Jump to content

Dwa sny: Poró- Woda/ryba


rossa79
 Share

Recommended Posts

Witam.

Opiszę dwa sny jakie miałam i proszę o interpretację.

 

1. 3 dni temu śniło mi się, że byłam w ciąży i leżałam w szpitalu. W sali były 3 łóżka ale ja leżałam sama i przyszło do mnie z 5 osób w odwiedziny. Wszyscy byli rozbawieni. Musiałam do łazienki. Wyszłam. Podczas robienia siusiu poczułam bóle i poczułam, że dziecko już wychodzi. Wróciłam do pokoju, wszyscy nadal tam byli, choć zbytnio nie reagowali. Koło ściany stało jeszcze jedno łózko, siedział przy nim mój lekarz. Chciałam się położyć ale był tam trochę takich drobnych rzeczy, jakieś zabawki. Stanęłam koło lekarza i powiedziałam, żeby łapał dziecko. nie widziałam dziecka, ale czułam, że się urodziło.

 

2. Wczoraj śniło mi się, że byliśmy gdzieś na wakacjach, razem z moją mamą i nieżyjącym tatą. Już nie wiem jak to był ale chyba wyjęłam z wody rybę, duża , srebrną, ładną rybkę. Wpuściłam ją do wody. To był chyba strumyk, albo taka woda stojąca na łące, był głęboko. Woda była krystaliczna, czysta, rybka odpłynęłą.

Link to comment
Share on other sites

Hmmm.... ja mysle, ze zaczyna sie otwierac w Tobie instynkt macierzynski chec posiadania dziecka...

Mozliwe ze jestes zmeczona swoim zyciem chcialabys by to co zle z niego zniknelo.... Bys w koncu mogla zaczac je na nowo....

Link to comment
Share on other sites

Witam,

Dokładnie tak jak napisałaś, tylko czasem ktoś musi to powiedzieć, żeby uzmysłowić sobie, że się ma rację.Dokładnie mam dość i różnie myślę, żeby zmienić swoją obecną sytuację.

Instynkt macierzyński, no cóż może i tak ale nie w obecnej sytuacj, ale jedno z drugim się wiąże.

Dzięki i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...