Jump to content

chłopak z horroru


Jastiratish
 Share

Recommended Posts

Bardzo bym prosiła o interpretację tego snu. Co prawda przyśnił mi się dawno temu, ale nadal go pamiętam i ciekawa jestem co oznacza. Bardziej nazwałabym to koszmarem, bo obudziłam się cała wystraszona. Jechałam samochodem (siedziałam z tyłu) w jakimś mieście i patrzyłam przez okno. Z jednej strony zobaczyłam jak na budynku był bilboard (pusty) na którym widniała data 09.11.09, to już i tak po czasie, ale w ten dzień nic się nie wydarzyło. Potem spoglądnęłam przez 2 szybę i zobaczyłam, jak na chodniku stoi chłopak ( był blady jak ściana, miał czarne włosy i szyderczy uśmiech) i patrzył się prosto na mnie. Tak wystraszył mnie jego wygląd, że od razu się obudziłam, chciałam zapisać datę, żeby sprawdzić co może znaczyć, ale niestety nie miałam nic do pisania... jakoś zapamiętałam ją do dziś... Co mógł oznaczać ten sen?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

kto kierował samochodem kiedy Ty siedziałaś z tyłu?Mimo,że wydaje się Tobie,że nic w tamtym dniu 9 listopada się nie wydarzyło,dzień ten ma ogromne znaczenie w Twoim zyciu.Było coś tylko Ty tego nie dostrzegasz,nie wiążesz z pewnymi faktami.Jakis zawód,przykrość,która Cie spotkała,poczucie nie realizacji pragnień?

Link to comment
Share on other sites

W tym śnie nie widziałam nikogo w samochodzie, kto prowadził, kto siedział obok. Myślałam, że to może być data śmierci... ale niestety ten dzień pamiętam przez mgłę... był zwyczajny i nic się nie wydarzyło... A w dacie na pewno się nie pomyliłam.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Np sen o samochodzie,który porusza się bez kierowcy świadczy o tym,że zbytnio ulegasz mężczyźnie z Twojego życia.tego który wtedy wystepował przy Tobie,za duzo dajesz z siebie.data może mieć związek z chłopakiem, który wtedy był w jakis sposób dla Ciebie ważny.daty we snie zawsze odzwierciedlaja ważne wydarzenia z zycia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...