Jump to content

3 DROGA ŻYCIA - charakterystyka


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Wszystko o wibracji, Drodze Życia, numerologicznej trójce

 

Trójki to osoby towarzyskie i optymistyczne, które bardzo angażują

się we wszystkie podejmowane przedsięwzięcia.

Ich wyzwanie to przynoszenie radości i szczęścia oraz wybicie się ponad przyziemne kłopoty.

 

Trójki mają zawsze wiele oryginalnych pomysłów, lubią ruch i zmiany. Mają wiele różnych zainteresowań, które choć nie są wyjątkowo głębokie zapewniają im opinię osób wykształconych i elokwentnych. Trójki lubią być chwalone za swe zasługi i zalety. Niekiedy nawet posuwają się do kłamstwa aby tylko zaimponować innym.

Wiele rzeczy robią nieco "na pokaz", od dziecka chcą być w centrum zainteresowania.

 

Przyjaciele wiele znaczą dla Trójek, są one bardzo lojalne i potrafią pomóc w potrzebie. Ludzie lubią towarzystwo Trójek, ponieważ są optymistyczne i wesołe.

Mają dar nawiązywania nowych znajomości, nie wiedzą co to trema

czy nieśmiałość.

Są zaradne i potrafią inspirować innych, same jednak nie mają cech przywódczych. Władza nie pociąga Trójek. Do działania motywuje je raczej chęć życia w luksusie i zażywania przyjemności. Są pobłażliwe wobec siebie i innych. Rutyna i wymagania odstraszają je i zniechęcają.

 

Przeciętność to cecha, której Trójki nie znoszą. Odstręcza je także materializm, nie rozumieją przyziemnych problemów. Radość, szczęście

i zabawa to sens życia Trójek. Wytrwałość niestety nie jest główną ich cechą, co przeszkadza w rozwijaniu wrodzonych talentów. Bywają też Trójki nieco aroganckie, zwłaszcza wobec ludzi, którzy nie mogą im się przydać.

 

Sprzyjają im zawody, w których mogą błyszczeć i spotykać się z ludźmi.

Są zdolnymi aktorami, rzecznikami prasowymi, artystami, sprzedawcami. Aby osiągnąć prawdziwy sukces muszą jednak nauczyć się koncentracji. Zazwyczaj osiągają wymarzone cele, mogą też liczyć na pomoc

czy protekcję. Nie narzekają na brak pieniędzy.

 

W miłości poszukują lekkości i szczęścia. Kochają flirt, są zadbane, pociągają je piękni ludzie i piękne miejsca. Bywają niestety próżne

i czasami obiecują zbyt wiele. Nie są jednak zazdrosne i nie pielęgnują uraz. Ich domy są zawsze pełne gości.

Odpowiedni partnerzy to inne Trójki oraz Jedynki, Piątki i Dziewiątki.

 

Źródło opisu - Charakter numerologicznej Trójki

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Numerologiczna 3 wibracja twórcy. TAROTOWA CESARZOWA Wibracja męska , .żywioł ognia

 

Patronuje jej planeta Jowisz, niektórzy z sumerologów przypisują jej również planetę Mars. Najbardziej dynamiczna i radosna wibracja, wyposaża ona swego właściciela bez względu w którym miejscu występuje w życiowy optymizm, radość tworzenia dnia bieżącego, wyposaża w gust, smak, będzie inspirowała swego właściciela do poprawy wyglądu, do poprawy jakości, nie ma mowy o pędzie za modą tu raczej zaistnieje coś indywidualnego, oryginalnego, łączenie piękna i praktycyzmu. To wibracja komunikacji, medialności w postaci wnoszącej radość w środowisko w którym zaistnieje. Daje możliwość dotarcia do człowieka słowem, które nie jest jałowe, umiejętność wyrażania. Ma silną potrzebę sprawiania radości wszystkim wokół , ma silną zaraźliwość swoją radością lecz również kiepskim humorem. Komunikacja daje przyjemność obydwu stronom, w negatywie awanturnictwo i podnoszenie głosu. Wulgaryzmy są formą podkreślania , nie jest to brak kultury osobistej. Intuicja bieżąca do wykorzystania tu i teraz, pomaga podejmować słuszne decyzje zawodowe, finansowe na zasadzie kupić – nie kupić. Trójki powinny żyć wg rad, których udzielają innym , ta wibracja tylko poprzez kreatywne tworzenie realizuje się . Osoby z tą wibracją nie cierpią powielania, tworzenia schematów. Tworzą bardzo chętnie przyjaźnie, ale w przeciwieństwie do 6 nie będą to przyjaźnie aż po grób , w przeciwieństwie do 9 nie będzie to przyjaźń połączona z ogromną odpowiedzialnością. Daje swym właścicielom wiele talentów praktycznych, np. kobiety będą potrafiły koło siebie zrobić praktycznie wszystko, będą smacznie gotować. Wyposaża ona w umiejętność gry aktorskiej ( przy dużej ilości 3) , przyjęcie takiej postawy która jest odpowiednia na daną sytuację , daje też tendencje do ubarwień( wynikające z temperamentu) . Nie lubią monotonii. Dramatyczno- artystyczny wyraz własnych emocji typu : zryw telefoniczny pt.:” czy ty wiesz co się wydarzyło ?”

Negatywnie rozpraszanie , u kobiet 2 rodzaje osobowości : romantyczna i materialna. U mężczyzn może manifestować się trójkątami, furmański język. Niedbalstwo siebie i wokół siebie, gromadzenie przedmiotów w domu typu kicz , u kobiet nadmierne obwieszanie się biżuterią, u mężczyzn sygnety i łańcuchy .

 

Zdrowie:

 

3 zdrowie podupada kiedy osoba z dużą ilością tej wibracji nie może się realizować, nie może osiągnąć harmonii .Najbardziej obciążony jest układ neurologiczny

 

3 przy 1 może dawać kłopoty w obrębie słuchu, poprzez dysfunkcje nerwu lub mózgu, problemy z oczami o podłożu cukrzycowym, przy 11 może dawać guzy piersi (przy 6 również ) , problemy z krtanią i strunami głosowymi, niecierpki klimatów podmokłych i przeciągów

 

3 przy 2 i 11 skłonność do miesiączek krwotocznych u kobiet , skłonność do anemiczności, niedociśnienie, zimne nogi, zimne ręce

 

3 przy 2,6 i 11 tendencja do zatrzymywania wody w organizmie , skłonności do nadarzeń skórnych – trądzik ostry, grzybice organizmu, skóry, łupieże

 

3 przy 4 i 6 może też dawać problemy ze stawami, raczej biodrowymi i tu u kobiet , krtań

 

3 przy 5 ,7,9 niestrawność, bóle menstruacyjne u kobiet, przy 7 i 9 u mężczyzn problemy z prostatą i libido męskiego

 

3 przy 7,1 daje obraz problemów ze stawami, górnego pasa barkowego, odcinek szyjny kręgosłupa, choroby układu nerwowego, zaniku nerwu

 

3 przy 9 zaburzenia przemiany materii, zaburzenia poziomu cukru, problemy ze skórą, paznokciami

 

 

Bonus:

 

7 lgną do munduru (praca mundurowa)

 

Należy sprawdzić jak się ma wibracja drogi życia do składowych , np. jeżeli ktoś z drogi życia ma wibracje żeńską a składowe będą męskie wtedy może zaistnieć zdarzenia, które uniemożliwiają mu w sposób harmonijny realizowanie tej drogi życia.

 

Należy harmonizować żywioły , tak jak w tarocie również w numerologii ono występuje.

 

 

Cel: możliwe najpełniejsze uzewnętrznienie swej osobowości, liczne i dobre kontakty z otoczeniem.

Nieodzowne zalety: szerokie horyzonty umysłowe, żywotność, żywiołowość, umiejętność współżycia.

 

Czego trzeba unikać: skłonności wzburzeń, rozpraszania się i impulsywności.

 

Cechy charakterystyczne: rozwojowi sprzyjają: ruch, częste zmiany sytuacji, liczne kontakty towarzyskie. Dynamiczny rytm życia bywa czasem męczący, a nawet stresujący, chroni jednak przed popadnięciem w rutynę i eliminuje nudę. Osoby takie najlepiej spełniają się w pracy twórczej i wszędzie tam, gdzie trzeba wykazać się pomysłowością, odkrywczością, pragnieniem udoskonalania. Wiele satysfakcji przynosi im także możność przyjścia z pomocą w rozwiązywaniu problemów innych. Łatwość zadzierzgiwania znajomości, częstokroć niestety, jedynie powierzchownych, skłonność do podejmowania zbyt wielu zadań, nieumiejętność zdyscyplinowania swych zainteresowań.

W życiu uczuciowym, które nierzadko jest motorem wszelkich poczynań, duża zmienność spowodowana nieustannym strachem przed monotonią i nudą. Stabilizacja niekiedy przychodzi dopiero w latach dojrzałych.

W sprawach finansowych należy przewidzieć zarówno sukcesy jak i niepowodzenia. Pomimo sporej dozy szczęścia wystrzegać się trzeba pochopnych i nieostrożnych kroków.

Dużo energii życiowej trwonionej czasami wskutek skłonności do rozdrabniania się i rozproszenia.

