Skocz do zawartości
jahat

sen

Rekomendowane odpowiedzi

jahat

Witam, czy moze ktos zinterpretowac moj sen?

Poklocilam sie ze swoim chlopakiem, on w przeszlosci mial dziewczyne, ktora zginela w wypadku. Przysnilo mi sie, ze ona przyszla do mnie , ja plakalam , czekalam az on mnie przytuli, a ta dziewczyna podeszla do mnie usmiechnela sie i przytulila. Tak strasznie milo sie smiala i tulila mnie jak to robi matka, a on stal obok i nic nie mowil. Potem ona odeszla i mi pomachala

Co to moze znaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość cyganicha

Witaj,a czy Ty w związku z tym chłopakiem otrzymujesz od niego tyle uczucia ile pragniesz?Sądzę,że odczuwasz niedosyt.Z tego powodu jest też Tobie przykro,a on nie robi nic by coś poprawić.Ona rekompensuje Tobie te uczucia,których nie masz od niego.Ona Cie rozumie,zna też jego,wie jaki jest,wie co może czuc jego obecna dziewczyna.Wie też z własnych doświadczeń z nim.Ona chciała Cię wesprzeć,dać Tobie znak i siłe.Sądze,że ona juz nie wróci w Twoich snach,pożegnała się z Tobą.Być może też swoim zachowaniem, swoja obecnością w Twoim snie chciała dać Ci wskazówki i zmusić Cię do pewnych przemyśleń i wyciągnięcia wniosków dotyczących związku w jakim jesteś.Ważne jest też to,że ona przyśniła się Tobie wtedy kiedy byliście oboje pokłóceni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi