Jump to content

DZiwny sen


GuanaBana

Recommended Posts

Przyśniło mi się, że jestem w budynku z JIMEM CAREYEm. W pewnym momencie wszystko zaczęło się palić, i nie wiedzieliśmy co mamy zrobić. On szybko uciekł a ja zostałam sama. Przeszłam do innego pomieszczenia i zobaczyłam OKNO!! Chciałam przez nie wyskoczyć lecz pode mną była przepaść.Nagle zauważyłam nade mną drabinę i próbowałam sie rozchuśtać się i wyskoczyć. Gdy już mialam to zrobić pojawiła się za mną mała dziewczynka. Wyglądała jak z horroru.Miała białą koszulę i potargane rozpuszczone włosy. Powiedziała do mnie:,,JESTEM ŻYDÓWKĄ'' a ja w jej odpowiedziłam: ,,Ja też''.

Link to comment
Share on other sites

Jim Carey, Żydówka, przepaść, okno, pożar...

Nie mam pojecia dlaczego właśnie on...i daje oskara interpretacyjnego temu, kto na podstawie tylko tego postu, wyjaśni dlaczego właśnie przyśnił Ci sie ten aktor...

Oglądałaś z nim jakiś film ostatnio, lubisz tego aktora, utożsamiasz go z czymś...?

Myśle, że zrozumiesz, że na podstawie tych informacji moge tylko zgadywać...

Pożar może zwiastować nagłą odmiane, sytuacje, z której bedziesz zmuszona najzwyczajnie "wiać"...tak jak zrobił Twój towarzysz. Jednakże nie jestes zdolna do natychmiastowej ucieczki, wachasz sie, a właśnie tego symbolem jest ta przepasć, która powstrzymuje Cie od jedynej drogi ucieczki...okna. Carey moze symbolizowac kogoś, kto jest blisko Ciebie, jednakże we właściwy zresztą dla tego aktora, a raczej dla postaci, jakie gra, sposób - zwyczajnie pozostaje jakby na uboczu, dbając tylko o siebie. Może to być coś z pogranicza wizji doznania poczucia odrebności...

Powiedziała do mnie:,,JESTEM ŻYDÓWKĄ'' a ja w jej odpowiedziłam: ,,Ja też''.

To właśnie ukazuje ta dziewczyna, wyciągnięta prosto z "the Ring", "Shuttera", albo jeszcze jakiegoś innego horroru...niewykluczone że oglądałaś któryś z tych filmów i pozostał w wyobraźni obraz opuszczonej dziewczynki, która straszy, jest nośnikiem odrębności, samotności, ale także potrzebuje pomocy - dlatego zwraca sie do Ciebie.

Ona powstrzymuje Cie przed jakąś ścieżka...kto wie, jak skończyłaby sie akrobacja na drabinie...Powstrzymanie od ucieczki przed niebezpieczeństwem, czy katastrofą...to pozostaje zagadką. Miemam, że na tych słowach skończył sie sen, bo jeśli nie, chętnie usłysze jego kontynuacje.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...