Jump to content

Koło Fortuny


Mesi
 Share

Recommended Posts

Koło Fortuny

 

Kiedy rozkłada się karty Tarota, Koło Fortuny mówi w większości o szczęściu. Niestety - pytający, który przyszedł na świat z tym symbolem jako patronem, nie może o szczęściu mówić. Przede wszystkim nie udało mu się wypełnić karmicznych zadań, jakie miał do wypełnienia i musiał te długi spłacać w kolejnych wcieleniach. Właściwie trudno powiedzieć, dlaczego tak się stało. Może po prostu na skutek nieprzychylności, odwróceniu się losu. Można powiedzieć, że pytający po prostu żył biernie poddając się temu, co niesie los, nie starając się nic zmienić, naprawić czy czegokolwiek nauczyć.

 

Wcielenie zmarnowane, dusza nie rozwija się, jest zamknięta i odcięta od wszystkiego, co mogłoby ją zmienić. Nie jest to świadome działanie, dlatego nie zostało to zapisane pytającemu jako dług do odpracowania.

 

- Pytający mógł być kobietą lub mężczyzną.

 

- Wcielenie albo bezdzietne albo przeciwnie - wielodzietne. Często dzieci wychowywane są przez innych członków rodziny - braci, siostry, dziadków.

 

- Śmierć w średnim wieku.

 

źródło: Internet

Link to comment
Share on other sites

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Bankowiec, ekonomista, osoba, która zajmowała się finansami, skarbnik, strażnik skarbca, pracownik mennicy, ktoś , kto prowadził interesy z handlem na szeroką skalę, który wykazywał się kompetencją w tej dziedzinie. W połączeniu z: CESARZEM - władca, który dbał o rozwój ekonomiczny swego kraju.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Osoba, która egzystowała jedynie na poziomie materialnym, kierowała się w życiu jedynie prymitywnymi impulsami i zaspokajaniem własnych zachcianek, bieda, skrajne ubogie warunki życia, nędza, życie na poziomie zaspokajania podstawowych potrzeb, żebranie, chodzenie po prośbie. W połączeniu z: WIEŻĄ - brak domu, skrajna nędza.

 

Źródło: T A R O T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...