Skocz do zawartości

Wróżki - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gaja11

Solweig Kochana Twoje ćwiczenie wykorzystam później ;)

 

Dziewczyny i chłopaki ;) Mam swoje dwie ulubione wróżki... Postanowiłam więc zrobić wam ćwiczenie na ich temat :) Zobaczymy jak wyjdzie :)

 

Wróżka numer 1

1. Jak się o niej dowiedziałam?

2. Co mi tak w niej imponuje?

3. Jej wygląd? i cechy charakteru

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia?

 

Wróżka numer 2

1. Jak się o niej dowiedziałam?

2. Co mi tak w niej imponuje?

3. Jej wygląd? i cechy charakteru

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia?

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszykowałam się tak, jak to zwykle robię... Spisałam pytania do zeszytu, poszłam w spokojne miejsce z kartami i....

Kapłanka... Moja strażniczka... Pomyślałam, że zapytam wobec tego o drugą Panią... Znowu strażniczka...

Wygląda na to, że są to bardzo dobre wróżki Magdo... Żadne pseudo... Mają ochronę energetyczną i nie chcą, żeby o nie pytać...

Już kiedyś mi się to zdarzyło jak ktoś pytał o osoby wysoko naenergetyzowane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróżka numer 1

1. Jak się o niej dowiedziałam? 6 buław, 6 pucharów, Królowa mieczy - myślę, że z tv, pojawiła się w jakimś programie lub też prowadzi jakieś cykliczne programy, poza tym dowiedziałaś się, że pomogła jakiejś znajomej Twojej znajomej ;) i ona dzięki jej radom wyszła na prostą.

2. Co mi tak w niej imponuje? 10 mieczy, Królowa pucharów, As mieczy - pomimo wielu trudnych pytań wydaje się być w miarę wiarygodna i pełna optymizmu, nawet jak sytuacja wygląda beznadziejnie ona potrafi dostrzec jej plusy

3. Jej wygląd? i cechy charakteru wygląd: 5 mieczy, Rycerz pucharów, Kapłanka - zdecydowania znana twarz, włosy ciemne, długie, jasna karnacja, ciemne oczy, średniego wzrostu, średnia budowa ciała cechy charakteru: 10 monet, Paź monet, 3 buław - myślę, że to osoba ciepła i serdeczna, dla każdego ma dobre słowo, rozmowa z nią jest bardzo przyjemna

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? Rydwan, 9 monet, Król pucharów - na pewno korzysta ze swojej świetnie rozwiniętej intuicji, być może ma też zdolności jasnowidzenia, wydaje mi się, że jest to Tarot, ale chyba jakieś bardzo intuicyjne te karty.

Tak sobie myślę kto to może być i przychodzi mi na myśl Aida i Joanna Stawińska, ale wygląd nieco by się nie zgadzał :P

 

Wróżka numer 2

1. Jak się o niej dowiedziałam? 6 monet, Sprawiedliwość, 8 mieczy - wydaje mi się, że przez internet, szukałaś być może informacji na jej temat, chciałaś poznać ją bliżej, a wiadomo w internecie jest wszystko ;)

2. Co mi tak w niej imponuje? 9 pucharów, Paź mieczy, Cesarzowa - odpowiada szczerze, nie owija w bawełnę, czasami nawet używa dosadnych sformułowań, być może przyjmuje charakterystyczne dla siebie pozy i ma charakterystyczne powiedzonka

3. Jej wygląd? i cechy charakteru wygląd: 7 mieczy, Paź monet, As buław - szczupła, nawet wysoka, ubiera się dość elegancko, niebieskie oczy; cechy charakteru: Rycerz mieczy, Rydwan, As monet - dynamiczna, może nieco chaotyczna w sposobie mówienia

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? 5 buław, 5 pucharów,10 buław - zdecydowanie tarot, jakieś duże rozkłady lub dostawianie kart

 

 

łeee pewnie nic nie trafiłam ;P nie chciało mi się sumować kart, ale widać, że wróżki pełną gębą ;D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Naszykowałam się tak, jak to zwykle robię... Spisałam pytania do zeszytu, poszłam w spokojne miejsce z kartami i....

Kapłanka... Moja strażniczka... Pomyślałam, że zapytam wobec tego o drugą Panią... Znowu strażniczka...

Wygląda na to, że są to bardzo dobre wróżki Magdo... Żadne pseudo... Mają ochronę energetyczną i nie chcą, żeby o nie pytać...

Już kiedyś mi się to zdarzyło jak ktoś pytał o osoby wysoko naenergetyzowane ;)

 

W takim razie nie kładź kart ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Wróżka numer 1

1. Jak się o niej dowiedziałam?Królowa Kielichów 10 Mieczy 2 Miecze suma Kapłanka - poradziła Ci ją kobieta, być moze Twoja przyjaciółka, która chciała Ci pomóc, bo miałas bardzo dużo problemów, stałaś pewnie na rozdrożu i nie wiedziałas co dalej...

2. Co mi tak w niej imponuje? Wieża Świat Królowa Kielichów suma Kapłan dodaje Ci otuchy swoim podejściem, jest bardzo ciepła, potrafi sprawić, ze wychodzisz od niej radosna, z wiarą, gotowa przenosić góry; chodzisz do niej, gdy masz poważne problemy i poczucie, ze cos legło w gruzach i nie wiesz jak to naprawić - ona zawsze znajdzie rozwiązanie

3. Jej wygląd? i cechy charakteru 4 Buław 4 Kielichów Księżyc suma Umiarkowanie - charakter : spokojna, żyjąca w harmonii z własnym wnętrzem, stabilna, trochę marzycielska, z dużą intuicją, dbająca o swój rozwój wewnętrzny, troche tajemnicza; wygląd 9 Mieczy Sąd 10 Buław suma Gwiazda - ma długie, raczej ciemne włosy, które upina z tyłu, jest chyba lekko przygarbiona, sylwetka przeciętna, jest młoda, ma szczupłą, pociągłą twarz, duże oczy, trochę nieśmiałe spojrzenie

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? 3 Buław Gwiazda 4 Buław suma Kapłanka - stosuje kilka metod wróżenia, myślę, ze wrózy z Tarota m.in., na pewno wróży u siebie w domu...Wróżka numer 2

1. Jak się o niej dowiedziałam? Giermek Buław, Król Mieczy, 8 Monet suma Pustelnik - ta mi się kojarzy z jakąś wiadomością (internet), może ktoś (facet) podesłał Ci maila z informacja od niej, możliwe, ze długo zastanawiałaś się , czy skorzystać z jej usług; kojarzy mi się tez ta wróżka z pracą, albo może uczelnią, być może ktoś Ci powiedział, ze jakaś babka dobrze wróży, a Ty po głębokim zastanowieniu postanowiłaś skorzystac z jej usług

2. Co mi tak w niej imponuje? 2 Kielichów Kapłanka Umiarkowanie suma Kochankowie - macie silna relację, babka ma świetna intuicję, jest spokojna, wyciszona, potrafi z dystansem podejść do wróżby, jest ciepła, przyjacielska, zawsze znajdzie czas dla Ciebie

