Jump to content

Kataklizm, krzyk i śmierć.


buyakk
 Share

Recommended Posts

Witajcie, piszę tu po raz pierwszy, gdyż pierwszy raz sen przeraził mnie tak mocno, i tak bardzo zapadł mi w pamięci. Wszystko zaczęło się od przeraźliwych krzyków które usłyszałem budząc się ze snu we śnie, po przebudzeniu spoglądam na telefon, na ekranie wyświetliła mi się data 12 Września, poderwałem się, stało przy mnie wiele znajomych mi osób, wszyscy spoglądali w okno z przerażeniem, spojrzałem więc i ja, okazało się, że znajduje się w miejscu bardzo podobnym do tego w którym byłem całkiem niedawno, i wtedy się zaczęło, wiatr, możliwe że był to huragan, podrywał domy i rozrywał je w powietrzu, po raz drugi usłyszałem te krzyki o których pisałem na początku, wtedy wiatr poderwał dom w którym byłem, nagle znalazłem się w powietrzu, do o koła mnie przelatywały martwe ciała, najbardziej zapadła mi w pamięci dziewczyna którą poznałem właśnie w tamtym miejscu, następne co pamiętam to to, że wiatr przenosi się nad jezioro wszystko staje się wilgotne, nagle czuje przeszywający ból i następnie ciemność i podrywał się łóżka. Sen bardzo mnie przeraził ponieważ był bardzo rzeczywisty.

Szukając w sennikach nie znalazłem praktycznie żadnych odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie, dlatego właśnie piszę tutaj. Z góry dzięki za pomoc w wytłumaczeniu mi tego koszmaru.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,napisałeś w moim sub-forum,czyli prośbach o interpretację do mnie.Dlatego ja powiem Ci jak widzę i czytam Twój sen.Sądzę,że data ze snu 12 września może być bardzo ważną dla Ciebie datą w realu.Bardzo ważne dla Ciebie wydarzenia nastąpią.Wydarzenie kłopotliwe,niemiłe,niosące zmianę dla Ciebie,wydarzenie,które zachwieje i zburzy Twoją stabilizację jaka będzie do tego czasu.Sytuacja jaka nastąpi może mieć związek z dziewczyną jaka jest /będzie dla Ciebie w tym czasie ważna.Ważne bys się nie poddał i w tym wszystkim odnalazł się na nowo,bo znajdziesz właściwą drogę.Tylko nie poddaj się w trudnej chwili.Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...