Jump to content

prośba o interpretację - pierścienie na obu dłoniach


Włóczykijka8
 Share

Recommended Posts

Witam,

proszę o interpretację snu

 

Byłam w jakiejś wielkiej katedrze/kościele (nie znam tego miejsca) ubrana w piękną suknię z dawnej epoki ( w tych czasach chyba też działo się to, co mi się przyśniło), nie pamiętam czy było w tej Katedrze wielu ludzi, ale czułam jakby patrzyło na mnie wielu ludzi. Miałam też wrażenie, że ktoś na mnie wewnątrz czeka (trochę ten sen był dziwny, jakby to były jakieś moje zaręczyny, czy coś podobnego do jakiejś ważnej uroczystości).

Na obu dłoniach miałam przepiękne, duże, drogocenne pierścienie - na lewej dłoni na wszystkich palcach oprócz kciuka, a na prawej na palcach wskazującym, serdecznym i środkowym. Nie pamiętam dokładnie czy przed wejściem do owej katedry ktoś zakładał mi te pierścienie czy zrobiłam to sama,

ale były one tak piękne, że patrzyłam na swoje dłonie, szczególnie lewą z zachwytem.

Jeśli chodzi o porę dnie to było to po południe lub wczesny wieczór, ale nie jestem pewna.

Z całego snu najbardziej w pamięci utknęły mi owe pierścienie, że było ich tyle i takie duże (a może zapamiętałam to najlepiej, bo nie noszę żadnych pierścionków)

 

2. jeśli mogę jeszcze dodać coś - od ostatniego tygodnia prawie co noc śnił mi się mój przyjaciel - w tych snach byliśmy parą.

a w rzeczywistości nasze relacje popsuły się właśnie z mojej winy - ostatnio wiele myślałam o nim, pewnie stąd te sny, ale czy ten ostatni też może mieć jakiś związek?

 

Serdecznie dziękuję za pomoc :)

Edited by Włóczykijka8
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witam,te sny są z soba powiązane.teraz jest czas kiedy coś się w Twoim życiu zadzieje.Poruszenie jakieś w życiu,być może spowodowane właśnie psującymi się relacjami z przyjacielem..Okres przejściowy następuje.Ktos na Ciebie czeka,zmierzasz w jego kierunku,ale jeszcze o tym nie wiesz.Ten ktoś obiecuje kłopot w miłości.Związek mógłby być piękny ale Ty na własne zyczenie to niszczysz. Związek tak piękny i wyjątkowy jak piękne i wyjątkowe były te pierścionki.Najpiękniejszą niespodzianką dla Ciebie będzie to,że tego się wcale nie spodziewasz.Dostaniesz prezent i będziesz zachwycona,nie będziesz dowierzać,że coś tak wspaniałego Ci się przytrafiło :) Musisz jednak cos dostrzec i coś zrozumieć. Może to,że przyjacielowi na Tobie zależy? a może to,że jest zmęczony tym co jest obecnie? byłoby miło,gdyby moje spostrzeżenia były Tobie pomocne :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo za interpretację :)

Wątpię, by te relacje dałoby się odbudować, utraciliśmy kontakt prawie rok temu,każdy odszedł w swoją stronę.

Myślałam trochę nad tym snem też sama,może on mówić moim żalu i tęsknocie, że być może utraciłam coś pięknego, co było tuż obok mnie a ja tego nie dostrzegałam-mając klapki na oczach i myśląc o Kimś,kto był tylko dziewczęcym wyobrażeniem i tak naprawdę ucieczką przed prawdziwym zaangażowaniem się.

Związek mógłby być piękny ale Ty na własne zyczenie to niszczysz. Związek tak piękny i wyjątkowy jak piękne i wyjątkowe były te pierścionki.

Chciałabym już nie popełnić tego samego błędu.

 

Bardzo dziękuję,Cyganicho!

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę :)

ważne,że wyciągasz wnioski na przyszłość :) może jednak warto spróbować jeśli masz taką możliwość,nawiązać z nim kontakt ponownie.Być może nadarzy się okazja,by powiedzieć mu,że potrzebowałaś czasu,potrzebowałaś dojrzeć do pewnych spraw.

Wszystkiego co najlepsze życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...