3. Jej wygląd? i cechy charakteru -wygląd As Kielichów 2 Buław As Monet suma Kapłanka - trudne przy tych kartach... Ma ciemne włosy, półdługie, niebieskie oczy, jest elegancka, nosi biżuterię, ma delikatną urodę, niepospolitą; cechy charakteru - As Buław, Rycerz Mieczy, As Kielichów suma Słońce - bardzo ciepła osoba, inteligentna, w jasny sposób przekazuje Tobie istotne informacje, konkretna, taka bardzo energetyczn osóbka, tzn. wychodzisz od niej naładowana pozytywnie

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? Kapłanka, Sąd, As Monet - Sprawiedliwość - głęboka intuicja, mozliwe, że babka ma zdolności jasnowidzenia, karty Tarota, klasyczne i chyba wrózy z kuli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, w sumie dopiero dziś znalazłam ten dział, fajny pomysł z tymi ćwiczeniami ;)

Do rozkładów uzyłam dwóch talii, inną do pierwszej, a inną do drugiej wróżki. Tą druga mam dopiero od kilku dni i próbuję się z nia dotrzec, dlatego sama jestem ciekawa, która z interpretacji okaże się blizsza prawdy :)

 

Wróżka 1:

1) król mieczy, 10 kielichów, 7 monet - poleciła ją Tobie zaufana osoba, ce****aca się dojrzałością i logiką w swych osądach, dlatego zaufałaś jej

2) król mieczy, 3 kielichy, as kielichów - imponuje Ci w niej jej autorytet, to że podchodzi obiektywnie i rzetelnie do sprawy, nie tracąc kontaktu z rzeczywistością i jednocześnie jest osobą bardzo ciepłą; cechy te sprawiają, że ludzie ją cenią i jest ona dość znaną z wróżek w Twoich rejonach

3) a) wygłąd: 2 monety, 7 kijów, siła - ma specyficzny wygląd, który może byc na pierwszy rzut oka odpychający i trzeba do niego przywyknąć

B) charakter: rycerz kielichów, rycerz kijów, 10 monet - osoba bardzo przyjazna do ludzi, wrażliwa na ich potrzeby, dynamiczna, nastawiona optymistycznie, choć może być zbyt impulsywna, osoba stateczna, ustabilizowana materialnie i rodzinnie

4) 4 mieczy, as monet, król kielichów - do wróżenia wykorzystuje solidnie intuicję, jest też dobrym psychologiem, możliwe że łączy jakieś techniki medytacyjne lub nawet inne stany świadomości; wróżenie jest jej głównym źródłem dochodu; kojarzy mi się (raczej intuicyjnie), że ma ona do czynienia z runami

 

Wróżka 2:

1) 8 mieczy, 6 monet, rycerz monet - ogłaszała się ona w internecie lub gazecie, Ty miałaś jakiś kryzys (może materialny?) i potrzebowałaś szybkiej porady, możliwe też, że ktoś przyjazny pokierować Cię do niej

2) siła, król kijów, 10 mieczy - siła i autorytet, dynamizm w działaniu, ale przede wszystkim bezpośredniość, tzw. nie owijanie w bawełnę

3) a) wygląd: 8 monet, 3 miecze, król kijów - osoba ciemnowłosa, postawna, z której emanuje siła, nawet chłód; możliwe mężczyzna

B) charakter: 7 kijów, rycerz monet, księżyc - osoba dość ostra, może nawet o konfliktowym charakterze, mająca jednocześnie dobry PR, starająca się być "na wierzchu", charyzmatyczna; jednocześnie jest tajemnicza

4) 2 monety, mag, księżyc - ta osoba posiada moc, ma dar jasnowidzenia i widzenia tego, co ukryte dla zwykłego czlowieka; kojarzy mi się tutaj zwyczajnie "widzenie" przyszłości, jakby w szklanej kuli czy dłoni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, postawilam na pierwsza - musze przetrawic, niesamowicie silna energia + wizja, ktora nie wiem, czy nie jest zwodnicza, ze to jest Aida...w kazdym razie wlaczyl mi sie small talk z nia, jak doszlam do pytania: jakich metod uzywa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, Magda, dalas cwiczenie...uff...postawialam na druga, znowu Glupiec z przelozenia i w rozkladzie sie pokazal...druga dosc podobna do pierwszej, nieco slabsza energia moze, ale i tak musze odpoczac...obie odpowiedzi wklepie; poczekaj na mnie koniecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie wrozki sa duzego kalibru...wlasciwie obu strzega staznicy talii...u mnie Glupiec i Mag i obie maja Glupcow jako straznikow, numerologicznie 22...jakby mi sie jeszcze Mag pokazal, to na bank bym odpusicila, tak sie waham...niesamowicie mnie zmeczyly te rozklady i historia mi sie przypomniala z moich ostatnich 5 wizyt u wrozek... wszystkie odmowily, twierdzac, ze im sie straznicy pokazali i nie bede mi stawiac, bo moja energia wybija . Wtedy sama zaczelam, w zasadzie poszlam z pytaniem w tym temacie, a one normalnie jakby ducha zobaczyly...;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie wrozki sa duzego kalibru...wlasciwie obu strzega staznicy talii...u mnie Glupiec i Mag i obie maja Glupcow jako straznikow, numerologicznie 22...jakby mi sie jeszcze Mag pokazal, to na bank bym odpusicila, tak sie waham...niesamowicie mnie zmeczyly te rozklady i historia mi sie przypomniala z moich ostatnich 5 wizyt u wrozek... wszystkie odmowily, twierdzac, ze im sie straznicy pokazali i nie bede mi stawiac, bo moja energia wybija . Wtedy sama zaczelam, w zasadzie poszlam z pytaniem w tym temacie, a one normalnie jakby ducha zobaczyly...;)))

 

hehehe :D ja mam 33 więc ze swoją 22 mogą się bujnąć :PPPPP

ale tak na serio, pewnie mi lipnie poszło

a czemu mnie strażnik żaden nie przycisnął

ani u jednej ani u drugiej mi się nie pokazał

a brałam talię gdzie mam kilku strażników O___x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe :D ja mam 33 więc ze swoją 22 mogą się bujnąć :PPPPP

ale tak na serio, pewnie mi lipnie poszło

a czemu mnie strażnik żaden nie przycisnął

ani u jednej ani u drugiej mi się nie pokazał

a brałam talię gdzie mam kilku strażników O___x

 

Moze dlatego Cie zaden nie przycisnal?;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrozka nr 1

wypadlo 10 pucharow, z przelozenia giermek pentakli + kolo fortuny

 

Jak sie o niej dowiedzialas? Krolowa pentakli + 3 bulawy + 10 pentakli => Slonce, sadze, ze od kobiety, prawdopodobnie matki, ktora juz od dawna korzysta z jej uslug, wrozka moze byc kims z dalszej rodziny lub po prostu bardzo znana osoba (Slonce + 3 bulawy), ceni sie, jest droga, bo ma dobra renome i klase w tej pentaklowej, karty, ktore wypadly interpretuje, ze poznalas ja przez przypadek, kiedy poszlas/ pojechalas, bo odleglosc tutaj mi sie wydaje, do niej pytac o swojego aktualnego partnera, powiedziala Ci cos, co sie dokladnie sprawdzilo ( w giermku pentaklowym)

