Skocz do zawartości

Skrypt na zajście w ciążę...


rozrabiara

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od stycznia staram się z mężem o dziecko... na razie niestety nic z tych starań nam nie przyszło...

Chciałabym Was poprosić Kochani o skrypt runiczny na zajście w ciążę, utrzymanie się jej i szczęśliwe rozwiązanie...

 

Przepraszam jeśli powielam temat, ale bardzo zależy mi na takim skrypcie... na razie za wcześnie na badania lekarskie, a może runy odrobinę dopomogą...

 

Z góry dziękuję...

 

Czy mogłabym prosić również o dokładne informacje jak taki skrypt wykonać z czego i w ogóle z czym się to je... bo niestety jestem kompletnym laikiem w tym temacie...

Edytowane przez rozrabiara
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to tylko moje wrażenie ale sądzę, że problem polega na tym, że dochodzi do zapłodnienia tylko zarodek nie może się zagnieździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zosiu będę Ci bardzo wdzięczna dziewczyny z działu tarotowego powiedziały, że najlepiej żebym zgłosiła się po pomoc do Ciebie... i chyba myślami Cię przyciągnęłam...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś pierwszą osobą, która mówi, że to hormony... dziękuję Ci bardzo... zrobię skrypt z runą berkano i wybiorę się do lekarza... nie ma innej opcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz BERKANO moze sama nie pomoc, wez te ponizsza bindrune narysuj/namaluj/wyrzezb/wypal w sypialni, najlepiej na wspolnym lozku ;)

Znak jest bardzo mocny bo sklada sie z 9-ciu zwielokrotnionych run, wiec gdy bedziesz juz w ciazy, wroc do samego BERKANO.

( kolorami sie nie przejmuj, sa tylko po to zeby ladniej wygladalo ;) )

 

fdd7f163f82dfb4d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulf dziękuję Ci jeden znak zrobię koło łóżka i wsunę pod prześcieradło, a drugi dla siebie i będę nosić przy sobie...

 

dowiedziałam się od lekarza, że bez paniki najpierw mam ustalić kiedy mam owu... jak w porządku i po kilku miesiącach dzidźka nie będzie to najpierw badamy męża a potem dopiero na samym końcu mnie bo najpierw się problem męski wyklucza bo tak łatwiej... dostałam też luteinę na przyspieszenie okresu, albo ewentualne podtrzymanie gdyby się udało...

 

generalnie stary, doświadczony pan doktor kazał nie panikować... :D:D:D

 

toteż teraz zastosuję runy...

 

Ulf co te runy dokładnie znaczą, jeśli można wiedzieć i czy mogę zrobić dwa takie skrypty...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden , ten pod przescieradlem - bo jak bedziesz przy sobie nosic, to nie gwarantuje ze oprocz meza inni nie beda Ci chcieli pomoc ;)

Jedzcie sobie gdzies razem na urlop , z dala od codziennego stresu i zrobcie sobie drugi miesiac miodowy, na luzie, znajdzcie czas dla siebie.

A w ciaze zajdziesz wtedy kiedy najmniej sie bedziesz tego spodziewala :P Bo tak to juz jest dziwnie skonstruowane... :D

 

Znaczenie poszczegolnych run nie jest wazne - wazne jest tylko to ze maja Ci odpowiednio los ustawic. Za ktory bedziesz sie musiala kiedys zrewanzowac. Bo tak to dziala. Cos za cos...

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sobie właśnie wymyśliłam, że zrobię sobie runę z masy solnej i będę ją nosić cały czas przy sobie jako bransoletkę lub wisiorek... innych się nie boję...

 

wiem, że za wszystko trzeba zapłacić... nic za darmo...

 

runy mają potężną moc... zdaję sobie z tego sprawę... dlatego to mój pierwszy kontakt z nimi... może się polubimy i kiedyś poznamy bliżej... ale na razie nie mam w sobie na tyle odwagi żeby zacząć z nich korzystać... tarot mi dużo bardziej odpowiada:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym tu miała las to by było super...:D

 

u mnie tylko plaża i piasek... o i klify mam... :D

 

runa się właśnie w piekarniku smaży... zrobiłam z masy solnej... delikatnie nożem wydrapałam i pomalowałam czerwonym pisakiem...

 

mam niesamowitą nadzieję, że zadziała...

 

czy można ją naenergetyzować przez medytację z nią? czy wzmocni to w jakiś sposób jej działanie?

 

przepraszam za "sto pytań do.." ale naprawdę nie mam o runach pojęcia i zaufałam, że tym skryptem nie zrobisz mi krzywdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można ją naenergetyzować przez medytację z nią? czy wzmocni to w jakiś sposób jej działanie?

 

przepraszam za "sto pytań do.." ale naprawdę nie mam o runach pojęcia i zaufałam, że tym skryptem nie zrobisz mi krzywdy:)

 

nie trzeba jej energetyzowac, ani z nia nic robic - ale jesli koniecznie chcesz ja jeszcze "wzmocnic" to wkladajac do lozka powiedz :

allmatki frigg hjalpi mer modur...

Pamietaj jednak ze runy to stara magia, z innego swiata i rzeczywistosci.

 

Ja nie robie ludziom krzywdy bez powodu. Ani magicznie, ani realnie. Grzebanie w czyims losie nie jest dla mnie bezmyslna rozrywka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antubis w ogóle w takie dyskusje nie wchodzę, bo to za długi i za szeroki temat... wierz w to co masz ochotę i daj wierzyć innym również... moja "wiara" czy "niewiara" moja prywatna sprawa... nie ten dział i nie ta osoba do dyskusji na ten temat... koniec i kropka. i bardzo proszę mi ciśnienia nie podnosić takimi tekstami bo działają na mnie jak płachta na byka...

 

Ulf dziękuję... chyba zaprzyjaźnię się z runami bardziej... na razie na szyi spokojnie sobie dynda... ale na noc wyląduje w łóżku... z "zaklęcia" skorzystam... mam dziwne wrażenie, że runy mają dużo mocniejszą moc niż tarot... ale to w sumie oczywiste bo przecież nie służą jedynie do dywinacji... świat ezoteryki mnie zachwyca... mam nadzieję, że runy pomogą... a jeśli tak to na pewno zapoznam się z nimi bliżej... dziękuję Ci raz jeszcze za pomoc...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie martw się o mnie Ulf... nie zaczynam swojej historii z czymś czego dobrze nie poznam... miły mi spokój życia mego...

 

wyjątek stanowi ten bindrun jaki od Ciebie dostałam... zresztą ktoś zupełnie inny ostrzegał mnie już, że za to również będę musiała zapłacić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...