Skocz do zawartości

karmić czarnego kociaka


Rudzielec_

Rekomendowane odpowiedzi

cześć...znowu proszę was o pomoc w interpretacji mojego snu...śnił mi się maly czarny kociak, który byl bardzo glodny i wychudzony... jedna z moich wspołlokatorek dala dla niego plasterek tłustego boczku i wypuściłyśmy go na ogródek...co mnie zaskoczylo to ta dziewczyna była dla mnie bardzo mila....

_ dziewczyna ktora mi sie przyśnila nigdy ze mną nie zamienila nawet słowa...ze tak powiem jestesmy od zawsze na wojennej sciezce

_a do tego w naszym domu nie wolno trzymac zadnych zwierzat

 

czy to moze oznaczac jakies problemy???

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudzielcu_, sądzę, iż to po prostu oznacza nadchodzące zaostrzenie waszych stosunków. Czarny kot często symbolizuje przykrości doznane ze strony nieszczerych osób, często kobiet. A może po prostu zanim Ci się przyśnił ten sen, doszło między Wami do jakichś scysji, i było to na zasadzie odreagowania?

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shepira znowu niestety masz racje...dzien wczesniej doszlo między nami do dosyć ostrej wymiany zdań na temat ( chyba nie jest ważny)...wymiana zdan doprowadzila do tego że nie wytrzymalam i postanowilam się wyprowadzić z domu... zastanawia mnie tylko co dalej...mam nadzieje ze bedzie lepiej....

 

 

dziekuje Ci bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...