się lepiej, ale często nie masz na to po prostu czasu... dlatego cenisz sobie szybkie jedzenie... lubisz ostre smaki... kuchnia dalekiego wschodu... taka dieta nie dieta... rzadko jadasz ciepłe dania... zazwyczaj albo odgrzewane albo zimne z samego zamysłu... lubisz nabiał... wszelkie serki, mleko, jajka... pijesz dużo wody i chyba kawy bo wypłukujesz nią witaminy z organizmu... (księżyc, 3 buław, 9 mieczy)

 

2. Czego nie lubisz - marnowania jedzenia... kombinowania co by tu zjeść... chyba nie bardzo odpowiada Ci typowa ciężka polska kuchnia... jeśli chodzi o produkty to nie lubisz ciężkich alkoholi... śmieciowego jedzenia też nie lubisz... od czasu do czasu jesz ale starasz się nie robić tego często... nie lubisz tego, że czasem poprawiasz sobie jedzeniem humor... marchewki nie lubisz i pietruszki tez nie lubisz ( 5 kielichów, as mieczy, 5 buław)

 

3. Jak się odżywiasz - Starasz się odżywiać zdrowo... gotujesz przede wszystkim dla innych... lubisz jeść w towarzystwie... gdzieś tam w tym wszystkim dbasz o linię... lubisz obiadki rodzinne znaczy u rodziców... to taki moment wytchnienia... jesz kiedy masz na to czas... kiedy czujesz głód... czasem o bardzo różnych porach (6 kielichów, 3 kielichów, siła)

 

4. Jaka kuchnie preferujesz - przede wszystkim po raz kolejny lekką... lubisz eksperymenty w kuchni i nie boisz się próbować nowych smaków... ryby lubisz w kuchni... dbasz o to żeby wszystkim smakowało... dobre wino do obiadu jak najbardziej może być miłym dodatkiem... kuchnia wschodu (wschód słońca mam) ale nie przywiązujesz aż tak bardzo do niej wagi... jak pisałam chętnie próbujesz nowych rzeczy... jesz to na co akurat masz ochotę... (7 kielichów, 2 kielichów, as kielichów)

 

5. Co w posiłku jest ważne - posiłek według Ciebie powinien zawierać zieleninkę... ale starasz się komponować posiłki tak żeby wszystkie smaki ciekawie do siebie pasowały... i żeby ich przygotowanie nie zajmowało Ci całego dnia... dobra kompozycja... to najwazniejsze ( 9 buław, 2 buław, kochankowie)

 

6. Preferencje - masz:) lubisz próbować nowych rzeczy i w ogóle kuchnię całego świata... lekko i zdrowo ma być (przynajmniej z założenia) od dziecka też masz jakąś fanaberię... może nie lubisz tłuszczu w mięsie...(6 buław, świat, 8 buław)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najbardziej jestem marchewki i pietruszki ciekawa bo moja droga dedukcji była do tego przekomiczna i sama z siebie się nabijam, ze na takie bzdury wpadłam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solwieg czy nie będziesz miała nic przeciwko jak dodam podobne ćwiczenie do Twojego jak zwolni się miejsce?

 

No co Ty; dlaczego mialabym miec cos przeciwko?;PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
:) Tez Wam sie zmienilo forum? Ja na razie jakby do gory nogami widze, bo to, co bylo z prawej jest z lewej...;PPP

 

też, ponoć nowa wersja :)

a ja pierwsze co pomyślałam, jak to zobaczyłam, to, że mam bana :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie nie moglam dzisiaj zalogowac, bo nie dzialalo i pomyslalam: kurcze, szkoda wielka, bo takie fajne kontakty strace!...;///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja weszłam na forum i zgłupiałam :D

Ale jakoś ładniej teraz jest wydaję mi się :D

 

I ten Twoj motylek tez sliczny :) Wieksze literki sa w edytorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
Jak zobaczyłam,że zmieniło się forum to ja też się odświeżyłam :D

Tzn mój profil odświeżyłam hehe:lol:

zmiana zadziałała inspirująco :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Dziewczyny, a jak mozna zachowac poprzedni avatar, zeby go nie stracic? Gdzies w panelu jest taka funkcja?

 

No tego właśnie też nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądne macie te nowe avatarki... w myśl zasady nowe forum nowy avatarek...