 

 

I. CHARAKTER – OSOBOWOŚĆ

 

Liczba ta symbolizuje Trójcę pojawiającą się w wielu religiach i kulturach, mówi nam także o łączeniu i uzupełnianiu przeciwieństw.

Osoby o tej wibracji lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, cechuje je ogromna ciekawość świata oraz liczne zainteresowania. Zwykle posiadają również chłonny i błyskotliwy umysł.

Czułe, uczuciowe, często porywcze w swej szlachetności i idealizmie, zdolne są do wszelkich poświęceń i wyrzeczeń, aby pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.

Trójki obdarzone są wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubią być ośrodkiem zainteresowania, cieszą je pochlebstwa i komplementy.

Pełne ufności, wiary i optymizmu, wolą patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafią cieszyć się życiem i dostarczać wielu radości otoczeniu. Zawsze bowiem przyjmują za dobrą monetę to, co zsyła im los. Nie oznacza to jednak, że są w pełni świadome „powagi życia”, rozumieją jednak, że rozgoryczenie nie rozwiązuje problemów, a pesymizm nie jest najwłaściwszą postawą.

Żadna inna wibracja nie dostarcza tyle światła, wdzięku i czaru. Dzięki tym cechom, a także ogromnej łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, Trójki są powszechnie lubiane i podziwiane. Jednocześnie cechuje je aktywność i zaradność, swym entuzjazmem i optymizmem inspirują innych do działania. Rzadko się zdarza jednak, aby osoby o tej wibracji pragnęły dominować nad otoczeniem.

Systematyczne, spontaniczne i życzliwe, mają dar do „oczarowywania” i uwodzenia innych, sprawiają, że każdy, kto ma z nimi do czynienia wpada w sidła ich „promiennej” osobowości.

Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami, niestety, przybiera formę gadulstwa. Zalewają wówczas rozmówców morzem słów, zupełnie się nie licząc z innymi i co gorsza, często nie mają nic ważnego do powiedzenia.

Jeżeli liczba 3 wielokrotnie występuje w Portrecie Numerologicznym lub też pojawia się w towarzystwie słabszych liczb, wówczas wrodzona żywotność Trójki przeistacza się we frywolność, próżność i nadmierną powierzchowność.

Zrobiłyby wszystko, aby tylko zwrócić na siebie uwagę i stać się centrum zainteresowania. Składa obietnice bez pokrycia, szasta pieniędzmi, a nawet kłamie, wszystko po to, aby choć przez chwilę zrobić wrażenie na otoczeniu. To właśnie wśród Trójek będących pod wpływem słabych numerów znajdują się prawdziwi mitomani, wierzący we własne kłamstwa i niedorzeczności.

Jak już powiedzieliśmy, osoby o tej wibracji posiadają wrodzony wdzięk, są towarzyskie i wyrafinowane, sprawiają, że w ich towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Dzięki tym zaletom Trójki cieszą się dużą popularnością i są mile widziane w każdym towarzystwie. Nic dziwnego zatem, że mają wielu przyjaciół i wielbicieli. Uwielbiają tzw. Życie towarzyskie, lubią ludzi i samą swą obecnością zdolne są ożywić i rozbawić każde towarzystwo. Drzwi ich domów zawsze otwarte są dla licznych przyjaciół, Trójki bowiem czerpią wiele radości i satysfakcji z przyjmowania gości.

Ci smakosze i sybaryci nie pragną sławy, sukcesu czy władzy. Pragną jedynie wygodnego życia, a nikt jak one nie potrafią docenić i rozkoszować się luksusem i przyjemnościami.

Trójki posiadają zwykle olbrzymią i zaraźliwą energię i żywotność, dlatego też pozytywnie wpływają na otoczenie. Życie z nimi jest przyjemne i pełne wrażeń. Bardzo często jednak są to osoby rozpieszczone, kapryśne i zbyt pobłażliwe wobec siebie samych. Przyzwyczajone do tego, że dzięki swemu czarowi i wdziękowi dostają wszystko na co maja ochotę, uważają, że wszystko im wolno. Pełne werwy i spontaniczne, Trójki rozkwitają w miejscach uczęszczanych przez osoby podobnie jak one radosne i aktywne.

Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakuje im jednak czasami wytrwałości w realizowaniu swych celów. Nie tylko niespokojna i niestała natura, jaką są obdarzone, ale nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że osoby te roztrwonią swe wspaniałe możliwości twórcze, wyobraźnie oraz liczne uzdolnienia.

Wielkoduszne, czułe i podatne na wzruszenia, Trójki noszą w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich są pełne oddania, szlachetności i człowieczeństwa.

Aż do późnej starości osoby te zachowują wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Są zawsze otwarte na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. Trójki to osoby „świetliste” i wiecznie „podkręcone”, nienawidzą materializmu, monotonii, systematyczności i przeciętności. Zrównoważona i wsparta pozytywnymi wibracjami, Trójka nie wie co to zły humor czy depresje. Z pobłażaniem i wielkodusznością traktuje wady i słabości zarówno własne, jak i innych.

Atrakcyjne, kokieteryjne i często próżne, trójki bardzo przejmują się własnym wyglądem; pragną być w każdej sytuacji zadbane i dobrze ubrane.

Łatwowierność i dobroduszność tych osób jest nierzadko przyczyną wykorzystywania ich przez jednostki wyrachowane i pozbawione skrupułów.

Szczęście i zadowolenie z życia zapewniają im szerokie kontakty towarzyskie, interesującą, twórczą pracę i aktywny tryb życia. Jeśli codzienne życie nie dostarcza im tych podniet, powinny Trójki zrekompensować nudę i monotonię wypełniając swój wolny czas zajęciem, które by je zafascynowało i zaabsorbowało.

Jeśli nie będą nad sobą pracować, mogą stać się wyniosłe, próżne, afektowane, sztuczne i pyszałkowate, uciekając od wszelkiej odpowiedzialności, nie potrafią sprostać trudnym sytuacjom. Nadmiar nierozwiązanych problemów i stresów wywołuje u nich gadulstwo, sprawia, że składają obietnice, których nie mogą, a nawet nie próbują dotrzymać. Podobnie stać się może w przypadku, gdy wykorzystywać będą swój czar i wdzięk dla własnych celów. Często bowiem Trójka jest urocza, kiedy jej na kimś specjalnie zależy, nie zwraca natomiast uwagi na osoby, które jej się nie podobają lub nie przydadzą. Cynizm, arogancja, duma i zarozumiałość – oto kolejne wady, których Trójki powinny się wystrzegać.

 

 

II. POWOŁANIE – ZAWÓD – PRACA – INTERESY

 

Pomysłowe i żywotne Trójki posiadają naturę ludzi wolnych – artystów i twórców, dlatego też nie należy ich zmuszać do tzw. zawodów praktycznych czy konwencjonalnych. Ich talenty znajdują swój wyraz we wszelkiego rodzaju tzw wolnych zawodach. Trójki należą do wibracji, która obdarza najliczniejszymi talentami. Ekspansywność i bogactwo pomysłów sprawia zawsze, że są osobami wyróżniającymi się w swym zawodzie.

Z łatwością opanowują każdą dziedzinę wiedzy czy umiejętność, a zdolności, jakimi obdarzyła je natura są tak wszechstronne i różnorodne, że niejednokrotnie trudno im wybrać właściwą drogę, a później wytrwać na niej dłużej.

Wyróżniają się wszędzie tam, gdzie mogą wykazać się wdziękiem i zaradnością, a także bezpośredniością i łatwością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Sukcesy odnoszą w wielu zawodach. Są bowiem inteligentne, ambitne i posiadają bogatą wyobraźnię. Jedyne czego muszą się nauczyć, aby szybko wspiąć się na szczyt to koncentracja i wytrwałość. Wtedy sukces przyjdzie sam, gdyż osoby te potrafią czerpać korzyści z innych ludzi i z każdej sytuacji i zwykle osiągają to, o czym inni nie śmieliby zamarzyć. Poza tym przebacza się im wszystko: „Są przecież takie urocze...”

W sprawach zawodowych na ogół mają dużo szczęścia, a ponieważ zbyt łatwo osiągają to, czego chcą, nie mają zbyt wiele okazji do doskonalenia siły charakteru i wytrwałości. Przeciwnie – często ulegają pokusie nie kończenia raz zaczętej sprawy i zaczynania wszystkiego od nowa. Jeśli więc nie przestaną szafować swymi zdolnościami i energią, niezwykle trudno będzie im osiągnąć sukces.

Ponieważ na ogół nie mają zahamowań ani kompleksów, lecz wprost przeciwnie – lubią się wyróżniać i stanowić centrum zainteresowania, doskonale dadzą sobie radę jako aktorzy, śpiewacy, tancerze, a także jako komicy, wykorzystując swe ogromne poczucie humoru i pomysłowości. W istocie Trójki mogą zaistnieć w każdej dziedzinie sztuk scenicznych, gdyż daje im to możliwość wyróżnienia swych talentów aktorskich i artystycznych.

Osoby o tej wibracji mają wszelkie dane, aby osiągnąć uznanie jako projektanci mody czy ogrodów, dekoratorzy, rysownicy, fotograficy i architekci, a także jako handlarze i sprzedawcy upominków, zabawek, artykułów sportowych, biżuterii, dzieł sztuki, itp.

Łatwość ekspresji, zarówno w mowie, jak i w piśmie, zdolności literackie, bogata wyobraźnia, fantazja oraz ogromna pomysłowość – wszystko to czyni z Trójek utalentowanych pisarzy, poetów, mówców i dziennikarzy.

Trójki są wielkoduszne i posiadają głęboko zakorzenioną potrzebę służenia innym. Dlatego tak świetnie radzą sobie jako wykładowcy, dyrektorzy szkół, opiekunowie społeczni i pielęgniarze.

Ze względu na wielkie wyczucie kolorów i proporcji mogą być także doskonałymi malarzami i wybić się w każdej dziedzinie związanej z modą i sztuką.

Mimo że cierpliwość i umiłowanie wiedzy nie należą do najbardziej typowych dla Trójek cech, jeśli poświęcą się medycynie, staną się wyśmienitymi specjalistami w takich dziedzinach jak: pediatria, ginekologia, chemia, farmacja, dietetyka, choroby skórne i chirurgia plastyczna. Wśród kierunków uniwersyteckich odpowiednia jest dla nich także prawo, gdyż oferuje ono zawód pełen nowości i urozmaicenia, podobnie jak kierunki związane z komunikowaniem się i kontaktami z ludźmi.

Jeśli nie miały szczęścia i praca jaką wykonują, nie odpowiada ich zdolnościom i zainteresowaniom, Trójki powinny poświęcić wolny czas na zajęcia rekompensujące codzienną monotonię.

A zatem w wolnych chwilach powinny praktykować sztuki walki wschodniej, rysować (zwł. karykatury), grać w amatorskim teatrze lub zapisać się na kurs tańca. Równie dobrze mogą wykorzystać swe zdolności językowe, a także zmysł piękna i estetyki, zajmując się dekorowaniem wnętrz lub projektowaniem ogrodów.

W przypadku, gdy praca, jaką wykonują, jest interesująca, Trójki wyróżniają się inteligencją i entuzjazmem, zwł jeśli mają szansę wykorzystać swe artystyczne i twórcze zdolności. Jeśli jednak tak się nie dzieje i Trójki zmuszone są do wykonywania pracy żmudnej i monotonnej, tracą wtedy wszelką radość i zapał, i stają się leniwe i niesolidne. Osoby te nie mają żadnych problemów z dostosowaniem się do otoczenia. Podobnie dzieje się w pracy, gdzie cieszą się uznaniem i sympatią swoich kolegów.

Jako szefowie, nigdy nie ciemiężą i nie tyranizują swych podwładnych; akceptują ich pomysły i zachęcają do wykazania się inicjatywą. Mówiąc krótko, zawsze przyjemnie jest pracować dla Trójki.

 

 

III. SYTUACJA MATERIALNA

 

 

Jeśli wibracja ta jest wzmocniona przez inne pozytywne liczby, wówczas Trójki nigdy nie będą miały kłopotów ze zdobyciem pieniędzy. Niewątpliwie trudniej będzie im je utrzymać.

Zwykle są to osoby posiadające dużo szczęścia. Niechętnie jednak oszczędzają, uważając, że pieniądz jest po to, aby go wydawać. Tak więc, nierzadko trwonią majątek własny i cudzy.

Na ogół nie ograniczają się żadnym budżetem, są szczęśliwe inwestując bez namysłu i wydając pieniądze na kosztowne zachcianki i rozrywki. Jednocześnie czerpią radość z obdarowywania innych i wspomagania potrzebujących, a ich hojność nie zna granic.

Trójki są żywiołowe i wspaniałomyślne, ich reakcji nie da się przewidzieć. Jeśli więc nie nauczą się pewnej stateczności i opanowania, i jeśli nadal będą powierzały swe finanse innym, wówczas, mimo wielkiej zręczności i szczęścia w zdobywaniu pieniędzy, będą żyły z dnia na dzień, albo - co gorsza – na krawędzi ruiny.

 

 

IV. ŻYCIE UCZUCIOWE

 

Osoby o tej wibracji intensywnie i namiętnie przeżywają wszelkie doświadczenia życiowe. Również na miłość odpowiadają namiętnością i żarem.

Zanim jednak spotkają swą prawdziwą „bratnią duszę”, zwykle cieszą się opinią „Don Juanów” czy pogromców męskich serc. Wdzięk i czar czyni z nich osoby bardzo atrakcyjne dla płci przeciwnej. Idą więc od miłości do miłości, niczym motyle przelatujące z kwiatka na kwiatek, przy czym za każdym razem są święcie przekonane, że właśnie teraz przeżywają największą, najprawdziwszą miłość. Nikogo nie chcą zranić, a ich oddanie jest prawdziwe, aż do momentu, kiedy pojawi się ktoś, kto olśni je jeszcze bardziej.

Trójki są uczuciowe i czułe, pełne żaru, lecz ich wyobraźnia i fantazja sprawiają, że często żyją one w innym, nierealnym świecie. Skłonność ta na pewno nie pomaga w znalezieniu partnera, który mógłby sprostać ideałowi, jaki sobie Trójki wytworzyły. W rzeczywistości często są one bardziej zakochane w owym ideale miłości niż w konkretnej osobie. Kiedy jednak prawdziwie kogoś pokochają, można być pewnym, że będzie to uczucie trwałe i pełne.

Jako małżonkowie Trójki są lojalne, delikatne i czułe. Doceniają atmosferę domowego ogniska i bardzo kochają życie rodzinne. Zdarza im się jednak zaniedbywać najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw, którymi są w danym momencie zaabsorbowane. Zwykle osoby o tej wibracji nie są zaborcze czy zazdrosne. Jednak ich częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt w głowach najbliższych. Trójki łatwo wybaczają i nie zachowują urazów, są bowiem z natury wesołe, co nie pozwala im się długo gniewać.

Na ogół Trójki nie mają najmniejszych problemów w kontaktach z ludźmi, ale zawsze Trójka najlepiej będzie się rozumiała z Trójką, a także z 1, 5 i 9, które podobnie jak ona, starają się dostrzec pozytywną stronę życia.

Mimo, że liczby 2, 4, 6, 7 i 8 są z natury poważniejsze i wewnętrznie bardziej skomplikowane niż 3, te ostatnie nie przejmują się tym, gdyż, jeśli chcą, potrafią znaleźć się z każdym wspólny język. Z drugiej strony jednak, nie wszystkim podoba się pozorna frywolność i lekkomyślność Trójek. Dlatego, aby związek z osobą o tej wibracji był szczęśliwy trzeba ją najpierw bardzo dobrze poznać.

 

Dzieci Trójki są wesołe i spontaniczne. Zwykle mają wokół siebie mnóstwo przyjaciół. Często owijają wokół swego palca starszych, którzy, zniewoleni ich urokiem osobistym i elokwencją, spełniają każde ich zachcianki. Wskazane jest, aby rodzice nie ulegali zbytnio kaprysom swych pociech i sprawowali nad nimi rozsądną kontrolę, równoważąc dyscyplinę i tolerancję, tak by Trójki od małego uczyły się koncentracji i ćwiczyły silną wolę. Cechy te przydadzą się im, gdy dorosną i będą mogły w pełni wykorzystać swe liczne talenty i osiągnąć zasłużone sukcesy. Trójki są przez całe życie ufne, marzycielskie i emocjonalne, dlatego też również jako dzieci potrzebują nieustannych dowodów uczuć.

 

Jako rodzice, Trójki mają skłonność do nadmiernej pobłażliwości wobec swych dzieci, nie chcą komplikować sobie i innym życia. Poza tym, liczne obowiązki towarzyskie nie pozwalają im w pełni oddać się życiu rodzinnemu. Zawsze jednak są czułe i delikatne, zarówno wobec swych dzieci, jak i współmałżonków.

 

 

V. UWAGI DODATKOWE

 

Misją życiową osób urodzonych pod wpływem wibracji Liczby 3 jest obdarzanie innych miłością i radością, a także uświadamianie bliźnim, że codzienne kłopoty i problemy są nieodłączną częścią naszej egzystencji, dlatego też trzeba do nich podchodzić z optymizmem i spokojem.

 

 

Trójki przyszły na świat po to, aby być „światłem” i natchnieniem dla tych, którzy mieli szczęście zetknąć się z nimi.

 

 

* Planeta : Jowisz

* Kamień : turkus, granat, ametyst

* Metal : cynk, cyna

* Znak zodiaku : Ryby, Strzelec

* Dzień : czwartek

* Kolory : niebieski, purpurowy, fioletowy

* Szczęśliwe liczby : 3, 5, 8

 

 

PRZYSZŁOŚĆ ZWIĄZANA Z WIBRACJĄ LICZBY „3”

 

Wibracja ta wróży egzystencję spokojną, wygodną i szczęśliwą. Osoby te będą się cieszyły tym, co życie daje najlepszego, a sukces osiągną łatwiej i szybciej niż inni. Z drugiej strony jednak, jeśli w ich Portrecie Numerologicznym nie pojawią się wibracje równoważące te tendencje, wówczas owa łatwość, z jaką będą spełniały się ich marzenia, może wywołać również ujemne skutki. Nigdy bowiem nie szanuje się rzeczy zdobytych bez wysiłku. Ponadto wibracja ta charakteryzuje osoby wylewne, otwarte, lubujące się w luksusie i wszelkich wygodach, hojne i rozrzutne aż do przesady. Dlatego też nierzadko z bogaczy stają się biedakami. Wielką zaletą tych osób jest to, że potrafią wobec najtrudniejszych nawet sytuacji zachować wewnętrzną radość i optymistyczne, pozytywne spojrzenie na świat. Ich niezwykła osobowość, dar rozweselania i podnoszenia innych na duchu sprawiają, że osoby te są powszechnie lubiane. Posiadają również talenty twórcze, a zatem powinny poszukiwać artystycznych form wyrazu.

