Jump to content

Ślub- sen


manieczka3008
 Share

Recommended Posts

Dzień dobry. Tej nocy śniło mi się, że wychodzę za mąż z moim obecnym partnerem. W pewnym momencie wszystko przenosi się do łóżka: jestem w sukni ślubnej a on rozbierając mnie mówi: jakie masz ładne buty (są one czarne). W momencie gry wstępnej przeszkadza nam jego rodzina i zdenerwowana kończę wszystko. Później znajdujemy się w kościele z którego wychodzą dziewczyny ubrane w suknie ślubne, które są już mężatkami. Następnie jestem na ulicy gdzie w stroju ludowym tańczą kawalerowie i panny. My też tańczymy. Póżniej idziemy razem do domu. Okazuje się że nie mam wianka a koniecznie chcę go mieć. Idę do sąsiadki (bardzo mocno pada) a u niej kolejka. W trakcie czekania na swoją kolej pytam się mamy swojej przyjaciółki gdzie ona jest. Okazało się że nie dostała się do szkoły wojskowej. Chwilę później jest ona w tym samym miejscu co ja. Wygląda jak swoja mama.Zapytałam się jej czy mi włosy pokręci. Odpowiedziała, że sama musi się przygotować. Nadchodzi moja kolej. sąsiadka chce mi zrobić wianek pogrzebowy na głowę. Już wyjmuje ten podkład na którym wkłada się kwiaty. Proszę o szybką pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Z Twoim obecnym partnerem perturbacje w związku.sen zapowiada przykre wydarzenie,od poważnej bardzo kłótni która wiele zmieni między Wami nawet może dojść do zerwania.zapowiedź smutnego dla Ciebie wydarzenia w związku.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

W chwili kiedy będziesz potrzebowała wsparcia/pomocy od swojej przyjaciółki ta jej Tobie nie da.Będziesz potrzebowała zrobić porządek ze swoimi myslami/emocjami, będziesz potrzebowała obiektywnego spojrzenia na Twoją sytuacje ale przyjaciólka Ci nie pomoże.Wianek przedstawia tu smierć symboliczną-zakończenie/pogrzebanie uczucia,przejście na nowy etap.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...