 

ja się jeszcze przyzwyczaić nie mogę... dziwnie mi tak jakoś... ale fajne, że w edytorze większe literki... ja to niczym kura jednak jestem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

ja niedawno zmieniałam avek, więc się wstrzymam, bo ten mi się akurat jeszcze podoba

Magda ma takiego romantycznego motylka, a Sol pokazuje swoją temperamentną i wybuchową stronę swojej osoby :zeby_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
Twój avatarek Erzo jest bardzo fajny...

 

hmm to może i ja zmienię swój :mysli:

 

a dziękuję :usmiech:

Twój Rozrabiaro jest równie fajny :) taka księżniczka, z tył księżyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo łądne macie te nowe avatarki... w myśl zasady nowe forum nowy avatarek...

 

ja się jeszcze przyzwyczaić nie mogę... dziwnie mi tak jakoś... ale fajne, że w edytorze większe literki... ja to niczym kura jednak jestem:P

 

Kura???;PPP Dziekuje za uzananie - postanowilam sie odswiezyc;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Co lubie jesc/ pic? 6 Kielichów - Kapłan - 8 Buław suma Rydwan - lubisz szybkie potrawy, tzw. fast foody, np. hot dogi :-), bardzo lubisz słodycze, tu mam skojarzenia z landrynkami, lubisz pić czerwone wino

2. Czego nie lubie?Królowa Buław - 6 Monet - 10 Buław suma Kochankowie - nie lubisz ostrych potraw, nie lubisz tez potraw zbyt pracochłonnych, wymagających długiego przygotowywania, męczy Cię to po prostu :-) Tak mi sie kojarzy też, ze nie lubisz owoców morza

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd).8 Kielichów - Królowa Monet - 5 Mieczy suma Słońce odżywiasz się róznie, niestandardowo, nie masz ustalonych pór dnia, sama nie gotujesz, bo tego nie lubisz, czujesz,ze kuchnia nie jest Twoją domeną

4. Jaka kuchnie preferuje? 7 Buław - 2 Kielichów - Król Kielichów suma Kapłan pierwsze skojarzenie - odpowiada Ci kuchnia orientalna, lubisz chodzić do restauracji

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? Sąd Ostateczny -Rycerz Buław - 8 Mieczy suma Pustelnik żeby zaspokoił Twój głód, był szybki, lekki, poza tym, by był estetycznie podany

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? 5 Mieczy - Sprawiedliwosć - 9 Mieczy - suma Cesarzowa - myślę,ze ważne jest dla Ciebie to co napisałam powyzej, zeby zaspokoił Twój głód, poza tym nie lubisz jak lezy Ci na żołądku, w zwiazku z tym lubisz dania lekkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza

1. Co lubie jesc/ pic? jeść: Paź monet, 5 mieczy, Wieża ---> suma Diabeł - lubisz oryginalne potrawy, mocno przyprawione, może z dodatkiem papryki lu chilli pić: 4 buław, 5 pucharów, Diabeł ---> suma Wisielec - lubisz soki owocowe, możliwe, że często też pijesz wodę mineralną, alko też nie jest Ci obce :D dobre winko, półwytrawne :)

2. Czego nie lubie? 7 monet, 7 pucharów, 5 buław ---> suma Sprawiedliwość - lubisz zbytnio przetworzonej żywności, fastfoodów, nie lubisz też gotować, przygrzewać, smażyć

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd) Rycerz pucharów, 8 mieczy, Słonce ---> suma Księżyc - myślę, że odżywiasz się dość zdrowo, ale Twoje jedzenie jest w jakiś minimalnych dawkach :D jesz to, co lubisz, ale niekiedy zapominasz zjeść, bo zajmuje Cię inna ważna sprawa

4. Jaka kuchnie preferuje? Król monet, 3 buław, 2 buław ---> suma Kapłanka ---> myślę, że jakąś egzotyczną, zdarza Ci się zjeść jakąś potrawę z Włoch lub chińszczyznę - sushi lub coś w ten deseń

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? Śmierć, 4 pucharów, 5 monet ---> suma Sąd :lol: pierwsza myśl, jaka mi się nasunęła, to sprawdzasz czy żywność aby na pewno jest świeża i nie trująca :D ale wydaje mi się, że starasz się nie jeść na byle czym, lubisz mieć czasem taki klimacik przy jedzeniu, ładnie nakryty stół lub ładną zastawę

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? Król pucharów, Rycerz buław, 8 monet ---> suma Sąd chyba lubisz to, c jest dobrej jakości, zbytnio nieprzetworzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łosz kurde :D więc albo Diabeł i Śmierć to fajki i kawa :D albo ja kompletnie położyłam ćwiczenie :P

 

Haha!!!:))) Wezme to pod uwage;))) Nic nie polozylas, ogolnie jest ciekawie;PPP ale nic nie bede podpowiadac - w tym temacie sporo jest ciekawych zmiennych i w rozne strony patrzycie- jak zwykle zaskakujace;PPP. Aktualnie probuje ogarniac swoj profil - w ogole nie wiem, o co chodzi w moderacji, za tu punkty reputacji mi znikly, czyzby za kare???;PPP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
Haha!!!:))) Wezme to pod uwage;))) Nic nie polozylas, ogolnie jest ciekawie;PPP ale nic nie bede podpowiadac - w tym temacie sporo jest ciekawych zmiennych i w rozne strony patrzycie- jak zwykle zaskakujace;PPP. Aktualnie probuje ogarniac swoj profil - w ogole nie wiem, o co chodzi w moderacji, za tu punkty reputacji mi znikly, czyzby za kare???;PPP

 

jak coś przeskrobałaś, to za karę :P

ale tego chyba teraz w nowej wersji nie widać, a punkty jak najbardziej są :)))

 

 

to ja z niecierpliwością czekam na rozwiązanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak coś przeskrobałaś, to za karę :P

ale tego chyba teraz w nowej wersji nie widać, a punkty jak najbardziej są :)))

 

 

to ja z niecierpliwością czekam na rozwiązanie :D

 

Nic nie przeskrobalam;PPP Byloby bez sensu, ze nie widac, bo fajnie, jak widac, za co tj. co okazuje sie pomocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Erza
Nic nie przeskrobalam;PPP Byloby bez sensu, ze nie widac, bo fajnie, jak widac, za co tj. co okazuje sie pomocne :)

 

no właśnie, właśnie :D lepiej żeby było widać za co - może to jeszcze się zmieni :)))

 

btw pociesz mnie na pw :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle mnie jak chce dodać odpowiedź to wyświetla się komunikat "czy na pewno chcesz opuścić tę stronę" nie wiem o co kaman z tym nowym forum... też wolałam jak było widać punkciki...:)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, to zalezy od Was:) Myslalam, zeby zaczekac do konca tygodnia, jesli ktos jeszcze chcialby wziac udzial. Jesli juz nikomu sie nie chce, to moge podac odpowiedzi nawet jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za tym,żeby jutro :D

Bo ciekawość mnie zżera już :D

 

To, jesli nikomu nie chce sie juz grzebac w kulinariach, to dodam jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara :)

 

1. Co lubisz jeść - lubisz odżywiać się lekko i szybko... nie powiedziałabym, że to zawsze najzdrowsze, ale starasz się... po obżarstwie masz rewolucje żołądkowe... dietę dostosowujesz do pory roku... jesz owoce i warzywa.. sezonowe... chciałabyś odżywiać się lepiej, ale często nie masz na to po prostu czasu... dlatego cenisz sobie szybkie jedzenie... lubisz ostre smaki... kuchnia dalekiego wschodu... taka dieta nie dieta... rzadko jadasz ciepłe dania... zazwyczaj albo odgrzewane albo zimne z samego zamysłu... lubisz nabiał... wszelkie serki, mleko, jajka... pijesz dużo wody i chyba kawy bo wypłukujesz nią witaminy z organizmu... (księżyc, 3 buław, 9 mieczy)

 

2. Czego nie lubisz - marnowania jedzenia... kombinowania co by tu zjeść... chyba nie bardzo odpowiada Ci typowa ciężka polska kuchnia wcale!!!... jeśli chodzi o produkty to nie lubisz ciężkich alkoholi... śmieciowego jedzenia też nie lubisz... od czasu do czasu jesz ale starasz się nie robić tego często... nie lubisz tego, że czasem poprawiasz sobie jedzeniem humor... marchewki nie lubisz i pietruszki tez nie lubisz ( 5 kielichów, as mieczy, 5 buław)

 

