Skocz do zawartości

Rozmowa, pieniądze


Gość Nexie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Nexie

Witaj Cyganicho :oczko:

Dzisiejszej nocy miałam 2 sny:

 

1) Pisałam na gg do jakiejś osoby chyba do kumpeli mojego byłego, albo do jakiejś innej osoby z kręgu jego znajomych i pisałam, że chciałabym się do byłego odezwać. A ta osoba mi odpisała coś w tym rodzaju, że mój były nie chce ze mną się kontaktować, odnowić znajomości.

Nie potrafię dokładnie przypomnieć sobie tego co było w tym śnie :( pamiętam to tak jak przez mgłę... :( Nawet nie jestem pewna czy nie napisałam do byłego i on mi tak nie odpisał :/ ale bardziej wydaje mi się, że to nie do niego pisałam

 

2) Byłam w jakimś pomieszczeniu i znalazłam na podłodze najpierw tylko 5 zł potem kawałek dalej następne 5 zł, 1 zł, 50 gr. Miałam już tych pieniędzy taką garść i poszłam do jakiegoś wyjścia. Mężczyzna stojący przy nim powiedział, że trzeba pokazać przed wyjściem co mam w ręce. Nie odpowiedziałam nic tylko wyszłam w pośpiechu udając jakbym nic w ręce nie trzymała. Potem 2 koleżanki podeszły do mnie i powiedziały, że udało mi się tak wyjść bez sprawdzenia przez tego mężczyznę co mam.

 

Co te sny mogą znaczyć?

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

hej Vanalika:kwiatek: widzę, że ostatnio coraz więcej Użytkowników hurtem sny mi daje :_oczko:

1.tak czy tak,obojętnie do kogo pisałaś,odpowiedź masz gotową,że on nie chce tego kontaktu na jakim Tobie zależy.szkoda,że nie chce ale nie wie co traci.Najwidoczniej lepiej dla Ciebie,bo nie jest wart takiej kobiety jak Ty

2.masz możliwości które gwarantują Ci sukces.Musisz jednak być w pełnej harmonii ze sobą,ze światem.Masz szansę i odniesiesz sukces który zawdzięczać będziesz tylko samej sobie.On będzie wynikiem Twojej osobowości,Twoich działań.

To tyle co według mnie znaczą te sny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nexie

Dziękuje za interpretacje ;)

 

O kurcze :( ja już tego nie rozumiem? ze 2 miesiące wcześniej miałam sen, który po Twojej interpretacji oznaczał, że ściągnął mnie myślami (telepatyczna rozmowa) i chciał mi powiedzieć, żebyśmy spróbowali jeszcze raz i napisałaś że związek możliwy, ale na krótko. Czyżby ten dzisiejszy sen to znak, że mu się odwidziała chęć powrotu? :( Czy jednak wydarzy się coś z tego wcześniejszego snu, że będzie chciał powrotu i wtedy wszystko zależeć będzie od tego czy uda mi się zadziałać, żeby wszystko się znowu nie rozpadło?

Edytowane przez Nexie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Nasze sny,przedstawiają sytuację na czas obecny,najbliższą przyszłość.W wyjątkowych sytuacjach nawet na 10 lat w przód.

Jesli zmienia sie sposób myślenia nasz czy osób dla nas ważnych znajduje to swoje odzwierciedlenie w snach.W snach odbijają się również nasze przemyslenia z minionego dnia i jeśli w czasie dnia były jakieś wątpliwości czy zaburzona równowaga emocjonalna pod wpływem negatywnych mysli/zwątpienia to wszystko znajdzie swoje odzwierciedlenie we śnie.Być może w jego życiu wydarzyło się obecnie coś co spowodowało,że na dzień dzisiejszy powrotu nie chce.Być może wydarzy się jeszcze coś,co spowoduje że wrócicie do siebie a wtedy Ty będziesz miała możliwość taką jaką opisałam Ci w drugim snie.Może te obecne zmiany jakie nastąpiły teraz u niego spowoduja,że powrót nie bedzie tylko na chwile.Ale jak mówię,cos się zadziało,cos się wydarzyło,że teraz nie jest gotowy.Może czegoś nawet się wstydzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nexie

Wczoraj myslalam o nim i kusiło mnie, żeby dać mu o sobie znać, ale tego nie zrobiłam bo boje się odrzucenia wiec wolę poczekać na jego pierwszy ruch. Taka noc 17 na 18 tylko innego miesiąca dość boleśnie mi sie kojaży i właśnie przed zaśnięciem przypomniałam sobie o tych datach. Wiec może w tym śnie ukazało się to, że obawiam sie tego odżucenia i, że jak do niego odezwe się pierwsza to może nie być dobrze.Może rozpadł się jego nowy związek, może na dzień dzisiejszy niko nie chce i musi ochłonać, przemyśleć wszystko...Chciałabym, żeby był powrót,ale nie na chwile lecz na dłużej. Mam przeczucie, że on się odezwie, ale kiedy - tego nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

I już sama dałaś sobie odpowiedź teraz z czego wynikał twój pierwszy sen.Twoje obawy,to co Ci podpowiedziałam, zinterpretowałaś doskonale.

 

Druga część Twojego snu świadczy o tym,że może to być powrót nie na chwile tylko na stałe.Napisałam Ci wszystko w odniesieniu do snu :)

Wszystko będzie w swoim czasie :)

 

A na przyszłość,czarne mysli i lęki przełamuj w sobie i zamieniaj na pozytywne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nexie

Jakoś tak na początku nie skojarzyłam, że może właśnie sama sobie przyciągłam ten sen moimi myślami ;)

Druga część mojego snu czyli która? hehe ;D

Myśle pozytywnie, że wszystko będzie dobrze i dam radę, ale czasami zdarzą się takie myśli, że może coś nie wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

hehe ;) druga część Twojego snu: 2.masz możliwości które gwarantują Ci sukces.Musisz jednak być w pełnej harmonii ze sobą,ze światem.Masz szansę i odniesiesz sukces który zawdzięczać będziesz tylko samej sobie.On będzie wynikiem Twojej osobowości,Twoich działań.

To tyle co według mnie znaczą te sny ;)

 

ważne by jak najszybciej pokonać w sobie te słabości jakimi sa negatywne myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nexie

Aaaa czyli to ten drugi sen to kolejna część ;) Tylko ten drugi sen nie był kontynuacją pierwszego więc nie wiem czy można tak o nim mówić jako druga część :)

Ten drugi sen może oznaczać, że mam szansę na to, że moje działanie jak były się pojawi może doprowadzić do sukcesu? ;)

 

Ojjj tak :) Takie czarne myśli przynoszą więcej nieszczęścia więc trzeba myśleć pozytywnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...