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Trójki są osobami o niezwykłych umiejętnościach adaptacyjnych, potrafią one dostosować się do każdego środowiska, sytuacji. Cechuje je różnorodność zainteresowań, komunikatywność, bardzo wielka potrzeba ekspresji. Trójki są niezwykle żywiołowe, bardzo dynamiczne, uśmiechnięte, wesołe i życzliwe. Ich grono znajomych jest zazwyczaj bardzo szerokie. Wrodzona serdeczność, łatwość w komunikowaniu się, sprawia, że ludzie cenią sobie towarzystwo trójek. Osoby z opisywaną wibracją, nie znoszą stagnacji, braku działania, monotonii, są niezwykle aktywne, mają otwarty umysł, głowę pełną pomysłów, często szalonych i nie boją się ryzyka. Wysoki poziom adrenaliny działa na nich pozytywnie, bo trójki to osoby odważne i lubiące siebie sprawdzać w różnorodnych sytuacjach, nawet jeśli są one stresujące i innych mogą napawać lękiem. Skłonność do ryzyka sprawia, że mogą dosyć często popadać w tarapaty, bądź znajdować się w trudnych sytuacjach.

 

Trójki są gadatliwe, dowcipne, uwielbiają opowiadać o swoich przygodach i nie boją się własnego zdania, wręcz przeciwnie, mają one dużą potrzebę wyrażania własnych opinii. Ich dar przekonywania jest dosyć duży, wrodzona radość, optymizm, energia i zapał pomagają im w pozyskiwaniu zwolenników ich pomysłów. Ponadto trójki są spontaniczne, reagują żywo, są dosyć impulsywne, mają lotny umysł. Realizacja w życiu społecznym jest u nich na bardzo wysokim poziomie, są one także gościnne, rozrywkowe, szczere, przyjaźnie nastawione i raczej tolerancyjne. Życie towarzyskie, potrzeba życia w grupie, ma dla nich naprawdę duże znaczenie.

Trójki to ludzie z osobowością zdecydowanie ekstrawertyczną. Niestety ludzie z wibracją 3, mogą mieć problemy z nadmierną nerwowością, rozkojarzeniem, niecierpliwością. Ponadto są one podejrzliwe, są raczej nieufne, lekkomyślne, zdenerwowane mogą reagować zbyt impulsywnie, czasami wręcz agresywnie. Trójki niechętnie przyznają się do błędów, są w stanie przymykać oczy na własne wady i mają skłonność do pobłażania sobie, nawet jeśli zachowują się nieodpowiednio. Mogą mieć problemy z odpowiedzialnością, gdyż trojki to zdecydowanie lekkoduchy, dosyć często zachowują się lekkomyślnie i z trudem przychodzi im uczenie się na błędach. Stworzone do wolnych zawodów. Konwencjonalne, praktyczne zajęcia nie są dla nich odpowiednie, gdyż trojki źle znoszą monotonię. Są dosyć pracowite i osiąganie sukcesów zawodowych jest dla nich ważne.

Trojki mogą mieć duże problemy ze stabilizacją. Do słabych stron może należeć nadmierne gadulstwo, czasem mitomania, niestałość w uczuciach, egocentryzm.

 

Źródło opisu - Numerologia - Numerologiczna 3

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Hart ducha i umiłowanie do wolności, osoby takie są zwykle otwarte, gadatliwe, wszechstronne, szybko adaptują się w każdym towarzystwie. Są to osoby radosne oraz patrzą z optymizmem na życie. Wylewność, także zbytnia pewność siebie, niecierpliwość, brak wytrwałości.

 

Źródło - TAROT, WRÓŻKA, JASNOWIDZ - EWA STANISŁAWSKA - start - Numerologia

 

Trójki mocno przeżywają różne doświadczenia życiowe, a więc i uczucia. Są atrakcyjne dla płci przeciwnej i często bywają zakochane w wyidealizowanym obrazie partnera. W związku z właściwą osobą są lojalne i cenią sobie życie rodzinne. Są wesołe, wyrozumiałe i nie zachowują uraz, chociaż czasem zapominają o bliskich poświęcając się swoim zainteresowaniom. Mogą też zaskakiwać otoczenie częstą zmianą nastrojów.

 

źródło - Dobry, Lepszy, Najlepszy - IDEALNY ZWIĄZEK

 

Trójka jest dość podobna do Jedynki, równie ambitna i z pewnym zacięciem dyktatorskim. Ma silnie rozwinięte poczucie niezależności, kocha swobodę, ale w pewnych ramach, gdyż z drugiej strony uznaje dyscyplinę i uporządkowane działanie. Większość Trojek marzy o karierze wojskowej lub politycznej. Pragnie zmienić świat i uszczęśliwiać ludzi, czasem trochę na sile, ponieważ kieruje się wyłącznie własnymi receptami na szczęście. Jej słabym punktem jest pewna tendencja do omijania prawa i kontrowersyjne postępowanie. Nie liczy się z opinia otoczenia, bywa ekscentryczna i przez to zraza ludzi do siebie. Ufa sobie bez zastrzeżeń, nie brak jej dumy i przesadnego poczucia godności własnej. Wierzy, ze ma racje, zawsze będzie silna i ze wszystkim sobie poradzi. Nigdy nie czeka na uśmiech losu, walczy o to, co jej się należy. Dynamika Trojki ma jednak przypływy i odpływy, zdarza się, ze porzuci projekt w połowie drogi i zajmie się czymś innym. Śmieje się z własnych niepowodzeń, wyciąga wnioski i rusza do boju. Wiele Trojek na zgliszczach własnego domu przypali papierosa od tlącej się belki i natychmiast zacznie rysować plany nowego budynku. Osoba urodzona pod wpływem tej liczby jest stała i lojalna w przyjaźni, ale jej miłość można porównać do błyskawicy. Szczęśliwe dni miesiąca to 3, 12, 30, fortunne dni tygodnia to środa, czwartek i piątek, jest wiec duże pole do popisu ! Trojka powinna nosić biżuterię z ametystami, błękitnym onyksem lub lapis lazuli i dbać, by w jej otoczeniu i ubiorze znajdowały się akcenty fioletowe i purpurowe.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Magia Liczb

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

3 - OPTYMISTA

 

Trójka lubi być w centrum zainteresowania. To właśnie o ludziach o tej wibracji mówi się "dusza towarzystwa". Niezwykle rozrywkowa potrafi wspaniale zainspirować do działania i zabawy. Otwarta, serdeczna, ciepła, obdarzona magnetyzmem Trójka na pewno nie ma problemów z oczarowaniem otoczenia. Życiowi optymiści umiejący w pełni cieszyć się życiem i korzystać z okazji, które się nadarzają. Lubiane, kochane lub wręcz uwielbiane przez przyjaciół czują się jak ryba w wodzie brylując w towarzystwie. Mają ogromnie dużo entuzjazmu, energii i spontaniczności. Są czarujące, elokwentne, czym zyskują sympatię otoczenia.

Lubią wygodę, luksus i pobłażanie sobie. Często dzięki swej fascynującej osobowości są rozpieszczane i wtedy mogą stracić kontakt z rzeczywistością nazbyt folgując swoim wadom. Mogą stać się próżne, łatwowierne, wyniosłe i egocentryczne. Nadmiar obowiązków przytłaczających Trójkę może spowodować, że stanie się nieodpowiedzialna. Uwaga również na cynizm, zarozumiałość i pyszałkowatość - może Trójce przysporzyć problemów.

W naturze Trójki leży wolność. Osoby o tej wibracji mają duszę artystów o bogatej wyobraźni, toteż wszelkie zawody gdzie mogą wypowiedzieć się twórczo jak ulał pasują właśnie do Trójki. Przy odrobinie samodyscypliny, koncentracji i wytrwałości potrafią zdobyć nawet najtrudniejszy szczyt i to z łatwością, o której inni mogą tylko marzyć. To się nazywa charyzma. Można powiedzieć, że Trójce wszystko idzie w życiu jak z płatka, co przy braku pracy nad sobą może utwierdzić ją w przekonaniu, że jest jedyna w swoim rodzaju. Wówczas spocznie na laurach i będzie do wszystkiego podchodzić ze słomianym zapałem. I na to powinna uważać.

Rutyna i monotonia to nie dla Trójek. W pracy, która nie daje im satysfakcji bardzo się męczą i gubią gdzieś po drodze swoje rozliczne talenty. Toteż bardzo ważne dla Trójek jest to, żeby zajęcie, które wykonuje było ciekawe i dające możliwość rozwoju. Osoby o tej wibracji są bardzo lubiane i szanowane przez współpracowników, gdyż ich pozytywne nastawienie do świata udziela się innym.

Pieniądze lubią Trójkę. Toteż Trójka nie czuje potrzeby ciułania na czarną godzinę, ponieważ zazwyczaj takich nie miewa. Uważa, że pieniądze są po to, żeby z nich korzystać i nie żałuje sobie i innym na przyjemności. Z natury nie jest ani zachłanna, ani nadmiernie oszczędna.

