Jump to content

odwiedziny nieżyjącego psa


sen o dolinie
 Share

Recommended Posts

przyśnił mi się, pies mojego brata. Leżał w kuchni i jakby czekał na mnie. Gdy mnie zobaczył zaczął merdać ogonem.Zdziwiłam się trochę,pies zdechł kilka kilka lat temu, niedlugo po śmierci mojego brata, który był jego właścicielem.

Pies zachowywał się zupełnie jak wtedy kiedy żył. Bardzo się cieszył, że go głaszczę,ale gdy próbował to zrobić mój nieżyjący brat,który przyszedł do kuchni, pies chciał go ugryźć.W kuchni pojawił się też mój tato i jakaś nieznana kobieta. Wszyscy wiedzieli ,że pies nie żyje, a mim o to, wszyscy go widzieli pełnego życia. Potem pies poszedł za mną do mojego pokoju, gdzie było przygotowane jedzenie dla mojego obecnego psa. Podszedł do miski i zaczął się zajadać mleko z marchewką.

 

 

Od kilku miesięcy żyje w dużym stresie. Dawno temu bardzo zaangażowałam się w przyjaźń /miłość do kolegi z pracy. W którymś momencie zauważyłam,że znajomość nasza wyraźnie przygasła. Mój przyjaciel odsunął się ode mnie. Starałam się z różnym skutkiem odbudować nasze dawne relacje.Mój znajomy zamierza zmienić pracę, obawiam się, że go na zawsze utracę. Poproszę o interpretację mojego snu. Czy może on oznaczać, że nasza znajomość utrzyma się?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...