Jump to content

9 DROGA ŻYCIA - charakterystyka


Guest truskawka
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

Wszystko o wibracji, Drodze Życia, numerologicznej dziewiątce

 

9 - MISTYK

 

Wibracja Dziewiątki zamyka Skalę Numerologiczną, tym samym informując nas o osiągnięciu najwyższego etapu rozwoju duchowego.

To Wibracja mistyków, misjonarzy, altruistów i wizjonerów. Szlachetne pobudki, jakimi wibrujące pozytywnie Dziewiątki kierują się w życiu, mogą je doprowadzić do istot najbardziej potrzebujących wsparcia. Są wyczulone na krzywdę, ból i cierpienie. Zawsze gotowi pomóc, poddawani są próbie losu - im wyżej wchodzą, tym wyżej podnosi się poprzeczka i tym więcej trudności je spotyka. Intuicja, intelekt, dar obserwacji, jasny, przenikliwy umysł, bogata wyobraźnia to cechy wspierające ich społeczną działalność, jeżeli się takiej oddają.

Są skłonne do dominacji, chciałyby wziąć pod swe opiekuńcze skrzydła wszystkich, którzy tego potrzebują. Mają też tendencje do uszczęśliwiania innych na siłę. Usposobienie mają gwałtowne, często drobne problemy urastają do olbrzymiej rangi i stają się prawdziwymi dramatami w widzeniu Dziewiątek. Są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze bujające w obłokach, żyjące w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków.

Bronią praw słabszych, są filantropami, odważnymi wojownikami świetnie zarządzającymi instytucjami charytatywnymi.

Wśród Dziewiątek najwięcej jest psychologów, hipnotyzerów, magów, okultystów, filozofów. To, obok Siódemki, Wibracja najbardziej uduchowiona z całej Skali Numerologicznej. Na ogół Dziewiątki mają miłe, przyjazne usposobienie, czym zjednują sobie aprobatę otoczenia. Niekiedy wydają się nieco dziwne, ekstrawaganckie, a ich zachowanie odbiega od ustalonych norm. Trudno jest zrozumieć Dziewiątkę bardziej ubogim Wibracjom. Bogactwo życia wewnętrznego sprawia, że często wydają się zamyślone i podróżujące po innych wymiarach. Mimo pozornej towarzyskości i komunikatywności, najbardziej cenią sobie samotność. Taki tryb życia oraz dystans i epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są zazwyczaj krótkotrwałe.

Niezależność nie pozwala jej wtłoczyć się w jakiekolwiek ramy. Uciemiężona nigdy nie ukaże całego wachlarza walorów, jakimi dysponuje. "Drugie oblicze" Dziewiątki nie jest wówczas już tak fascynujące. Stają się agresywne, pyskate, kłótliwe, złośliwe, egoistyczne i uparte. Negatywnie Wibrująca Liczba to osoba kapryśna, nadwrażliwa, neurotyczna, nieufna, zgryźliwa i marudna. Powinna się wystrzegać fatalizmu i agresywności, ponieważ takim zachowaniem ściąga na siebie niepowodzenia i "napędza" problemy.

Misją życiową tej Wibracji jest służenie bliźnim, dawanie im oparcia i pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych. Obdarzanie prawdziwą, mistyczną miłością i nauczanie szeroko pojętego altruizmu nie jest łatwe we współczesnym świecie, jednak stanowi prawdziwe wyzwanie dla Dziewiątki, która tylko wówczas odnajdzie szczęście. Dziewiątka bowiem przychodzi na świat, by służyć ludzkości.

W sferze uczuć Wibracja Dziewiątki jest romantyczna, uczuciowa, czuła, delikatna, idealistyczna, lecz nie przepada za okazywaniem uczuć publicznie. Jednak dla wybranki/ka serca jest w stanie poświęcić bardzo wiele, oddać całego siebie. Nie jest przy tym może tak wylewna jak inne Wibracje, ale można zawsze liczyć na jej wierność i lojalność. Pełne oddanie jest dla Dziewiątki możliwe tylko wówczas, gdy szanuje i podziwia obiekt swoich uczuć. Jeżeli jednak idealny wizerunek obiektu uczuć zostanie zmącony, bez wahania potrafi go rzucić, wymazując zupełnie z pamięci. Charakter Dziewiątki nie należy do najłatwiejszych i może stać się przyczyną wielu konfliktów. Dziewiątka ma tendencje nie tylko do idealizowania zalet, lecz również do wyolbrzymiania wad. Tak więc przy doborze partnera należy być w tym przypadku niezwykle ostrożnym.

Najwłaściwszym wyborem będzie związek z osobą o podobnych ideałach, dającą poczucie bezpieczeństwa i będącą wsparciem dla Dziewiątki. Taki układ może się udać z drugą 9 lub 7. Obie liczby mają potrzebę doskonalenia własnego wnętrza, dar jasnowidzenia, a także odbierają świat na nieco innych falach niż cała reszta ludzkości. Poza tym łączy je porozumienie telepatyczne. 7 jest dużo mniej motoryczna od ruchliwej Dziewiątki. Może ją też przestraszyć pewna agresywność, ale obie liczby są na swój sposób oryginalne i dziwaczne, co niewątpliwie je łączy.

W kwestii sprawiedliwości i równości Dziewiątka najlepiej zrozumie się z poważną i odpowiedzialną 4, która będzie tonowała emocjonalne zachowania Dziewiątki i da jej poczucie bezpieczeństwa.

Agresywność i bezceremonialność Dziewiątki odstraszy 2, pomimo dobroci, romantyczności i altruizmu, jakimi oba numery się charakteryzują.

Dziewiątka z 3 stworzyłaby interesującą parę, gdyby chociaż jedno z nich odznaczało się większą dyscypliną i wytrwałością. Przy odrobinie dobrych chęci wspólny entuzjazm i optymizm mogą jednak zamienić w wartościową, głęboką zażyłość.

Dziewiątkę z 6 łączy wspólny humanitaryzm. Jest on jednak w obu przypadkach innego rodzaju. Dla 6 najważniejsze jest dobro najbliższych i to dla nich jest w stanie poświęcić wszystko. Dziewiątka wychodzi daleko poza nawias własnego domu, chcąc ofiarowywać swoją osobę światu i wszystkim, którzy tego potrzebują. Zbytnie angażowanie się na zewnątrz może 6 zniechęcić. Jeśli jednak jest w stanie pogodzić się z taką ekspresją Dziewiątki, związek ten czeka wiele radości i szczęścia.

Materializm 8 nie będzie zrozumiały dla Dziewiątki, która jest gotowa ciężko pracować, aby zaraz potem rozdać wszystko innym. 8 również nie zaakceptuje takiej postawy, która przeczy wszystkim wyznawanym przez nią zasadom zdrowego rozsądku.

1 i 5 są najmniej odpowiednie dla Dziewiątki. Właściwie można powiedzieć, że taki związek, mimo wzajemnego przyciągania, nie ma żadnych szans powodzenia. Rozbieżne potrzeby i ideały, wzajemna agresywność, złośliwości to perspektywy nie dające większych perspektyw na przyszłość.

 

Źródło - Numerologia

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Numerologiczna 9

 

„Ten kto myśli pozytywnie dostrzega to co niewidzialne, odczuwa to co nie namacalne i osiąga to co niemożliwe”

 

Wszystko to co miała się dokonać już się dokonało… czyli czego należy się pozbyć, co brakuje… Wibracja humanisty, misjonarza, nauczyciela i psychologa. Pojawiając się w naszym portrecie przynosi tego typu predyspozycje, wyposaża właściciela w niezwykłą mądrość, dostrzegamy człowieka i jego rolę , dostrzegamy rolę i wagę naszych uczuć. Osoby, które posiadają dużo 9 potrzebują nieco czasu by się zaangażować czy to w miłość, czy przyjaźń- szczególnie mężczyzna. Jeżeli ktoś nadużyje czyjegoś zaufania nie ma bata, że od tej osoby coś dostaniemy (emocje), nie daje mściwości. To umiejętność czytania ludzkiej duszy, dają umiejętność koncentracji, zgłębiania wiedzy, umiejętność dotarcia do każdej wiedzy nawet tej niedostępnej. 9 nie lubią by ktoś wkraczał w ich życie osobiste, one do tego nie dopuszczają, tego nie należy robić. Tacy ludzie stanowią swego rodzaju wyznacznik dla innych. Niestety często dają ciężkie przeżycia, które rzucają na kolana…

Pojawiając się w naszej piramidzie jest informacją, że swoją wiedzą będziemy dzielić się z innymi , możemy być doradcami , nauczycielami, to orędowniczka miłości szeroko pojętej. Popycha takich ludzi do dzielenia się również dobrami materialnymi, to informacja o potrzebie działań altruistycznych , taka osoba potrafi złapać dystans do przesądów.

To służenie innym radami przez całe życie . To orędowniczka miłości, takiej wszechogarniającej. Taka osoba nie lubi hałasów, awantur, ona nie potrafi przekrzykiwać swego rozmówcy .Wibracja skłania ta do umiłowania wolności i niezależności , człowiek nie odczuwa lęku przed samotnością, mają ogromną siłę samodzielnego mierzenia się z przeciwnościami. Posiadanie dużej ilości 9 skłania nas do wycofywania się z obecności , do swoistego chowania w skorupie.

OSHO: ”Samotność do nieobecność drugiego człowieka , odosobnienie to obecność samego siebie”

Jeśli mamy 9 w swoim portrecie zmusza nas do przestrzegania prawa. Żadna z wibracji nie koresponduje z naszym głosem wewnętrznym takk jak 9 , z pewnego rodzaju pamięcią karmiczną , doświadczają sytuacji deja vu (podobnie jak 5)

27/9 byłam dla wszystkich za wyjątkiem siebie .

9 będzie dawała uczucie przyjaźni do tych wszystkich do których czuje coś w rodzaju rodzinnej zbiorowości. Swego partnera będzie bardzo dobrze rozumieć, natomiast nie działa to już w drugą stronę.

9 u kobiety SA raczej nauczycielami swoich dzieci bez używania autorytetu męskiego. Traktowanie swojego dziecka z ogromnym szacunkiem, traktowanie jego jako przyjaciela. W kuchni będzie się czuła średnio na jeża nawet coś na podobiznę małej konieczności. Nieco Matka Teresa, przytuli, przygarnie do serca, udzieli rady, znajdzie rozwiązanie i jeszcze dodatkowo weźmie ciężar emocjonalny. W miłości to przyjaciel, przyjaciółka.

9 u mężczyzn będzie się pokazywała przede wszystkim w tym, iż będzie on zwracał szczególna uwagę na wygląd kobiety, wspaniali mężczyźni którzy nie zamykają swoich żon w kuchni, nie robią z nich kury domowej, a wręcz przeciwnie oni poszukują spełnienia również swoich partnerek. Wolą kobiety silne, te które realizują swoje pasje.

Wibracja mieszkania też ma znaczenie ,tzn co my dajemy w ofercie innym…. mieszkanie nr 9 to mieszkanie gdzie wiecznie jest ono łącznikiem między szpitalem a mieszkającymi tam (ale nie jako pacjenci).

Link to comment
Share on other sites

Dziewiątka.

To ciekawy typ człowieka. 9 ma w sobie bardzo skrajne osobowości. Potrafi osiągać szczyty w szkole, pracy, ale bywa też tak, że jedną klasę powtarza 5 razy... Potrafi być niezastąpionym Psychologiem, Prawnikiem, który ze szczerego Serca pomaga, ale bywa, że 9 stoi pod sklepem od rana do nocy z piwem w ręku... 9 to ludzie, którzy muszą wszystkiego w życiu doświadczyć, wszystkiego spróbować, dotknąć, są ciekawi świata i ludzi.

Są pomocne i ogólnie rzecz biorąc to bardzo dobrzy ludzie, tylko czasem gubią się w świecie pełnym przemocy, okrucieństwa i niesprawiedliwości... W Miłości wierni i kochający raz i do końca! To ludzie, którzy wychodzą z założenia, że Miłość jest jedna do końca Życia! Choć zdarza się, że panie pracujący w klubach nocnych to też 9...

 

9 sa najbardziej empatyczna wibracja swietnie potrafia sie wcielic w czyjas sytulacje by skutecznie pomoc, poniewaz maja wielka wiedze przeniesiona karmicznie.