W uczuciach Trójki są bliskie donżuanerii, korzystają ze swojego zniewalającego uroku dopóki nie trafią na swoją drugą "połówkę pomarańczy". Każdą miłość odczuwają bardzo intensywnie i każda wydaje im się właśnie tą jedyną, najprawdziwszą. Świadczy to o ich wyobraźni i fantazji, które powodują, że Trójki żyją trochę nierealnie, na granicy jawy i snu. Gdy są zakochane, uwidaczniają to w całej krasie. Są spontanicznymi, czułymi i lojalnymi partnerami.

Trójce najlepiej w otoczeniu życiowych optymistów: innej 3, a także 1, 5 i 9.

Wspólny język potrafią też znaleźć z pozostałymi wibracjami tj.: 2, 4, 6, 7 i 8, choć frywolność i lekkomyślność Trójki nie zawsze podoba się tym "poważnym" osobnikom.

 

Źródło opisu - Numerologia

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

3 WIBRACJA OSOBISTA

 

Liczba 3 to ARTYSTA, PIEWCA MIŁOŚCI, ZDOBYWCA, INSPIRATOR (NIOSĄCY NATCHNIENIE), WYKONAWCA. Jej słowami-kluczami są: szczęście, twórczość, przyjaźń, płodność, zdolności adaptacyjne.

 

Symbolizuje harmonię, trójcę świata, ciało, umysł i duszę, połączenie mężczyzny i kobiety w harmonijnym związku, udane dziecko, boski ład w świecie i w człowieku, harmonię przedustawną, owocne współdziałanie, artyzm, twórczość i komunikację z innymi (podziały przez trzy uważane są za Boskie). Daje harmonię charakteru, zdolność wyważenia osądu, urok osobisty. Ma największe bogactwo symboliki i znaczeń ze wszystkich liczb. Owocnie godzi przeciwieństwa. Uwidacznia Boga po raz pierwszy. Po raz pierwszy posiada On cechę zewnętrzności. To liczba kreatywności i samorealizacji, na płaszczyźnie Boskiej i ludzkiej. Symbolizuje Ducha Boga, który, unosząc się nad wodami Chaosu (wg „Księgi Rodzaju”), stworzył Świat. Powiązanie z „zewnętrznością” daje jej olśniewającą błyskotliwość, płytkość i upodobanie do popisywania się przed innymi. Jest to liczba potencji i kreatywności, rozkoszy, atrakcji, energii, uwielbienia i uczucia: najszczęśliwsza z liczb. Oznacza pełnię i doskonałość. Jest „wszystkim” i „najlepszym”.

 

Władcą Trójki jest Jowisz. Włada on ludźmi urodzonymi 3, 12, 21 i 30 dnia każdego miesiąca oraz tymi, których Liczba Drogi Życia lub Imienna wynosi 3. Za najbardziej szczęśliwych uważa się ludzi, których Liczba Imienna lub Liczba Drogi Życia wynosi 3. Opisane właściwości Jowisza najwyraźniej są widoczne jednak u ludzi, których Liczbą Duchową jest liczba 3 (Adam Małysz).

 

Jowisz jest największą planetą Układu Słonecznego. Wypromieniowuje więcej energii niż otrzymuje od Słońca. Znany jest jako Deva-Guru (nauczyciel półbogów, prawości, sprawiedliwości i samooświecenia). Wspomaga rozwój i ekspansję świadomości.

 

Jest planetą odwagi, śmiałości, dobroczynności, mocy, ciężkiej pracy, energii, wiedzy i mowy. Jego przyjaciółmi są Słońce, Księżyc i Mars. Panuje nad Strzelcem i Rybami (jego cechy ujawnia też swoiście znak Bliźniąt - trzeci znak Zodiaku). Wywyższony jest w Raku, a upadły w Koziorożcu. Bliźnięta i Panna są znakami jego słabości. Związany jest z Losem i „nadprodukcją”. Sprawuje władzę nad potomstwem, edukacją, małżeństwem, społeczeństwem, narodem. Zawiaduje wątrobą i obszarem od pasa do ud.

 

Swych podopiecznych obdarza aktywnością, ambicją, zdyscyplinowaniem, nieskazitelnym zachowaniem, chęcią do pracy w zespole, wiarą w proste i wzniosłe życie.

 

Ludzie zdominowani przez liczbę Trzy są ludźmi sukcesu, twórczości i dawania z siebie tego, co najlepsze. Są pełni wiary w siebie, mają zaufanie do własnych możliwości, czują się szczęściarzami i dzięki temu przyciągają do siebie szczęście. Są osobami atrakcyjnymi i działają na innych pobudzająco. Ich powodzenie i popularność jest jakby na wyrost i wyprzedza ich rzeczywiste osiągnięcia. Potrafią przekonywać innych i mają różne talenty, dar słowa, wymowy i przekonywania innych. Lubią się przechwalać i popisywać. Mają ambicje, by być zawsze na czele. Lubią reklamę i środki masowego przekazu. Łatwo trwonią energię i talenty. Robią wiele rzeczy naraz.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Liczba 3

 

Jeśli Trójka jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś utalen towaną indywidualnością, artystyczną duszą, obdarzoną wieloma talentami i cią gle poszukującą sposobu na lepsze wyrażenie siebie. Możesz być natchnionym poetą, pisarzem, muzykiem, malarzem, grafikiem. Poza przyziemną pracą, gry wa! będziesz na jakimś instrumencie, zwiedza! galerie lub pisał wiersze. Szybko i z ogromną łatwością zdobywasz wiedzę. W niektórych dziedzinach możesz być niedościgłym specjalistą. Prawdopodobnie jesteś wszechstronnym i powierzchow nym człowiekiem, co umożliwia ci ogarnięcie większej liczby zagadnień. W to warzystwie jesteś błyskotliwy, inteligentny i niezrównany, gdyż wykazujesz zna jomość wielu dziedzin. Jesteś spostrzegawczy i masz poczucie humoru. Znany jesteś jako roześmiany, elokwentny ekstrawertyk.

Potrzebujesz miłości. Bez kochanej osoby życie wydaje ci się smutną egzy stencją. Skłonny jesteś do trwonienia czasu, pieniędzy i zdrowia na towarzyskie spotkania do późnej nocy. Lubisz lekkie i łatwe życic, nie znosisz rutyny. Spra wia to, że mimo zaangażowania w pracę, nie potrafisz być pracowitym i syste matycznym pracownikiem. Tam, gdzie nic wystarczy naturalny wdzięk, a wy magana jest powaga i odpowiedzialność, nic zdajesz egzaminu.

Uczysz się szybko. Sumienność i niezależność gwarantują ci sukces w wybra nej dziedzinie. Celujesz w sztukach pięknych, nauce, sporcie, w dziedzinach, które wymagają szybkiego myślenia i intuicji. Lubisz życie towarzyskie, interesujące otoczenie i ludzi. Nic powinieneś lekceważyć swoich planów i pozwolić innym korzystać ze swych idei. Jesteś kompetentnym, godnym zaufania człowiekiem. W osiąganiu sukcesów przeszkadza ci niecierpliwość. Lubisz panować nad sytu acją i rozkazywać innym. Wyniosła poza skrywa twoje wartości duchowe.

Lubisz olśniewać otoczenie. Jesteś żywy, ruchliwy, pomysłowy i obdarzony wieloma talentami. Ce****e cię wielka ciekawość świata i liczne zainteresowa nia. Masz chłonny, błyskotliwy umysł. Czuły, uczuciowy, często porywczy w swej szlachetności i idealizmie, zdolny jesteś do wielkich poświęceń i wyrzeczeń, by pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.

Obdarzony jesteś wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubisz być ośrodkiem zainteresowania innych. Cieszą cię pochlebstwa i komplementy. Pe łen ufności, wiary i optymizmu, wolisz patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafisz cieszyć się życiem i dostarczać ludziom radości. Za dobrą monetę przyjmujesz to, co zsyła ci Los. Zdajesz się nie odczuwać „powagi życia". Rozumiesz, że rozgoryczenie nie rozwiązuje żadnych problemów, a pesymizm nie jest właściwa postawą.

Masz w sobie wiele wdzięku i łatwo nawiązujesz kontakty. Dzięki temu jesteś lubiany i podziwiany. Ce****e cię aktywność, zaradność, entuzjazm, optymizm i inspiracja. Sympatyczne nastawienie, spontaniczność i życzliwość „oczarowują" innych. Sprawiają, że ludzie wpadają w sidła twojej „promiennej" osobowości. Twoja elokwencja przybiera nieraz formę gadulstwa. Lubisz robić wrażenie na otoczeniu. Powinieneś strzec się jednak mitomanii i wiary w bzdurne wyobra żenia.

W twoim towarzystwie wszyscy czują się dobrze, jesteś popularny i mile wi dziany. Rozbawiasz wszystkich ludzi. Masz wielu przyjaciół i wielbicieli. Lubisz życie towarzyskie i uczuciowe. Drzwi twojego domu są zawsze otwarte dla in nych. Czerpiesz z tego radość i przyjemność.

