Jump to content

Ząb i dziecko


Cleo22
 Share

Recommended Posts

Dzisiaj śniło mi się, że byłam u mojego wujka. Mieszka na południu Polski, a ja na północy. Nie wiem jak się tam znalazłam. Moja rodzina to znaczy mama pokłóciła się z wujkiem i ciocią, więc to mało prawdopodobne żebym tam pojechała. W pokoju byli wszyscy. Nawet moja mama. Słyszałam coś o dziecku mojej siostry ciotecznej ( w rzeczywistości ona i jej mąż nie mają dzieci) a w śnie słyszałam o nowo narodzonym dziecku, ale go nie widziałam. Potem znalazłam się w kuchni i czułam, że rusza mi się ząb. Potem mi wypadł, to znaczy ja sama go wyjęłam z buzi. Językiem czułam krew i wołałam mamę, ale ona jakby mnie nie słyszała. Stała odwrócona i taka obojętna na wszystko- jakby to nie była ona. Potem się obudziłam.

Jeśli ktoś wie co znaczy ten sen to proszę o jego interpretację. To dla mnie bardzo ważne. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy mnie śni się ząb to zawsze oznacza chorobę albo pogorszenie zdrowia. Co do dziecka, nowo narodzone może symbolizować jakąś zmianę, pojawienie się czegoś.

 

Nie wiem natomiast, czy odnosi się ta zmiana/choroba do twojej rodiniy, czy do ciebie samej. Mnie kiedy się śni ząto zawsze dotyczy mnie, ale wiadmo że nie ma uniwersalnej zasady.

 

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Sen o dziecku to dobry znak,aczkolwiek ty go nie widziałaś tylko słyszałaś rozmowę.Jeśli przyśni ci się niemowle to szczęście dla matek,potrzeba macierzyństwa.Może sama chcesz być matką i myślisz o tym albo odzywa się twój instynkt.Jeśli zaś śnią ci się WYPADAJĄCE ZĘBY nie jest to dobry znak.Zwiastują nieszczęście,choroby a nawet śmierć w rodzinie lub kogoś bliskiego.Kiedy ja mam sen o zębach,że mi wypadają,są zepsute lub bardzo mnie bolą to zazwyczaj ja lub ktoś bliski choruje.Rodzice we śnie to potrzeba pomocy z ich strony.Może liczysz na wsparcie matki,może masz jakiś problem i chciałabyś z kimś porozmawiać,z tąd zęby-problemy i matka-pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi to pisać, ale ilekroć śnią mi się zęby ktoś umiera. Ilekroć wypadają mi zęby i leci krew - umiera ktoś z rodziny, gdy wypada ząb i krew nie leci - odchodzi ktoś znajomy. Całkiem możliwe, że tak jednoznaczna interpretacja to tylko moje przekleństwo. Do tej pory miałam co najmniej 5 takich snów. Sny z małymi dziećmi też wg mojej oceny zapowiadają problemy. Nie życzę ci tego, ale wg mojej oceny może czekać cię śmierć kogoś bliskiego i niezbyt przyjemna sytuacja, problemy z przyjazdem skłóconej rodziny. Bożena

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...