 

"Ja jestem peikny, ja jestem silny ja jestem madry, ja jestem dobry. I ja to wszystko wymyslilem"

 

1. Osobowośc 9

9 nie przychodzi tak po prostu na swiat, lecz raczej nan zastepuje, aby odtad przyswiecac ciemnej ludzkosci swym jasnym przykladem i wybitna charyzma. Jako persona wyjatkowa, mala 9 oczekuje ajkiegos specalnego znaku zapowiadajacego jej narodziny, wiec tak dlugo zwleka z opuszczeniem cieplutkiego brzuszka mamusi, az ku jej satysfakcji pan doktor zgotuje jej carskie przyjecie albo przynajmniej odwali za nia czarna robote, prowokujac porod. Mile polechtana 9 laskawie pozwala wyprowadzic sie na swiatlo dzienne, gdzie w aurze krolewskiego dostojenstwa wspanialomyslnie przyjmuje wyrazy zachwytuwszystkich zebarnych, wnioskujac przy okazji, ze jesli tylko odwlekasz cos wystarczajaco dlugo, ktos w koncu zrobi to za ciebie.

Na pierwszy rzut oka 9 robi wrazenie sympatycznej i zyczliwej altruistki, ale w rzeczywistosci to jedza , jakich malo. Jest lagodna i wyrozumiala dla swoich wyznawcow dopoki jej przyklaskuja, lecz niech tylko ktorys jej podskoczy, a czar prysnie w try miga. Z kwasna mina natychmiast skrytykuja neiszczesnego delikwenta tak, ze az mu w piety pojdzie, a wszystko to ku przestrodze innym, bo czego jak czego, ale sprzeciwu w szeregach swoich wiernych 9 nie zamierza tolerowac. Wszystkie proby dyskusji z nia moga tylko pogorszyc sytulacje, bo 9 natychmaist wykorzysta swoj ciety dowcip i ostatecznie zmiazdzy bezczelnego smialka krotka, celna i uszczypliwa uwaga na temat kompletu jego wad, z ktorych zadna nie ujdzie jej uwadze, gdyz kazda drzazge w cudzym oku widzi wyraznie z kilometra, nawet mimio całego tartaku w swoim.

Jako misjonarka zeslana na ziemie, by nauczac innych, 9 uwielbia sie wymadrzac na prawo i lewo rozsiewa zlote mysli wlasnej produkcji, doradzajac innym, co maja robic, co myslec i jak zyc swiadomie, ale sama do swoich wspanialych rad sie nie stosuje, jako ze oswieceni zadnych wskazowek nie potrzebuja. W ramach swojego poslannictwa 9 pragnie jak najlepiej sluzyc innym, wiec bez przerwy wtyka nos w nie swoje sprawy, miesza i maci, gdzie tylko sie da, a potem jeszcze ci powie, ze to wszystko dla Twojego dobra.

Juz we wczesnej mlodosci 9 zaczyna spisywac swoja autobiografie pod tytulem "Byc Kims, czyli jak zostac swieta za zycia", gdzie ze wzgledow artystycznych nie waha sie wprowadzac retuszow tu i tam oraz drobnych ubarwien tego czy owego, w efekcie czego jej dzielo moze smialo konkurowac z biografia Matki Teresy z Kalkuty, jak i dzielami fantasty> kanonizacja 9 jednak nie grozi, bo nie trzeba byc asem wywiadu papieskiego, zeby stwierdzic, ze swietoszka to raczej marny marterial na swieta.

9 lubi otaczac sie wianuszkeim czcicieli swojej osoby, z czym zreszta nie ma wiekszych problemow, bo an lep jej zniewalajacego zcaru i rozlicznych talentow, co chwila daje sie zlapac jakis naiwniaczek. w rzeczywistosci sto twarzy 9 to nie wynik jej bogatej osobowosci ale opanowanej do perfekcji sztuki aktorskiej, dzieki ktorej wcielenie sie w dowolna role w przeciagu ssekundy to dal niej bulka z maslem. na dluzsza mete okazuje sie jednak, ze jej repertuar jest raczej ograniczony, wiec po dwudziestym ktoryms obejrzeniu tego samego spektaklu znasz juz go na pamiec, a poniewaz ograne chwyty 9 przestaja cie bawic, tym samym i twoja ososba przestaje bawic 9 ktora pragnie ze wszystkich sil poczuc sie Kims sama juz nie pamieta, kogo udaje, a kim jest w rzeczywistosci...

 

Kariera 9

Kazdy najmniejszy przejaw nadzoru nad 9 - parcowniekiem wywoluje u niego gwaltowny atak dusznosci o charakterze alergiczno - klaustroboficznym, całymi dniami marzy wiec o pracy, w ktorej zaden tepy despota nie bedzie jej pouczal, rozkazywal, patrzyl na rece i gledzil nad uchem z wyzyn swego kierowniczego stolka. Codziennie odgraza sie, ze od jutra w diably rzuca te robote, w ktorej przyszlo jej marnowac swpoje wybitne uzdolnienia i najlepsze lata zycia zawodowego, ale zmaist wziasc sprawy w swoje rec woli plawic sie w aurze meczenstwa, liczac na swieza dostawe manny z nieba. w oczekiwaniu na swoja porcje niebianskiego specjau nie kiwnie nawet palcem, zeby pomoc opatrznosci, bo jest swiecie przekonanana, ze komu jak komu, ale jej sie cos od zycia po prostu nalezy. jednak tak naprawde zadne warunki w zadnej parcy nie sa w stanie jej zadowolic, bo wbrew jej zarliwym zapewnieniom, 9 chodzi nie tyle o wolnosc w parcy, co wolnosc od pracy. Niestety, nawet jesli wpadnie na pomysl zostania wlasnym szefem, jego realizacje odlozy na pozniej na jutroa pozniej i w ten sposob dobrnie do emerytury, o ile nie znajdzie sie jakas dobra dusza, ktora umozliwi postep w jej karierze, wylewajac ja z cieplej posadki na zimny bruk, by jako wolny ptak mogla wreszcie rozwinac skrzydla.

 

Czasem zdarza sie, ze zamiast na bruk 9 laduje w derektorskim fotelu, a wtedy okazuje sie, ze wpadla z deszczu pod rynne, bo tak jak nie znosi rozkazowsluchac, tak i nie lubi ich wydawac. Nie po to zostala jednak szefem, zeby sama siebie katowac tym przed, czym chciala zwiac, wiec po prostu przyjmuje, ze kazdy z jej podwładnych sam najlepiej zna swoje obowiazki i wie jak sie z nich nalezycie wywiazywac, a jak nie wie, to szef 9 chetnie nawroci go na dobra droge, bo choc rozkazywac nie lubi, to pouczac wrecz przeciwnie. A Kiedy juz wpadnie w swoj ulubiony ton moralizatorski, nie poprzesatnie na sprawie biezacej, lecz przy okazji siegnie tez gleboko w przeszlosc i znienacka wywlecze na swiatlo dzienne co ciekawsze grzeszki, ktore rugany delikwent ma na sumieniu, a ktore, jak mu sie zdawało, dawno zginely w mrokach zapomnienia. Co prawda, nawet najwiekszy grzesznik znajdzie u miłosiernej 9 przebaczenie i rozgrzeszanie, ale o zapomnieniu niekompetencji i fuszerki nie ma mowy. W tej sytulacji kazdy podwladny predzej sam sie zwolni w ramach pokuty niz zaryzykuje narazenie sie takiej dyrekcji drugi raz.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

9ą skłonne do dominacji, chciałyby wziąć pod swe opiekuńcze skrzydła wszystkich, którzy tego potrzebują. Mają też tendencje do uszczęśliwiania innych na siłę. Usposobienie mają gwałtowne, często drobne problemy urastają do olbrzymiej rangi i stają się prawdziwymi dramatami w widzeniu Dziewiątek. Są trochę oderwane od rzeczywistości. To artystyczne dusze bujające w obłokach, żyjące w innej bajce. Wielu jest wśród nich ekscentryków.

Bronią praw słabszych, są filantropami, odważnymi wojownikami świetnie zarządzającymi instytucjami charytatywnymi.

 

Na ogół Dziewiątki mają miłe, przyjazne usposobienie, czym zjednują sobie aprobatę otoczenia. Niekiedy wydają się nieco dziwne, ekstrawaganckie, a ich zachowanie odbiega od ustalonych norm. Trudno jest zrozumieć Dziewiątkę bardziej ubogim Wibracjom. Bogactwo życia wewnętrznego sprawia, że często wydają się zamyślone i podróżujące po innych wymiarach.

Mimo pozornej towarzyskości i komunikatywności, najbardziej cenią sobie samotność. Taki tryb życia oraz dystans i epatowanie niezależnością powoduje, że ich związki są zazwyczaj krótkotrwałe.

Niezależność nie pozwala jej wtłoczyć się w jakiekolwiek ramy.

Uciemiężona nigdy nie ukaże całego wachlarza walorów, jakimi dysponuje.

Drugie oblicze Dziewiątki nie jest wówczas już tak fascynujące. Stają się agresywne, pyskate, kłótliwe, złośliwe, egoistyczne i uparte. Negatywnie Wibrująca Liczba to osoba kapryśna, nadwrażliwa, neurotyczna, nieufna, zgryźliwa i marudna.

Powinna się wystrzegać fatalizmu i agresywności, ponieważ takim zachowaniem ściąga na siebie niepowodzenia i napędza problemy.

Misją życiową tej Wibracji jest służenie bliźnim, dawanie im oparcia i pomoc w rozwiązywaniu problemów życiowych. Obdarzanie prawdziwą, mistyczną miłością i nauczanie szeroko pojętego altruizmu nie jest łatwe we współczesnym świecie, jednak stanowi prawdziwe wyzwanie dla Dziewiątki, która tylko wówczas odnajdzie szczęście. Dziewiątka bowiem przychodzi na świat, by służyć ludzkości.

 

W sferze uczuć Wibracja Dziewiątki jest romantyczna, uczuciowa, czuła, delikatna, idealistyczna, lecz nie przepada za okazywaniem uczuć publicznie. Jednak dla wybranki/ka serca jest w stanie poświęcić bardzo wiele, oddać całego siebie. Nie jest przy tym może tak wylewna jak inne Wibracje, ale można zawsze liczyć na jej wierność i lojalność.

Pełne oddanie jest dla Dziewiątki możliwe tylko wówczas, gdy szanuje i podziwia obiekt swoich uczuć. Jeżeli jednak idealny wizerunek obiektu uczuć zostanie zmącony, bez wahania potrafi go rzucić, wymazując zupełnie z pamięci

 

Charakter Dziewiątki nie należy do najłatwiejszych i może stać się przyczyną wielu konfliktów. Dziewiątka ma tendencje nie tylko do idealizowania zalet, lecz również do wyolbrzymiania wad. Tak więc przy doborze partnera należy być w tym przypadku niezwykle ostrożnym.

Najwłaściwszym wyborem będzie związek z osobą o podobnych ideałach, dającą poczucie bezpieczeństwa i będącą wsparciem dla Dziewiątki.

Taki układ może się udać z drugą 9 lub 7. Obie liczby mają potrzebę doskonalenia własnego wnętrza a także odbierają świat na nieco innych falach niż cała reszta ludzkości. Poza tym łączy je porozumienie telepatyczne. 7 jest dużo mniej motoryczna od ruchliwej Dziewiątki.

Może ją też przestraszyć pewna agresywność, ale obie liczby są na swój sposób oryginalne i dziwaczne, co niewątpliwie je łączy.

W kwestii sprawiedliwości i równości Dziewiątka najlepiej zrozumie się z poważną i odpowiedzialną 4, która będzie tonowała emocjonalne zachowania Dziewiątki i da jej poczucie bezpieczeństwa.

Agresywność i bezceremonialność Dziewiątki odstraszy 2, pomimo dobroci, romantyczności i altruizmu, jakimi oba numery się charakteryzują.

Dziewiątka z 3 stworzyłaby interesującą parę, gdyby chociaż jedno z nich odznaczało się większą dyscypliną i wytrwałością. Przy odrobinie dobrych chęci wspólny entuzjazm i optymizm mogą jednak zamienić w wartościową, głęboką zażyłość.

Dziewiątkę z 6 łączy wspólny humanitaryzm. Jest on jednak w obu przypadkach innego rodzaju.

Dla 6 najważniejsze jest dobro najbliższych i to dla nich jest w stanie poświęcić wszystko.

Dziewiątka wychodzi daleko poza nawias własnego domu, chcąc ofiarowywać swoją osobę światu i wszystkim, którzy tego potrzebują. Zbytnie angażowanie się na zewnątrz może 6 zniechęcić. Jeśli jednak jest w stanie pogodzić się z taką ekspresją Dziewiątki, związek ten czeka wiele radości i szczęścia.

Materializm 8 nie będzie zrozumiały dla Dziewiątki, która jest gotowa ciężko pracować, aby zaraz potem rozdać wszystko innym. 8 również nie zaakceptuje takiej postawy, która przeczy wszystkim wyznawanym przez nią zasadom zdrowego rozsądku.

1 i 5 są najmniej odpowiednie dla Dziewiątki. Właściwie można powiedzieć, że taki związek, mimo wzajemnego przyciągania, nie ma żadnych szans powodzenia. Rozbieżne potrzeby i ideały, wzajemna agresywność, złośliwości to perspektywy nie dające większych perspektyw na przyszłość.

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Dziewiątka jest powołana do służby innym, do pomagania słabszym, żyje ideałami i stara się je wcielać w życie, wznosząc ludzkość na wyższy poziom rozwoju. Posiada talent artystyczny, jest z natury cierpliwa, inteligentna, ostrożna i skromna. Nie starając się o rozgłos, poprzez sumienną pracę zdobywa uznanie i sławę. Także niedostatek koncentracji, brak celu.

 

Źródło - http://tarot-ewa.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=59&Itemid=49

 

Dziewiątki to osoby pełne rezerwy, chociaż z temperamentem i na swój sposób uczuciowe. Są niezależnymi marzycielami, ale szanują tradycyjny dom. Mając dużą potrzebę miłości i bezpieczeństwa, wobec właściwego partnera są lojalne, oddane i ufają mu. Związek traktują poważnie, ale muszą przy tym cenić i podziwiać partnera. Jeśli stracą złudzenia, stają się obce. Często zaniedbują własne sprawy i rodzinę, na rzecz spraw zewnętrznych. W większości to trudne charaktery więc winny uważać, z kim się wiążą. Ich partner winien zapewnić im stabilizację i wsparcie. Jeśli w Dziewiątce przeważy ich negatywna strona, będą wyolbrzymiać problemy i wady partnera, czyniąc związek trudny do zniesienia.

 

źródło - Dobry, Lepszy, Najlepszy - IDEALNY ZWIĄZEK

 

Dziewiątka, to urodzony wojownik, nie uznaje kompromisów ani półśrodków i nigdy nie zawraca z raz obranej drogi. Jest tak uparta, ze potrafi walczyć nawet na przegranej pozycji - wbrew wszystkim, a głownie wbrew zdrowemu rozsądkowi. Przez swoja postawę często pakuje się w poważne kłopoty ! Nie cierpi opozycji ani kontroli w jakiejkolwiek formie. Jej dążenie do niezależności jest bardzo silne. Życie Dziewiątki to pole bitwy, ona musi walczyć, a często jej energia i upór narasta w miarę pojawiania się trudności. Posługuje się rożnymi metodami i nie zawsze działa zgodnie z zasadami fair play. Bardzo chętnie się uczy i potrafi wykorzystać w praktyce zdobyta wiedzę. mimo tego bywa nierozważna i lekkomyślna, reaguje impulsywnie, bez zastanowienia. Łatwo wpada w złość i jest przewrażliwiona. Jeżeli potrafi zapanować nad własnymi emocjami, może w życiu daleko zajść. Odwaga, determinacja i silna wola prowadza ja do sukcesu. Wśród Dziewiątek spotykamy wiele charyzmatycznych osobowości o wielkiej sile przekonania, które potrafią zdobyć zaufanie i pociągnąć za sobą tłumy. Ludzie urodzeni pod wpływem tej Cyfra najczęściej wybierają karierę wojskowa lub policyjna, często tez zajmują się sportem. Kochają porządek i czystość, bywają absurdalnie wymagający i wybredni. Dziewiątka ma silnie rozwinięte cechy przywódcze; czy to w wojsku, czy choćby we własnym domu, ale musi rządzić ! jeśli nie dominuje i nie kontroluje wszystkiego, traci zainteresowanie dla danej sprawy i staje z boku. Przez swoja postawę ma duże kłopoty w życiu osobistym. Marzy o idealnym partnerze, nie znosi chłodu, jednostajności i płytkich uczuć. Trudno jej trafić na swój typ ! Czasem swymi wybuchami temperamentu przeraża partnera, który nie marzy o życiu na wulkanie. Najlepszym okresem roku jest czasem, w którym Słonce znajduje się w znaku Barana i Skorpiona. Ważne sprawy Dziewiątka powinna załatwiać w środę, czwartek i piątek. Korzystne dla niej Cyfra to 3 i 6, barwy to czerwień, Róź i szkarłat, a kamienie szlachetne - rubin, granat i koral.

 

Źródło - Majkowscy Online - Astrologia i Magia - Magia Liczb

Edited by Ismer
Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Osoby z wibracją cyfry 9 są niezwykle uczuciowe, pełne pasji, idealistycznie nastawione do życia, posiadają ogromną potrzebę pomagania innym. Bogate, miłe usposobienie. Chęć dzielenia się z innymi, przekazywania nabytej wiedzy, mądrości, altruizm, tolerancyjność, opiekuńczość. Dziewiątki są zdolne do poświęceń, dobro innych jest dla nich bardzo ważne, nie są one nieczułe na potrzeby innych. Z natury uczynne, oddane i życzliwe dziewiątki mają szerokie grono przyjaciół. Dziewiątki są ponadto lojalne, można im zaufać i na nich polegać. Uwielbiają zawierać nowe znajomości. Odczuwają wielką potrzebę doskonalenie swojego wnętrza. Fascynują je inne kultury, chętnie wybierają się w nieznane miejsca, są raczej niespokojnymi duszami, choć z pozoru mogą wydawać się osobami poukładanymi i bardzo opanowanymi. Dziewiątki posiadają doskonałe umiejętności komunikacyjne. Są wyrozumiałe, współczujące, uczuciowe. Odznaczają się dużym zainteresowaniem dla innych ludzi. Egoizm, egocentryzm to uczucia obce dla dziewiątek. Osoby z opisywaną wibracją są towarzyskie, a wszelkie spotkania z innymi osobami, wymiana poglądów, komunikacja na szeroką skalę działa na nie bardzo stymulująco. Dziewiątki mają silnie rozwiniętą intuicję, ze wszystkich wibracji numerologicznych, są na najwyższym etapie rozwoju duchowego. Cechuje ich ponadto otwartość na drugiego człowieka, świat i naukę. Dziewiątka to sługa innych, potrafi zdobyć się na wielkie poświęcenia. Satysfakcja emocjonalna jest zależna u dziewiątek, od tego, jak wiele uda się im zrobić dla innych ludzi. Opisywana wibracja należy do mistyków, wizjonerów, altruistów, misjonarzy. Dziewiątki żyją humanistycznymi ideałami, posiadają one niezwykły dar przewidywania, odczuwają wielką potrzebę przestrzeni. Są bardzo wrażliwe, czułe na krzywdy innych, chętne do pomocy, marzą o większej sprawiedliwości na świecie. Ponadto dziewiątki zaliczają się do osób hojnych, szlachetnych, mających dobre intencje, życzliwych i wyrozumiałych. Uważa się dziewiątki za trochę oderwane od rzeczywistości, za bujające w obłokach, zbyt idealistycznie patrzące na świat. Źle znoszą rutynę, są niekonwencjonalne, pomysłowe i serdeczne. Cechuje je duża życzliwość, bezinteresowność, również impulsywność. Myli się ten, kto uważa dziewiątki za spokojne, łagodne osoby. Dziewiątki są pełne dynamizmu, potrafią być wybuchowe, gwałtowne i niezwykle uparte. Mają tendencje do dominacji. Często cechuje je nadopiekuńczość, mogą mieć skłonność do uszczęśliwiania innych na siłę. Idealizowanie innych i wiara, że ludzie najczęściej kierują się dobrymi intencjami, może doprowadzić do tego, że zostają one wykorzystywane. Ich bogate życie wewnętrzne powoduje, że nie zawsze są rozumiane przez innych. Dziewiątki mogą być uważane za ekscentryczne, żyjące w innym świecie.

W miłości są oddane i wierne, ale odczuwają jednocześnie wielką potrzebę niezależności, co może utrudniać im utrzymanie związku i być przyczyną konfliktów. Ich słabymi stronami może być też dosyć zmienne usposobienie, huśtawki nastrojów, neurotyczność, nadwrażliwość i zgryźliwość. Są bardzo wymagające względem partnerów, ich idealistyczne podejście do miłości, może sprawić, że ciężko sprostać osobom z wibracją liczby dziewięć.

 

Źródło - Numerologia - Numerologiczna 9

Link to comment
Share on other sites

Guest truskawka

Dziewiątki to osoby pełne sympatii i wewnętrznego ciepła.

Mają doskonałą intuicję, wyobraźnię i umiejętność znajdowania dobrych stron każdej sprawy. Ich powołaniem jest niesienie innym ludziom wiedzy i pomocy.

 

Dziewiątki są idealistami mi optymistami. Wierzą w miłość, która obroni świat przed nieszczęściem. Rozwój duchowy, zainteresowania religijne

i filozoficzne są dla nich bardzo istotne.

 

Dziewiątki potrafią obserwować i łączyć pozornie odległe fakty.

Trudno je oszukać gdyż bez problemu przenikają motywy innych.

Rzadko jednak zwierzają się ze swoich pragnień czy sekretów.

Prędko się uczą, mają wiele różnorodnych zainteresowań.

Są bardzo dynamiczne, a niekiedy wręcz kłótliwe. Wywierają dobre wrażenie, choć cechuje je niecodzienne poczucie humoru.

Mają wielu ciekawych znajomych, ale tylko kilku prawdziwych przyjaciół. Dziewiątki nie znoszą przymusu i rutyny. Cenią wolność myśli i przekonań. Mają naturę wiecznego wędrowca i dobrze przystosowują się do nowych sytuacji.

 

Szlachetność, altruizm i umiejętność niesienia pomocy innym cechuje znakomitą większość Dziewiątek. Powodowane życzliwością chętnie ingerują w cudze sprawy. Nie są ludźmi spokojnymi, cechuje je wybuchowe usposobienie, czasem też nadmiernie dramatyzują.

 

Sprawy materialne Dziewiątek są bardzo pogmatwane.

Lepiej walczą o interesy osób trzecich niż o swój zarobek.

Czasem pracują dla idei, są też niezwykle hojne dla innych.

Dziewiątki świetnie sprawdzają się wszędzie tam, gdzie trzeba nieść pomoc i dbać o cudze interesy. Dziewiątki nie lubią rozkazywać, często

też miewają problemy z właściwym wycenieniem swojej pracy.

 

Wybierają zawody związane z prawodawstwem, medycyną, resocjalizacją, religią, public relations, oświatą i wszelkiego rodzaju "wiedzą tajemną". Mają zdolności artystyczne, są też autorami porywających reportaży i przemówień. Posiadają też zdolność przekonywania innych do różnych przedsięwzięć. Są doskonałymi animatorami kultury czy organizatorami wielkich imprez.

 

W miłości są sentymentalne i uczuciowe. Nie lubią wyrażać publicznie swoich uczuć. Dla prawdziwej miłości zdolne są poświęcić własne zyski, są też bardzo lojalne i wierne. Rodzinę kochają szczerze, ale czasami zaniedbują ja dla innych obowiązków.

 

Dobrymi partnerami dla Dziewiątek są inne Dziewiątki i Siódemki, a także Czwórki.