Będąc smakoszem i sybarytą nie pragniesz sławy i sukcesu. Pragniesz wy godnego życia. Twoja zaraźliwa energia i żywotność pozytywnie wpływają na otoczenie. Życie z tobą jest przyjemną przygodą, pełną wrażeń. Możesz być nazbyt rozpieszczony, kapryśny i pobłażliwy dla siebie (nie uważaj, że wszystko ci wolno). Pełen werwy i spontaniczności, rozkwitasz w miejscach uczęszcza nych przez osoby radosne i aktywne.

Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafisz rozwiązać każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakować ci może wytrwałości w realizo waniu celów. Nic tylko niespokojna i niestała natura, jaką jesteś obdarzony, ale i nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że roztrwonisz swe wspa niale możliwości twórcze, wyobraźnię i liczne talenty. Wielkoduszny, czuły, po datny na wzruszenia, nosisz w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich jesteś pełen oddania, szlachetności i człowieczeństwa. Do późnej sta rości zachowasz wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Zawsze będziesz otwar ty na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. Jesteś „świe tlisty" i „podkręcony"; nienawidzisz materializmu, monotonii, systematyczno ści i przeciętności. Nie wiesz co to zły humor czy depresja. Z pobłażaniem i wiel kodusznością traktujesz wady i słabości innych (swoje także). Atrakcyjność i ko kieteria mogą uczynić cię próżnym. Bardzo przejmujesz się swym wyglądem; pragniesz być zadbany i dobrze ubrany.

Łatwowierność i dobroduszność może być przyczyną wykorzystywania cię przez jednostki wyrachowane i pozbawione skrupułów. Szczęście i zadowole nie z życia zapewnią ci szerokie kontakty towarzyskie, interesującą pracę i ak tywny tryb życia.

Żył będziesz samorealizacją. Sprawy ducha są dla ciebie ważne. Jesteś odda ny sztuce; nie blagujesz jak wielu. Umiesz korzystać z przyjemności chwili i licz nych okazji. Masz wiele talentów i uzdolnień. Poszukujesz sposobu, by je wyra żać. Uczysz się szybko i z łatwością. Nie jesteś teoretykiem. W niektórych dzie dzinach możesz być specjalistą, choć nie chcesz poświęcić się jednej dziedzinie.

Masz wiele zainteresowań i wiele celów. W niektórych sprawach możesz być powierzchowny, gdyż trudno ci jest spożytkować wiedze w tak wielu dziedzi nach. Twój zapal jest zaraźliwy, lecz bywa słomiany, jesteś usłużny, czuły, czym zdobywasz sobie przyjaciół. Zwykle jesteś lubiany, choć są osoby, które nic zga dzają się z tobą. Twój dowcip i spostrzegawczość są zbyt krytyczne. Potrafisz być kąśliwym komentatorem.

Miłość w twoim życiu jest koniecznością. Jesteś uduchowiony i religijny. Mo żesz bez reszty oddać się dążeniu do ideału i służeniu Bogu. Wydajesz sporo i bywasz zazdrosny (nie zawsze). Nie umiesz myśleć perspektywicznie. Potra fisz zapoczątkować jakieś dające duży zysk przedsięwzięcie, lecz twój zapal szyb ko opada i trudno ci jest doprowadzić sprawę do końca. Mimo to możesz być człowiekiem silnym i osiągnąć wzniosłą pozycję. Możesz być dobrym sportow cem, nauczycielem i mówcą. Nie powinieneś martwić się tym, co ludzie o lobie myślą i mówią, jesteś nieustępliwy, lecz sprawiedliwy, postępowy i twórczy. Posiadasz naturę artystyczną, inwencję i wyobraźnię. Jesteś towarzyski, wesoły, przyjazny, szczery i optymistyczny (ekstrawertyczny erudyta). Masz błyskotliwą inteligencję i twórcze podejście do wszystkiego co robisz. Zarażasz innych en tuzjazmem. Jesteś oryginalnym i niezależnym człowiekiem. Dobrze strzeżesz swej wewnętrznej wolności i łatwo się regenerujesz. Cenisz duże towarzystwo, radość i harmonię. Nie lubisz monotonii i rutyny. Mimo pewnej nieśmiałości umiesz wyrażać uczucia. Lubisz być wyróżniany, zauważany i jesteś dumny ze swego wyglądu zewnętrznego. Omijasz komplikacje i problemy.

Posiadasz łatwość adaptacji. Lubisz lekkie i łatwe życic, co prowadzi do roz rzutności i nieumiejętności gospodarowania pieniędzmi.

Jeśli nie będziesz nad sobą pracował, to staniesz się wyniosły, afektowany, sztuczny i pyszałkowaty. Uciekał będziesz od wszelkiej odpowiedzialności i skła dał obietnice bez pokrycia. Problemy i stresy wywoływać będą gadulstwo, cy nizm, arogancję, dumę, zarozumiałość, powierzchowność. Szukał będziesz ide ału, by się na nim wzorować. Elokwencja zmieni się w plotkarstwo i pozerstwo. Będziesz chwalipiętą i podróżnikiem (a być może nawet tułaczem). Staniesz się lękliwy, fanatyczny, znerwicowany, co utrudni ci komunikację z innymi i może skazać cię na znienawidzoną samotność. Możesz angażować się w sprawy, któ re nie są tego warte. Możesz być nieodpowiedzialny. Stać się możesz hipokrytą i kłamcą i wykorzystywać innych.

Masz wrażliwy system nerwowy, kości, stawy i krążenie krwi oraz naturę ludzi wolnych - stąd najlepiej czujesz się w wolnym zawodzie. Różnorodne i wszechstronne zainteresowania utrudniać ci będą wybranie właściwej drogi w życiu i wytrwanie na niej. Wyróżniał się będziesz wszędzie tam, gdzie bę dziesz mógł wykazać się wdziękiem i zaradnością oraz bezpośredniością i ła twością w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi.

Sukcesy możesz odnieść w wielu zawodach. Osiąganie ich przyjdzie ci tym łatwiej, im szybciej wykształcisz w sobie koncentracje i wytrwałość. Pomagać ci w tym będzie szczęście. By nic ulegać pokusie nieukończenia rozpoczętej spra wy, musisz doskonalić swój charakter i wytrwałość i nie szafować swymi zdol nościami i energią. Na sukcesy możesz liczyć w sztukach scenicznych, w pro jektowaniu (np. mody), rysowaniu, handlu, szczególnie upominkami, zabaw kami, artykułami sportowymi, biżuterią, dziełami sztuki itp. Możesz być do brym pisarzem, poetą, mówcą lub dziennikarzem. Wielkoduszność i potrzeba służenia innym ludziom czynią cię potencjalnym wykładowcą, opiekunem spo łecznym, pielęgniarzem, wielbicielem Boga. Dasz sobie radę w medycynie, szcze gólnie w pediatrii, ginekologii, farmacji, dietetyce, chirurgii plastycznej i choro bach skóry. W wolnych chwilach możesz praktykować sztuki walki wschodniej, rysować (zwłaszcza karykatury), zapisać się na kurs tańca lub do amatorskiego teatru. W pracy wyróżniał się będziesz inteligencją i entuzjazmem. Przy pracy monotonnej i żmudnej tracił będziesz wszelki zapał i radość i stawał się będziesz leniwy i niesolidny (mimo iż łatwo przystosowujesz się do otoczenia), (ako szef będziesz wspaniały i lubiany.

Łatwo zdobywasz pieniądze, choć z utrzymaniem ich nie jest najlepiej. Inwe stować je możesz bez namysłu i wydawać na zachcianki i rozrywki. Chętnie wspomagasz potrzebujących.

Musisz wykształcać w sobie stateczność i opanowanie, gdyż w innym przy padku żył będziesz z dnia na dzień, zwłaszcza jeśli powierzał będziesz swoje finanse innym.

Intensywnie i namiętnie przeżywał będziesz wszelkie doświadczenia życio we. Choć jesteś atrakcyjny dla płci przeciwnej, jesteś niestały w uczuciach. Twoje uczucia są żywe i silne, lecz twoja wyobraźnia i fantazja sprawiają, że żyjesz w nierealnym świecie. Bardziej jesteś skłonny kochać ideał miłości, niż kon kretną osobę. Kiedy jednak kogoś kochasz, twoje uczucia są trwałe i pełne.

W małżeństwie jesteś lojalny, delikatny i czuły. Doceniasz atmosferę domo wego ogniska i kochasz życic rodzinne. Możesz jednak zaniedbywać swoich najbliższych z powodu niezliczonych zainteresowań i spraw do załatwienia. Nie jesteś zaborczy czy zazdrosny, jednak twoje częste i niespodziewane zmiany nastrojów mogą wywoływać zamęt otoczenia.

Najlepiej się rozumiesz z inną „Trójką", „Jedynką", „Piątką" i „Dziewiątką", choć potrafisz przystosować się do każdej wibracji. Twoje sukcesy zależeć będą od tego, w jakim stopniu w młodości nauczyłeś się koncentracji i silnej woli. Ufność, marzycielskość i emocjonalność sprawiają, że potrzebujesz nieustan nych dowodów uczuć, jako rodzic możesz być zbyt pobłażliwy dla swych dzie ci, czuły i delikatny. Liczne obowiązki towarzyskie nie pozwolą ci w pełni odda wać się życiu rodzinnemu.

