Skocz do zawartości

pomoc tacie


sniaca1

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że rano wstałam i włączyłam komputer mając nadzieję że napisze do mnie kolega. Napisał, rozmawialiśmy ale usnęłam. Gdy się obudziłam (w tym śnie) to się przeraziłam, że zasnęłam w czasie rozmowy bo tak wolno odpisywał i szybko włączyłam kompa który przeszedł w stan uśpienia. Ostatnia wiadomość jaką do mnie wysłał mówiła że musi iść pomóc tacie, odpisałam mu jeszcze czy jest ale już naprawdę wtedy się obudziłam. W życiu ten kolega był dla mnie kimś bliskim jednak nie udało nam się być razem. Po prostu przestał się do mnie odzywać a wcześniej często nie miał dla mnie czasu.

Proszę o pomoc w interpretacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

I tu dalej we śnie masz kontynuacje tego co było między Wami na jawie.Sen nie daje żadnych nadziei na to by cokolwiek miało ulec poprawie.ten chłopak po prostu nie chce bliższych relacji z Tobą.Myslę,że im szybciej sobie to uzmysłowisz,zamkniesz tamten rozdział tym lepiej dla Ciebie,otworzysz sie na nowe i nie będziesz sama zamęczała się tym co dla Ciebie wyniszczające.

życzę powodzenia i samych radości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za pomoc:) tylko jeszcze mnie zastanawia jeden sen: kilka dni wcześniej śniły mi się robaki, cała masa, jedne były duże inne się dopiero wykluwały.... nie lubie wszelkiego robactwa i owadów. Co to miało oznaczać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

bardzo proszę :)

robaki tym bardziej,że ich nie lubisz symbolizują to co sie teraz krystalizuje/wykluwa dopiero,czyli nieprzyjemne wydarzenie/kłopot.Coś już dojrzało ale dopiero z jakiś czas ujrzy światło dzienne.Myślę,że te sny łączą się z sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracając do pierwszego snu... napisał mi ze idzie pomoc tacie.... czy moze to cos oznaczac? bo zawsze gdy mowil mi o ojcu nasze relacje byly bardzo dobre (w tym czasie odczuwalam mocniejsza wiez z nim) i co mialo oznaczac to ze zasnelam podczas rozmowy z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

To,że idzie pomóc tacie zinterpretowałabym,że odsuwa się jednak od Ciebie.To oznacza jego chęć odseparowania się.A to,że zasnęłaś podczas rozmowy z nim rozumiem jako zwodniczy Twój spokój i brak realizmu w ocenie sytuacji.Nie widzisz/nie dostrzegasz/nie rozumiesz tego co jest oczywiste w Twoim zyciu uczuciowym.Przepraszam,że piszę wprost,odpowiadam na Twoje pytania,nie chcę swoimi odpowiedziami w żaden sposób Ciebie urazić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...