Skocz do zawartości

Zielona aura


swiatlo

Rekomendowane odpowiedzi

Hallo Swiatlo,

 

kolory aury zmieniają się odpowiednio od samopoczucia.

 

Zielony kolor jest kolorem czakry serca. Ta czakra jest orpowiedzialna za miłość, uzdrawianie, współczucie, poświęcenie.

 

Rzadko jest kolor aury tylko zielony. Zazwyczaj jest kilka odcieni wmieszanych w główny kolor.

 

Jeżeli zielony kolor jest czysty i jasny, określa to człowieka spokojnego i szczęśliwego. Taki człowiek kocha nature i harmonie. Są to zazwyczaj ludzie pomocni. Czesto pracują jako lekarze, nauczyciele.

 

Ale może także się zdarzyc, że kolor zielony jest bardzo ciemny. Świadcy to wtedy o zawiści, zazdrości i chytrości. Jeżeli ciemny zieleń miesza się z ciemnym żółtym (zgnita zieleń), znaczy to, że dana osoba kłamie.

 

Jeżeli zielony miesza się z niebieskim jasnym odcieniem, pokazuje to osobe spirytualną i gotową do poświęceń.

 

Jak widzisz każda konstelacja znaczy co innego.

 

Ale ogólnie należy zielony kolor raczej do pozytywnego koloru. :ok_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielony to mój dominujący kolor ,moja zieleń jest bardziej brudna ;/

Napisałaś że każda koncepcja jest inna i to prawda bo na innych stronach (bardziej zaufanych) piszę że zielona aura pochodzi z czakry 3 oko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko...

przypomniał mi się nawiedzony homeopata, radiesteta, i w ogóle spec od medycyny alternatywnej, który kiedyś wpadł do mojej redakcji (naukowe pismo farmaceutyczne, gdzie robiłam za sekretarza redakcji, czyli pierwszą po bogu, pomijając fakt, że jednocześnie jedynego etatowego pracownika) i próbował wcisnąć mi jakiś tekst, w którym równo zmiksował ayurwedę, reiki i leczenie moczem... Kiedy próbowałam mu spokojnie i bardzo grzecznie wyjaśnić, że takie "prace" są poza zakresem zainteresowań czasopisma, spojrzał na mnie i stwierdził "pani ma zieloną aurę, powinna się pani cieszyć"...

 

Trudno go było z redakcji wyprosić, a z jego nagłego wyznania dotyczącego moich kolorków, śmiałam się jeszcze z tydzień ...

 

(przepraszam, już Wam w wątku nie spamuję, po prostu jego tytuł obudził zabawne wspomnienie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... "pani ma zieloną aurę, powinna się pani cieszyć".....

(przepraszam, już Wam w wątku nie spamuję, po prostu jego tytuł obudził zabawne wspomnienie).

 

Hi Elwinga,

 

też się uśmialam. Muszę przyznać, że im dłużej się człowiek w pewnych kręgach obraca, tym więcej poznaje się ludzi, którzy niestety zatracają się w realizmie.

Odlatują, bo im się wydaje, że już są oświeceni. :nie:

 

A potem czytasz, o przypadkach gdzie włosy dęba stają. I myślisz czemu ludzie są tacy naiwni.

 

Mój pewien stary nauczyciel zawsze nam powtarzał obojetnie co robicie, stójcie zawsze dwoma nogami na ziemi i bądzcie realistyczni.

Tak więc wierzę w siłę, którą każdy w sobie ma, ale też wiem, że jak coś boli to lepiej iść się zbadać do lekarza.

 

Co do aury, to rzeczywiście można ja zbadać, choćby przez fotografie kirlianowską. Są też ludzie, którzy potrafią aure widzieć.

 

Błedem jest ale, jeżeli się komuś powie twoja aura jest takiego koloru. Jeżeli w ciagu dnia się zrobi ok. 5 fotografii aury, to najczęściej każde zdjęcie jest inne. Zależnie od pory dnia i samopoczucia w danym momencie.

 

Kolory aury pokazują nasze samopoczucie, nasz charakterek i wiele innych. Min. choroby ale także blokady czakr.

 

Ufff...ale to już chyba inny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość beneton123

Jest jeszcze inny problem - każdy terapeuta widzący aurę widzi ja po swojemu i sam układa wyjaśnienia dla poszczególnych kolorów, to sprawa indywidualna, Co innego w/w/ wspomniana fotografia - ona oddaje kolory w sposób obiektywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...