3. Jak się odżywiasz - Starasz się odżywiać zdrowo... gotujesz przede wszystkim dla innych... lubisz jeść w towarzystwie... gdzieś tam w tym wszystkim dbasz o linię... lubisz obiadki rodzinne znaczy u rodziców... to taki moment wytchnienia... jesz kiedy masz na to czas... kiedy czujesz głód... czasem o bardzo różnych porach (6 kielichów, 3 kielichów, siła)

 

4. Jaka kuchnie preferujesz - przede wszystkim po raz kolejny lekką... lubisz eksperymenty w kuchni i nie boisz się próbować nowych smaków... ryby lubisz w kuchni... dbasz o to żeby wszystkim smakowało... dobre wino do obiadu jak najbardziej może być miłym dodatkiem... kuchnia wschodu (wschód słońca mam) ale nie przywiązujesz aż tak bardzo do niej wagi... jak pisałam chętnie próbujesz nowych rzeczy... jesz to na co akurat masz ochotę... (7 kielichów, 2 kielichów, as kielichów)

 

5. Co w posiłku jest ważne - posiłek według Ciebie powinien zawierać zieleninkę... ale starasz się komponować posiłki tak żeby wszystkie smaki ciekawie do siebie pasowały... i żeby ich przygotowanie nie zajmowało Ci całego dnia... dobra kompozycja... to najwazniejsze ( 9 buław, 2 buław, kochankowie)

 

6. Preferencje - masz:) lubisz próbować nowych rzeczy i w ogóle kuchnię całego świata... lekko i zdrowo ma być (przynajmniej z założenia) od dziecka też masz jakąś fanaberię... może nie lubisz tłuszczu w mięsie...(6 buław, świat, 8 buław)

 

Nie mam nic przeciwko marchewce i pietruszce;))), miesa nie jadam od 10 lat, w dziecinstwie bardzo precyzyjnie zajmowalam sie wykrajaniem tluszczyku i zylek z kotletow schabowych;)))

 

MagdaO7

 

1. Co lubie jesc/ pic?

Jedzenie - Kochankowie, 4 buław, rycerz mieczy - myślę,że lubisz takie romantyczne dania :D pewnie dobrze doprawione, mam takie skojarzenie,że może lubisz do jedzenia dodawać sosy zwłaszcza te czerwone pikantne ;)lubie robic aromaty, to sa lekkie, bardzo pikantne sosy

Napoje- Giermek monet, as buław, as mieczy orzeźwiające ale ciepłe raczej.. stawiam na kawę, herbatę

2. Czego nie lubie? as monet, rycerz mieczy, 2 monet nie lubisz chyba jadać w barach szybkiej obsługi... i nie lubisz wydawać dużo pieniędzy na jedzenie? nie znosze;)))) jedzenie jest nieefektywne, nie pozostawia efektu;)))

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd). 10 monet, rycerz buław, 4 mieczy - myślę,że masz w zwyczaju jeść zaraz przed pójściem spać ;P poza tym raczej masz równy rytm jedzenia, lubisz jadać w domu i lubisz jadać to co sama sobie ugotujesz

4. Jaka kuchnie preferuje? as mieczy, 6 monet, królowa kielichów chyba domową, taką własnej roboty, może sama sobie powymyślałaś jakieś przepisy i według nich przygotowujesz posiłki? Lubisz gotować.

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? 5 monet, głupiec, rycerz buław lubisz jak jedzenie wygląda ładnie, kusząco i nietypowo tak,że przyciąga Twoją uwagę i zaciekawia Cię, pomysł wykonania się dla Ciebie liczy, poza tym lubisz jak nie jest drogi taki posiłek, jest zrobiony od serca, i pikantny tak mi się wydaje :D

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? 3 monet, 6 buław, 4 buław masz ustalony swój rytm spożywania posiłków, lubisz gotować i jadać z kimś - nie lubisz sama, cieszy cię jak możesz upichcić coś dla kogoś i jak ktoś zachwala twoje danie ;) Tyle przychodzi mi do głowy ;P

 

Carmencita

 

1. Co lubie jesc/ pic? 6 Kielichów - Kapłan - 8 Buław suma Rydwan - lubisz szybkie potrawy, tzw. fast foody, np. hot dogi :-), bardzo lubisz słodycze, tu mam skojarzenia z landrynkami, lubisz pić czerwone wino

