Skocz do zawartości

Niecodzienne zachowanie


tom2

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem , mój ojciec zachowuje się bardzo dziwnie . Od pewnego czasu bardzo polubił swoją teściową , traktuje ją jak boga , opowiada jej o tym co dzieję się w domu i razem z teściową próbują skłócić resztę rodziny . Teściowa i mój tata delikatnie mówiąc nigdy za sobą nie przepadali , a ostatnio ojciec cały czas ją broni i mówi , że ludzie się zmieniają . Ale teściowa wcale się nie zmieniła , manipuluje wszytskimi , a ostatnio tak samo jak mój ojciec zaczął zachowywać się mój wujek . Czy wiecie w jaki sposób można dowiedzieć się , czy babcia rzuciła zaklęcie na mojego ojca i wujka i jak je cofnąć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam nie wiem czy ona zajmuje się magią , ale właśnie dlatego chcę się dowiedzieć , czy można sprawdzić czy ojciec i wujek są pod działaniem zaklęcie , bo nie rozumiem dlaczego nagle zaczęli ją traktować jak boga .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie w jaki sposób można dowiedzieć się , czy babcia rzuciła zaklęcie na mojego ojca i wujka i jak je cofnąć .

Podam Ci sposób, który praktykuję od wielu lat.

Na początek zadbaj, żeby nikt i nic wam nie przeszkodziło. Idź do kuchni i zagotuj wodę. Nie jest ważne w jakim naczyniu, chodzi o to, żeby był wrzątek. Zawołaj swojego ojca, niech usiądzie. Wyciągnij dwie filiżanki, jedna dla Ciebie druga dla ojca. Zaparz w nich kawę lub herbatę i powiedz "chcę się Ciebie o coś zapytać". Jeśli Cię spławi, powtórz całą operację z wujkiem, a jeśli i to nie pomoże to z babcią.

 

"Młot na czarownicę" obfituje w sposoby na wykrycie czarów i czarownic. Nie muszę przypominać jakie były skutki takich dochodzeń. Pilnuj się by nie popaść w paranoję, bo wyrządzisz krzywdę sobie i swoim bliskim.

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na poznanie prawdy jest rozmowa. Podejrzewam, że zmiana relacji jaka zaszła w Twojej rodzinie, także jest skutkiem rozmowy. Czasem wystarczy jedno słowo, by przyjaźń zamieniła się w nienawiść i na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...