 

Źródło - Charakter numerologicznej Dziewiątki

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pan 9 jako osobnik wyjatkowo mocny w gebie potrafi zbalamucic, nabrac na piekne slowka i sprowadzic na manowce niejedna niewinna owieczke. Jest lasy na pochlepstwa ale tak bardzo ceni sobie wolnosc i niezaleznosc ze musisz naprawde niezle mu poslodzic zeby zawlec go przed oltarz lub USC. Jednak nawet jesli ten wyczyn ci sie uda, pamietaj, ze on nigdy definitywnie nie zrywa ze swymi byłymi przyjaciolkami, narzeczonymi i sympatiami, ktorych nie ma serca narazac na niechybne popadniecia w obled z tesknoty za nim i choc zasady swa swieczuszke zapala glownie dla aktualnej bogini, rowniez dla kilku urodziwych diablic znajdzie sie po ogarku. Twoje protesty na wiele sie nie zdadza, bo kiedy on robi skok w bok, jest to jedynie chwalebny przejaw jego nieograniczonej miłosci do calego swiata, ktory skrytykowac mogła jedynie taka przewrazliwiona egoistla jak ty, ale jeslito tobie zdarzy sie spojrzec przelotnie na innego, awanture masz jak w banku, bo pan 9 nie zamierza tolerowac ani przemilczac twego skandalicznego i bezwstydnego puszczalstwa. Ambicja pana 9 jest uchodzenie za kochanka wszech czasow, co to moze godzinami bez przerwy, niestety, jego realne mozliwosci sa odwrotnie proporcjonalne do checi. Te rozbieznosc mozesz jednak dosc latwo przeoczyc, bo tak sie jakos dziwnie sklada ze najwiekszej ochoty na milosne igraszki nabiera on wtedy kiedy ciebie boli glowa, musisz wczesnie rano wstac masz mnostwo roboty do zrobienia na przedwczoraj, ale kiedy w koncu i tobie przyjdzieochota, by z ni pobaraszkowac pan 9 natychmiast usprawiedliwiajaco zienwie jak skonany hipopotam obowizakowo cmoknie cie w czolko i z roztargnieniem poklepie pieszczotliwie po pupie i zadowlony z siebie szybko odwroci sie na drugi bok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

4. Rodzina 9

Rodzic 9 ma wiele pilnych zajec, niezupelnie zwiazanych z rodzicielskimi obowiazkami, ale zdaje sobie sprawe z ciazacej na nim odpowiedzialnosci, wiec solennie obiecuje, ze od jutra wreszcie zajmie sie dzieciakami jak nalezy, poniewaz oczekiwane jutro nigdy nie nadchodzi, poki co rodzic 9 podrzuca swe pociechy komu popadnie, zeby moc bez przeszkod oddawac sie wym licznym talentom i zainteresowaniom, wiec kiedy babcia, sasiadka lub kolezanka w zastepstwie przewija pieluchy, 9 spiewa, tanczy, maluje, rzezbi, gra, rezyseruje, pisze podrecznik o wychowywaniu potomstwa, uczac w nim, jak zyc w rezonannsie ze swymi milusinskimi. W koncu jednak przychodzi kryska na matyska i zbuntowane baby-sitterki odmawiaja dalszych usług, a wtedy okazuje sie, ze 9 jako rodzic raczej teoretyczny, nie bardzo kojarzy, ktory bachor jest ktory i jak ma na imie. Mgliscie kojarzy jej sie, ze w ktoryms dniu chrzcin była mowa o jakims kompozytorze, wiec moze to Jan, moze sebastian, a moze Bach.

Dziecko 9 pragnie wyrazxnie sie wyrozniac w swej beznadziejnej monotonnej grupie rowiesniczej, a ze na kazdym tle najlepiej odznacza sie jego totalne przeciwienstwo, mala 9 dziala na zasadzie negatywu, gdzie białe to czarne, a czarne to białe. Zamiast wiec podsuwac 9 nieskazitelnych przyjaciol i wysilac sie na bezstresowe metody wychowawcze, lepiej jak najszybciej podstepnie wepchnac te przekorna cyferke w tak zwane zle towarzystwo i zostawic samopas, by wkrotce doczekac sie efektu w postaci doskonale ulozonego, krysztaloow uczciwego i zrownazonego dziecka, brzydzacego sie wszelkimi nalogami, wulgaryzmami i chamstwem. Chlopiec 9 w razacym przeciwienstwie do swoich kolegow - urwisow, uczy sie pilnie i wszelkimi sposobami stara sie zadowolic doroslych. Zapytany, kim chce zostac jak dorosnie, odpowiada zaleznie od przewidywan pytajacego wiec dla pana zmatematyki bedzie ekonomista, dla pani z angielskiego tłumaczem, dla taty prawnikiem, dla mamy lekarzem, dla babci aniolkiem, a dla siostry od religii ksiedzem proboszczem. Dziewczynka 9 jest zbyt inteligentna i niezalezna, by pozwolic wtloczyc sie w ciasne ramy formalnej edukacji, wiec wychowawcy i dyrekcja szkoły, do ktorej uczeszcza mala 9, zgodnie kieruja ja na badania psychologiczne jako przypadek wykatkowo trudny i odporny na wszelkie prosby i grozby. podczas najblizszej lekcji po wizycie w gabinecie psychologa dziewczynka 9 zamiast grzecznie siedziec w lawce i pilnie sluchac monologow pani nauczycielki, przez bite 45 minut starannie temperuje ołowek, a wyrawana do odpowiedzi zimno cedzi znad kosza na smieci, ze chyba widac, ze jest teraz zajeta i ze przyjdzie jak skonczy. A tak na marginesie, to pani psycholog wyraznie powiedziała, ze dzieci nie wolno rozpraszac i stresowac, bo od tego moga dostac nerwicy, a pani nauczycielka chyba powinna o tym wiedziec, zwlaszcza w jej wieku...

Link to comment
Share on other sites

Spotkanie twarzą w twarz z przeznaczeniem zazwyczaj wyobrażamy sobie w niecodziennych okolicznościach, niby jakąś wielką uroczystość. Wielkie religie uczą, że szykujemy się na spotkanie z Bogiem, że wobec tego spotkania blednie odrażająca nieraz brzydota starości; czynimy z przemijania i odchodzenia najważniejszy ceremoniał ludzkiego życia, potężny w swej metafizycznej grozie i dostojności. Liczymy, że nim ostatecznie odejdziemy w Nieznane, dowiemy się najgłębszej prawdy o swoich myślach i uczynkach. Taka wiedza właśnie jest losem i treścią życia ostatniej, zamykającej cykl Dziewiątki. Jedyna to w ciągu podstawowym liczba nieparzysta i złożona, więc niematerialna i ludzka zarazem. Jako taka - symbolizuje człowieka, który nie tylko, jak Siódemka, wszedł w królestwo bogów; jest liczbą kogoś, kto sporo już w tym królestwie przebywał i dlatego niektóre przynajmniej tajemnice bogów poznał i umie sam praktycznie zastosować. Takie też jest przeznaczenie i przesłanie Dziewiątki: nosi ona Wiedzę, która ma służyć ludzkości. Reprezentuje Dziewiątka przedziwny stan umysłu, gdy rzeczywistość zewnętrzna dociera do człowieka coraz słabiej. Za to coraz potężniej orientujemy się w wewnętrznych, ukrytych do tej pory przed nami, myślach i wizjach. Zaglądając coraz głębiej w ludzkie wnętrze, coraz bardziej izolując się od świata -otwieramy się na uwalniającą od ziemskich zaślepień i namiętności Wiedzę, która jest i zawsze była w nas ukryta, lecz przytłoczeni dziesiątkami mniej i bardziej ważnych spraw, nie mieliśmy dotąd czasu ani warunków, by ją poznać. Oczywiście nie jest to wiedza rzemieślnika oswajającego świat swymi narzędziami; to raczej owa Wiedza pisana z dużej litery, ta, z której nie będą mieli pożytku goniący za groszem, rozgłosem i sławą. To Wiedza Ultymatywna, która ostatecznie godzi nas z losem, Bogiem i Wszechświatem. Jej treścią nie są czyjekolwiek losy indywidualne, lecz uniwersalne i ponad jednostkowe Prawa Kosmiczne. Te, których nie podważymy ani im nie zaprzeczymy, choćbyśmy nie wiadomo jakie rozwinęli technologie i nie wiadomo jak mnożyli siły umysłu. Poznawszy te prawa, doświadczymy mądrej i życzliwie się do nas uśmiechającej potęgi, która jest kresem i celem naszej ziemskiej wędrówki. Dziewiątka wiedzę czuje instynktownie, jakby odtwarzała zachowania i poglądy kiedyś, dawno temu przyswojone i zintegrowane, a teraz niby deja vu w gotowej postaci powracające. Pod oślepiającym i oświecającym blaskiem Wiedzy ostatecznie obojętnieją człowiekowi ziemskie marności i gasną wszystkie pożądania. Wszystkie -oprócz jednego: by Wiedzę przekazać z nadzieją, że wnuki będą wolne od losu dziadów. Toteż Dziewiątka żyje Wiedzą i dla Wiedzy. Nie znalazłaby wprawdzie z tą wiedzą zatrudnienia na jakiejkolwiek uczelni (tam uczą raczej społecznej mimikry niż dostojności Istnienia) , bo też wiedza Dziewiątki jest od akademickiej skostniałości i "naukowości" o wiele większa i ważniejsza. Można Dziewiątce zabrać wszystko (nb. ta liczba właśnie często produkuje tzw. życiowych abnegatów) , lecz wiedzy i uporu w jej poszerzaniu nie zniszczymy. Albowiem liczba Dziewięć symbolizuje w swej najgłębszej głębi przesłanie Wszechświata skierowane do człowieka. Ma Dziewiątka coś z proroka, coś z mistyka i coś z natchnionego wieszcza. Jest kimś, kto sam niewiele już od świata potrzebując, może wskazać ludzkości, co jest naprawdę ważne. Może to dlatego, że w ludzkiej drodze na Ziemi Dziewiątka rządzi ostatnim etapem tej drogi, starością? Gdy jedynym Śladem życia jest pamięć, a jedyną pewnością czasu -pytanie, czy to wszystko naprawdę się wydarzyło? Jako liczba wieńcząca, jest Dziewiątka syntezą dwu liczb poprzedzających ją na numerologicznej osi czasu: Siódemki i Ósemki. Z tej pierwszej przejmuje wiarę i pełne ufności poddanie, z drugiej - Świadomość własnej potęgi sprawczej. W odróżnieniu od obu swych duchowych poprzedników, Dziewiątka dokładnie wie, jakie są granice, jej wolności twórczej. Dlatego przyrodzona jej potrzeba TWÓRCZOŚCI daje dzieła o boskiej zaiste harmonii i potędze, do których już nic nie dodamy. Dlatego to Dziewiątka przeważnie nie tworzy szkoły ani nie ma zbyt wielu naśladowców. Po jej dokonaniach można już tylko tworzyć coś nowego i od fundamentów. Potrafi mądra Dziewiątka z tej wolności z godnością korzystać, cały czas pamiętając, że jest tylko człowiekiem. Umie więc po prometejsku zbuntować się przeciw bogom w imię Człowieka, bo zna prawa wspólne i bogom, i ludziom. Wie, że za wykroczenie przeciw kaprysom bogów czeka ją, niczym Prometeusza, dotkliwa kara, lecz zna wybornie mitologię i wie, że w końcu znajdzie się jakiś Herakles, który z woli tychże samych bogów uwolni ją od cierpień: Godzi się na pocałunek Judasza, bo wie, że czeka ją Zmartwychwstanie. Nie ma nasz natchniony starzec nic do stracenia, gdyż dawno już wyjaśnił sobie sprawy egzystencjalne. Dawno już przestał wierzyć w piekło i raj. Wie, że i bogowie, i ludzie tego samego Kosmosu są cząstkami i takie same mają do niego prawa. Siłę niezbędną do wyegzekwowania tego prawa czerpie Dziewiątka ze swej lustrzanej Czwórki. A sił potrzeba dużo, bo Dziewiątka wie, że świat jest prosty tylko dla tych, co go bezmyślnie używają. Dla tych zaś, którzy chcieliby go tworzyć, stanowi wcale solidną łamigłówkę. Wymaga wielkiej wytrzymałości i mądrości zarazem. Tak wielkiej, że nie może ona być niczyją oddzielną własnością, bowiem powierzono ją nie jednostce ludzkiej, ale Człowiekowi jako całości. I ma Dziewiątka coś z archetypowego mędrca, wiedzącego, że to nie on tę Mądrość stworzył, że jest mu tylko powierzona. Jako taka- stanowi Dziewiątka wraz ze swą wiedzą własność całej ludzkości. Nieraz poświęca życie prywatne i szczęście osobiste dla służby innym. Wiedza wylewa się z niej i powoduje potrzebę przekazu. Dziewiątka wie, że prawda jest tuż-tuż, na wyciągnięcie ręki i że jej przyjęcie uczyniłoby nas lepszymi i szczęśliwszymi. Często kojarzy się tę liczbę z Prometeuszem i... Szatanem. Tak, tak, bo i Prometeusz, i Szatan ten sam mają rodowód. Obaj podsuwają człowiekowi Wiedzę zakazaną przez zawistnego Demiurga. Wiedza bowiem ma w sobie coś lucyferycznego (nb. imię Lucyfer pochodzi od łacińskiego lux ferre, niosący światło; napotkanie Lucyfera oznacza sytuację, gdy nie jesteśmy przygotowani na przyjęcie Wiedzy, a jej niespodziewany blask oślepia nas i napełnia przerażeniem) .Wiedza duchowa skłania do samodzielności i niszczy posłuszeństwo. Pod jej działaniem nigdy już nie będziemy posłusznymi poddanymi jakiegokolwiek Kościoła czy sekty; nigdy już nie damy się religijnie zniewolić ani wydrzeć sobie radości obcowania bez lęku sam na sam z Najwyższym. W świecie Dziewiątki nie byłby potrzebami Szatan, ani Bóg, gdyż w nim rzeczywiście wyznawano by Jedność. Jeśli człowiek Wiedzą obdarowany dorasta do wymogów Dziewiątki Prometejskiej -bogom staje się równy, a puszka Pandory, zapomniana i odtrącona, wala się po najgłębszych przepaściach, starannie zabezpieczona przed otwarciem. Niestety, współczesna ludzkość znacznie częściej doświadcza lucyferycznej aniżeli prometejskiej wersji Dziewiątki - porażona i oślepiona światłem Wiedzy, miast cieszyć się Dobrą Nowiną, bełkocze coś o świętości mafijnych z ducha swego instytucji kościelnych i zaprzedaje im swą wolność. Wobec takiej wiedzy -bogowie, tak samo jak i my, śmiertelni, utkani z materii Absolutu, i tak samo jak my podlegli woli Przeznaczenia- są częstokroć bezsilni. Dlatego to rozwiniętej Dziewiątki nie .zobaczymy mruczącej cuchnące strachem pacierze; nie zobaczymy jej idącej z prądem aktualnie modnych trendów i doktryn. Jest Dziewiątka urodzonym heretykiem, gdyż broni swobody kontaktu człowieka z Absolutem i nic nie jest jej bardziej wstrętne niż ludzie zawłaszczający Absolut dla swych nieczystych celów. Brzydzi się Dziewiątka "reglamentacją Boga", jaką uprawiają zorganizowane religie; protestuje przeciw upokarzającym nierzadko hołdom posłuszeństwa, jakich kapłani tych religii wymagają od wiernych w zamian za łaskawą a mglistą obietnicę kontaktu z Bogiem. Broniąc swobody tego związku Dziewiątka jest niezwyciężona. To właśnie pod wpływem Dziewiątki biblijny Jezus wygania przekupniów ze świątyni. Jej przesłaniem gnany, grzmi przeciw faryzejskiej obłudzie. Niestety, nader rzadko zdarza się Dziewiątce oglądać pełne zwycięstwo Wiedzy nad lękiem i dogmatem. Znacznie częściej staje się ona osobliwą ofiarą: z jej autentycznej radości i wielkości robi się jakieś "jedynie słuszne" wyznanie wiary, w którym wprawdzie jest świętość misji kapłana, jest potęga tradycji, jest frapująca wieloznaczność pism świętych, ale Boga jak na lekarstwo. Może to i dobrze, że prorocy tak szybko umierają? Dzięki temu nie muszą oglądać beznadziejnych pokoleń swych wyznawców... W spojrzeniu Dziewiątki na świat i ludzi jest coś z głębokiej za- dumy filozofa i mistyka zarazem. Każda rzecz ma dla niej jakieś ukryte znaczenia i w każdej rzeczy Dziewiątka dopatruje się zatajonych sensów. Jej umysł bez wysiłku ogarnia "nauki tajemne", takie jak magia, astrologia, tarot czy Księga przemian. Dziewiątka jednak brzydzi się wykorzystaniem tej wiedzy dla omotania i zniewolenia człowieka ( co bardzo imponuje żądnej potęgi Ósemce) ; dla niej wspomniana wiedza jest studium piękna świata. Tworzy Dziewiątka osobliwe braterstwo ludzi. Dziewiątki bez względu na wiek i pochodzenie umieją się porozumieć i odnaleźć radość wspólnego bytowania. To właśnie one jak nikt inny rozumieją, że "miłość to nie zapatrzenie w siebie, to wspólne patrzenie w jednym kierunku". Jest Dziewiątka wybaczająca i łagodna, lecz potrafi użyć nader groźnych mocy, jeśli broni kogoś, kogo jej zdaniem skrzywdzono; wtedy jest niepokonana i biada nieszczęśnikowi, który na gniew Dziewiątki się naraził! Niestety, obok Dziewiątki Natchnionej, trafia się, i to nierzadko, gorsze wydanie tej liczby, charakterystyczne dla kogoś, kto nic ze swego życia nie zrozumiał: mętnawy "filozof", pseudo mistyk, zwodziciel polityczny i religijny. Równie odrażającym wydaniem negatywnej Dziewiątki jest oszołom- neofita, z dnia na dzień zapominający, kim był przez całe życie. Łatwo go poznać: to wokół niego gromadzą się frustraci życiowi, dla których nic, prócz przyjemnych a zwodniczych i iluzji, nie ma już wżyciu istotnego. Tacy wraz ze swym przywódcą doświadczają prawdy o własnym szaleństwie: trwa ono krótko, wypala się szybko, a smakuje gorzko. Spustoszenia, jakie w wyniku tego szaleństwa pozostają w umysłach tych, co negatywnej Dziewiątce zawierzyli, trudne są do naprawienia. Ostatnim zadaniem Dziewiątki jest zrealizowanie TRANSFORMACJI. I jest to transformacja ostateczna, bo w Dziewiątce dopełnia się człowieczy los. Na chwilę przed odejściem ze świata żywych jesteśmy Oświeceni i błyszczymy jak nowo narodzona gwiazda. Krótko trwa ten oślepiający, wypalający iluzje istnienia blask. Albowiem strudzona drogą życia Dziewiątka szykuje się do odlotu ku innym niż ziemskie krainom. Wróci do nas jej mądrość i potężna opieka -ale już winnej cielesnej powłoce, w innym czasie i miejscu. Powróci człowiek do miejsc, które ukochał - lecz jako Jedynka, z nowym zapasem sił do odprawienia na nowo misterium Miłości, które dopiero co sobie uświadomił.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Dziewiątka jest czasami uważana za liczbę najdoskonalszą,o szczególnym, a nawet sakralnym znaczeniu.Pomnożona przez dowolna liczbę zawsze odtwarza siebie samą (np.3x9=27, 2+7=9).Liczba 9 symbolizuje planetę Mars i ludzie z nią związani to bojownicy-czynni i zdecydowani na wszystko,zazwyczaj odnoszą sukcesy w walce,ale są tez narażeni na wypadki i obrażenia,mogą być tez kłótliwi.Jednak w swojej najlepszej postaci dziewiątka wpływa na męstwo i braterstwo najwyższej jakości.Ludzie dziewiątki powinni realizować swoje zamierzenia we wtorek,w dzień, w którym rządzi ich planeta-Mars