Z przelozenia kobieta jest poslancem pomiedzy swiatami, zna prawa karmy, jest karmiczna wrozka, czysta energetycznie

 

Co w niej cenisz? Krol pucharow + krol pentakli + 6 bulaw - kobieta jest profesjonalistka, laczy cieple emocjonalne podejscie z praktycznym, pragmatycznym- jej wrozba mocno osadzona jest w rzeczywistosci, daje praktyczne, sprawdzalne i szczegolowe rady/ prognozy, stawia na jasna strone, nie straszy, jest zrownowazona emocjonalnie, ma podejscie mentorskie a nie nawiedzone, naswietla sprawe w taki sposob, ze pozwala pytajacemu osiagnac sukces - madra, zyczliwa, ciepla kobieta doswiadczona zyciowo, ale nie w sensie jakis traum, po prostu zna zycie => Sprawiedliwosc/ Umiarkowanie - suma potwierdza calosc, droga jest jej wrozba

 

wyglad: as mieczy + 9 mieczy +7 pucharow=> Arcykaplan tutaj nie wiem...albo grubaska na tronie;))) duza, rozszerzajaca sie w dol;) przenikliwe spojrzenie - szare lub niebieskie oczy penetrujace, moga byc przezroczyste, moze w okularach, a moze sexi babka, strzelista sylwetka, kobieca, ladne dlonie + paznokcie? I od razu widac, ze jest wrozka, mocny autorytet

 

charakter: glupiec + 3 miecze + 9 kielichow => Glupiec, kobieta prosta, prostolinija i walaca bez ogrodek, ludowa, gleboka madrosc w niej tkwi, jest ufna, otwarta, wie, ze ma talent, wysoka umiejetnosc przerabiania traum w szczescie, wielka madrosc, wysoki stopien dojrzalosci karmicznej, czyste konto, numerologiczna 22, kobieta zajmuje sie tez sztuka, ceni uroki zycia, wedlug mnie byla delokacja, byc moze nie jest Polka z pochodzenia, wielka odwaga zyciowa, puszczone wszystko - taki Fenix z popiolow, jestem praktycznie pewna - chyba, ze karty mnie oszukaly, bo sie wtracam w nie swoje energie, ze ona wyemigrowala jako dziecko (Glupiec) ze zlamanym sercem (3 miecze) i podniosla sie tutaj do nowego zycia (9 kielichow + ponowny Glupiec) - od tych Glupcow kreci mi sie w glowie...

 

Jakiej metody uzywa? Cesarzowa + Diabel + Gwiazda => Smierc

uff...tutaj mnie wymiotlo...no dzieje sie, potezne energie tutaj sa, wysoki stopien wtajemniczenia; przede wszystkim jest profesjonalistka, uzywa intuicji, jest rowniez jasnowidzem, uzywa kazdej metody, ktora akurat jest skuteczna, Cesarzowa to moga byc zwykle karty i anielskie, Diabel - runy i tarot, gwiazda to wyzsze prowadzenie, laczy metody w zaleznosci od sytuacji, intuicyjne karty rowniez, w ogole pelno tego ezo dookola niej, ma caly pokoj dedykowany temu tematowi, potezna biblioteke, talie, kamienie, amulety, kadzidla + scenografie: swiece, przewodnikow duchowych w formie figurek, czarna magia sie tez zajmuje: zdejmowanie urokow, klatw, odcina powiazania karmiczne...jest z rodu zajmujacego sie dywinacja

 

Pani ma bardzo silne wibracje, musze odpoczac, reedytuje potem posta i dodam druga...zla jest poza tym, ze o nia pytasz...pokazala to, co chciala pokazac, a do tego slysze komenatarz Aidy: "pojdziesz ta droga, bo juz Ci to mowilam..." nie wiem, czy to ona, czy sie jakos przyplatala???

 

Wrozka nr 2

Z przelozenia Glupiec i Krol mieczy chyba - wysoki stopien wtajemniczenia, wielka inituicja + jasny umysl, sprawiedliwe sady, calkowity profesjonalizm

 

Pozanie: 6 bulaw + krolowa mieczy + krol pucharow=> Kochankowie/ Eremita - sama ja znalazlas przez interenet

 

Co w niej cenisz? 6 kielichow + as bulaw + giermek kielichow => Eremita

z grubsza rzecz biorac podobnie; widzi jasno przeszlosc, przez pryzmat przeszlosci znajduje kreatywne rozwiazania, ciepla, zajmuje sie sprawami emocjonalnymi , milosnymi - czyta w kliencie jak w otwartej karcie, ta wrozka sobie mysli: takie dzieci do mnie przychodza, czytelne, potrzebuja tylko impulsu do dzialania, bo same by nie trafily - bardzo pozytywna energia, gleboka madrosc i prawde sadow cenisz

 

Wyglad: rycerz mieczy + giermek mieczy + umiarkowanie => arcykaplan, ascetyczna kobieta, minalistyczna, bez upiekszen, taka saute, tez od razu widac, ze wrozka; nawet nie bede zgadywac reszty, bo panowie uzbrojeni - tarcze energetyczne

 

charakter: 5 mieczy + 10 mieczy + Eremita=> Arcykaplanka - ojej, po przejsciach duzych, odnalazla madrosc w sobie, starsza pani, tez jest wrozka z powolania

metody: 5 pentakli + 3 bulawy + Glupiec => ksiezyc, oszczedne, stare karty ma, ktore dlugo juz jej sluza, niewyrazne wizerunki, zyzyte, pani tez jest jasnowidzem, jest tania, bo uwaza to za swoje powolanie, karme, zabiedzona troche, jest troche blokad ziemskich na cialo, na fizyczycznosc, na materie, ale ona o tym wie, tez jest bardzo intuicyjna, wlasciwie tych kart nie potrzebuje, sporo medytuje, brak kontaku z rzeczywistoscia, moze byc nieco nawiedzona, tutaj moze byc tez wahadlo, ale glownie jasnowidzenie - jak w przypadku poprzedniej

Edytowane przez solweig
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obie panie mają bardzo silne powołanie do tego co robią... to na pewno...

