Skocz do zawartości

PILNE: Wypadek samochodowy / szpital / obecna dziewczyna


Siemian91

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, odrazu przejde do rzeczy ok ? :)

Jade samochodem z moja dziewczyna obok. Staje na skrzyzowaniu na czerwonym. Smiejemy się , nastaje zielone , jestem juz na srodku skrzyzowania, patrze na moja dziewczyna a zza niej swiatło i jakby tir. Nastaje ciemnosc. Budze sie w szpitalu i obok lezy moja dziewczyna bez reki i nogi nie przytomna podlaczona do roznych urzadzeń. Co znaczy ten koszmar ?

Z dziewczyna jestem od 7 dni. Miesiac temu zerwała ze swoim byłym (3lata chodzili). Jej były ciagle do niej pisze a mi mówi ze sie go pozbędzie. BYłęm w niej zakochany od pół roku, ale udawałęm ze sie nia nieinteresuje. Nawet po zerwaniu z byłym udawałem ze nic choc cała grupa widziała ze cos do niej czuje i jej mówili. Ja to bagatelizowałem ale 7 dni temu wszystko wyszło na jaw. Pomożecie mi z tym snem ? Ona cigle nie umi sie go pozbyc a mnie to boli ze nie moge nic zrobic. Pomóżcie mi z tym snem bo boje sie o nia lub o nas.

Serdecznie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, niepokojący sen. Wydawaloby sie , ze macie oboje "zielone swiatlo" dla waszej znajomosci, ze sprzyja Wam los , jednakze nieoczekiwanie cos stanie Wam na przeszkodzie. Czy Ty rowniez ucierpiales w wypadku? A dziewczyna stracila konczyny z ktorej strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, bys przesadzał. Mysle, ze to sen ostrzegawczy. Ten duży tir symbolizuje Twojego rywala. Jest wiekszy, zatem dysponuje wieksza sila oddzialywania i w starciu z jego dążeniami nie masz szans. Przypuszczam, ze choc dziewczyna sercem jest przy Tobie ( ocalala lewa reka i noga) , to jednak wplyw tamtego chlopaka jest zbyt silny i jej utrata przytomnosci dowodzi, ze utraci ona sile woli i mozliwosc decydowania o sobie. Dziewczyna stracila prawa reke- symbolizuje ona konkretne decyzje a takze przyszlosc. Prawa reke podaje sie przy witaniu a takze, symbolicznie, poslubiajac mężczyzne. Nogi to pojscie naprzod,podązanie zyciowa droga a takze mocne oparcie w rzeczywistosci, pewnosc postepowania i slusznosci decyzji. Ich brak u dziewczyny mowi sam za siebie.

Przykro mi, ze musze w taki sposob interpretowac ten sen i zycze Ci z calego serca, by sie nie spelnil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje. Ale jest wysokie prawdopodobienstwo ze sie spełni. Nigdy nie myślałem ze sen moze sie pokryć z rzeczywistą sytuacją. Dziękuję bardzo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ogólnie ze względu na brak tej prawej strony i patrzac na całą resztę. Bedąc z tą dziewczyną bedzie dla mnie udręką ? I jest mozliwe ze nic z tego nie wyjdzie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen wskazuje raczej na jej udreke, problem z wyborem, nieumiejetnosc decydowanai samej o sobie.Wyraznie wskazuje na silny wplyw tamtego chlopaka na nia. Zauwaz, ze we snie obecna jest przy tobie cialem, ale jest nieprzytomna- czyli myslami, psychicznie nieobecna. To symbol jej zaangazowania- a raczej jego braku. Chcialbys takiego zwiazku? Tak, utrata prawej reki i nogi nie wrozy dobrze zwiazkowi.

Mysle tez, ze dziewczyna nie o wszystkim Ci mowi, gdyz tir wyjechal zza jej plecow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...