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

5. Finanse 9

Słuchajac madrosci, dotyczacych kwestii finansowych, jakimi 9 raczy swoich rozrzutnych i niezorganizowanych znajomych mozna odniesc wrazenie, ze gdzie jak gdzie, ale w tak rozsadnie prowadzonym domowym budzecie z gory pieniazkow musza az wysypywac sie z ogromnych kufrow i szkatul, a bank peka w szwach od zgromadzonych w nim oszczednosci 9. i moze tak by wlasnie bylo, gdyby nie to, ze ja to 9 zwykle bywa, teoryjka sobie, a praktyka sobie. W gruncie rzeczy bardzo latwo ja wyrolowac, bo jest latwowierna jak dziecko i da sie naciagnac na kazda finansowa machlojke, o ile tylko uda ci sie przekonac ja, ze jej pieniadze posłużą dobru ogolnemu lub ratowaniu jakiegos ucsnionego. Gotowa jest machnac reka na dobry zwyczaj nie pozyczaj i sama sie zadluzyc, byle tylko pozyczyc ci potrzebna sumę, o której zaden bank nie chcial nawet slyszec. Potem naiwnie liczy na zwrot dlugu, ale nie osmieli sie upomniec nawet o pierwsza rate, bo w swej swietej naiwnosci jest przeonanna, ze soro dluznik milczy, to znaczy ze nie ma z czego oddac.

Zamaist zaciagac bezzwzrotna pozycze u 9, wystarczy zaprosic ja na wspolne zaupy w najwieszym okolicznym hipermarecie, w czasie tororych cala grupa kupujacych sprawnie zgarnia zawartosc pole do koszyka, a przy asie okazuje sie, ze nit nie ma przy sobie gotowi, zas z art redytowych dziala wylacznie Visa 9. Nie musisz miec przy tym zadnych wyrzutow sumienia, bo w rezultacie wszyscy sa zadowoleni - kupujacy, bo nie musieli placic, hipermarket, bo zainkasowal spora sume, bank 9, bo zgarnal odsetki za kolosalny debet, a nawet sama 9, ktora, jako klient miesiaca, dostala od Pani w kasie mydelko firmy zablocki i spolka.

Link to comment
Share on other sites

6. Rozrywki 9

9 szczyci sie swoim oryginalnym poczuciem humoru, a największa uciechę sprawiaja jej gry i potyczki slowne, ktore gotowa jest prowadzic o kazdej porze dnia i nocy. Ja jastrzab z luboscia spada na swoja ofiare, kompletnie zaskoczona nieoczekiwana przemiana zwykle milutkiej i usmiechnietej 9 w sekutnice, przy ktorej szekspirowska Kasia to wzor lagodnej ugodowosci. Kiedy wiec 9 pragnie urozmaicic sobie jakos nudnawy urlop, angazuje sobie kilku chlopcow do bicia w postaci monterow do wymiany okien w calym domu, bo w zadnym innym przypadku nie mozna miec wiekszej pewnosci, ze bedzie na co narzekac. W czasie remontu nie odzywa sie ani slowem, na wszystko wydajac milczaca zgode, ale przez caly czas uwaznie obserwuje prace, aby zgromadzic material do planowanego popisu atorsko - oratorsko - jedzowskiego, a po skonczeniu montazu odmawia zaplaty i wzywa kierownika firmy, zeby osobiscie przyjrzal sie niechafowej lataninie budowlanej, jaka odwalaja jego ludzie. Kilkoma telefonami do rodziny i znajomych szybko zapewnia sobie stosowna widownie, a po wejsciu kozla ofiarnego na arene rozpoczyna atak juz od samych drzwi. W pierwszym akcie, na dzien dobry, 9 informuje go wiec lodowatym tonem, ze juz dzwonila do prezesa spoldzielni mieszaniowej oraz rzecznika praw konsumencich, a specjalna ekipa telewizji lokalnej, ktora zajmuje sie interwencjami w sprawie takich wlasnie partanin juz jedzie i bedzie tu lada moment. Zanim skolowany kierownik zdazy cos odpowiedziec 9 rozpoczyna akt drugi i podtyka pod nosem szefa patalachow sazniste oswiadczenie, w ktorym swoim podpisem ma sie on osobiscie zobowiazac do dokonania wszelkich niezbednych poprawek w trybie natychmiastowym, do przejecie osobistej odpowiedzialnosci za bledy i wypaczenia wlasne i podwladnych, a w razie z niewywiazania sie z powyzszego, do zwrotu poniesionych przez 9 kosztow oraz zadoscuczynienia za poniesione starty moralne. W akcie trzecim, kiedy strofowana oferma uchyla jedno z okien, by choc przez chwile odetchnac swiezym powietrzem9 zimnym tonem oznajmia, ze przedwczesne otwarcie okna grozi jego wypaczeniem, o czym kazdy sznujacy sie szef porzadnej firmy remontowej powinien wiedziec i ze jesli w tej chwili go nie zamknie to spotkaja sie w sadzie. W ostatnim akcie autorskiego reality show 9, zestresowany gamon. nazywajacy siebie kierownikiem, ucieka bez pozegnania gdzie pieprz rosnie zanim 9 zdazy mu pwoiedziec, ze ona tak sobie tylko zartowala i czy happening mu sie podobał.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

9 WIBRACJA OSOBISTA

 

Liczba 9 to MISJONARZ, METAFIZYK, OSADNIK, MEDIATOR, WSZECHSTRONNY UCZESTNIK.

 

Jej słowami-kluczami są: talent, ideał, otwartość, uniwersalność, rozmach, służenie innym, liberalizacja, wolność.

