Skocz do zawartości

Jak nalożyć siatkę bagua na mieszkanie w bloku


Gość Lukrusia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lukrusia

Witam ,wklejam rysunek z wygladem mieszkania ,podpowiedzcie jak powinnam dobrze nałożyć siatkę bagua aby było dobrze bo w tym sobie nie daje rady ?

 

ps :na pomarańczowo zaznaczyłam drzwi w mieszkaniu .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka bagua to mit, wymyślony przez jedna z sekt.

w prawdzie nie ma nic wspólnego z prawdziwym feng-shui.

i sa to na ogol wymyslne bzdury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka bagua to mit, wymyślony przez jedna z sekt.

w prawdzie nie ma nic wspólnego z prawdziwym feng-shui.

i sa to na ogol wymyslne bzdury.

 

Jeśli masz na myśli strefy: kariery, pomocnych ludzi, bogactwa itd to oczywiście masz rację!

Po otrzymaniu planu z oknami, mogę doradzić, gdzie ewentualnie jest strona skierowania wykresu Wędrującej Gwiazdy wg Feng Shui Tradycyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]3097[/ATTACH] Teraz powinno się otworzyć .Ps:o co chodzi z gwiazdą bo nie jestem w to wtajemniczona ?.

 

Strona skierowania (najprawdopodobniej), będzie strona z oknami.

Jak masz "żółtodzioby" to możesz to zrobić sama - tzn policzyć wykres i go nałożyć na plan mieszkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Lukrusia

Włade w niczym mi nie pomogłaś/ , a całą stronę sie rozpisałaś .

Gdybym miała żółtodzioby to bym to sama zrobiła , bez twojej pomocy a tak to tylko zajełaś całą stronę bez żadnych informacji , które by mi pomogły . Jeżeli wiesz , że nie możesz mi pomóc w tym temacie to w jakim celu się rozpisujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włade w niczym mi nie pomogłaś/ , a całą stronę sie rozpisałaś .

Gdybym miała żółtodzioby to bym to sama zrobiła , bez twojej pomocy a tak to tylko zajełaś całą stronę bez żadnych informacji , które by mi pomogły . Jeżeli wiesz , że nie możesz mi pomóc w tym temacie to w jakim celu się rozpisujesz.

 

Po pierwsze, nie jestem "włade" tylko wlade

Po drugie, nie jestem kobietą ;-)

Po trzecie, podałem istotną informację odnośnie okien, których nie domalowałaś na planie ;-)

Po czwarte, wystarczy napisać , ze się nie ma dostępu do "żółtodziobów" i wtedy mogę nanieść Ci ten wykres na plan, oczywiście po otrzymaniu dodatkowych informacji ......

Po piąte, nie jestem jasnowidzem i nie znam Twoich myśli ;-) - gdyby tak było, to miałabyś odpowiedź w jednym poście

Po szóste, poświeciłem Ci czas a dostałem niesprawiedliwe podsumowanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...