Jump to content

pomoc tacie


sniaca1
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się, że rano wstałam i włączyłam komputer mając nadzieję że napisze do mnie kolega. Napisał, rozmawialiśmy ale usnęłam. Gdy się obudziłam (w tym śnie) to się przeraziłam, że zasnęłam w czasie rozmowy bo tak wolno odpisywał i szybko włączyłam kompa który przeszedł w stan uśpienia. Ostatnia wiadomość jaką do mnie wysłał mówiła że musi iść pomóc tacie, odpisałam mu jeszcze czy jest ale już naprawdę wtedy się obudziłam. W życiu ten kolega był dla mnie kimś bliskim jednak nie udało nam się być razem. Po prostu przestał się do mnie odzywać a wcześniej często nie miał dla mnie czasu.

Proszę o pomoc w interpretacji :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

I tu dalej we śnie masz kontynuacje tego co było między Wami na jawie.Sen nie daje żadnych nadziei na to by cokolwiek miało ulec poprawie.ten chłopak po prostu nie chce bliższych relacji z Tobą.Myslę,że im szybciej sobie to uzmysłowisz,zamkniesz tamten rozdział tym lepiej dla Ciebie,otworzysz sie na nowe i nie będziesz sama zamęczała się tym co dla Ciebie wyniszczające.

życzę powodzenia i samych radości :)

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzięki za pomoc:) tylko jeszcze mnie zastanawia jeden sen: kilka dni wcześniej śniły mi się robaki, cała masa, jedne były duże inne się dopiero wykluwały.... nie lubie wszelkiego robactwa i owadów. Co to miało oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

bardzo proszę :)

robaki tym bardziej,że ich nie lubisz symbolizują to co sie teraz krystalizuje/wykluwa dopiero,czyli nieprzyjemne wydarzenie/kłopot.Coś już dojrzało ale dopiero z jakiś czas ujrzy światło dzienne.Myślę,że te sny łączą się z sobą.

Link to comment
Share on other sites

a wracając do pierwszego snu... napisał mi ze idzie pomoc tacie.... czy moze to cos oznaczac? bo zawsze gdy mowil mi o ojcu nasze relacje byly bardzo dobre (w tym czasie odczuwalam mocniejsza wiez z nim) i co mialo oznaczac to ze zasnelam podczas rozmowy z nim?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

To,że idzie pomóc tacie zinterpretowałabym,że odsuwa się jednak od Ciebie.To oznacza jego chęć odseparowania się.A to,że zasnęłaś podczas rozmowy z nim rozumiem jako zwodniczy Twój spokój i brak realizmu w ocenie sytuacji.Nie widzisz/nie dostrzegasz/nie rozumiesz tego co jest oczywiste w Twoim zyciu uczuciowym.Przepraszam,że piszę wprost,odpowiadam na Twoje pytania,nie chcę swoimi odpowiedziami w żaden sposób Ciebie urazić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...