 

Dziewiątka to potrójna Trójka, liczba całkowitości i wspaniałych osiągnięć (ostatnia z liczb serii i najwyższa). Wynika z sumowania liczby stopni okręgu (3 + 6 + 0 = 9). W związku z jakąkolwiek inną liczbą zawsze reprodukuje siebie: 3 x 9 = 27, 2 + 7 = 9, itd. (wyjaśnia to jej egotyzm i upór). Jest liczbą wtajemniczenia. Mówi o dojrzałości duchowej i o zrozumieniu, że jedynie miłość otwiera drzwi ku nowym wymiarom ludzkiej egzystencji. Wskazuje na harmonię świata wynikającą z rządzącego nim prawa kosmicznego. Symbolizuje mądrość, wiedzę, zakończenie, uniwersalność, idealizm, altruizm. Jest liczbą Hermesa Trismegistosa, przekazującego ludziom tajemnice Wszechświata. Daje zdolność rozumienia archetypowych symboli, intuicję poznawczą, inspirację. W dobrej wersji kreuje człowieka na nauczyciela i mistrza duchowego ludzkości, filozofa-kapłana, proroka, wizjonera społecznego i politycznego; w złej - na mętnego teoretyka, zwodzącego słuchaczy pomysłami nierealnymi i marnującego ludzką energię.

 

Niektóre cechy Dziewiątki - jak strach przed ciemnością, potrzeba miłości, buntowniczość, popędliwy temperament - mają swoje źródło w charakterze i zachowaniu małych dzieci. Inne - jak służenie ludzkości, współczucie, przywiązanie - wywodzą się od kochających matek.

 

Liczba ta kończy (bilansuje) cykl karmiczny. Człowiek kończy rozpoczęte sprawy (z poprzednich wcieleń), ewoluuje i wchodzi w nowe obszary życia. Tabela przeciwieństw przypisuje Dziewiątce osiągnięcia umysłowe i duchowe.

 

Ludzie zdominowani przez liczbę Dziewięć dążą do mistrzostwa, wykraczania poza ograniczenia i do wielkich dokonań - w świecie ducha i materii. Są idealistami i romantykami, lecz spotykają się z oddźwiękiem innych ludzi. Swoich celów nie pojmują egoistycznie. Są hojni, życzliwi i uważają, że dóbr nie zdobywają tylko dla siebie. Dlatego pragną służyć innym. Mają w sobie nadmiar energii i cechę, która każe im dzielić się z innymi. Często są znanymi naukowcami, nauczycielami, artystami i prawodawcami. Stają na czele buntów, lecz są niepraktyczni. Czują się obywatelami świata i nie ograniczają pola swojego działania do rodziny i kraju.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Liczba 9

 

Liczba 9 to MISJONARZ, METAFIZYK, OSADNIK, MEDIATOR, WSZECH STRONNY UCZESTNIK.

 

Jej słowami-kluczami są: talent, ideał, otwartość, uniwersalność, rozmach, służenie innym, liberalizacja, wolność.

 

Dziewiątka to potrójna Trójka, liczba całkowitości i wspaniałych osiągnięć (ostatnia z liczb serii i najwyższa). Wynika z sumowania liczby stopni okręgu (3 + 6 + 0 = 9). W związku z jakąkolwiek inną liczbą zawsze reprodukuje siebie: 3x9 = 27, 2 + 7 = 9, itd. (wyjaśnia to jej egotyzm i upór). Jest liczbą wtajemniczenia. Mówi o dojrzałości duchowej i o zrozumieniu, że jedynie mi łość otwiera drzwi ku nowym wymiarom ludzkiej egzystencji. Wskazuje na har monię świata wynikającą z rządzącego nim prawa kosmicznego. Symbolizuje mądrość, wiedzę, zakończenie, uniwersalność, idealizm, altruizm. Jest liczbą Hermesa Trismegistosa, przekazującego ludziom tajemnice Wszechświata. Daje zdolność rozumienia archetypowych symboli, intuicję poznawcza, inspirację. W dobrej wersji kreuje człowieka na nauczyciela i mistrza duchowego ludzko ści, filozofa-kapłana, proroka, wizjonera społecznego i politycznego; w zlej -na mętnego teoretyka, zwodzącego słuchaczy pomysłami nierealnymi i marnu jącego ludzką energię.

Niektóre cechy Dziewiątki - jak strach przed ciemnością, potrzeba miłości, buntowniczość, popędliwy temperament - mają swoje źródło w charakterze i za chowaniu małych dzieci. Inne - jak służenie ludzkości, współczucie, przywią zanie - wywodzą się od kochających matek.

Liczba ta kończy (bilansuje) cykl karmiczny. Człowiek kończy rozpoczęte sprawy (z poprzednich wcieleń), ewoluuje i wchodzi w nowe obszary życia. Tabela przeciwieństw przypisuje Dziewiątce osiągnięcia umysłowe i duchowe.

Ludzie zdominowani przez liczbę Dziewięć dążą do mistrzostwa, wykracza nia poza ograniczenia i do wielkich dokonań - w świecie ducha i materii. Są idealistami i romantykami, lecz spotykają się z oddźwiękiem innych ludzi. Swo ich celów nie pojmują egoistycznie. Są hojni, życzliwi i uważają, że dóbr nie zdobywają tylko dla siebie. Dlatego pragną służyć innym. Mają w sobie nadmiar energii i cechę, która każe im dzielić się z innymi. Często są znanymi naukow cami, nauczycielami, artystami i prawodawcami. Stają na czele buntów, lecz są niepraktyczni. Czują się obywatelami świata i nie ograniczają pola swojego dzia łania do rodziny i kraju.

 

Jeśli liczba Dziewięć jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś humanistą, idealistą, osobą światłą i wykształconą. Pociągają cię poszukiwania intelektualne, metafizyka i okultyzm.

Chcesz zbudować nowy, lepszy świat, w którym wszyscy będą szczęśliwi. Pracujesz na niego bezinteresownie, wie dząc, źe wszystko, co czynisz dla ludzkości, stanowi źródło twojego bogactwa wewnętrznego. Masz w sobie wiele współczucia dla innych i intuicję, która spra wia, że ludzie chętnie powierzają ci swoje tajemnice. Ujawniasz tendencję do przyjmowania na swoje barki problemów całego świata; identyfikujesz się z cier pieniami całej ludzkości. Może to prowadzić do zanegowania samego siebie i dyskomfortu wewnętrznego, spowodowanego świadomością, że ani nie prze żywasz własnego życia, ani nie pomagasz wszystkim, którzy lego potrzebują. Jest to jedna z lekcji Dziewiątki, która mówi, że osoba z nią związana musi nauczyć się żyć ze swą potrzebą niesienia pomocy tak, by nie zapomnieć o so bie, albowiem rezygnując z własnego rozwoju, nie będzie miała czym dzielić się z innymi.

Dziewiątka to liczba próby; im wyżej wyjdziesz, tym więcej napotkasz prze szkód.

Musisz dzielić się swym wewnętrznym bogactwem, nieść pomoc potrzebują cym, robić wszystko bezinteresownie, identyfikować się z cierpieniami i kłopo tami każdego człowieka.

Obdarzony jesteś żądzą wiedzy; uczysz się dużo i chętnie, by uzupełnić swą mądrość, Jesteś otwarty i dociekliwy; masz wyjątkowy zmysł obserwacji i nie małą intuicję. Możesz być dobrym psychologiem. Posiadasz różne talenty. Chęt nie zajmujesz się muzyką, tańcem i dramatem.

Możesz interesować się metafizyką, okultyzmem i niekonwencjonalnymi me todami uzdrawiania. Z pasją zgłębiasz wszelką wiedzę niedostępną zwykłej per cepcji. Dzięki wytrwałym praktykom i medytacji możesz osiągnąć punkt, w któ*rym całkowicie wyzbędziesz się potrzeb materialnych.

jesteś wrażliwy, a miłość odgrywa w twoim życiu ogromną rolę. Musisz ko chać i być kochany. Wtedy jesteś czuły i wierny.

Trudność sprawia ci nadgorliwość wniesieniu pomocy innym, najczęściej kosztem własnym i najbliższych. Nie jest ci lekko dźwigać „śmietnik" Judzkich problemów. Przeszkadza ci nieśmiałość, niepewność, lękliwość i ekstremalne emocje.

Masz magnetyczną osobowość. Jeśli zdołasz urzeczywistnić swoje wielkie idee, twój sukces będzie bezgraniczny. Musisz rozpoznać jednak własne zdolności i pragnienia i stosownie do nich wyznaczać swoje cele. Będąc pod wpływem Marsa, jesteś czynnym bojownikiem, zdecydowanym na wszystko. Staraj się nic być kłótliwym. Eksponuj męstwo i braterstwo najwyższej jakości,

Sens twojego życia określają zaszczytne cele i ideały. Zawsze pragniesz uchylić rąbka jakiejś tajemnicy. Masz silną żądzę wiedzy duchowej i tajemnej; psychicz nych i parapsychicznych fenomenów. Życie masz wszechstronne, pełne doświadczeń, momentami nudne. Akceptujesz je takim, jakie jest, zamiast wymagać od niego zbyt wicie (jak najczęściej czynią ludzie). Miłość przenosisz nie tylko na rodzinę, ale także na obcych, z którymi umiesz dojść do porozumienia. Twoje cele są dokładnie i perfekcyjnie wyznaczone. Poszukiwania prowadzisz w ra mach religii, mistyki i wiedzy tajemnej. Doskonale rozumiesz, że aby zgłębiać te obszary, niezbędne są okresy „ciszy", przemyśleń i medytacji.

Twój taki rodzi się pod wpływem atmosfery otoczenia, nastroju, kolorów i brzmienia muzyki. Nastrój waha się od „radości niebiańskich" do „zasmuca nia się śmiercią". Im głębiej poznajesz religię, filozofię i okultyzm, tym częściej oddajesz się rozmyślaniom. Dążysz do liberalizacji i wolności. Poszukujesz metody, która umożliwi ci bez przeszkód przez nic przejść. Wiesz, że można odbyć tę podróż tylko z lekkim bagażem. Jeśli nie jesteś jeszcze przygotowany na to, dźwigać będziesz na swych barkach ciężary innych. Sukces możesz osią gnąć działając w społeczności otwartej. We wspólnocie możesz wystąpić w roli wykładowcy lub artysty.

Odznaczasz się niezwykłą wrażliwością na wszelkie bodźce zewnętrzne i zdol nością jasnowidzenia. W intuicyjny sposób potrafisz przewidzieć to, co ma na stąpić, z łatwością przenikasz ludzkie dusze, skrywane myśli innych osób. Owa intuicja i duchowe bogactwo stanowią dla ciebie nieustanną inspirację do dal szego rozwoju i pomagają w nawiązaniu kontaktu z Bogiem. Jesteś szlachet nym altruistą, pełnym poświęcenia, inteligentnym, aktywnym, pomysłowym, za radnym. Masz bogatą wyobraźnię, lotny, jasny i przenikliwy umysł, dar obser wacji. Jesteś wyczulony na potrzeby bliźnich; nigdy nic przechodzisz obojętnie wobec bólu czy ludzkiej krzywdy. Potrafisz wychwycić najsubtelniejsze niuanse ludzkiego zachowania.

Z natury jesteś energiczny i aktywny. Cenisz sobie doskonałość i perfekcję we wszystkim. Należysz do pracowników sumiennych i zdyscyplinowanych, za wsze wymagających od siebie maksimum oddania i wysiłku.

Masz skłonność do dominacji i sprawowania pieczy nad sprawami bliźnich, Ludzie mogą mieć o to do ciebie żal, gdyż nikt nie lubi wtrącania się we własne sprawy, nawet, jeśli czyni to osoba tak życzliwa i kompetentna jak ty, zwłaszcza, że masz dość gwałtowne usposobienie i skłonność do dramatyzowania i wyol brzymiania nieistotnych spraw. Wykazujesz przy tym brak poczucia rzeczywi stości.

Nadajesz się do kierowania instytucjami i organizacjami charytatywnymi; chęt nie pomagasz pokrzywdzonym przez Los. Odważny i szlachetny, jesteś najlep szym obrońcom praw ludzkich i filantropem, posiadasz zdolność wczuwania się w problemy bliźnich. Nikt z takim zapałem jak ty nie angażuje się w działal ność dobroczynną. Inspirujesz tym innych do działania, uszlachetniając i obda rzając miłością wszystko dookoła. Każdy przy tobie czuje się lepszy i mądrzejszy.

