Jump to content

Doświadczenie...

mikare
 Share

Recommended Posts

Kiedyś chciałam sprawdzić czy da się kontrolować sny [wiem że do działu trochę nie pasuje ale nie mogę znaleść odpowiedniej kategori ]

Myślałam intensywnie o łące przed snem i o mojej siostrze ,zasnęłam i śniło mi się to obudziłam się o trzeciej nad ranem i zaczełam myśleć o latających ptakach i o krześle ,przyśniło mi się to wraz z tym co wcześniej ,wstałam o 4 i zaczełam myśleć o lustrze ,śniło mi się ale tylko ono...to dziwne jak może działać mózg...wiecie co to może być ? [nie jestem specem chce wiedzieć]

Mikare,

to czego doświadczyłaś, to programowanie.

Proponuję, abyś zajrzała do działu "Filozofie i religie" temat Metoda Silvy oraz do działu "Rozwój duchowy" temat Medytacja (w posatach Sakumo znajdziesz linki do książek na temat).

Pozdrawiam serdecznie

• 3 months later...

Tak jest to możliwe , choć dużo łatwiej wydaje się panowanie nad snem w czasie jego trwania.

Ja bardzo często jestem świadoma snu i wiem że to tylko sen .Staram się wtedy robić wszystko by sen była spełnieniem moich marzeń lecz problem tkwi w tym iż często tuż przed dojściem to miejsca szczęścia lub spełnieniem moich zachcianek wybudzam się i czuje złość że się obudziłam. Sporadycznie uda mi się zasnąć ponownie i kontynuować piękny sen.

:mruga:

• 1 month later...

a mi się czasami udaje...myślę że tu dużo zależy od podejścia;]

Mnie zastanawia ten temat od drugiej strony, czy można "zprogramować" kogoś. tzn chodzi mi o to czy jest możliwośc aby sprawić zeby komuś się coś przyśniło.

Zrobiłam mały eksperyment i przez kilka dni przed zaśnięciem powtarzałam sobie "przyśnie się X" po kilku dniach ta osoba nieświadoma niczego powiedziała mi że jej się śniłam...

przypadek(?) a może nie;)