 

Wróżka 1

1. Jak się dowiedziałaś - coś się w Twoim życiu zawaliło totalnie... straciłaś coś bardzo dla siebie ważnego... chyba potrzebowałaś ukojenia swojej duszy... nie miałaś już siły kompletnie i chciałaś jakiejś rady... młody mężczyzna siłą swoich argumentów przekonał Cię, że powinnaś do niej pójść... zresztą to od niego się o niej dowiedziałaś... jeśli nie od niego to za pomocą jasnego werbalnego przekazu... ( wieża, 4 pentakli, rycerz mieczy)

Wróżka 2

1. Jak się dowiedziałaś - zabierałaś się za jakieś nowe przedsięwzięcie, może nawet planowałaś dziecko, generalnie coś co w dłuższej perspektywie miało przynieść radość, mógł to być równie dobrze ślub jak i nowy biznes... potrzebowałaś rady... kiedy młoda dziewczyna powiedziała Ci o tej kobiecie po prostu doznałaś olśnienia... wiedziałaś, że tej kobiety powinnaś zapytać o radę... znów bardzo jasno i klarownie wszystko wyglądało... chciałaś rady... (3 kielichów, as mieczy, księżniczka mieczy)

 

Wróżka 1

2. Co Ci w niej imponuje - ta pani ma bardzo silną osobowość i potrafi skrywać swoje emocje... jest w pełni profesjonalistką... ma sporo talentu do tego co robi i bardzo żarliwie to robi... widać, że nie leci jedynie na pieniądze... poza tym dobrze się u niej czujesz... zapewnia przyjemną atmosferę gdzie człowiek może się spokojnie otworzyć... imponuje Ci właśnie ten profesjonalizm i atmosfera jaka u niej panuje... ma spore zdolności, a w dodatku świetnie umie je wykorzystywać...(królowa buław, 4 buław)

Wróżka 2

2. Co Ci w niej imponuje - według Ciebie może być nawet niedoścignionym ideałem... ogromny potencjał energetyczny... trochę tajemnicza ta pani... ale do tego co robi ma smykałkę chyba większą niż ta pierwsza... jest niesamowita i co ciekawe zadziwia Cię trafność jej wróżb, szczególnie, że nie musisz jej wiele o sobie mówić... wyjmuje z metody jaką się posługuje wszystko... wydaje Ci się, że to coś więcej niż tylko talent (świat, księżyc)

 

Wróżka 1

3. Wygląd i cechy - Spięte blond włosy, szczupła kobieta o ostrych rysach twarzy, bardzo poważna z wyglądu chociaż wciąż nie stara... Umie łączyć w sobie to czego inni połączyć nie potrafią... jest swoim własnym magiem, a poza tym świetnie spełnia się w każdej innej roli jakiej się podejmie, mam wrażenie, że oprócz tego, że pani bardzo energiczna to jeszcze w dodatku humorzasta... wciąż chciałaby więcej... może chodzić tu tylko o własny rozwój... ale jest widocznie niezadowolona z tego co ma (król mieczy, 2 buław, 4 kielichów)

Wróżka 2

3. Wygląd i cechy - (na wygląd mam rycerza od stóp do głów w zbroi:D) tajemnicza jest... normalnej postury... włosy ciemne... raczej niska i odrobinę przysadzista... pani na co dzień to do rany przyłóż... bardzo dobra kobieta, której zależy na tym żeby nie tylko ona ale i wszyscy inni byli zadowoleni... stara się dbać o innych... na pewno jest bardzo gościnną i optymistyczną osobą... chyba trudno jej nie lubić... a z drugiej strony lepiej jej na odcisk nie stawać... umie być humorzasta i pokazać bardzo ognisty temperament... bardzo żywiołowa osóbka ze swoimi własnymi nałogami jak np. papieroski... (6 bułąw, 2 kielichów, diabeł)

 

Wróżka 1

4. Metoda - czyżby pani zajmowała się albo jasnowidzeniem albo hipnozą poniekąd... na pewno ma świetny kontakt z innymi bytami i są one jej nieobce, ewentualnie z wcześniejszymi wcieleniami... poza tym posługuje się runami i tarotem (śmierć, as pentakli, as kielichów)

Wróżka 2

4. Metoda - może wahadełko... może kabałą się pani posługuje... numerologią i tarotem ( kochankowie, 8 mieczy, cesarzowa)

 

 

Albo mi wyszły bzdury totalne albo nie wiem... faktycznie panie mają dość mocną energię i bronią się przed widzeniem ich w kartach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiaro, masz rację bronią się, teraz do mnie doszło, że jedna na swój wygląd pokazała mi się w 7 mieczy i oto jak wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie... widzisz wróżka nr 2 pokazały mi się jej umiejętności w księżycu i wygląd w 6 buław w zbroi... mocne pola energetyczne... panie nie chcą żeby ktoś o nich coś wiedział... a na ile nam się udało wejśc w to zobaczymy przy weryfikacji... coś czuję, że wyniki w takiej sytuacji nie będą najlepsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie... widzisz wróżka nr 2 pokazały mi się jej umiejętności w księżycu i wygląd w 6 buław w zbroi... mocne pola energetyczne... panie nie chcą żeby ktoś o nich coś wiedział... a na ile nam się udało wejśc w to zobaczymy przy weryfikacji... coś czuję, że wyniki w takiej sytuacji nie będą najlepsze...

 

no ładnie są osłonione i obstawione... ale my też chyba nie jesteśmy jakieś nie za very, skoro co nieco i tak nam się udało zobaczyć - co to już Magda zweryfikuje przy odpowiedziach

...myślisz, że sobie zaszkodziłyśmy takim podglądaniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszkodzić sobie... absolutnie nie... nie boję się... za sprawą sol poradziłam sobie z taką jedną osóbką, która mnie dręczyła... mam spokój... nie boję się już nikogo... czuję, że sama mam bardzo silne pole... i z duchem w jednym domu mieszkam i jakoś "żyjemy"... poza tym nasze działania nie mają na celu nikomu zaszkodzić... co samo w sobie nie powinno budzić niepokoju... ot obie panie mocno się bronią... nikt nie lubi jak mu się zagląda w jego karty, że tak się wyrażę... panie umieją się bronić... a zobaczymy w sumie też na ile nas stać... aż żałuję, że potraktowałam to ćwiczenie tak lekko... może być bardzo ciekawie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładnie są osłonione i obstawione... ale my też chyba nie jesteśmy jakieś nie za very, skoro co nieco i tak nam się udało zobaczyć - co to już Magda zweryfikuje przy odpowiedziach

...myślisz, że sobie zaszkodziłyśmy takim podglądaniem??

 

Mysle, ze nie, ale ja przyznam, ze bardzo sie zmeczylam. Czasem bardzo mnie mecza niektore rozklady - te 2 mnie wydrenowaly po calosci, dlatego tez dalam bardzo prosciutkie cwiczenie na zakupy, ktore niezmiernie polecam;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaszkodzić sobie... absolutnie nie... nie boję się... za sprawą sol poradziłam sobie z taką jedną osóbką, która mnie dręczyła... mam spokój... nie boję się już nikogo... czuję, że sama mam bardzo silne pole... i z duchem w jednym domu mieszkam i jakoś "żyjemy"... poza tym nasze działania nie mają na celu nikomu zaszkodzić... co samo w sobie nie powinno budzić niepokoju... ot obie panie mocno się bronią... nikt nie lubi jak mu się zagląda w jego karty, że tak się wyrażę... panie umieją się bronić... a zobaczymy w sumie też na ile nas stać... aż żałuję, że potraktowałam to ćwiczenie tak lekko... może być bardzo ciekawie:)

 

uff, bo już myślałam... ja to ogólnie panikarz jestem, ale i ryzykant :D

mnie duchy i zjawy nie straszne, zmarłych się też nie boję, często mi się śnią dziadkowie albo Tata, więc chyba taka zła w te klocki nie jestem.

