Jump to content

Niecodzienne zachowanie


tom2
 Share

Recommended Posts

Mam problem , mój ojciec zachowuje się bardzo dziwnie . Od pewnego czasu bardzo polubił swoją teściową , traktuje ją jak boga , opowiada jej o tym co dzieję się w domu i razem z teściową próbują skłócić resztę rodziny . Teściowa i mój tata delikatnie mówiąc nigdy za sobą nie przepadali , a ostatnio ojciec cały czas ją broni i mówi , że ludzie się zmieniają . Ale teściowa wcale się nie zmieniła , manipuluje wszytskimi , a ostatnio tak samo jak mój ojciec zaczął zachowywać się mój wujek . Czy wiecie w jaki sposób można dowiedzieć się , czy babcia rzuciła zaklęcie na mojego ojca i wujka i jak je cofnąć .

Link to comment
Share on other sites

Sam nie wiem czy ona zajmuje się magią , ale właśnie dlatego chcę się dowiedzieć , czy można sprawdzić czy ojciec i wujek są pod działaniem zaklęcie , bo nie rozumiem dlaczego nagle zaczęli ją traktować jak boga .

Link to comment
Share on other sites

Czy wiecie w jaki sposób można dowiedzieć się , czy babcia rzuciła zaklęcie na mojego ojca i wujka i jak je cofnąć .

Podam Ci sposób, który praktykuję od wielu lat.

Na początek zadbaj, żeby nikt i nic wam nie przeszkodziło. Idź do kuchni i zagotuj wodę. Nie jest ważne w jakim naczyniu, chodzi o to, żeby był wrzątek. Zawołaj swojego ojca, niech usiądzie. Wyciągnij dwie filiżanki, jedna dla Ciebie druga dla ojca. Zaparz w nich kawę lub herbatę i powiedz "chcę się Ciebie o coś zapytać". Jeśli Cię spławi, powtórz całą operację z wujkiem, a jeśli i to nie pomoże to z babcią.

 

"Młot na czarownicę" obfituje w sposoby na wykrycie czarów i czarownic. Nie muszę przypominać jakie były skutki takich dochodzeń. Pilnuj się by nie popaść w paranoję, bo wyrządzisz krzywdę sobie i swoim bliskim.

Najłatwiejszym i najskuteczniejszym sposobem na poznanie prawdy jest rozmowa. Podejrzewam, że zmiana relacji jaka zaszła w Twojej rodzinie, także jest skutkiem rozmowy. Czasem wystarczy jedno słowo, by przyjaźń zamieniła się w nienawiść i na odwrót.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...