Skocz do zawartości

Karty klasyczne- prosze o pomoc w odczytywaniu calosci


julenka

Rekomendowane odpowiedzi

dopiero ucze sie kart klasycznych wiec prosze dobra dusze by pomogla w odczytaniu rozkladu

jakis czas temu wyszlo mi w kartach, ze mam szanse na zwiazek w najblizszym czasie... kart klasycznych zapytalam sie odnosnie szczeglow

 

Mianowicie jakie beda relacje miedzy mna a tym mezczyzna oraz co to za osoba/co soba reprezentuje?

Karty ulozyly sie w nastepujacy sposob

 

przelozenie: 10 Trefl (o) Walet Trefl (o) Dama Trefl

 

rozklad (4 rzedy po 8 kart)

 

I RZAD 9 Karo Walet Kier Dama Kier (o) Dama Karo (o) 10 Karo (o), 8 Kier (o) 8 Trefl (o) 7 Karo (o)

II RZAD 10 Trefl (o) 9 Kier (o) 10 Kier 7 Pik Dama Trefl 7 Kier (o) 7 Trefl 8 Karo

III RZAD 8 Pik As Kier (o) Walet Trefl (o) As Pik As Karo 10 Pik Walet Karo Król Karo

IV RZAD As Trefl 9 Pik (o) Król Pik (o) K Trefl Król Kier (o) Dama Pik (o) 9 Trefl Walet Pik (o)

 

ja glowny sens rozumiem tylko nie bardzo czasami wiem dlaczego akurat ta czy inna karta jest w danym miejscu wiec prosze o pomoc u zrodla opisania calego rozkladu poniewaz czasami moge cos zle odczytac a nie chcialabym rzucac slow na wiatr

 

Bede wdzieczna za pomoc

Natalia- 14. 03. 1989

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Kochana, jeżeli jesteś początkująca to nie bierz się za takie duże rozkłady, bo z miejsca polegniesz. Lepiej zacznij od takich najprostszych na 3 karty, żebyś mogła opanować znaczenie poszczególnych kart oraz podstawowe połączenia. Od tego się zaczyna. Tego to nawet ja Ci nie zinterpretuję :icon_frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...