Skocz do zawartości

Czy to jest mozliwe?


Gość Polaris

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Polaris

Jeśli jakaś osoba o nas myśli, to wysyła w naszą stronę energię, prawda? Czy ta energia może skumulować się jakoś i wywołać u nas ból głowy przykładowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Polaris

Kurczę, tak właśnie myślałam:) A ten przykładowy ból głowy może swiadczyc o tym, ze ten ktoś mysli o nas negatywnie czy coś takiego czy to nie ma nic do rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego to dokładnie niewiem ,ale tak myślę że ludzie nie nauczyli się panować nad myślami (Ukierunkowywać Energii Mentalnej -Duchowej) ,I Z Człowieka Myśli Same Promieniują Do Kogokolwiek ,jak np "Memy" - Wielopokoleniowe Wirus Umysłu : Mem , czy "Pole Morfogenetyczne Sheldrakea : Pole morfogenetyczne .

Ratunkiem jest nauczenie się Powstrzymywania Procesów Myślowych - Mentalnych ,służy temu Medytacja (Powstrzymywanie Procesów Myślowych i Wewnętrzna Paplanina/Dialog ,oraz Pozytywne Ukierunkowanie Energii Wewnętrznej - Myślowo-Mentalno-Duchowej , Na Pozytywny Cel W Życiu, Uzdrowienia Siebie I Innych ),wyprubowałem wszelkie techniki przez 20 lat ,obecnie życie i wszelkie powszednie czynności życiowe są dla mnie medytacją ,przykładowo Medytacja Zen ,jest techniką ,gdzie pochłaniając te wszelkie myślokrztałty ,Wibrację ,Uczucia itp. z otoczenia ,same do mnie promieniują jak opiłki żelaza do magnesu ,czy tego chcę ,czy nie ,wbrew mej woli ,a odizolowawszy się od otoczenia ,siadam w pozycji Pułlotosu -jak na moim zdięciu na PW. Zagłębiam Się W Sobie I Nie Myślę o niczym konkretnym ,to ważne ,bo tylko nie myśląc o niczym ,jesteś pochłnięty przez wszystko i stajesz się wszystkim ,czyli Bogiem ,jest to Pochłonięcie Medytacyjne - Samadhi.

A Zarazem Medytacja Zen ,Zen znaczy Siedzieć Pochłania /Zjada Swoje Własne Rozumy,Idee ,i w efekcie czego po latach medytacji jesteś czysty ,bez tego balastu umysłowej ,Wewnętrznej Paplaniny/Dialogu ,i możesz bardziej świadomie ,z wyostrzoną intuicją i intelektem wykonywać wszelkie czynności dnia codziennego.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witaj to co opisujesz jest jak najbardziej wysyłaniem energii. Otóż każda nasza myśl ma jakąś energie i my myśląc, o czymś np. o kamieniu, drzewie, kocie, lub chłopaku wysyłamy mu energie. I to od nas zależy, czy ona jest pozytywna, czy negatywna. Ten ból głowy może być współodczuwaniem, czyli kogoś kto o tobie myśli, może boleć głowa i ty tą energie odbierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...