2. Czego nie lubie?Królowa Buław - 6 Monet - 10 Buław suma Kochankowie - nie lubisz ostrych potraw, nie lubisz tez potraw zbyt pracochłonnych, wymagających długiego przygotowywania, męczy Cię to po prostu :-) Tak mi sie kojarzy też, ze nie lubisz owoców morza

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd).8 Kielichów - Królowa Monet - 5 Mieczy suma Słońce odżywiasz się róznie, niestandardowo, nie masz ustalonych pór dnia, sama nie gotujesz, bo tego nie lubisz, czujesz,ze kuchnia nie jest Twoją domeną

4. Jaka kuchnie preferuje? 7 Buław - 2 Kielichów - Król Kielichów suma Kapłan pierwsze skojarzenie - odpowiada Ci kuchnia orientalna, lubisz chodzić do restauracji

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? Sąd Ostateczny -Rycerz Buław - 8 Mieczy suma Pustelnik żeby zaspokoił Twój głód, był szybki - jak jestem mega glodna, to musi byc szybki;)))lekki, poza tym, by był estetycznie podany

Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? 5 Mieczy - Sprawiedliwosć - 9 Mieczy - suma Cesarzowa - myślę,ze ważne jest dla Ciebie to co napisałam powyzej, zeby zaspokoił Twój głód, poza tym nie lubisz jak lezy Ci na żołądku, w zwiazku z tym lubisz dania lekkie

 

1 i 2 totalne pudla, przeczytalas doklanie na odwrot - nie znosze fast foodow + slodyczy, za to uwielbiam owoce morza i dzika piknterie;))) Reszta bardzo dobrze :)

 

Erza

 

Powalilas mnie totalnie;))) Sprawdzam, czy jest zepsute, bo mi sie ciagle cos psuje w lodowce...w knajpie poznaje po zapachu i zawsze spradzam, wloskiego, co prawda nie lubie, ale faceci na ogol lubia, wiec czasem chetnie wciagne jakas caprezze;))) Diabel to fajki;))) Zapominam zjesc i wtedy budze sie nad ranem, ide cos zjesc i klade sie z powrotem;)))

 

1. Co lubie jesc/ pic? jeść: Paź monet, 5 mieczy, Wieża ---> suma Diabeł - lubisz oryginalne potrawy, mocno przyprawione, może z dodatkiem papryki lu chilli pić: 4 buław, 5 pucharów, Diabeł ---> suma Wisielec - lubisz soki owocowe, możliwe, że często też pijesz wodę mineralną, alko też nie jest Ci obce :D dobre winko, półwytrawne :)

2. Czego nie lubie? 7 monet, 7 pucharów, 5 buław ---> suma Sprawiedliwość - nie lubisz zbytnio przetworzonej żywności, fastfoodów, nie lubisz też gotować, przygrzewać, smażyć

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd) Rycerz pucharów, 8 mieczy, Słonce ---> suma Księżyc - myślę, że odżywiasz się dość zdrowo, ale Twoje jedzenie jest w jakiś minimalnych dawkach :D jesz to, co lubisz, ale niekiedy zapominasz zjeść, bo zajmuje Cię inna ważna sprawa

4. Jaka kuchnie preferuje? Król monet, 3 buław, 2 buław ---> suma Kapłanka ---> myślę, że jakąś egzotyczną, zdarza Ci się zjeść jakąś potrawę z Włoch lub chińszczyznę - sushi lub coś w ten deseń

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? Śmierć, 4 pucharów, 5 monet ---> suma Sąd pierwsza myśl, jaka mi się nasunęła, to sprawdzasz czy żywność aby na pewno jest świeża i nie trująca :D ale wydaje mi się, że starasz się nie jeść na byle czym, lubisz mieć czasem taki klimacik przy jedzeniu, ładnie nakryty stół lub ładną zastawę

6. Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? Król pucharów, Rycerz buław, 8 monet ---> suma Sąd chyba lubisz to, co jest dobrej jakości, zbytnio nieprzetworzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze Ci poszlo :), ale Erza to normalnie miala jasnowidzenie...;)))) a Rozrabiara z tym wyplukiwaniem witamin tez niezle;)))) Dziwie sie tylko, ze zadna z Was nie zobaczyla wegatarianizmu odwiecznego, ktory przeszedl mi w jedzenie ryb;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

 

Carmencita

 

