Jump to content

Ciekawostka o runach odwróconych

Tomek003
 Share

Recommended Posts

Czy wiecie (niektórzy z was na pewno wiedzą) że można stosować również runy odwrócone. Ich działanie polega na zniszczenie np.: przekleństwa rzuconego na Ciebie przez kogoś dzięki runie Fehu. Wystarczy w tym momencie narysować na kartce (nie można po prostu odwrócić wcześniej gotowej kartki/talizmanu z rysunkiem Fehu, bo ta kartka/talizman ma już przeznaczenie)odwróconą runę, i językiem runicznym (słownie) zadeklarować do owej runy aby zdjęła swój czar. UWAGA! odwrócone runy zazwyczaj stosowane są w wampiryźmie i demonologi, nie doświadczonym nie wolno ich używać w innych celach niż pozbyciu się uciążliwego przekleństwa. Skutki mogą być różne, ale nie przyjemne...

Piszcie co o tym sądzicie oraz wypisujcie własne ciekawostki.

Edited by Tomek003

• 4 months later...

mnie też ciekawi pewna sprawa: jak nadawać runom moc?? np żywiołów?? gdzies tu czytałem, że ktoś ma runy "poświęcone żywiołon" czy coś takiego, niepamietam dokładnie. myśle że wiecie oco mi chodzi.

Kiedyś jak korzystałem z run w formie krążków wycinanych z drzewa interpretację runy uzależniałem też od tego, w jakiej pozycji ją wyciągnąłem ;)

Co do run wamiprycznych, to czytałem o tym ;) ale z tego, co mi wiadomo "wampiry" nie używają wszystkich 24 znaków.

• 1 month later...
mnie też ciekawi pewna sprawa: jak nadawać runom moc?? np żywiołów?? gdzies tu czytałem, że ktoś ma runy "poświęcone żywiołon" czy coś takiego, niepamietam dokładnie. myśle że wiecie oco mi chodzi.

Ja poświęcam żywiołom np. napisane skrypty runiczne poprzez poczwórny rytuał na skrypcie. Skrapiam go wodą, posypuję solą lub tłustą ziemią, ogrzewam płomieniem białej świecy i okadzam wonnym dymem. Wszystko to robię równocześnie prosząc Żywioły, żeby swoją siłą wsparły magię skryptu i pozwoliły mu zachować właściwą im harmonię.

• 9 months later...
Kiedyś jak korzystałem z run w formie krążków wycinanych z drzewa interpretację runy uzależniałem też od tego, w jakiej pozycji ją wyciągnąłem ;)

Co do run wamiprycznych, to czytałem o tym ;) ale z tego, co mi wiadomo "wampiry" nie używają wszystkich 24 znaków.

jak to z krążków z drzewa ? jak wycinają drzewa to cos takiego zostaje ? gdzie coś takiego znalazłeś/ otrzymałeś ? Bardzo mnie to ciekawi bo chciałabym sama zrobić sobie runy ...

• 4 weeks later...
Wziąć do rączki piłke i pociąć na krążki-jak ogórka ;)

Z tym ogórkiem to bym polemizowała :lol: Warto też najpierw ją wysuszyć a dopiero potem ciąć, inaczej mogą popękać.

• 3 months later...
UWAGA! odwrócone runy zazwyczaj stosowane są w wampiryźmie i demonologi, nie doświadczonym nie wolno ich używać w innych celach niż pozbyciu się uciążliwego przekleństwa. Skutki mogą być różne, ale nie przyjemne...

jakie mogą byc 'złe' skutki nieumiejętnego używania run? dopiero zaczynam znimi obcować i nie wiem czego mogę sie spodziewać

Guest anatemka

Złe skutki?

Takie same jak przy stosowaniu każdego rodzaju magii.

Chociaż ten cytat z Vanii... cóż, Vania nie jest expertem od run.