Jump to content

sen o byłym chłopaka


xxtalaxx
 Share

Recommended Posts

Witam! Mam prośbę co to może oznaczać...

Dziś śnił mi się mój chłopak, który zerwał ze mną 2 tyg. temu. Przyjechał do mnie położył się na łóżku, którego już nie ma, ja oczywiście skrępowana poszłam robić herbatę, on leżał i się bardzo zastanawiał co zrobić czy wrócić czy nie, ale wszystko wskazywało, że chce wrócić, a ja byłam tego święcie przekonana i niestety obudziłam się... co to znaczy...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witaj,że potrzebuje rozmowy z Toba i teraz sie zastanawia,czy zrywając z Toba nie podjął zbyt pochopnej decyzji.Rozmyśla,by z Toba porozmawiać i mysli o tym byście do siebie wrócili.Odczuwa brak Twojej osoby,potrzebuje kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

ale ja od rozstania, codziennie do niego piszę i proszę,a nawet błagam, żebyśmy wrócili do siebie ale on mówi nie... jak dzwoniłam to mówił, że już jest za późno, albo w ogóle nie odbiera, jak pisze to nie odpisuje, albo tak pisze obojętnie, że za serce ściska... a ja nie umiem bez niego żyć

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

a nie naciskaj,nie błagaj,on Cie bedzie prosił.pokaż się inaczej,z innej strony,zwątpi i będzie chciał zawalczyć o Ciebie.

bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

a jak uważasz?co powinnaś w tej sytuacji zrobić?napisałam nie naciskaj,nie błagaj,on Cie bedzie prosił.pokaż się inaczej,z innej strony,zwątpi i będzie chciał zawalczyć o Ciebie.

zamilknij na chwilę i poczekaj.daj mu chwile czasu...

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj miałam kolejny sen... Śniło mi się kilka wątków pierwszy jaki pamiętam to lot samolotem. Byłam ja i 2 koleżanki z podstawówki leciałyśmy tym samolotem, było mało osób, podziwialiśmy widoki, aż w pewnym momencie wszyscy Ci ludzie i my mieliśmy mundury żołnierskie i spadochrony i jakiś główny mężczyzna( chyba jakiś dowódca) wstał i powiedział, że ma zadanie i mamy skoczyć ze spadochronem który leżał pod nogami... Drugi wątek związany jest z byłym chłopakiem, a mianowicie śniło mi się, że byłam u niego w domu i siedziałam z jego mamą ( w rzeczywistości nie byłam i nie poznałam jego rodziców) z domu nie umiem powiedzieć szczegół, później poszłyśmy do jakiejś stodoły, wspinałam się na górę, a tam były ziemniaki, które jego mama rozdrabniała, a ja nosiłam je reklamówkami do jakiegoś kosza... Bardzo się starałam , chciałam chyba pokazać, że też umiem pracować w sumie nic się nie odzywałam, czułam, że co jakiś czas mój były przychodził i patrzył co robimy ale nic nie mówił, a ja tak bardzo się starałam, chyba chciałam się przypodobać jego mamie... Jedyne słowa jakie pamiętam, że tutaj zawsze znajdzie się coś do pracy... Moje odczucia tego to tak jakbym dostała drugą szansę od niego ale musiałabym się dużo starać i przypodobać mamie... Następny wątek to już szłam do siostry i u niej na balkonie siedziało dużo dziewczyn same znajome twarze i się obudziłam... CO to może oznaczać, szczególnie ten drugi wątek pomóż mi Cyganicho...

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Jakaś nauka czegoś przed Tobą w bliskim czasie,przezwyciężysz swoje dotychczasowe leki które Cie hamowały.

Powinnaś chcieć dążyć do dojrzałości emocjonalnej do mądrości,do pójścia w dobrym obranym kierunku,do wytrwania w mądrych postanowieniach.Mówię tu o Twoich decyzjach związanych z byłym chłopakiem.Rób to co Ty sama uznasz za słuszne a kierować masz się mądrością. To przesłanie tego snu.

Szczęście i powodzenie w swoich działaniach osiągniesz-tu znów tego potwierdzenie.Twoja dojrzałość,rozwój w pewnych postanowieniach do tego doprowadzi.

 

Każdy wątek zinterpretowałam :) Przepraszam,że tyle czekałaś, powodzenia życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Cyganicha znowu te sny już nie wiem co myśleć... Dziś któryś dzień z kolei śnił mi się były, już mam tego dość... A mianowicie wątki wszystkie wiążą się z nim jego rodzicami i mną. A mianowicie chodzi o to, że to jego rodzice nie chcę żebyśmy się zeszli szczególnie mama, ja się staram on chce się zejść w sumie schodzimy się ja jestem szczęśliwa po czym on mnie zostawia i znów pojawia się u mnie ból i żal, że mnie zostawił. Co do miejsc ciężko jest mi cokolwiek powiedzieć bo nie pamiętam, jeden motyw był na pewno w jakimś domu chyba u niego. a dziś śniło mi się, że to jego rodzice chcieli żebyśmy się zeszli, ale on nie chciał i dalej nie wiem co było bo się przebudziłam. O co chodzi z tymi snami, bo naprawdę nie mam z nim kontaktu i staram się unikać myśli o nim szczególnie przed wieczorami, ale te sny... O co z nimi chodzi, czemu prześladują mnie już kilka nocy... Pomóż mi Cyganicha ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Musisz coś zrozumieć,cały czas mam takie wrażenie.Niby o nim nie myslisz ale Twoje sny temu przeczą.Odpuść sobie,przestań czekać.Zamęczysz się jeśli będziesz kochać i czekać nie wiedząc co dalej.Mieszają sie we śnie emocje,bo zamieszanie w Twoich myślach-bedziecie razem,czy nie.Odpuść.wiem,że trudno ale dla swojego spokoju,emocjonalnej stabilizacji zamknij przeszłość,a co ma być to będzie.Jeśli jest Wam pisane bycie razem,będziecie.Nie czekaj jednak na niego.żyj swoim życiem,żyj dla siebie.Tak żebys była szczęśliwa,nie męczyła się.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...