Skocz do zawartości

Kiedy Pani wejdzie w związek małżeński?


Mirunia

Rekomendowane odpowiedzi

Wyjmujemy cztery karty, które odpowiadają następująco:

1 karta - Kiedy dane wydarzenie nastąpi? 2 Koniczyna

2 karta - co się faktycznie wydarzy? 22 Drogi

3 karta - w jaki sposób się dowiem ? 28 Pan

4 karta - dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie? 10 Kosa

 

Wkrótce, niebawem, zostanie podjęta decyzja, dokonany wybór, którą drogą iść. Oczywiście Pan zaplanuje i przyniesie miła wiadomość. Dojrzeją do małżeństwa, nadejdzie czas żniw - nadejdzie czas by zebrać plony. To może być dla pani niespodzianka.

 

Mógłby ktoś dorzucić swoje zdanie nt. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że nie za bardzo kumam ten rozkład... a pani chociaż zaręczona? bo Koniczyna to krótki czas, więc chyba mało prawdopodobne takie wydarzenie w tak krótkim czasie :usmiech:

 

1 karta - Kiedy dane wydarzenie nastąpi? 2 Koniczyna - 3-5 dni

2 karta - co się faktycznie wydarzy? 22 Drogi - serce w rozterce, niezdecydowanie w zamiarach, wahania, wybory

3 karta - w jaki sposób się dowiem ? 28 Pan - od Pana, bo to on ma wątpliwości i musi dokonać wyboru

4 karta - dlaczego się to wydarzy, czynniki wpływające na to wydarzenie? 10 Kosa - radykalne zmiany, zerwanie, odcięcie się

 

Nie wiem, jak dla mnie ślubu z tego nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tych kartach, rzeczywiscie "na dwoje babka wróżyła". Może zbyt pozytywnie na to spojrzałam Ale... Są już bardzo długo w bardzo bliziutkiej, ciepłej relacji.

Weronko, ja sobie kombinowałam tak:

Pan, niesie zwykle dobre wiadomości i otwiera perspektywy. 28 - to nie byle jaki Pan, a mężczyzna istotny, najbliższy najczęsciej -dla pytającej. Czytana (28) jako przyszły lub obecny mąż. 22Droga czy z mniejszym czy wiekszym wahaniem to zawsze do przodu, to mimo wszytko wybór i decyzja. Może po wielu latach "chodzenia" razem tymi samymi ściezkami, podejmą istotną w ich zyciu decyzję? Kosa mówi, że coś ( dla mnie, to, o co pytamy) sie wydarzy, a że nagle ?!). Bo to dośc dynamiczna para, rano wstają z myślą, że chcą pospacerowac po górach i po południu juz tam są :)

 

Dziękuję za inne spojrzenie :*

Edytowane przez Mirunia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

dla mnie wyglada to tak

 

w najbliższych dniach wydarzy się nagle/gwałtownie coś, co ułatwi panu decyzje. Może to być jakaś pouczająca rozmowa, albo zostanie on świadkiem jakiegoś wydarzenia. To pomoże mu zrozumieć, co mu ten związek naprawdę daje. Ile stabilności i miłości zyskuje.

Może zrozumie jak szybko coś dobrego może się skończyć i to mu da znak, że warto zrobić ten krok.

 

Hmmmm....

Edytowane przez Giorgi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

 

dla mnie wyglada to tak

 

w najbliższych dniach wydarzy się nagle/gwałtownie coś, co ułatwi panu decyzje. Może to być jakaś pouczająca rozmowa, albo zostanie on świadkiem jakiegoś wydarzenia. To pomoże mu zrozumieć, co mu ten związek naprawdę daje. Ile stabilności i miłości zyskuje.

Może zrozumie jak szybko coś dobrego może się skończyć i to mu da znak, że warto zrobić ten krok.

 

Hmmmm....

Witaj

Pouczająca interpretacja :) Czytając karty od 4 do 1 powoduje, ze kosa staje się mniej bolesna :). Przynosi nadzieję. Kolejnymi razami tez się od k 4 zabiorę.

Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...