Skocz do zawartości

Mój Miecz prawdy


Gość ANEZ

Rekomendowane odpowiedzi

1.kim byłem w poprzednim wcieleniu?/kim byłem w dzieciństwie/- Rycerz denarów - w dzieciństwie byłam dzieckiem które na swój wiek zbyt wiele rozumiało.Byłam osobą odpowiedzialną,dobrze zorganizowaną,z dużą wrazliwością na piękno natury.Prawdopodobnie moja praca była związana ze środowiskiem naturalnym i dawala duże zyski.

2.Czego się wtedy nauczyłam? 5 kielichów - ze życie nie jest bajką,przychodzą ciężkie chwile,stres,załamanie,strata ale nigdy nie wolno się poddać ,zawsze są szanse tylko trzeba je umiec dostrzec.

3.czego nie zdołałam zrozumieć? 8 buław -nie zdołałam zrozumieć że istnieje prawo przyczyny i skutku.

4.kim jestem w tym wcieleniu?/kim jestem teraz/ Słońce -jestem osobą niezwykle energetyczną,otwartą na nowe idee i działanie ,jestem na etapie osiągnięcia równowagi pomiędzy rozwojem duchowym a światem materialnym.

5.z czym dobrze daję sobie radę?Król buław -z działaniem oraz rozpoczynaniem wszystkiego od początku.

6.co jest mi trudno zaakceptować? As denarów - że w moim zyciu prawie wszystko kręci się wokół pieniędzy,ich zdobywaniem,pomnażaniem.

7.powracające problemy -Sprawiedliwość - ciągłe podejmowanie decyzji i splot zdarzeń że to własnie Ja muszę robić.

8.jak powinienem je rozwiązać/ 3 denarów - wspólne konsultacje z osobami mającymi doświadczenie.

9.jak zazwyczaj próbuję je rozwiązać? - Koło fortuny -los mi zawsze prxychodzi z pomocą.

10.najwazniejsze wyzwanie w tym życiu-2 kielichow -miłóść,bycie we dwoje,zrozumienie tolerancja,współpraca.:slonko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.kim byłem w poprzednim wcieleniu?/kim byłem w dzieciństwie/- Rycerz denarów - handlarzem luksusowymi towarami, kupcem, karczmarzem, finansistą, biznesmanem. Dzieckiem nad wiek dojrzałym, wiele rozumiejącym.

2.Czego się wtedy nauczyłam? 5 kielichów - że życie to ciągłe zmiany, raz na wozie, raz pod wozem, straty są czasem nieuniknione, by nadeszło coś nowego. Nie należy nadto przywiązywać się do tego, co jest...

3.czego nie zdołałam zrozumieć? 8 buław -nie zdołałaś zrozumieć, że warto słuchać nadświadomości. Nie należy się napinać, nie należy starać się mieć nad wszystkim świadomą kontrolę, należy odważyć się patrzeć sercem.

4.kim jestem w tym wcieleniu?/kim jestem teraz/ Słońce -Dość starą duszą, zebrałaś wiele doświadczeń i nadrabiasz braki z poprzednich wcieleń. Zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się bez przyczyny, a przeciwności zawsze mogą Cię czegoś nauczyć.

5.z czym dobrze daję sobie radę?Król buław -z działaniem i to takim, które jest w stanie porwać za sobą innych. Musisz tylko odważyć się być sobą i nie realizować cudzych scenariuszy.

6.co jest mi trudno zaakceptować? As denarów - to, że po czasie planowania, myślenia, układania nadchodzi czas realizacji. Marzeniom trzeba nadać formę, wcielić je w życie. Niby działasz w tym Królu Buław, ale wahasz się, gdy nadchodzi czas zapłaty. Wzbraniasz się przed braniem, chcesz dawać za darmo. To Cię czasem wykańcza...

7.powracające problemy -Sprawiedliwość - dążysz do perfekcji, a jednak wciąż nie jesteś z siebie zadowolona. Stąd obawy przed realizacją przedsięwzięć do końca, przed ostatecznym nadaniem im formy. Wciąż myślisz, że są niedopracowane, że jeszcze nie pora czerpać z nich profity...

8.jak powinienem je rozwiązać/ 3 denarów - Tu niezastąpiony VQ:

Przekaz wewnętrzny:

 

Jeśli niezłomnie będziesz koncentrował się na tym, co zaplanowałeś, bez stawania się ślepym i rozpraszania się, możesz bardzo owocnie używać rosnącej siły. Tak, jak jest czas świętowania i nic nie robienia, tak są też fazy, kiedy pracę wykonuje się z wielką łatwością. To właśnie taki czas. Wykorzystaj go!

 

 

Przekaz zewnętrzny:

 

Zwyczajnie skoncentruj się na swojej pracy i na tym, co zaplanowałeś. Masz teraz wszystko, by ukończyć zadanie radośnie i sukcesem. Twoja gotowość do skupienia się na szczegółach przyniesie ci znacznie więcej, niż pożądane uznanie. Niezależnie od tego, czego się tkniesz, okaże się to dobre, jeśli pozostaniesz skupiony.

 

Ależ to pięknie wszystko się łączy :)

 

9.jak zazwyczaj próbuję je rozwiązać? - Koło fortuny - właśnie los... Dlaczego nie zaufasz w końcu sobie i nie weźmiesz życia w swoje ręce?

10.najwazniejsze wyzwanie w tym życiu-2 kielichow - Miłość w swej najwyższej formie. Bezinteresowna, wszechogarniająca, do świata, do wszelkiego stworzenia.

A ta damsko-męska? Twój partner jest wielkim szczęściarzem. Uczysz się (a moim zdaniem już umiesz) kochać bezinteresownie, nie oczekując nić w zamian, bez skrępowania, bez kontroli, z pełnym zaufaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...