Pragniesz, by świat stał się lepszy i szczęśliwszy. Realizujesz się poprzez służbę dla innych, w intuicyjny sposób przeczuwając, że tym samym wzboga casz samego siebie i posuwasz się naprzód na drodze duchowej. Wywierasz miłe wrażenie na ludziach i szybko zyskujesz ich sympatię i zaufanie. Jesteś uprzejmy, dyskretny i subtelny. Wydajesz się jednak dziwny i ekstrawagancki, gdyż kierujesz się własnymi normami postępowania, niezrozumiałymi dla oto czenia. Niezależny i dumny, nie znosisz żadnych więzów i form przymusu czy poddaństwa. Potrzebujesz całkowitej wolności myśli i działania. Usychasz w śro dowisku zamkniętym i ograniczonym intelektualnie. Rozkwitasz w otwartych przestrzeniach. Poczucie wolności, możliwość pójścia w dowolnym kierunku i robienia tego, na co się ma ochotę, jest dla ciebie równie niezbędne do życia, jak powietrze. Dlatego lubisz podróże do egzotycznych, nieuczęszczanych kra jów. Nie potrzebujesz przy tym wielkich wygód i luksusów. Do szczęścia wy starczy ci śpiwór, dużo wolnego czasu i szeroka droga.

Chociaż otoczenie odbiera cię jako osobę wesołą, towarzyską i komunika tywną, to bliższe ci jest samotnicze życie, a twe związki z ludźmi są powierz chowne i nietrwałe. Zachowujesz dystans z otoczeniem, rezerwę i niezależność, co nie sprzyja zawiązywaniu trwałych przyjaźni. Twój charakter stanowi praw dziwą zagadkę, gdyż z jednej strony głęboko przeżywasz wszystko, co dotyczy twoich bliźnich, zwłaszcza będących w potrzebie, z drugiej zaś nigdy nie odda jesz się nikomu ani niczemu bez reszty i do końca. Sprawiasz wrażenie, jakbyś duchem był gdzieś daleko.

Twoja osobowość jest fascynująca. Odczuwasz niezaspokojony głód wiedzy, choć danym tematem nie interesujesz się w sposób trwały. Pragniesz wszystko poznać i ogarnąć umysłem. Miłujesz ład i porządek, i walczysz, by na świecie zapanowała sprawiedliwość.

W swoim działaniu kierujesz się szczytnymi ideałami, jednak twoja uczci wość może obrócić się przeciwko tobie i zostać wykorzystana przez osoby sprytne i pozbawione zasad moralnych.

Choć otoczenie jest zafascynowane twoją żywotnością, entuzjazmem i szla chetnością, osoby, które lepiej cię poznały wiedzą, że posiadasz „dwa oblicza". Potrafisz być arogancki, impulsywny i kłótliwy. Możesz sprawiać wrażenie, jak byś specjalnie szukał powodów do swarów. Często mówisz, co czujesz, nic przej mując się konsekwencjami. Twoje repliki są uszczypliwe. Przejawiasz rewolu cyjne cechy i skłonności; nic boisz się postępować wbrew powszechnie uzna nym normom społecznym. Zawsze pragniesz być uczciwy wobec siebie i nie przejmujesz się, jeśli twoje zasady nie odpowiadają większości. W swej walce o wzniosłe ideały gotowy jesteś ujawnić i przeciwstawić się każdej manipulacji i nadużyciu. Masz duszę Don Kichota, żyjącego w swym własnym wyimagino wanym świecie marzeń.

W życiu kierujesz się bardziej intuicją i emocjami niż intelektem czy tzw. zdrowym rozsądkiem. Pragniesz przeniknąć mroki ludzkiej psychiki i tego, co ukryte. W dość specyficzny sposób pojmujesz religię; nie oznacza ona dla ciebie podporządkowania się ściśle określonym normom czy doktrynom; dążysz do osiągnięcia wyższej świadomości psychicznej.

Odznaczasz się powagą i zdolnością do analizy własnych stanów wewnętrz nych. Wszystkie cechy wykorzystujesz z pożytkiem dla innych; nigdy dla same go siebie. Elegancja, godność i wewnętrzne dostojeństwo przyczyniają się do ogólnego wrażenia równowagi i spokoju. Wrażenie to jest jednak mylne, gdyż jesteś człowiekiem nerwowym i wrażliwym. Potrafisz ukryć swe emocje i nie pokazywać ich nikomu z wyjątkiem najbliższych ci osób.

Przy negatywnych wpływach jesteś kapryśny, egoistyczny i nadwrażliwy. Nie znosisz wszelkiego sprzeciwu i samowoli. Jesteś bardzo gwałtowny, agresywny i wyniosły. Masz skłonność do wyolbrzymiania cudzych błędów; do swoich zaś odnosisz się z pobłażaniem. Fatalistyczny, neurotyczny, nieufny, możesz obwi niać Los i innych ludzi za swe nieszczęścia. Ta egoistyczna postawa powoduje, że żyjesz w ciągłym napięciu i czujesz się sfrustrowany i rozgoryczony. Walka z własnymi wadami może być dla ciebie trudna, jako że stworzony jesteś do (ego, by dawać świadectwo, że człowiek jest czymś więcej niż materią. Twoim życiowym powołaniem jest bycie dla innych „światłem", które rozjaśni, uszla chetni i ukaże prawdziwy sens życia tych wszystkich, których Los z tobą ze tknął. Tylko w ten sposób odnajdziesz swe duchowe szczęście i pełnię swej eg zystencji.

Żywa inteligencja, dar obserwacji, skuteczność w działaniu i zdolność roz wiązywania wszelkich problemów sprawiają, że możesz osiągnąć sukces w każ dej dziedzinie. Największy w pracy zgodnej z twoją osobowością i charakterem. Szczególnie predestynowany jesteś do pracy na rzecz społeczeństwa i ludzko ści. Masz wszelkie dane, by realizować w swym życiu zawodowym najwspanial sze i najbardziej szczytne ideały. Bezinteresowność i szlachetność duszy spra wiają, że osoby załamane, przeżywające ciężkie chwile, szukają u ciebie pocie chy i rady.

Możesz być doskonałym psychiatrą, pediatrą, psychologiem, pielęgniarzem, opiekunem społecznym, misjonarzem. Rola doradcy i przewodnika duchowego jest najlepsza. Dobrym będziesz także wychowawcą i popularyzatorem nowych metod nauczania rehabilitacji.

Wykorzystuj i rozwijaj swoje zdolności parapsychologiczne: dar jasnowidze nia, możliwość leczenia chorych. W nauczaniu przyda ci się talent aktorski i ar tystyczny. Posiadasz też zdolności muzyczne, poetyckie, literackie, dziennikar skie, wokalne, malarskie, taneczne i w zakresie projektowania wnętrz. Dobry może być z ciebie nauczyciel, szczególnie teologii i filozofii, prawnik (sędzia, adwokat), handlowiec

(szczególnie nieruchomościami), sprzedawca, akwizy tor, komiwojażer, dyrektor hotelu (ośrodka wczasowego), organizator wycie czek, animator i organizator wielkich wydarzeń artystycznych i społecznych, mecenas sztuki, promotor młodych talentów, rolnik, pasterz, sługa.

Jako że z łatwością potrafisz kształtować opinię społeczną, kochasz wolność, przyrodę i wielkie przestrzenie, odpowiada ci działalność wymagająca kontak tów z ludźmi, podróży, ruchu i konwersacji.

Jako szef jesteś uczciwy i sprawiedliwy, a jednocześnie wymagający rzetelnej pracy i zaangażowania. Nie lubisz rozkazywać i wydawać poleceń; wolisz pra cować z osobami, które znają swoje obowiązki i nic trzeba im ich przypominać. Powinieneś jednak uważać, by twoi podwładni nic nadużywali twojego zaufania do ludzi i niechęci do rozkazywania.

Pieniądze i wygody, jakich dostarczają, nic pociągaj;) cię, lubisz jednak przy jęcia i festiwale; pragniesz obdarowywać bliskich i znajomych. Niektórzy spryt ni tzw. przyjaciele chętnie to wykorzystują. Nic dajesz się oszukać tylko w inte resach. Jesteś nieufny i podejrzliwy. Nie traktujesz mamony w sposób bałwo chwalczy, gdyż nic chcesz być niczyim niewolnikiem. Nie powinieneś się anga żować w wielkie interesy i inwestycje. Potrzebny ci jest rozsądny „skarbnik".

jesteś sentymentalny, uczuciowy, czuły; lecz odmiennie, na swój własny spo sób. W okazywaniu uczuć jesteś powściągliwy, pełen rezerwy i nie lubisz robić tego publicznie. Będąc romantycznym idealistą i marzycielem, może ci się wy dawać, że jesteś zakochany. Nic zawsze jednak tak jest, choć... może się zda rzyć. Gdy się zdarzy, zaangażujesz się całym sercem i duszą i pozostaniesz lo jalnym, wiernym i oddanym towarzyszem życia, Możesz być wiernym przyja cielem, choć przyjaciół masz niewielu. W sprawach uczuciowych jesteś niepo prawnym optymistą. Relacje intymne i rodzinne oraz własne sprawy zakłócane będą przez twoją działalność społeczną i nadmierne poświęcenie i oddanie. Jeśli nie będziesz podatny na „miłosne" złudzenia lub je stracisz, skończysz z tym w jednej chwili i wymażesz wszystko z pamięci, mimo iż jesteś zwolennikiem ogniska domowego i tradycji, odczuwasz potrzebę miłości i bezpieczeństwa, a małżeństwo traktujesz poważnie. Przy negatywnych aspektach dom może siać się dla ciebie polem bitwy. Wyolbrzymiać możesz wszelkie problemy i wady swojej partnerki i okazywać trudny charakter i wojownicze nastawienie (musisz bardzo uważać przy wyborze partnerki).

Najszczęśliwszy związek stworzysz z inną „Dziewiątką" lub z „Siódemką". Dobra będzie także „Czwórka" i „Dwójka", a od biedy także „Trójka" i „Szóst ka". Dla tej ostatniej zainteresowanie działalnością społeczną może być jednak dość trudne do przyjęcia (jeśli będzie tolerancyjna, wszystko będzie OK). „Ósem ki" mogą być zbyt ambitne i materialistyczne, a „Jedynki" i „Piątki" - antagonistyczne.

Jako rodzic jesteś liberalny. Starasz się wpoić swoim dzieciom zasady altru izmu, umiłowania wolności i szacunku dla bliźnich. Poczucie młodości, prosto-duszność i naiwność umożliwiają ci to znakomicie.

 

Podążasz DROGĄ wielkich misjonarzy - co podróżują, by wzbogacić innych swoją wiedzą. To bilans z poprzednich wcieleń, ewolucja i penetracja nowych obszarów życia.

Wystawiany jesteś na ekstremalne emocje. Wewnętrzne napięcie może do prowadzić do zaburzeń na tle nerwowym. Sukces osiągnięty poprzez postawę negatywną oznaczać będzie spełnienie materialne. Życie będzie jednak krótkie i ubogie duchowo. Twoim powołaniem jest bowiem służba ludzkości, przenika nie tajemnic ludzkiej natury i zgłębianie ukrytej wiedzy (niedostępnej percepcji zmysłowej). Wyzbycie się potrzeb materialnych jako niepotrzebnego bagażu może być konsekwencją zdobytej przez ciebie mądrości.

Słabe punkty w twoim ciele to: nerki, wewnętrzne narządy płciowe, układ krążenia i gardło.

Tracisz kontakt ze swymi pragnieniami stapiając się z pragnieniami innych, poświęcając się zadaniom ubocznym, uciekając w oglądanie telewizji, czynno ści rutynowe, przejadanie się itp. Skłonny jesteś podporządkowywać się pla nom innych ludzi. Przekonany jesteś, że twoje własne dążenia zostaną zlekce ważone. Chcąc pozostawać w kontakcie z innymi, skłonny jesteś utożsamiać się z entuzjastycznymi dążeniami innych. Płyniesz na fali cudzego zapału i euforii. Gdy się obudzisz, będziesz się zastanawiał, jak się to wszystko zaczęło i dlacze go nie umiałeś odmówić. Twoja trudność w podejmowaniu decyzji, wyrażaniu złości i ustalaniu własnego stanowiska wynika z faktu, że pomijasz siebie, „mia nując" innych czynnikami sprawczymi własnego życia.

 

WIDZENIE ŚWIATA.

