Jump to content

Bardzo powazne!!!zagladnij!!!

Agata_agu
 Share

Recommended Posts

Potrzebuje waszej pomocy!!!Dusi mnie cos w nocy nie moge sie ruszyc ani krzyknac...nic!!! boje sie a przewaznie dzieje sie to jak moj narzeczony zostawia mnie sama i zasypiam drugi raz

napiszcie co to moze byc albo co mam zrobic...ja juz wysiadam a trwa to juz okolo 3 lat ostatnio wyjechalam za granice i mialam ponad rok czasu spokoj a teraz znow...

• 3 weeks later...
Potrzebuje waszej pomocy!!!Dusi mnie cos w nocy nie moge sie ruszyc ani krzyknac...nic!!! boje sie a przewaznie dzieje sie to jak moj narzeczony zostawia mnie sama i zasypiam drugi raz

napiszcie co to moze byc albo co mam zrobic...ja juz wysiadam a trwa to juz okolo 3 lat ostatnio wyjechalam za granice i mialam ponad rok czasu spokoj a teraz znow...

A czy jesteś w stanie to zobaczyć?

Być może to zmora .

Jak następnym razem będziesz czuła, że to nadchodzi powiedz " idź do morza ryby liczyć i na psach szyszchel" - jeżeli to zmora to napewno będziesz miała spokój (takie coś prztrafiło się w mojej rodzinie, zawsze dotyczy tylko jednego miejsca dlatego nie poszło za tobą)

Być może z tym miejscem jest związana jakaś przykra sprawa (ktoś umarł, cierpiał) a energii nie wygania się tak łatwo.

spróbuj oczyścić to miejsce, potem pal białe świece a pod poduszkę włóż kawałek soli.

Jeśli zelżeje, mona próbować takiej drogi. Jeśli nie, to sprawa wygląda poważniej i to "coś" może być świadome.

Próbowałas się za "to" pomodlić/ Czasem duchy przychodzą i męćzą, bo chcą coś przekazać.

Hmmm ja ja sie czuje nieswojo albo czuje ze coś "złego" jest w poblizu albo nawet przy mnie to robie sobię "zbroje" energetyczną i mówie ( heh tu zalezy jaki mam humor jak mam zły to hmmm :P moge być niegrzeczny :P ) zazwyczaj żeby sobie to coś poszło co kolwiek to jest, bo nic mu nie da ta wizyta. I wszystko przechodzi ... :) Czasami nadal coś jest ale nie moze się przebić przez " zbroje" wiec po chwili sobie odpuszcza :) Jak narazie nic mocniejszego chyba mnie nie meczylo - w kazdym razie coś czego byłem świadomy. Wiec taka ochrona stanowczo wystarczała. Pamietajmy że naszą najlepsza obroną jest nasz umysł. Jeżeli jestesmy pewni siebie to nasza ochrona jest znacznie mocniejsza i byty nas mniej zaczepiają :) Wszystko zalezy od psychiki :) no prawie ... :P

• 1 year later...

moja sasiadka miala to samo... takie byty najlepiej przygwozdzic do sciany jakims ostrym narzedziem(jak podaja stare zrodla wiedzy ludowej)...

• 2 weeks later...

wiec dostalam od kolezanki numer do babki ktora jest medium kasuje 20 funa za sesje i pojde zobaczyc co ona mi powie-oby pomogla....teraz mam spokoj i mam nadzieje ze bede miala go juz zawsze...pozatym nie mam czasu zagladac tutaj co 5 minut

Edited by Wiedźmin