No babki mocne, więc nie zdziwię się jak to będą takie wróżki z górnej półki :)

ale nam też idzie coraz lepiej, mogę nawet powiedzieć, że przy Was się wiele uczę i już się nauczyłam :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie, ale ja przyznam, ze bardzo sie zmeczylam. Czasem bardzo mnie mecza niektore rozklady - te 2 mnie wydrenowaly po calosci, dlatego tez dalam bardzo prosciutkie cwiczenie na zakupy, ktore niezmiernie polecam;)))

 

mnie nie zmęczyło, bardziej mnie stawianie kart komuś męczy niż takie ćwiczenia

a to zaraz popatrzymy o tych zakupach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff, bo już myślałam... ja to ogólnie panikarz jestem, ale i ryzykant :D

mnie duchy i zjawy nie straszne, zmarłych się też nie boję, często mi się śnią dziadkowie albo Tata, więc chyba taka zła w te klocki nie jestem.

No babki mocne, więc nie zdziwię się jak to będą takie wróżki z górnej półki :)

ale nam też idzie coraz lepiej, mogę nawet powiedzieć, że przy Was się wiele uczę i już się nauczyłam :usmiech:

 

no właśnie... my też takie złe nie jesteśmy....

 

do tego stopnia, że nawet mój bezceremonialnie sceptyczny mąż uwierzył w moje zdolności do tego stopnia, że prosi mnie abym mu wyciągała karty...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze nie, ale ja przyznam, ze bardzo sie zmeczylam. Czasem bardzo mnie mecza niektore rozklady - te 2 mnie wydrenowaly po calosci, dlatego tez dalam bardzo prosciutkie cwiczenie na zakupy, ktore niezmiernie polecam;)))

 

Zakupy zostawiam sobie na jutro rano... z przyjemnością się podejmę... ale staram się robić tylko jedno ćwiczenie dziennie...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... my też takie złe nie jesteśmy....

 

do tego stopnia, że nawet mój bezceremonialnie sceptyczny mąż uwierzył w moje zdolności do tego stopnia, że prosi mnie abym mu wyciągała karty...:)

 

o widzisz!! :D:))) moja siostra też zaczęła do tego podchodzić z większą wiarą, bo na początku pojechała mi z tekstem, że co ty tam wiesz... a tu nagle olśnienie, teraz co jakiś czas też prosi o mnie o karty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie... my też takie złe nie jesteśmy....

 

do tego stopnia, że nawet mój bezceremonialnie sceptyczny mąż uwierzył w moje zdolności do tego stopnia, że prosi mnie abym mu wyciągała karty...:)

 

No i bardzo slusznie! :) Mnie pan tez poprosil;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Dziewczyny zaszkodzić sobie na pewno nie zaszkodziłyscie tym rozkładem na te panie. Nie narażałabym was na nic ;)

Nie wchodziłyście w ich energetykę na temat ich życia tylko bardziej na temat moich poglądów co do tych wróżek także spokojnie:)

To co robimy weryfikację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Dziewczyny powiem wam,że bardzo dobrze poradziłyście sobie z ćwiczeniem które nie było łatwe i na pewno męczące. Także jestem z was szalenie dumna i obiecuję więcej tak trudnych ćwiczeń nie robić ;-)

 

A oto odpowiedzi:

Wróżka numer 1 - Joanna Stawińska

1. Jak się o niej dowiedziałam? W telewizji ją zobaczyłam wiele lat temu :)

2. Co mi tak w niej imponuje? Jej mądrość, uwielbiam ją słuchać, uczyć się od niej

3. Jej wygląd? i cechy charakteru Wszyscy znają Panią Joannę więc odpuszczę pisanie na ten temat ;)

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? To też wszyscy wiedzą pewnie - Tarot, numerologia

Wróżka numer 2 - Magdalena Rutkowska-Odero

1. Jak się o niej dowiedziałam? Również zobaczyłam ją w telewizji

2. Co mi tak w niej imponuje? Jej radość życia, jest szalenie sympatyczna, uwielbiam z nią rozmawiać i korzystać z jej pomocy :)

3. Jej wygląd? i cechy charakteru Tu chyba też wszyscy wiedzą ;)

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? tarot, numerologia, wahadełko, przesłania anielskie

 

 

Erza

Wróżka numer 1

1. Jak się o niej dowiedziałam? 6 buław, 6 pucharów, Królowa mieczy - myślę, że z tv, pojawiła się w jakimś programie lub też prowadzi jakieś cykliczne programy, poza tym dowiedziałaś się, że pomogła jakiejś znajomej Twojej znajomej ;) i ona dzięki jej radom wyszła na prostą.

2. Co mi tak w niej imponuje? 10 mieczy, Królowa pucharów, As mieczy - pomimo wielu trudnych pytań wydaje się być w miarę wiarygodna i pełna optymizmu, nawet jak sytuacja wygląda beznadziejnie ona potrafi dostrzec jej plusy

3. Jej wygląd? i cechy charakteru wygląd: 5 mieczy, Rycerz pucharów, Kapłanka - zdecydowania znana twarz, włosy ciemne, długie, jasna karnacja, ciemne oczy, średniego wzrostu, średnia budowa ciała cechy charakteru: 10 monet, Paź monet, 3 buław - myślę, że to osoba ciepła i serdeczna, dla każdego ma dobre słowo, rozmowa z nią jest bardzo przyjemna

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? Rydwan, 9 monet, Król pucharów - na pewno korzysta ze swojej świetnie rozwiniętej intuicji, być może ma też zdolności jasnowidzenia, wydaje mi się, że jest to Tarot, ale chyba jakieś bardzo intuicyjne te karty.

Tak sobie myślę kto to może być i przychodzi mi na myśl Aida i Joanna Stawińska, ale wygląd nieco by się nie zgadzał :P

 

Wróżka numer 2

1. Jak się o niej dowiedziałam? 6 monet, Sprawiedliwość, 8 mieczy - wydaje mi się, że przez internet, szukałaś być może informacji na jej temat, chciałaś poznać ją bliżej, a wiadomo w internecie jest wszystko ;)

2. Co mi tak w niej imponuje? 9 pucharów, Paź mieczy, Cesarzowa - odpowiada szczerze, nie owija w bawełnę, czasami nawet używa dosadnych sformułowań, być może przyjmuje charakterystyczne dla siebie pozy i ma charakterystyczne powiedzonka

3. Jej wygląd? i cechy charakteru wygląd: 7 mieczy, Paź monet, As buław - szczupła, nawet wysoka, ubiera się dość elegancko, niebieskie oczy; cechy charakteru: Rycerz mieczy, Rydwan, As monet - dynamiczna, może nieco chaotyczna w sposobie mówienia

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? 5 buław, 5 pucharów,10 buław - zdecydowanie tarot, jakieś duże rozkłady lub dostawianie kart

 

Erza jestem po wrażeniem poszło Ci rewelacyjnie ;) Możesz być z siebie dumna bo ćwiczenie na prawdę nie było łatwe :-):serduszka_na:

 

Carmencita

Wróżka numer 1

1. Jak się o niej dowiedziałam?Królowa Kielichów 10 Mieczy 2 Miecze suma Kapłanka - poradziła Ci ją kobieta, być moze Twoja przyjaciółka, która chciała Ci pomóc, bo miałas bardzo dużo problemów, stałaś pewnie na rozdrożu i nie wiedziałas co dalej...

