Skocz do zawartości

prosba o interpretacje


Ala1111

Rekomendowane odpowiedzi

czy mogę prosic o interpretacje takich run:

co by Ci dał /hipotetycznie/powrót do eksa: Fehu,Nauthiz,Isaz

 

z jakiego powodu się rozstaliście? Uruz,Berkano,Thurisaz

dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Owszem, to jest seks, ale też wielki ból i emocjonalny chłód.

2. Z powodu innej, ładniejszej kobiety. Głównie to przez pociąg seksualny mężczyzny do tej drugiej panienki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Owszem, to jest seks, ale też wielki ból i emocjonalny chłód.

2. Z powodu innej, ładniejszej kobiety. Głównie to przez pociąg seksualny mężczyzny do tej drugiej panienki ;)

 

hm kurde niewiem co o tym myslec, on nie jest piekny i jakos ciezko mi uwierzyc ze ma jakas super laske, dzien wczesneij było ok i prawie dam sobie reke uciac ze nikogo nie było, ale zawsze zostanei to drugie poł:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... Ja tylko mówię, co sam widzę.

A gdzie twoja interpretacja?

 

Ona by bardzo pomogła bo jeśli kontaktujesz się z runami, to tylko ty odbierasz przekaz właściwy. My możemy jedynie przypuszczać.

Ja w jakiejś runie zobaczę jedno, ale tobie ta runa może powiedzieć znacznie więcej ;)

Dlatego ważne jest zamieszczanie własnych interpretacji :)

 

Co do drugiego rozkładu to można interpretować to też tak, że kobieta w związku była silniejsza i trochę dominowała, było też dużo kłótni i to one przeważyły. Faceci bardzo nie lubią, kiedy w związku kobieta okazuje się silniejsza ;) - To druga opcja interpretacji

Edytowane przez Weles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz... Ja tylko mówię, co sam widzę.

A gdzie twoja interpretacja?

 

Ona by bardzo pomogła bo jeśli kontaktujesz się z runami, to tylko ty odbierasz przekaz właściwy. My możemy jedynie przypuszczać.

Ja w jakiejś runie zobaczę jedno, ale tobie ta runa może powiedzieć znacznie więcej ;)

Dlatego ważne jest zamieszczanie własnych interpretacji :)

 

Co do drugiego rozkładu to można interpretować to też tak, że kobieta w związku była silniejsza i trochę dominowała, było też dużo kłótni i to one przeważyły. Faceci bardzo nie lubią, kiedy w związku kobieta okazuje się silniejsza ;) - To druga opcja interpretacji

 

ta druga mi sie bardziej podoba:) kłótnie sie zgadzaja ale nie były to jakies wielkie głównie o pierdółki które on sam sobie tworzył w sumie a bywało tak ze zawsze mowił i znowu staneło na twoim wiec ta druga wersja sie zgadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jedną rzecz jak możesz. Dlaczego stawiasz runy nie znając ich znaczenia i masz później problemy z interpretacją? Wnioskuje po tym, że nie dajesz żadnej interpretacji tylko od razu prosisz na forum o pomoc.

Wydaje mi się, że jeśli ktoś wróży z run/tarota/klasycznych czy w jakikolwiek inny sposób to ma przynajmniej podstawowe pojęcie o znaczeniu danego narzędzia, którym się posługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja niewróze wrózyła znajoma która zaczeła wrózyc z run wyciagła takie runy odnosnie pierwszego punktu co dał by mi powrót odczytała ze same kłótnie i cierpienia natomiast drugie dlaczego sie rozeszlismy nie dała mi konkretnej odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...