Skocz do zawartości

Sztuczne Aktorstwo ,Stwarzanie/Gra Pozorów ,Maskowanie Prawdziwewj Osobowości.


Pit

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu ,w pracy z wieloma "energiami ludźmi " (ludzie To Zmaterializowana Energia Na Ziemi ,nie uwłaczając nikomu ,chcę być dobrze zrozumiany ) ,oraz mojej wieloletniej pracy nad rozwojem Intuicji (A mam wyostrzoną i wyczuję jaki ten człowiek jest naprawdę,wystarczy że mam z nim kontakt wzrokowy,słowny ,lub jest on tylko w pobliżu ),

 

Moja Osoba ,Ja ,że tak to ujmę - pobudza u człowieka/wymusza - Stłumioną Reakcję ,Wypływają Na Powierzchnię Świadomości Jej Prawdziwe Cechy,Lub Poprostu Wywołuję U Człowieka ,Czyli Budzę Jego Uśpioną Energię Duchowo-Psychiczno-Emocjonalno - Seksualną "Kundalini"uśpioną dotąd u podstawy kręgosłupa ,a o czym mało kto wie ponieważ "Kundalini Przebudzona " wspina się jak wąż do góry po centrach energetycznych "Czakra" (Jogę uprawiam 21 lat ,to wiem że Ścieżka Kundalini Joga Jest Najtrudniejsza ,Ponieważ pracujemy z psychiką ,z ciałem i emocjami oraz z Duchem ,i nieraz właśnie pod wpływem uprawiania Dyscyplin Samodoskonalenia Jak Joga nasilają się reakcje/czyli stany chorobowe - psychiki ,i choroby cielesne,a my darmo możemy szukać pomocy u lekarza ,sami możemy sobie tylko pomóc .

 

 

napiszę jak ja to czuję :

 

Często przybieramy różnego rodzaju zewnętrzne pozy (maski) chcąc zamaskować swoją prawdziwą naturę -przybieramy np. Pozę /Pozory Na Zewnątrz Tego ,Co Naprawdę Tłumimy W Sobie)

 

Powagi ,

 

Radości ,

 

Smutku ,

 

Ekscytacji,

 

Dumy ,

 

Pogardy .

 

Gniewu,

 

Złości,

 

Zazdrości ,

 

Porządania,

 

Pseudomądrości,

 

Elokwencji ,

 

Stwarzamy Zewnętrzną Grę Pozorów itd.

 

Wsystko to jest wytworem naszego umysłu (to nasze -myśli,emocje,wspomnienia,plany,nadzieje ,ekscytacje ,itp.) ,natomiast prawdziwa mądrość i szczęście leży ukryte na dnie naszego serca lub naszej psyche ,lecz część ludzi nie jest świadoma swojej prawdziwej natury ,ponieważ wszyscy na całej kuli ziemskiej jesteśmy ze sobą umysłowo powiązani za pomocą srebrnej nici (rodzaj pępowiny) którą tylko człowiek o wielkiej empatii lub o zdolnościach jasnowidzenia ,jest w stanie ujrzeć lub uświadomić sobie ,i tak w umyśle C.G.Junga (Uczeń Freuda) zrodziła się myśl o "Nieświadomości Zbiorowej" .

 

I dlatego każdy człowiek ,powinien dążyć do odkrycia swojej prawdziwej natury bądż osobowości ,bez iluzji umysłowych ,nie mylić z mózgiem który odbiera świat tylko za pomocą pięciu zmysłów (odbiera świat zewnętrzny) ,natomiast umysł odbiera nasz świat wewnętrzny i ma dużo większe możliwości które rozwijają się latami ,lecz w dzisiejszych czasach ,mało który człowiek ma czas żeby usiąść samotnie i porozmyślać ,odkrywając prawdziwego siebie (ducha wcielonego ) i jednocześnie doskonaląc swoje ukryte ,których człowiek długo może być nieświadomy -zdolności i talenty ,ulegając pokusom materii (ciała ) oraz zewnętrznemu pięknu ,które na dłuższą metę jest ulotne .

 

I coś co sprawiało nam sztuczną radość ,poczucie sensu życia ,to jeśli tego braknie może przerodzić się w depresję ,dlatego w czasie radości nie powinno się zbytnio ulegać radości a wczasie smutku nie wpadać w nadmierny pesymizm ,który z czasem przerodzi się w depresję ,w końcu każdy stan czy to uniesienia czy smutku przemija ,więc zawsze człowiek przy podejmowaniu jakiejś decyzji powinien się , kierować boską wolą i intuicją (mądrością serca).

Edytowane przez Pit
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...