2. Co mi tak w niej imponuje? Wieża Świat Królowa Kielichów suma Kapłan dodaje Ci otuchy swoim podejściem, jest bardzo ciepła, potrafi sprawić, ze wychodzisz od niej radosna, z wiarą, gotowa przenosić góry; chodzisz do niej, gdy masz poważne problemy i poczucie, ze cos legło w gruzach i nie wiesz jak to naprawić - ona zawsze znajdzie rozwiązanie// zgadza się ale nie chodzę do niej tylko dzwonię ;)

3. Jej wygląd? i cechy charakteru 4 Buław 4 Kielichów Księżyc suma Umiarkowanie - charakter : spokojna, żyjąca w harmonii z własnym wnętrzem, stabilna, trochę marzycielska, z dużą intuicją, dbająca o swój rozwój wewnętrzny, troche tajemnicza; wygląd 9 Mieczy Sąd 10 Buław suma Gwiazda - ma długie, raczej ciemne włosy, które upina z tyłu, jest chyba lekko przygarbiona, sylwetka przeciętna, jest młoda, ma szczupłą, pociągłą twarz, duże oczy, trochę nieśmiałe spojrzenie

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? 3 Buław Gwiazda 4 Buław suma Kapłanka - stosuje kilka metod wróżenia, myślę, ze wrózy z Tarota m.in., na pewno wróży u siebie w domu...Wróżka numer 2

1. Jak się o niej dowiedziałam? Giermek Buław, Król Mieczy, 8 Monet suma Pustelnik - ta mi się kojarzy z jakąś wiadomością (internet), może ktoś (facet) podesłał Ci maila z informacja od niej, możliwe, ze długo zastanawiałaś się , czy skorzystać z jej usług; kojarzy mi się tez ta wróżka z pracą, albo może uczelnią, być może ktoś Ci powiedział, ze jakaś babka dobrze wróży, a Ty po głębokim zastanowieniu postanowiłaś skorzystac z jej usług

2. Co mi tak w niej imponuje? 2 Kielichów Kapłanka Umiarkowanie suma Kochankowie - macie silna relację, babka ma świetna intuicję, jest spokojna, wyciszona, potrafi z dystansem podejść do wróżby, jest ciepła, przyjacielska, zawsze znajdzie czas dla Ciebie// znajdzie czas - to zaznaczyłam bo zawsze świetnie nam się rozmawia i słyszę od niej wiele ciepłych i dobrych słów na swój temat ;)

3. Jej wygląd? i cechy charakteru -wygląd As Kielichów 2 Buław As Monet suma Kapłanka - trudne przy tych kartach... Ma ciemne włosy, półdługie, niebieskie oczy, jest elegancka, nosi biżuterię, ma delikatną urodę, niepospolitą; cechy charakteru - As Buław, Rycerz Mieczy, As Kielichów suma Słońce - bardzo ciepła osoba, inteligentna, w jasny sposób przekazuje Tobie istotne informacje, konkretna, taka bardzo energetyczn osóbka, tzn. wychodzisz od niej naładowana pozytywnie // nie wychodzę bo do niej nie chodzę ;) kontaktuję się z nią telefonicznie

4. Jaką metodą posługuję się podczas wróżenia? Kapłanka, Sąd, As Monet - Sprawiedliwość - głęboka intuicja, mozliwe, że babka ma zdolności jasnowidzenia, karty Tarota, klasyczne i chyba wrózy z kuli

 

Kloto

Wróżka 1:

1) król mieczy, 10 kielichów, 7 monet - poleciła ją Tobie zaufana osoba, ce****aca się dojrzałością i logiką w swych osądach, dlatego zaufałaś jej

2) król mieczy, 3 kielichy, as kielichów - imponuje Ci w niej jej autorytet, to że podchodzi obiektywnie i rzetelnie do sprawy, nie tracąc kontaktu z rzeczywistością i jednocześnie jest osobą bardzo ciepłą; cechy te sprawiają, że ludzie ją cenią i jest ona dość znaną z wróżek w Twoich rejonach

3) a) wygłąd: 2 monety, 7 kijów, siła - ma specyficzny wygląd, który może byc na pierwszy rzut oka odpychający i trzeba do niego przywyknąć

B) charakter: rycerz kielichów, rycerz kijów, 10 monet - osoba bardzo przyjazna do ludzi, wrażliwa na ich potrzeby, dynamiczna, nastawiona optymistycznie, choć może być zbyt impulsywna, osoba stateczna, ustabilizowana materialnie i rodzinnie // nie wiem jak rodzinnie wygląda nie wchodzę w jej życie ;)

4) 4 mieczy, as monet, król kielichów - do wróżenia wykorzystuje solidnie intuicję, jest też dobrym psychologiem, możliwe że łączy jakieś techniki medytacyjne lub nawet inne stany świadomości; wróżenie jest jej głównym źródłem dochodu; kojarzy mi się (raczej intuicyjnie), że ma ona do czynienia z runami

 

Wróżka 2:

1) 8 mieczy, 6 monet, rycerz monet - ogłaszała się ona w internecie lub gazecie, Ty miałaś jakiś kryzys (może materialny?) i potrzebowałaś szybkiej porady, możliwe też, że ktoś przyjazny pokierować Cię do niej

2) siła, król kijów, 10 mieczy - siła i autorytet, dynamizm w działaniu, ale przede wszystkim bezpośredniość, tzw. nie owijanie w bawełnę

3) a) wygląd: 8 monet, 3 miecze, król kijów - osoba ciemnowłosa, postawna, z której emanuje siła, nawet chłód; możliwe mężczyzna

B) charakter: 7 kijów, rycerz monet, księżyc - osoba dość ostra, może nawet o konfliktowym charakterze, mająca jednocześnie dobry PR, starająca się być "na wierzchu", charyzmatyczna; jednocześnie jest tajemnicza

4) 2 monety, mag, księżyc - ta osoba posiada moc, ma dar jasnowidzenia i widzenia tego, co ukryte dla zwykłego czlowieka; kojarzy mi się tutaj zwyczajnie "widzenie" przyszłości, jakby w szklanej kuli czy dłoni

 

Sol

Jak sie o niej dowiedzialas? Krolowa pentakli + 3 bulawy + 10 pentakli => Slonce, sadze, ze od kobiety, prawdopodobnie matki, ktora juz od dawna korzysta z jej uslug, wrozka moze byc kims z dalszej rodziny lub po prostu bardzo znana osoba (Slonce + 3 bulawy), ceni sie, jest droga, bo ma dobra renome i klase w tej pentaklowej, karty, ktore wypadly interpretuje, ze poznalas ja przez przypadek, kiedy poszlas/ pojechalas, bo odleglosc tutaj mi sie wydaje, do niej pytac o swojego aktualnego partnera, powiedziala Ci cos, co sie dokladnie sprawdzilo ( w giermku pentaklowym)

Z przelozenia kobieta jest poslancem pomiedzy swiatami, zna prawa karmy, jest karmiczna wrozka, czysta energetycznie

 

Co w niej cenisz? Krol pucharow + krol pentakli + 6 bulaw - kobieta jest profesjonalistka, laczy cieple emocjonalne podejscie z praktycznym, pragmatycznym- jej wrozba mocno osadzona jest w rzeczywistosci, daje praktyczne, sprawdzalne i szczegolowe rady/ prognozy, stawia na jasna strone, nie straszy, jest zrownowazona emocjonalnie, ma podejscie mentorskie a nie nawiedzone, naswietla sprawe w taki sposob, ze pozwala pytajacemu osiagnac sukces - madra, zyczliwa, ciepla kobieta doswiadczona zyciowo, ale nie w sensie jakis traum, po prostu zna zycie => Sprawiedliwosc/ Umiarkowanie - suma potwierdza calosc, droga jest jej wrozba // świetnie sol!!!

