Jump to content

sen o chłopaku, którego kocham.

larienne
 Share

Recommended Posts

Witam. Bardzo proszę o interpretację mojego snu.

Śnił mi się chłopak, którego kocham. Mieszkaliśmy razem i mieliśmy wychodzić do szkoły. Jednak gdy wstałam on był prawie gotowy, a ja jeszcze nie zaczęłam się szykować. Śpieszyłam się jak mogłam, jednak on chciał wyjść beze mnie. Próbowałam go zatrzymać, ale on chciał wychodzić. Co to może znaczyć?

Z góry dziękuję.

Przepraszam, nie przeczytałam dokładnie regulaminu. Czy mimo to mogłabyś zinterpretować mój sen? Bardzo mi na tym zależy.

Guest cyganicha

Oboje musicie się czegos nauczyć.jednak przed Tobą jest dłuższa droga/więcej nauki.jemu się spieszy do czegoś.Teraz nadchodzi odpowiedni czas,by podjąć ostateczne decyzje.Czy Wy jesteście w związku?

Spotykaliśmy się cztery miesiące, jednak on nagle zdecydował, że nie chce mieć dziewczyny. Dowiedziałam się o tym od przyjaciółki, a on nie odbiera moich telefonów i nie chce mi o tym powiedzieć. Jednak ja go ciągle kocham.

Guest cyganicha

i tu ta nauka dla Ciebie.Coś bardziej niz on musisz zrozumieć i zauważyć.Decyzją w moim odbiorze tego snu powinna być wolna droga dla niego,szczera chęć uszanowania jego zdania.Ty musisz do tego lub innych wniosków dojrzeć jednak sama.

Guest cyganicha

Nadzieja jest zawsze.

Jeśli jednak jest Wam pisane bycie razem to wszystko musi byc w swoim czasie.Na siłe nic się nie da.

nie wiem czy to dobre miejsce, ale moglibyśmy gdzieś porozmawiać? mam straszny mętlik w głowie, a Ty wydajesz się osobą, z która może szczerze pomóc.

Miałam kolejny sen z tym chłopakiem, znowu o szkole. Przyszłam do szkoły i zobaczyłam go na parkingu w samochodzie. Podeszłam do niego i się pocałowaliśmy. Później poszliśmy za ręce do szkoły i każdy poszedł pod swoją salę, ja miałam na pietrze, a on na parterze. Co ten sen może znaczyć?

Guest cyganicha

dużo myslisz o nim i stąd też te sny.będą powracać tak długo dopóty czegoś nie zrozumiesz a czego to napisałam Ci wcześniej.tak ja to widze.on ma teraz chwile przerwy,czas dla siebie.tu znów pojawia sie też informacja że każde z Was musi się czegoś nauczyć i coś zrozumieć ale każde co innego.u niego bardzo ważne najbliższe wydarzenia a u Ciebie początek jakiegoś zamiaru.