Jump to content

Zbieranie wiśni

paluszki
 Share

Recommended Posts

W ostatnim czasie dosyć często śnią mi się wiśnie czerwone i dorodne. Ostatnio śniła mi się wiśnia obsypana owocami. Zbierałam je do wiaderka było ich mnóstwo i takie ładne. Co mogą oznaczać takie ciągłe sny o wisniach. Proszę o interpretacje.

wiśnie już dawno zebrałam więc to raczej nie to. Nie zawsze śni mi się że je zbieram, po prostu mi się śnie i nie wiem co to może znaczyć

wiśnie już dawno zebrałam więc to raczej nie to. Nie zawsze śni mi się że je zbieram, po prostu mi się śnie i nie wiem co to może znaczyć

Witam ponownie!

Do twojego snu można podejść z dwóch stron:

-Drzewa - jako symbolu łączącego nas z Bogiem, siłami wyższymi ( w zależności w co wierzysz). Drzewo jest sennym symbolem modlitwy - korzenie symbolizują materię (tkwią w ziemi) czyli nas samych zaś korona to symbol naszych myśli skierowanych do Boga (korona "tkwi" w niebie). Zbierasz swoje wiśnie do wiadra - naczynia tak jakbyś zbierała swoje myśli o Bogu zrywając je z nieba i "wkładała do siebie" naczynia - materii. przypomina to trochę modlitwę różańcową gdzie po pewnyj ilości koralików (wiśni) następuje przejście do dalszej tajemnicy - kolejnego etapu przemyśleń i znowu mozolne zbieranie. Patrząc na drzewo obsypane owocami widzisz jak wiele jeszcze masz do zrobienia jak ciężko jest zrozumieć zamysły boże cały jego misterny plan ale jak nie zbraknie ci cierpliwości..................

- Owoców - zbieranie owoców możemy rozumowac na dwa różne sposoby ( przynajmniej w przypadku kobiety)

1) prokreacyjny - przemyśliwanie o potomstwie jako "owocu związku" (czyż kobieta w swojej roli nie jest podobna do drzewa?) lub wręcz samą ciąże ale przeważnie chodzi o inne owoce (wiśnia jest "inaczej kojarzona").

2) pracowniczy - owoce jako owoc pracy czyli zbierasz plony swojego trudu na które to ciężko zapracowałaś i sen taki może oznaczać awans, zmianę pracy, czy też poprostu satysfakcję twoją bądź innych z dobrze wykonanej roboty.

Znając odrobinkę przewrotność kobiecej podświadomości sen jest typowym połączeniem "Boga z pracą" czyli jeżeli myślałaś o zmianach w dziedzine zawodowej - prośby twoje zostały wysłuchane.

Pozdrawiam:

Sławomir

Edited by Slawomir