 

wyglad: as mieczy + 9 mieczy +7 pucharow=> Arcykaplan tutaj nie wiem...albo grubaska na tronie;))) duza, rozszerzajaca sie w dol;) przenikliwe spojrzenie - szare lub niebieskie oczy penetrujace, moga byc przezroczyste, moze w okularach, a moze sexi babka, strzelista sylwetka, kobieca, ladne dlonie + paznokcie? I od razu widac, ze jest wrozka, mocny autorytet // kochanie ta grubsza kobietka to wróżka numer 2 dlatego zaznaczyłam twoją odpowiedź :) bo coś energię co się wymieszały chyba ;)

 

charakter: glupiec + 3 miecze + 9 kielichow => Glupiec, kobieta prosta, prostolinija i walaca bez ogrodek, ludowa, gleboka madrosc w niej tkwi, jest ufna, otwarta, wie, ze ma talent, wysoka umiejetnosc przerabiania traum w szczescie, wielka madrosc, wysoki stopien dojrzalosci karmicznej, czyste konto, numerologiczna 22, kobieta zajmuje sie tez sztuka, ceni uroki zycia, wedlug mnie byla delokacja, byc moze nie jest Polka z pochodzenia, wielka odwaga zyciowa, puszczone wszystko - taki Fenix z popiolow, jestem praktycznie pewna - chyba, ze karty mnie oszukaly, bo sie wtracam w nie swoje energie, ze ona wyemigrowala jako dziecko (Glupiec) ze zlamanym sercem (3 miecze) i podniosla sie tutaj do nowego zycia (9 kielichow + ponowny Glupiec) - od tych Glupcow kreci mi sie w glowie...

 

Jakiej metody uzywa? Cesarzowa + Diabel + Gwiazda => Smierc

uff...tutaj mnie wymiotlo...no dzieje sie, potezne energie tutaj sa, wysoki stopien wtajemniczenia; przede wszystkim jest profesjonalistka, uzywa intuicji, jest rowniez jasnowidzem, uzywa kazdej metody, ktora akurat jest skuteczna, Cesarzowa to moga byc zwykle karty i anielskie, Diabel - runy i tarot, gwiazda to wyzsze prowadzenie, laczy metody w zaleznosci od sytuacji, intuicyjne karty rowniez, w ogole pelno tego ezo dookola niej, ma caly pokoj dedykowany temu tematowi, potezna biblioteke, talie, kamienie, amulety, kadzidla + scenografie: swiece, przewodnikow duchowych w formie figurek, czarna magia sie tez zajmuje: zdejmowanie urokow, klatw, odcina powiazania karmiczne...jest z rodu zajmujacego sie dywinacja

 

Pani ma bardzo silne wibracje, musze odpoczac, reedytuje potem posta i dodam druga...zla jest poza tym, ze o nia pytasz...pokazala to, co chciala pokazac, a do tego slysze komenatarz Aidy: "pojdziesz ta droga, bo juz Ci to mowilam..." nie wiem, czy to ona, czy sie jakos przyplatala??? // Nie wiem czemu Aida? hmm.. nawet z tą Panią nie miałam nic do czynienia nigdy...

 

Wrozka nr 2

Z przelozenia Glupiec i Krol mieczy chyba - wysoki stopien wtajemniczenia, wielka inituicja + jasny umysl, sprawiedliwe sady, calkowity profesjonalizm

 

Pozanie: 6 bulaw + krolowa mieczy + krol pucharow=> Kochankowie/ Eremita - sama ja znalazlas przez interenet

 

Co w niej cenisz? 6 kielichow + as bulaw + giermek kielichow => Eremita

z grubsza rzecz biorac podobnie; widzi jasno przeszlosc, przez pryzmat przeszlosci znajduje kreatywne rozwiazania, ciepla, zajmuje sie sprawami emocjonalnymi , milosnymi - czyta w kliencie jak w otwartej karcie, ta wrozka sobie mysli: takie dzieci do mnie przychodza, czytelne, potrzebuja tylko impulsu do dzialania, bo same by nie trafily - bardzo pozytywna energia, gleboka madrosc i prawde sadow cenisz

 

Wyglad: rycerz mieczy + giermek mieczy + umiarkowanie => arcykaplan, ascetyczna kobieta, minalistyczna, bez upiekszen, taka saute, tez od razu widac, ze wrozka; nawet nie bede zgadywac reszty, bo panowie uzbrojeni - tarcze energetyczne

 

charakter: 5 mieczy + 10 mieczy + Eremita=> Arcykaplanka - ojej, po przejsciach duzych, odnalazla madrosc w sobie, starsza pani, tez jest wrozka z powolania

metody: 5 pentakli + 3 bulawy + Glupiec => ksiezyc, oszczedne, stare karty ma, ktore dlugo juz jej sluza, niewyrazne wizerunki, zyzyte, pani tez jest jasnowidzem, jest tania, bo uwaza to za swoje powolanie, karme, zabiedzona troche, jest troche blokad ziemskich na cialo, na fizyczycznosc, na materie, ale ona o tym wie, tez jest bardzo intuicyjna, wlasciwie tych kart nie potrzebuje, sporo medytuje, brak kontaku z rzeczywistoscia, moze byc nieco nawiedzona, tutaj moze byc tez wahadlo, ale glownie jasnowidzenie - jak w przypadku poprzedniej

 

rozrabiara

Wróżka 1

1. Jak się dowiedziałaś - coś się w Twoim życiu zawaliło totalnie... straciłaś coś bardzo dla siebie ważnego... chyba potrzebowałaś ukojenia swojej duszy... nie miałaś już siły kompletnie i chciałaś jakiejś rady... młody mężczyzna siłą swoich argumentów przekonał Cię, że powinnaś do niej pójść... zresztą to od niego się o niej dowiedziałaś... jeśli nie od niego to za pomocą jasnego werbalnego przekazu... ( wieża, 4 pentakli, rycerz mieczy)

Wróżka 2

1. Jak się dowiedziałaś - zabierałaś się za jakieś nowe przedsięwzięcie, może nawet planowałaś dziecko, generalnie coś co w dłuższej perspektywie miało przynieść radość, mógł to być równie dobrze ślub jak i nowy biznes... potrzebowałaś rady... kiedy młoda dziewczyna powiedziała Ci o tej kobiecie po prostu doznałaś olśnienia... wiedziałaś, że tej kobiety powinnaś zapytać o radę... znów bardzo jasno i klarownie wszystko wyglądało... chciałaś rady... (3 kielichów, as mieczy, księżniczka mieczy)

 