Tłumisz swoją energię wewnętrzną, by utrzymać har monijne relacje ze światem. Świat ten stale zmusza cię do działania, do przyję cia określonego stanowiska. Odczuwasz to jako zagrożenie dla swego spokoju i bronisz się przed tym przybierając maskę człowieka zgodnego i łatwego we współżyciu. Możliwość konfliktu napełnia cię przerażeniem. Wypaczona moty wacja każe ci skupiać cały swój wysiłek na walce o zachowanie wewnętrznego spokoju. Podstawowym problemem jest dla ciebie wydatkowanie energii, a głów nym uzależnieniem — lenistwo, zwłaszcza w sferze kontaktów międzyludzkich.

 

DZIAŁANIE W ŚWIECIE.

Jesteś kompetentny w swojej dziedzinie. Świat postrzegasz w kategoriach konfliktu. Kompulsywnie tłumisz swą spontanicz ność i energię, co odsuwa cię od życia, udaremnia twórcze zmaganie z nim. Jesteś mocarzem nieświadomym swej siły. Wydajesz się słaby i bezbronny. Spę dzasz życie ignorując problemy, chowając się przed rzeczywistością. Jesteś przekonany, że twoje

sprawy nikogo nie obchodzą i tak naprawdę ludzie tylko wy korzystują twój czas i energię. Nie odpowiadasz na większość oczekiwań oto czenia - na to, czego wymaga życie, traktując to wszystko jako nieważne i po zostawiając sprawy ich własnemu biegowi. Tłumiąc energię, wystrzegasz się żywej ekspresji uczuć i emocjonalnego zaangażowania. Cenisz sobie pozycję nie zaangażowanego obserwatora, w stanie rezygnacji i apatii.

Gdy się zdenerwujesz, wyrażasz swoje niezadowolenie w formie biernej agresji.

Mocno stoisz na ziemi i jesteś osobą praktyczną, samodzielną i pomysłową. Lubisz zajmować się konkretnymi zawiłościami problemów i praktycznymi ich rozwiązaniami. Często jednak tłumisz te upodobania, grzęznąc w bezproduk*tywnym lenistwie. Odnosisz się do życia z rezerwą, a deprecjonując znaczenie problemów, negujesz własne znaczenie i wartość.

Nic potrafisz się wyzwolić z grzebania w przeszłości. Ciągle rozważasz pew ne zdarzenia i dręczysz się nie mogąc sobie darować, że kiedyś postąpiłeś tak a nie inaczej. Powoduje to konflikt między emocjami a zdrowym rozsądkiem. Kompułsywne samoumniejszanie nie pozwala ci rozwinąć wrodzonych zdolno ści służenia ludziom.

Ponieważ lekceważysz wartość osobistego życia, kładziesz niewspółmiernie duży nacisk na to, jak odbiera cię otoczenie. Przy niskiej samoocenie dobra reputacja jest sprawą zasadniczą dla twojego samopoczucia. Unikasz własnych problemów i z radością zajmujesz się cudzymi.

Lubisz rutynowe zajęcia i wąskie grono przyjaciół, z którymi się spotykasz, jesteś nazbyt dumny, by pokazać po sobie, że cię coś niepokoi. Dyscyplina i ter miny napawają cię odrazą. Jeśli się z kimś nie zgadzasz, rzadko kiedy wyrażasz swój sprzeciw. Średni szczebel zaspokaja twoją potrzebę prestiżu i daje ci po czucie bezpieczeństwa. Cieszysz się sympatią znajomych i kolegów z pracy. Powinieneś uczyć się uczciwości i otwartości.

 

ŻYCIE W RODZINIE I WŚRÓD PRZYJACIÓŁ.

Nie wykazujesz zbytniego entuzjazmu dla związków, nawet tych najważniejszych. Jednak w grupie jesteś sympatyczny i miły. Nie ujawniasz swoich uczuć i przeżyć. Masz samotnicze usposobienie i dziwną naturę. Sprawiasz wrażenie łagodnego olbrzyma, który nic jest zdolny nikogo skrzywdzić. Izolujesz się emocjonalnie, omijając uczu ciowe wzloty i upadki, które są udziałem innych. Odbierany jesteś jako czło wiek o niskich wymaganiach w stosunku do siebie i innych. Notorycznie zapominasz o umówionych spotkaniach i jesteś tak roztargniony, że czasami w drodze musisz sobie przypominać, dokąd i w jakim celu idziesz. Możesz zapominać o terminach spotkań poświęconych ważnym planom i usta leniom. Rozmowa o własnym cierpieniu budzi twój niepokój. Nic umiesz oka zywać uczuć i: ani dawać, ani uzyskiwać przebaczenia.

 

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: bezinteresowne miłosier dzie i miłość, filozoficzne usposobienie, miłość do wszystkiego, postawę słu żebną, zrównoważenie, skromność, łatwość współżycia, arbitralność, siłę we wnętrzną, umiejętność kontaktowania się z trudnymi ludźmi, wyobraźnię, mi łość do przyrody, zdolność uzdrawiania, zdolność osiągania pokoju i harmonii w najbliższym otoczeniu.

Prawdopodobnie w dzieciństwie czułeś się pominięty, w związku z czym na uczyłeś się pomniejszać własne podstawowe potrzeby. Złapany jesteś w konflikt między pragnieniem aprobaty a pragnieniem nieposłuszeństwa. Potrafisz zapo mnieć o tym, co jest dla ciebie w życiu najcenniejsze, jeżeli twój byt określony jest przez jakiś nawyk, tak silny, że nie potrafisz myśleć o niczym innym.

Twoją misją życiową jest służenie bliźnim, bycie dla nich oparciem, pociechą i pomocą w rozwiązywaniu ich problemów.

Twoim Przeznaczeniem jest ukazywanie innym tego, czym powinna być praw dziwa miłość i wielkoduszność. Choć zadanie to nie należy do najłatwiejszych, podejmując go odnajdziesz szczęście, wewnętrzny spokój i duchową doskona łość, do której nieustannie dążysz.

 

 

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

9 z drogi życia – nie lubi mówić o trudnościach , problemach dokąd nie znajdzie rozwiązania tych problemów

- osoba duchowo bardzo rozwinięta , bardzo mocno rozwinięta . Dysponuje tzw. układem wglądu w pamięć karmiczną czyli jest to – głębsze pokłady mądrości , której nie jest człowiek w stanie uzyskać z książek. Czyli tą mądrość się ma i nie wiadomo skąd ona przychodzi. Albo się jej nie ma . bo jej się nie da nauczyć, ani wyczytać z żadnych książek. Jest to droga mistrza, nauczyciela.

- chodzi własnymi drogami . bardzo często daje taki trochę rys – trochę kota.

- droga życia nauczyciela, mentora, człowieka który potrafi pomóc wszystkim a ze swoimi sprawami musi poradzić sobie sam.

Dla kobiety jest to o tyle trudna wibracja – daje poczucie, że jest skazana na znajdowanie wyjścia z trudnych sytuacji.

osoby realizujące drogę życia 9, 11, 33 - są to osoby o bardzo dużej przeżywalności wewnętrznej i takiej mądrości wewnętrznej. Co może być czasem ciężarem odbierającym nam radość. Nie należy narzucać na siebie rygorów, zakazów.

9 z drogi życia i 4 w I punkcie zwrotnym – z wypadkowej wyjdzie 13 a jest to numeryczna wartość słowa „miłość”, a 13 to transformacja więc na drodze różnych przemian ustalisz o co ci tak naprawdę chodzi , do czego dążysz.

9 z drogi życia i 9 z dnia urodzenia – bolesne słowo, realne nazwanie faktów jest wykonywane bez znieczulenia czyli nie chcemy kogoś obrazić lecz jakość słów użyta do określenia rzeczywistości jest taka że „ bawoła powaliłaby na kolana”. Należy uczyć się delikatności wyrażania.

9 z drogi życia i 11 I punkt zwrotny – utraty bliskich osób

Dużo „9” w drodze życia - może odczuwać inaczej świat , inne spojrzenie na życie

9 u mężczyzny z drogi życia – wrażliwość na piękno kobiety.

9 z drogi życia w 3 roku osobistym - bardzo dobry czas na wszelkiego rodzaju działania związane przede wszystkim z budowaniem infrastruktury zawodowej zewnętrznej

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • Administrator

DROGA ŻYCIA nr. 9

MISJONARZ

Talent, ideał, otwartość, uniwersalność, rozmach, służenie innym

 

Droga misjonarzy, tych, którzy podróżują, by wzbogacić innych swoją wiedzą. To bilans z poprzednich wcieleń, ewolucja i penetracja nowych obszarów życia.

 

Jesteś humanistą, idealistą, osobą światłą i wykształconą.

Pociągają cię poszukiwania intelektualne, metafizyka i okultyzm.

Chcesz zbudować nowy, lepszy świat, w którym wszyscy będą żyć szczęśliwie. Pracujesz na niego bezinteresownie, wiedząc, że wszystko, co czynisz dla ludzkości, stanowi źródło twojego bogactwa wewnętrznego.

Jesteś osobą pełną współczucia dla innych, posiadasz dużą intuicję, która sprawia, że ludzie chętnie powierzają ci swoje tajemnice.

Niekiedy całkowicie oddajesz się problemom innych nie umiejąc odróżnić, komu można pomóc, a komu nie.

Masz tendencję do przyjmowania na swe barki problemów całego świata, identyfikacji z cierpieniami całej ludzkości. Może to prowadzić do zanegowania samego siebie i w efekcie do frustracji i dyskomfortu wewnętrznego spowodowanego świadomością, że ani nie przeżywasz własnego życia, ani nie pomagasz wszystkim, którzy tego potrzebują.

Jest to jedna z lekcji dziewiątki - nauczyć się żyć ze swą potrzebą niesienia pomocy tak, by nie zapomnieć o sobie, albowiem rezygnując z własnego rozwoju, nie mamy czym dzielić się z innymi.

 

Dziewięć to liczba próby: im wyżej wchodzimy, tym więcej trudności napotykamy.

Równocześnie zapewnia ona subtelne zdolności psychiczne, szczodrość, dobroć, tolerancję, uwagę i altruizm.

 

Osoba wibrująca negatywnie staje się natomiast egoistyczna i uparta.

Niecierpliwi się, gdy jej polecenia nie są wykonywane natychmiast i z najwyższą dokładnością.

Zamiast zajmować się innymi myśli tylko o sobie i w efekcie traci wiarę.

Ulega wpływom, jest pasywna i kłamliwa. Staje się nieśmiała, lękliwa.

Sukces osiągnięty poprzez postawę negatywną oznacza spełnienie materialne, lecz życie będzie krótkie i ubogie duchowo, gdyż dziewiątki przychodzą na ten świat, by służyć ludzkości.

Celem twoim jest przenikanie tajemnic natury ludzkiej i zgłębianie wiedzy niedostępnej percepcji zmysłowej. Wyzbycie się potrzeb materialnych jako niepotrzebnego bagażu często bywa konsekwencją zdobytej przez ciebie mądrości.

 

Jako pozytywnie wibrująca dziewiątka jesteś dobrym, czułym i uważnym partnerem.

Negatywne cechy tej liczby czynią cię osobą niewierną, niemoralną, dążącą do dominacji i wykorzystywania partnera.

W każdym przypadku masz neurotyczną potrzebę nieustannego potwierdzania, że jesteś kochany.

 

Słabe punkty, jeśli chodzi o ciało, to: nerki, wewnętrzne narządy płciowe, układ krążenia i gardło.

Zarówno wibrując pozytywnie, jak i negatywnie, dziewiątki są wystawione na swej drodze na ekstremalne emocje. To wewnętrzne napięcie może doprowadzić do zaburzeń na tle nerwowym.

 

Dziewiątki są wspaniałymi artystami, ich dziedziny to muzyka, teatr, kino, taniec, malarstwo.

I jeśli nie przedkładają przyjemności życia nad obowiązki sukces zawodowy przychodzi wcześnie.

Umiejętność oceny i obserwacji, otwartość, równowaga i dociekliwość powodują, że dziewiątki odnoszą sukces w najróżniejszych dziedzinach nauk humanistycznych, m. in. psychologii i filozofii.

Są znakomitymi adwokatami, lekarzami (często uciekającymi się do niekonwencjonalnych technik terapeutycznych), chirurgami, dyrektorami przedsiębiorstw finansowych, a także... kompozytorami muzyki sakralnej.

Wśród dziewiątek można spotkać także hipnotyzerów, magów, media i słynnych okultystów.

 

źródło: N. Czarmińska "Liczby losu"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...