Skocz do zawartości

przerażający Sen o "końcu świata"


Gość Karoolinaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karoolinaa

Dwa dni temu miałam sen w moim mniemaniu był on o końcu świata.

Sen zaczynał się od tego że wraz z moją przyjaciółką i jakimiś ludźmi siedzieliśmy przy rzece rysując coś...

Słońce było tak jasne że bardzo raziło w oczy nagle stało się czarne po czym zamieniło się w twarz która szyderczo i głośno zaczęła się śmiać następnie pojawiły się białe szkaczki na kamienicach ludzie wpadli w panikę rozbierali się i wskakiwali do rzeki z krzykiem i przerażeniem ja natomiast zaczęłam szukać rodziny i płakać chciałam być w tej chwili blisko nich jednak nie znalazłam ich i wskoczyłam sama okazało się jednak że ludzie w wodzie żyją stoją w niej a na niebie ukazała się czarna plama przedstawiając postać Byłam przerażona tym snem chciałam się obudzić obudziłam się i z nadzieją że sen minie zasnełam ponownie jednak sen zaczął być coraz bardziej agresywny postać zamieniła się w wielkiego potwora który po kolei wybierał ludzi gdy przyszła moja kolej a postać miała mnie w ręku obudziłam się... Sen był bardzo realistyczny i dopracowany pamiętam go do dziś i nie mogę dać sobie z nim spokoju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw,ludzkosci nic nie zagraza, konca swiata na pewno nie bedzie:) Za to sen przygotowuje Cie na Twoj osobisty koniec swiata- tego swiata, ktory znasz, ktory jest bezpieczny, przewidywalny, ten sam od lat. Szykuja sie bowiem zmiany. Moze wyjedziesz,przeprowadzisz sie, rozpoczniesz nauke albo prace daleko od domu itp. Podswiadomosc lubi czasem przesadzac, przejaskrawia pewne sytuacje i daje przedsmak podobnych emocji, jakie bedziesz przezywac i w realu. Bo zapewne, gdy ten bezpieczny i spokojny swiat przestaje istniec, na pewno pojawi sie smutek, zal, obawy o to, co przyniesie przyszlosc..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...