Będąc „kameleonem", potrafisz w każdej grupie przybierać postać modelową. Masz cechy cenione w kulturze amerykańskiej: emanujesz optymizmem i do brym samopoczuciem. Nie widać abyś cierpiał. Aktywność jest twoim czynni*kiem antydepresyjnym. Szybko przechodzisz od pomysłu do czynu, zostawia jąc sobie niewiele czasu na myślenie.

Energiczne i pogodne życic, wypełnione wieloma ciekawymi zajęciami, na stawione na osiągnięcia zewnętrzne, ogranicza twoje przeżycia wewnętrzne, płynące z więzi i wątpliwości emocjonalnych. Plan twoich dni jest przeładowa ny. Trwa nieustanna gonitwa. Uczucia nic biorą góry. Nawet miłość wyrażasz w działaniu. Twoje życie to seria doskonałych obrazów. Brak jest w nim kon fliktów, małżeństwo jest „udane", praca świadomie wybrana, dochody dobrze udokumentowane, plany wcielane w życie, niepowodzenia unikane, sukcesy mak symalizowane, optymizm, skupienie uwagi na osiągnięciach, mobilizacja dla do trzymania terminów, rywalizacja, dostosowywanie się do wymagań zadania. Nie powodzenia traktujesz jako niepełne sukcesy. Prowadzi to do nawykowego oszu kiwania siebie i innych, przyjmowania wzorca gwarantującego szacunek. Staraj się obserwować i opisywać stan swojego umysłu w spokoju.

 

WIDZENIE ŚWIATA.

Tłumisz osobistą potrzebę zbliżenia z ludźmi, by utrzy mać harmonijną relację między sobą a światem. Postępujesz tak, jakby życie było grą, w której masz zamiar zwyciężyć. Jesteś mistrzem kamuflażu i nieodgadnionym właścicielem „kamiennej twarzy". Działasz w „przebraniu", trudno poznać twoje prawdziwe uczucia (ukrywasz je). Umiesz wywołać takie wraże nie, jakie chcesz, lecz wiąże się to z tłumieniem własnych uczuć. Wypaczona motywacja pcha cię do sukcesów. Podstawową sprawą dla ciebie jest produk tywność, a uzależnieniem: fałsz.

 

DZIAŁANIE W ŚWIECIE.

Czujnie obserwujesz, jak odbiera cię otoczenie. Pragniesz wywierać pozytywne wrażenie. Porażka (utrata uznania i szacunku) cię przeraża.

Ubierasz się w sposób zwracający uwagę. Miewasz dobry smak i potrafisz być towarzyski, wymowny i ekstrawertyczny. Pragniesz wszystkich przekonać, że umiesz błyskotliwie i z klasą wybrnąć z każdej sytuacji. jesteś arystokratycz ny. Nie gardzisz człowiekiem, który postępuje nierozsądnie czy głupio, lecz traci on dla ciebie znaczenie. Nie jesteś na tyle cierpliwy, by tolerować takie zachowanie, czyjeś słabości i uprzedzenia.

Świat jest według ciebie miejscem osiągania celów i wykonywania zadań. Mo tywują cię do nich pochwały i uznanie. Jesteś nienasycony w osiąganiu celów (ciągle szukasz nowych wyzwań). Będąc skutecznym w działaniu, wykazujesz mało wy rozumiałości dla niekompetencji innych. Umiesz dowodzić zespołem i skupić ludzi wokół jakiegoś zadania. Pracowników traktujesz instrumentalnie. Możesz przeoczyć czyjeś zdolności. Natychmiast starasz się to jednak naprawić.

Odznaczasz się śmiałym myśleniem, pomysłowością i komunikatywnością. Intuicyjnie wiesz, jak działać, żeby twoje idee odniosły sukces. Odważnie po dejmujesz ryzyko osobiste i finansowe. Interesuje cię wszystko. Możesz tracić przez to z oczu cel główny i rozpraszać energię, niczego nic doprowadzając do końca.

Odznaczasz się wiarą w powodzenie. Lubisz pracę samodzielną i szybkie de cyzje; chcesz mieć wszystko na wczoraj. Nie pozwalasz się „wykolegować"; chcesz, by o tobie pamiętano, Jesteś gadatliwym optymistą, o przekonywającej naturze, jesteś mistrzem sarkazmu i podtekstów. Możesz mieć trudności w kon taktach z ludźmi. Powinieneś uczyć się emocjonalnej szczerości w związkach z ludźmi i kontrolować swoje słowa.

 

ZYCIE RODZINNE 1 WSROD PRZYJACIÓŁ.

Jesteś człowiekiem wrażli wym, skrytym, głęboko czującym, lecz ukrywającym uczucia z lęku przed od rzuceniem, które mogłoby zaszkodzić twojej karierze, jesteś trudnym partne rem. Wydaje ci się, że jesteś ciepły, kochający, spokojny, asertywny, gdy tym czasem otoczenie uważa cię za agresywnego, hałaśliwego i szorstkiego. Lęk przed brakiem akceptacji, odczuwany jako klęska, każe ci oszukiwać partnera i zakła dać maski odpowiednie do sytuacji. Zraniony, odrzucony lub rozzłoszczony zamykasz się w sobie i rzucasz w wir pracy, która jest dla ciebie środkiem prze ciwbólowym. Wyróżniasz układy oparte na wspólnocie celów, nie uczuć. Wy czulony jesteś na wrażenie, jakie wywierasz na ludziach. Lekceważysz siebie, stając się więźniem pozorów swojej pozycji i roli społecznej. Masz niewielu przy jaciół; otacza cię grono znajomych i partnerów w interesach. Możesz czuć się przegrany jako człowiek.

Będąc mistrzem planów, planujesz także w domu. Określasz wszystkim za dania, podajesz recepty i dyktujesz, co mają mówić, a czego nie. Czujesz się zażenowany arogancją, złymi manierami, głupotą i lenistwem. Jesteś w tym surowy.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: kwalifikacje przywód cze, twórczy idealizm, otwartość, pozytywne podejście do życia, zdolność jed noczenia ludzi i rozbudzania aspiracji, talenty organizatorskie, sprawność działania, jasne, ściśle określone cele, entuzjazm, urok osobisty, wielostronne zainteresowania, umiejętność wyciągania wniosków z lekcji życia, mądrość, silę wewnętrzną, wolność i niezależność, zdolność dzielenia się z innymi po wodzeniem, hojność, filozoficzne usposobienie, poczucie piękna, uczuciowość, sztukmistrzostwo.

Życie uczy cię, że aprobatę można zyskać dzięki skutecznemu działaniu. Sta rasz się więc promować siebie i pokazywać taki obraz siebie, który zgodny jesi z ideałem roli. Utożsamiasz się z własnymi wizerunkami: pięknymi wizerunka mi młodości, inteligencji i produktywności. Polegasz na „pseudo ja". Działasz pod presją, mocujesz się i sprzedajesz się dla osobistych korzyści. Pracujesz dla sukcesu. „Pseudo-ja" przynosi ci trochę miłości i uznania. Osiągnięcia, honory i zwycięstwa napełniają cię dumą. Pragniesz dzierżyć władzę nad cudzym życiem i mieć autorytet. Umiesz ustalać priorytety i dobrze znosisz rywalizację.

Twoje główne zalety to: zaraźliwy entuzjazm dla planów i przyszłych przed sięwzięć, pracowitość, zachęcanie innych do doskonalenia się, chęć uczenia się, antydepresyjna zdolność wynajdywania ciekawych zajęć, zdolność efektywnego reklamowania siebie i swoich przedsięwzięć, angażowanie się w projekty spo łeczne pomagające ludziom poprawić byt materialny własnymi siłami lub rozwi nąć się duchowo, dążenie do przewodzenia takim działaniom.

Twoją misją życiową jest obdarzanie innych miłością i radością, a także uświa damianie bliźnim, że codzienne kłopoty i problemy są nieodłączną częścią na szej egzystencji, częścią Boskiego planu resocjalizacji, dlatego też trzeba do nich podchodzić z optymizmem i spokojem.

 

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

WIBRACJA 3

 

 

Charakter - osobowość

Liczba ta symbolizuje Trójcę pojawiającą się w wielu religiach i kulturach, mówi nam także o łączeniu i uzupełnianiu przeciwieństw.

Osoby o tej wibracji lubią błyszczeć i olśniewać otoczenie, są żywe, pomysłowe i niezwykle ruchliwe. Obdarzone są licznymi talentami, ce****e je ogromna ciekawość świata oraz liczne zainteresowania. Zwykle posiadają również chłonny i błyskotliwy umysł.

Czułe, uczuciowe, często porywcze w swej szlachetności i idealizmie, zdolne są do wszelkich poświęceń i wyrzeczeń, aby pomóc przyjaciołom lub dochować wierności swym ideałom.

3 obdarzone są wyjątkowym magnetyzmem i głęboką intuicją. Lubią być ośrodkiem zainteresowania, cieszą je pochlebstwa i komplementy.

Pełne ufności, wiary i optymizmu, wolą patrzeć na świat przez różowe okulary. Jak nikt potrafią cieszyć się życiem i dostarczać wielu radości otoczeniu. Zawsze bowiem przyjmują za dobrą monetę to, co zsyła im los. Nie oznacza to jednak, że są w pełni świadome powagi życia, rozumieją jednak, że rozgoryczenie nie rozwiązuje problemów, a pesymizm nie jest najwłaściwszą postawą.

