Jump to content

Moc


Mesi
 Share

Recommended Posts

Moc

 

Moc obdarza swoich podopiecznych mocą, siłą przekonywania, charyzmą. To silny przywódca, któremu ludzie podporządkowują się bez szemrania.

Pytający przewodził - inni wybierali go na przewodnika. Nie był ani królem, ani władcą. Po prostu kimś, kogo inni wybrali na swojego przywódcę.

Miał naturalne predyspozycje do przewodzenia ludziom.

Czasami ktoś, kto początkuje nową epokę - np. organizator powstania przeciw tyranowi czy ustalonemu, niekorzystnemu porządkowi.

Pytający zawsze wierzył i ufał sobie i swoim osądom. Czasami - przy niekorzystnych kartach - jego wiara w siebie mogła przeradzać się w dumę, butę i zbytnią pewność siebie.

Sporadycznie Moc może wyssać z człowieka wszystkie siły życiowe powodując, że będzie on bierną zabawką losu i pozwoli najbliższym lub zainteresowanym decydować za siebie.

 

- Pytający mógł być mężczyzną lub kobietą.

 

- W tym wcieleniu mogło urodzić się wiele dzieci, również w pozamałżeńskich związkach, z czego kilkoro lub jedno z nich mogło być traktowane jako zagrożenie, ale żadne z nich nie urodziło się z większym potencjałem niż rodzic.

W obecnym wcieleniu rodzice mogą być dziećmi albo dzieci rodzicami.

 

- Życie średniej długości, ciągłe poczucie zagrożenia.

 

- Możliwa śmierć w wyniku zamachu lub stracenia.

 

źródło: Internet

Link to comment
Share on other sites

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU PROSTYM:

Osoba silna, znająca doskonale swoją wartość i wykorzystująca dany jej potencjał, osoba, która wierzyła w siebie, ktoś, kto wpłynął na kształt swoich czasów, dobry wódz, administrator, zarządca, uczony, przywódca, mądry człowiek wpływający na kształt swoich czasów. W połączeniu z: GŁUPCEM - innowator, inicjator nowych prądów, kierunków działań.

 

KARMICZNE ZNACZENIE KART W POŁOŻENIU ODWRÓCONYM:

Człowiek, który zaprzepaścił to co osiągnął w rozwoju karmicznym wcześniej, całkowicie niezrealizowany potencjał oraz możliwości, zrzucanie odpowiedzialności za siebie na innych, osoba przesadnie delikatna, unikanie wszelkiego wysiłku szczególnie fizycznego, neurotyk, brak wiary w siebie. W połączeniu z: RYDWANEM - wrodzone lub nabyte kalectwo, WISIELCEM - próby samobójcze, śmierć, na skutek samobójstwa.

 

Źródło: T A R O T

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...