Wróżka 1

2. Co Ci w niej imponuje - ta pani ma bardzo silną osobowość i potrafi skrywać swoje emocje... jest w pełni profesjonalistką... ma sporo talentu do tego co robi i bardzo żarliwie to robi... widać, że nie leci jedynie na pieniądze... poza tym dobrze się u niej czujesz... zapewnia przyjemną atmosferę gdzie człowiek może się spokojnie otworzyć... imponuje Ci właśnie ten profesjonalizm i atmosfera jaka u niej panuje... ma spore zdolności, a w dodatku świetnie umie je wykorzystywać...(królowa buław, 4 buław)// świetnie! dziewczyny zaznaczam wam odpowiedzi w stylu "że świetnie się u niej czuję" bo czuję się super rozmawiając czy nawet oglądając i sluchając ją ale nigdy nie byłam prywatnie ani u jednej ani u drugiej pani

Wróżka 2

2. Co Ci w niej imponuje - według Ciebie może być nawet niedoścignionym ideałem... ogromny potencjał energetyczny... trochę tajemnicza ta pani... ale do tego co robi ma smykałkę chyba większą niż ta pierwsza... jest niesamowita i co ciekawe zadziwia Cię trafność jej wróżb, szczególnie, że nie musisz jej wiele o sobie mówić... wyjmuje z metody jaką się posługuje wszystko... wydaje Ci się, że to coś więcej niż tylko talent (świat, księżyc)

 

Wróżka 1

3. Wygląd i cechy - Spięte blond włosy, szczupła kobieta o ostrych rysach twarzy, bardzo poważna z wyglądu chociaż wciąż nie stara... Umie łączyć w sobie to czego inni połączyć nie potrafią... jest swoim własnym magiem, a poza tym świetnie spełnia się w każdej innej roli jakiej się podejmie, mam wrażenie, że oprócz tego, że pani bardzo energiczna to jeszcze w dodatku humorzasta... wciąż chciałaby więcej... może chodzić tu tylko o własny rozwój... ale jest widocznie niezadowolona z tego co ma (król mieczy, 2 buław, 4 kielichów)

Wróżka 2

3. Wygląd i cechy - (na wygląd mam rycerza od stóp do głów w zbroi:D) tajemnicza jest... normalnej postury... włosy ciemne... raczej niska i odrobinę przysadzista... pani na co dzień to do rany przyłóż... bardzo dobra kobieta, której zależy na tym żeby nie tylko ona ale i wszyscy inni byli zadowoleni... stara się dbać o innych... na pewno jest bardzo gościnną i optymistyczną osobą... chyba trudno jej nie lubić... a z drugiej strony lepiej jej na odcisk nie stawać... umie być humorzasta i pokazać bardzo ognisty temperament... bardzo żywiołowa osóbka ze swoimi własnymi nałogami jak np. papieroski... (6 bułąw, 2 kielichów, diabeł)//a co do nałogów to nie wiem kochana ;)

 

Wróżka 1

4. Metoda - czyżby pani zajmowała się albo jasnowidzeniem albo hipnozą poniekąd... na pewno ma świetny kontakt z innymi bytami i są one jej nieobce, ewentualnie z wcześniejszymi wcieleniami... poza tym posługuje się runami i tarotem (śmierć, as pentakli, as kielichów)

Wróżka 2

4. Metoda - może wahadełko... może kabałą się pani posługuje... numerologią i tarotem ( kochankowie, 8 mieczy, cesarzowa)

 

 

 

Powiem tak jestem pod wrażeniem bo wiedziałam,że ćwiczenie z takimi energiami będzie wysoko postawioną poprzeczką. Poradziłyście sobie doskonale!! Za chwilę przejrzę jeszcze raz wasze odpowiedzi i powiem kto dostaje punkciki.

Na pewno dostanie Erza ;) Gratuluje super Tobie poszło!!

Za chwilę napiszę kto jeszcze :):oklasky:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jasny pikuś!!! :jupi: stawiałam bardziej na Aidę w tym pierwszym rozkładzie, a tu proszę bardzo Joanna :D z nią miałam parę razy do czynienia, bardzo profesjonalna tarocistka :)

 

wszystkim nam świetnie poszło :)))

 

bardzo dziękuję Magdo :buziak: aż sama jestem w ciężkim szoku :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Erza zadziwiasz mnie kobietko ;) Twoje odpowiedzi są takie jakbyś jasnowidzem była ;)

Podobnie z Sol i Rozrabiarą jak się rozkręcicie dziewczyny w opisie to jak bym historię jakąś czytała :)

Na prawdę świetnie :)

Rozrabiarka i Sol nie mogę wam teraz punktu dodać :( Ale na pewno to zrobię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erza zadziwiasz mnie kobietko ;) Twoje odpowiedzi są takie jakbyś jasnowidzem była ;)

Podobnie z Sol i Rozrabiarą jak się rozkręcicie dziewczyny w opisie to jak bym historię jakąś czytała :)

Na prawdę świetnie :)

Rozrabiarka i Sol nie mogę wam teraz punktu dodać :( Ale na pewno to zrobię

:lol: a gdzie tam ja jasnowidzem :D sama widziałaś mój rozkład na te sprawy i rewelacji tam nie było - a może mnie karty oszukały hehe :D

ale tak na serio, to sama jestem w ciężkim szoku - dużo ostatnio pracuję z kartami, może to wynik tego

niekiedy mi się zdarza coś widzieć, ale to są takie mini przebłyski, albo coś ukrytego za gęstą mgłą, więc jak sama widzisz do jasnowidza mi daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak nie jesteśmy takie ofiary w te klocki:)

 

Erzo bezapelacyjne gratulacje... :)

 

Sol Tobie również się gratki należą...:)

 

Dziękuję za takie trudne ćwiczenie... i tym razem zadowolonam z wyniku, z takimi paniami to i taki wynik zadowala:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11

Rozrabiara no w końcu zadowolona z siebie :)

Ja jestem dumna z was i chyba moje trudne ćwiczenia was rozwijają - to mój cel robienia wam takich właśnie ćwiczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda jeszcze kilka cwiczeń i będziemy tam zasiadać w tym programie zamiast Stawińskiej i całej reszty szanownych pań:)

 

:D ja jestem na etapie szukania pracy, chętnie przyjmę propozycję ezotv :D :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gaja11
Magda jeszcze kilka cwiczeń i będziemy tam zasiadać w tym programie zamiast Stawińskiej i całej reszty szanownych pań:)

 

Hehe no wspólnie tak się rozwijamy że kto wie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erza nadajesz się do ezo jak nic :) Poważnie mówie - to nie żart ;-)

 

jasne :D hehe :haha: brakuje mi doświadczenia, ja to jeszcze z niektórymi rzeczami w ciemnym lesie jestem, ale się uczę :) m.in. takie ćwiczenia jak Twoje mnie rozwijają :) czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób trudne... trudne są fajne...:) będą relaksujące zakupy sol i potem znów coś trudnego:)

 

Erzo ja tez bym się nie obraziła na taką propozycję z EzoTV... ale wiesz może powinnaś spróbować CV wysłać... jakąś klątwę rzucić i na pewno Cię wezmą :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...