Żadna inna wibracja nie dostarcza tyle światła, wdzięku i czaru. Dzięki tym cechom, a także ogromnej łatwości w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, 3 są powszechnie lubiane i podziwiane. Jednocześnie ce****e je aktywność i zaradność, swym entuzjazmem i optymizmem inspirują innych do działania. Rzadko się zdarza jednak, aby osoby o tej wibracji pragnęły dominować nad otoczeniem.

Systematyczne, spontaniczne i życzliwe, mają dar do oczarowywania i uwodzenia innych, sprawiają, że każdy, kto ma z nimi do czynienia wpada w sidła ich promiennej osobowości.

Trójki są niezwykle elokwentne, co czasami, niestety, przybiera formę gadulstwa. Zalewają wówczas rozmówców morzem słów, zupełnie się nie licząc z innymi i co gorsza, często nie mają nic ważnego do powiedzenia.

Jeżeli liczba 3 wielokrotnie występuje w Portrecie Numerologicznym lub też pojawia się w towarzystwie słabszych liczb, wówczas wrodzona żywotność 3 przeistacza się we frywolność, próżność i nadmierną powierzchowność.

Zrobiłyby wszystko, aby tylko zwrócić na siebie uwagę i stać się centrum zainteresowania. Składa obietnice bez pokrycia, szasta pieniędzmi, a nawet kłamie, wszystko po to, aby choć przez chwilę zrobić wrażenie na otoczeniu. To właśnie wśród 3, będących pod wpływem słabych numerów znajdują się prawdziwi mitomani, wierzący we własne kłamstwa i niedorzeczności.

Jak już powiedzieliśmy, osoby o tej wibracji posiadają wrodzony wdzięk, są towarzyskie i wyrafinowane, sprawiają, że w ich towarzystwie wszyscy czują się dobrze. Dzięki tym zaletom 3 cieszą się dużą popularnością i są mile widziane w każdym towarzystwie. Nic dziwnego zatem, że mają wielu przyjaciół i wielbicieli. Uwielbiają tzw. życie towarzyskie, lubią ludzi i samą swą obecnością zdolne są ożywić i rozbawić każde towarzystwo. Drzwi ich domów zawsze otwarte są dla licznych przyjaciół, Trójki bowiem czerpią wiele radości i satysfakcji z przyjmowania gości.

Ci smakosze i sybaryci nie pragną sławy, sukcesu czy władzy. Pragną jedynie wygodnego życia, a nikt jak one nie potrafią docenić i rozkoszować się luksusem i przyjemnościami.

Trójki posiadają zwykle olbrzymią i zaraźliwą energię i żywotność, dlatego też pozytywnie wpływają na otoczenie. Życie z nimi jest przyjemne i pełne wrażeń. Bardzo często jednak są to osoby rozpieszczone, kapryśne i zbyt pobłażliwe wobec siebie samych. Przyzwyczajone do tego, że dzięki swemu czarowi i wdziękowi dostają wszystko na co mają ochotę, uważają, że wszystko im wolno. Pełne werwy i spontaniczne, 3 rozkwitają w miejscach uczęszczanych przez osoby podobnie jak one, radosne i aktywne.

Dzięki swej inteligencji i błyskotliwości, potrafią rozwiązać niemal każdy problem i dostosować się do każdej sytuacji. Brakuje im jednak czasami wytrwałości w realizowaniu swych celów. Nie tylko niespokojna i niestała natura, jaką są obdarzone, ale nieustanne poszukiwanie rozrywek mogą sprawić, że osoby te roztrwonią swe wspaniałe możliwości twórcze, wyobraźnie oraz liczne uzdolnienia.

Wielkoduszne, czułe i podatne na wzruszenia, Trójki noszą w sobie wielki potencjał miłości, a wobec swych bliźnich są pełne oddania, szlachetności i człowieczeństwa.

Aż do późnej starości osoby te zachowują wewnętrzną młodość i pogodę ducha. Są zawsze otwarte na miłość, piękno, radość, rozrywkę i dążenie do doskonałości. 3 to osoby świetliste i wiecznie podkręcone, nienawidzą materializmu, monotonii, systematyczności i przeciętności.

Zrównoważona i wsparta pozytywnymi wibracjami 3, nie wie co to zły humor czy depresje.

Z pobłażaniem i wielkodusznością traktuje wady i słabości zarówno własne, jak i innych.

Atrakcyjne, kokieteryjne i często próżne, trójki bardzo przejmują się własnym wyglądem; pragną być w każdej sytuacji zadbane i dobrze ubrane.

Łatwowierność i dobroduszność tych osób jest nierzadko przyczyną wykorzystywania ich przez jednostki wyrachowane i pozbawione skrupułów.

Szczęście i zadowolenie z życia zapewniają im szerokie kontakty towarzyskie, interesującą, twórczą pracę i aktywny tryb życia. Jeśli codzienne życie nie dostarcza im tych podniet, powinny zrekompensować nudę i monotonię wypełniając swój wolny czas zajęciem, które by je zafascynowało i zaabsorbowało.

Jeśli nie będą nad sobą pracować, mogą stać się wyniosłe, próżne, afektowane, sztuczne i pyszałkowate, uciekając od wszelkiej odpowiedzialności, nie potrafią sprostać trudnym sytuacjom. Nadmiar nierozwiązanych problemów i stresów, wywołuje u nich gadulstwo, sprawia, że składają obietnice, których nie mogą, a nawet nie próbują dotrzymać. Podobnie stać się może w przypadku, gdy wykorzystywać będą swój czar i wdzięk dla własnych celów. Często bowiem 3 jest urocza, kiedy jej na kimś specjalnie zależy, nie zwraca natomiast uwagi na osoby, które jej się nie podobają lub nie przydadzą. Cynizm, arogancja, duma i zarozumiałość – oto kolejne wady, których 3 powinny się wystrzegać.

 

Gladys Lobos

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Administrator

DROGA ŻYCIA nr. 3

ARTYSTA

Szczęście, twórczość, przyjaźń, płodność, zdolności adaptacyjne

 

Jedna z najbardziej twórczych i towarzyskich dróg, jeśli jest pokonywana z nastawieniem pozytywnym.

Sprzyja artystom, ale także tym, którzy chcą pomagać innym, założyć kochającą się rodzinę i mieć dużo dzieci.

 

Posiadasz naturę artystyczną, inwencję i wyobraźnię. Jesteś osobą towarzyską, wesołą, przyjazną, szczerą i optymistyczną.

Jesteś ekstrawertykiem, masz niezliczone talenty, które służą twojej najgłębszej potrzebie - ekspresji twojej osobowości.

Jesteś erudytą (choć czasami nieco zbyt powierzchownym), posiadasz błyskotliwą inteligencję i twórcze podejście do wszystkiego, co robisz.

 

Zarażasz innych swoim entuzjazmem, jesteś lubiany przez otoczenie, które porwane czarem twojej osobowości często nie zadaje sobie trudu, by poznać cię naprawdę.

Jeśli nie kochasz i nie jesteś kochany, jesteś nieszczęśliwy, „umierasz".

 

Jesteś osobą oryginalną, skuteczną, niezależną i dobrze strzeżesz swej wewnętrznej wolności.

Masz cudowną zdolność do regeneracji.

Cenisz duże towarzystwo, radość życia i harmonię. Nie znosisz jednak monotonii i rutyny.

Mimo pewnej nieśmiałości, umiesz wyrażać swe uczucia.

Lubisz być wyróżniany, zauważany i jesteś dumny ze swego wyglądu zewnętrznego, o który dbasz, często przesadnie.

Omijasz komplikacje i wszystko, co mogłoby zburzyć twój spokój - posiadasz więc dużą łatwość adaptacji.

Lubisz łatwe i lekkie życie, co powoduje często rozrzutność i generalną nieumiejętność gospodarowania pieniędzmi.

 

W przypadku negatywnego wykorzystania tej wibracji możesz być osobą powierzchowną, szukać ideału, by

się na nim wzorować, jesteś zazdrosny i ekstrawagancki.

Jesteś plotkarzem, chwalipiętą, pozerem i wiecznym podróżnikiem (czasem wręcz tułaczem).

Jesteś osobą lękliwą, fanatyczną, znerwicowaną, co często uniemożliwia komunikację z innymi i skazuje cię na znienawidzoną samotność.

Będziesz angażować się w sprawy, które nie są tego warte.

Nawet pozytywnie wibrujące trójki z trudem zaakceptują ciężar odpowiedzialności, natomiast dla wyrażających negatywną wibrację tej liczby jest to niemożliwe. Stajesz się wtedy hipokrytą i kłamczuchem, wykorzystujesz innych.

 

W sprawach zdrowotnych przede wszystkim narażony jest system nerwowy, kości, stawy i krążenie krwi.

 

Trójki spełniają się w zawodach, które wymagają mobilności, komunikatywności i twórczego podejścia:

zawody artystyczne, literatura, aktorstwo, wystrój wnętrz, rzemiosło. Mogą być także znakomitymi adwokatami,

handlowcami, pielęgniarkami - sprawdzają się wszędzie tam, gdzie nieodzowna jest umiejętność kontaktu słownego i siła perswazji.

 

źródło: N. Czarmińska "Liczby losu"

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...