Jump to content

Walka z modliszkami....


ryba969
 Share

Recommended Posts

jakaś gra, a raczej stara gra tyle że odnowiona nieco. Na poczatku chodzę po jakieś wielkiej sali z basenem, basen prowadzi w doł pod ziemię ale jest zagrodzony, zabijam ryby ( znowu elektryczne) koloru żołtego. Potem jedna ryba ucieka z basenu i ściga mnie , uciekam od niej ale dzięki temu przechodze przez drzwi które wcześniej były zamkniete. Drzwi te przypominały raczej bramę z grubego kamienia ,a wszystko wyglądało jak ruiny miasta majów lub azteków.Nagle pajawiam sięw lesie. walczę z czymś co jest dziwne. Jest wyższe odemnie, ma skorupę w kolorze kremowym, i szczypce (chyba modliszka tylko że jakas wielka , albo to ja jestem mały). jest strasznie odporne, najpierw atakujągo czymś w stylu miotacza ognia i to coś zaczyna płonąć. Ten las jest dziwny. w ziemi widze gigantyczną muchę lub pająka ze skrzydłami. Drzewa są białe. nagle dostaję rakietnicę z pociskami samo naprowadzającymi

i atakuje to coś, co ucieka przedemną, niektóre rakiety to omijają lecą w moją stronę i wracają znowu atakując cel. Przenoszę sie znowu do jakiegoś kamiennego budynku. walcze z tym czymś, szczypce już odpadły, zabijam to coś, po chwili wlatują następne ( poprzednia nie miała skrzydeł) chyba je zabijam , i płynę basenem do góry , dopływam do miejsca które wygląda jak łukowate sklepienie w katedrze, budynek znika. Widzę książkę którą zamykam i mówię że już nie chcę. ( budzi mnie burza)

akcja toczyła się w ruinach, które były w gęstym lesie lub dżungli.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Jakaś gra,stara gra tyle że odnowiona nieco.Czyli w co Rybo kiedyś grałeś?Gra dla przyjemności,czy z przymusu?To teraz powraca tyle że być może bardziej unowocześnionym planem/chęcią/zamiarem.Czyzby teraz dla Ciebie najważniejsze było szczęście i spełnienie w uczuciach którego nie odczuwasz i nie udaje się Tobie osiągnąć?tak to czuje.Cos Cie trapi ale mimo wszystko pokonujesz kolejny etap do osiągniecia swojego marzenia.Walczysz sam ze sobą,ze swoimi negatywnymi przeżyciami,wspomnieniami,swoją przeszłością emocjonalna/uczuciową.Chcesz uwolnić sie od porażki a jednocześnie ona tkwi w Tobie cały czas tak jakbys nie dawał sobie szansy na pozytywne zmiany.Chcesz zmian ale jestes zmęczony,zagubiony tym co było i przez to dobrowolnie rezygnujesz z możliwości jakie staną przed Tobą.

Link to comment
Share on other sites

chodzi o to że ja chce mieć spokój. zakochalem sie i chce szczęścia tyle że gdzieś tam dalej siedzi sobie była z którą nie chce mieć nic wspólnego i w snach też opiekun mi mówi że mam nie wracać do tego. A w gre grałem z przyjemnosci.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

świetnie,że grałeś dla przyjemności, to to zakochanie którego chcesz.Chcesz szczęścia ale gdzieś tam dalej siedzi sobie była z którą nie chcesz mieć nic wspólnego i nie zapomniałes o przeszłości.Walczysz sam ze sobą,ze swoimi negatywnymi przeżyciami,wspomnieniami,swoją przeszłością emocjonalna/uczuciową.Chcesz uwolnić sie od porażki a jednocześnie ona tkwi w Tobie cały czas tak jakbys nie dawał sobie szansy na pozytywne zmiany.Chcesz zmian ale jestes zmęczony,zagubiony.Ale najważniejsze,że idziesz do przodu z nową miłością :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...