Jump to content

Cyganicho proszę :)


pretoria
 Share

Recommended Posts

Witaj.

Mogę prosić o interpretację 2 snów?

1. Śniło mi się, że poszłam z przyjaciółką do mojego przyjaciela w odwiedziny do więzienia. Weszłyśmy, strażnik sprawdził moją legitymację, wpuścił nas, dał kluczyk do jakiegoś pokoju żebyśmy mogły zostawić tam nasze rzeczy... Weszłyśmy przez przypadek do pokoju jakichś chłopaków, uciekłyśmy, oni wyszli popatrzeli na nas i poszli. Weszłyśmy do tego pokoju coś porobiłyśmy (nie pamiętam co). Nie chciało nam się dłużej czekać i poszłyśmy do mnie do domu. Na balkonie (w sąsiednim bloku) zaważyłyśmy przyjaciela mojego przyjaciela, wyszłyśmy na balkon, udawałam, że go nie widzę, koleżanka kątem oka zauważyła, że nam machał. Potem wróciłyśmy do poczekalni w więzieniu, przed wejściem usłyszałam znajomy głos. Gdy weszłyśmy zobaczyłam czekającą nauczycielkę ze szkoły wraz z jej siostrą. Posiedziałyśmy, pogadałyśmy, z ust nauczycielki padły słowa typu "ja też popełniłam ten błąd, że czekałam", nie pamiętam jak te słowa dokładnie brzmiały, no i koniec snu.

2. Jakiś czas temu miałam w planach zeswatać przyjaciółkę ze znajomym (oni się nie znają-tylko z widzenia)... Przyśniło mi się, że wysłałam ją do niego. Pod klatką stała jego dziewczyna z synkiem i coś się burzyła do przyjaciółki, a ona jej powiedziała, nie bój się on i tak ciebie kocha2razy bardziej...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,prosze bardzo: pierwszy sen jest jednoznaczny.nauczycielka ze szkoły symbolizuje wszystko to co musisz się nauczyć,zrozumieć w zyciu,szkołę zycia,którą musisz przejść.Teraz czegoś nie wiesz,nie dostrzegasz,nie rozumiesz.Twój Aniołek w słowach jakie wypowiada nauczycielka daje Ci przekaz jednoznaczny."ja też popełniłam ten błąd, że czekałam"-a to znaczy żebyś całkowicie odpuściła sobie swojego przyjaciela,abys nie czekała i nie wiązała z nim żadnych planów.Zacznij zyc swoim zyciem,układać sobie bez niego.On ma swoją drogę którą musi przejść a razem Wam nie jest po drodze.Cały przekaz tego snu zawarty jest w tym byś pokonywała dalsze etapy w swoim zyciu,otwierała kolejne drzwi ale nie z tym przyjacielem.Jeśli chcesz z nim być lub masz nadzieję na wspólną przyszłość ona ma szansę się zrealizować ale czekanie na to i zycie z nim będzie krzywdą dla Ciebie.Dlatego poważnie zastanów się czy warto jeszcze głębiej brnąć w tą znajomość i zniszczyć sobie zycie.

Drugi sen mówi o Twoich planach,do których wewnętrznie Twoja przyjaciółka nie jest w pełni przekonana i odpuszcza sobie tego chłopaka wiedząc,że on ma dziewczynę lub jest osoba nim zainteresowana emocjonalnie/z nim związana a ona nie chce wkraczać między nich i burzyć tego co jest.

Link to comment
Share on other sites

Cyganicho mogę prosić o jeszcze jedną interpretację?

Mojej mamie się śniło, że wzięłam ślub w więzieniu z "przyjacielem" z mojego pierwszego snu. W senniku jest napisane, że gdy widzi się czyiś ślub to oznacza on śmierć... Co ten sen może oznaczać?

Z góry dziękuję :)

Edited by pretoria
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nie lubie interpretować snów osób trzecich ze względu na mało przekazanych informacji do dokładnej interpretacji.Proszę opisz jak przebiegała uroczystość,jak wyglądaliście,emocje Mamy/Wasze z tego snu,każdy szczegół jaki mama pamięta.Wtedy pomogę ;)

Link to comment
Share on other sites

Mama powiedziała, że nie pamięta jak wyglądaliśmy, ale się z nim kłóciła żeby zostawił mnie w spokoju, że jest stary ch** , żeby znalazł sobie inną, a nie bałamucił młodą dziewczynę...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Ten sen nie oznacza śmierci w znaczeniu dosłownym.Oznacza ,że w realu do niego nie dojdzie.Mama czuwa nad Toba i nie dopusci do Waszego slubu.Przeczytaj poprzednią interpretacje,bardzo Cie proszę i poważnie się zastanów co dla Ciebie będzie lepsze.

Mądrych decyzji i wyborów życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :)

Wcześniejszej interpretacji nie muszę czytać, bo pamiętam ją cały czas:)

Nie mogę dać Ci punktu do reputacji... Najpierw kilka porozdaje innym i wrócę na pewno by u Ciebie zostawić :)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...