1. Co lubie jesc/ pic? 6 Kielichów - Kapłan - 8 Buław suma Rydwan - lubisz szybkie potrawy, tzw. fast foody, np. hot dogi :-), bardzo lubisz słodycze, tu mam skojarzenia z landrynkami, lubisz pić czerwone wino

2. Czego nie lubie?Królowa Buław - 6 Monet - 10 Buław suma Kochankowie - nie lubisz ostrych potraw, nie lubisz tez potraw zbyt pracochłonnych, wymagających długiego przygotowywania, męczy Cię to po prostu :-) Tak mi sie kojarzy też, ze nie lubisz owoców morza

3. Jak sie odzywiam? (rytm, zwyczaje, gotowanie itd).8 Kielichów - Królowa Monet - 5 Mieczy suma Słońce odżywiasz się róznie, niestandardowo, nie masz ustalonych pór dnia, sama nie gotujesz, bo tego nie lubisz, czujesz,ze kuchnia nie jest Twoją domeną

4. Jaka kuchnie preferuje? 7 Buław - 2 Kielichów - Król Kielichów suma Kapłan pierwsze skojarzenie - odpowiada Ci kuchnia orientalna, lubisz chodzić do restauracji

5. Co w posilku jest dla mnie wazne? Na co zwracam uwage? Sąd Ostateczny -Rycerz Buław - 8 Mieczy suma Pustelnik żeby zaspokoił Twój głód, był szybki - jak jestem mega glodna, to musi byc szybki;)))lekki, poza tym, by był estetycznie podany

Czy mam jakies nietypowe/ a moze typowe preferencje zwiazane z odzywianiem? 5 Mieczy - Sprawiedliwosć - 9 Mieczy - suma Cesarzowa - myślę,ze ważne jest dla Ciebie to co napisałam powyzej, zeby zaspokoił Twój głód, poza tym nie lubisz jak lezy Ci na żołądku, w zwiazku z tym lubisz dania lekkie

 

1 i 2 totalne pudla, przeczytalas doklanie na odwrot - nie znosze fast foodow + slodyczy, za to uwielbiam owoce morza i dzika piknterie;))) Reszta bardzo dobrze :-)

 

To karty mi na odwrót wyszły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carmencita, faktycznie - moze one byly odwrocone?;))) chociaz 6 kielichow mogloby rownie dobrze oznaczac porcje dzieciece;))); czerwone wino zapomnilam podkreslic...ups...;)))

10 bulaw - jak jest za duzo i nieestetycznie, 6 monet - rownowagi, bo lubie ostre, pikatne, zupelnie nieumiarkowane;))), krolowa bulaw - nie lubie potraw przygotowywanych przez kobiety;))) mezczyzni kucharze gotuja na ostro i na ascetycznie, a poza tym to mnie kreci;))) ale pierwsze 3 zinterpretowalabym dokladnie tak jak Ty;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Carmencita, faktycznie - moze one byly odwrocone?;))) chociaz 6 kielichow mogloby rownie dobrze oznaczac porcje dzieciece;))); czerwone wino zapomnilam podkreslic...ups...;)))

10 bulaw - jak jest za duzo i nieestetycznie, 6 monet - rownowagi, bo lubie ostre, pikatne, zupelnie nieumiarkowane;))), krolowa bulaw - nie lubie potraw przygotowywanych przez kobiety;))) mezczyzni kucharze gotuja na ostro i na ascetycznie, a poza tym to mnie kreci;))) ale pierwsze 3 zinterpretowalabym dokladnie tak jak Ty;)))

 

Wiesz co? Wszystkie karty wychodziły mi w pozycji prostej. Chodziło mi o to,ze te z pierwszego pytania powinny trafic do drugiego i na odwrót :-) Ja robiłam to ćwiczenie, jak byłam juz mocno śpiąca, więc pewnie nie skupiłam się na pytaniach tak jak trzeba :-) Ja jestem na samym poczatku, cały czas sie uczę. Dziękuję za wskazówki! Ta Królowa Buław jest dla mnie tak ognista, ze skojarzyłam ją z ostrymi potrawami, a nawet z afrodyzjakami (tu do głowy przyszły mi owoce morza :-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osz kurde :D ależ mi świetnie poszło :slonko: nie spodziewałam się :D :D

 

Rozrabiara też suuuuper :)))

 

Dzięki za fajne i rozwijające ćwiczenie :bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...