Jump to content

Budynek, szkło, katastrofa, pocałunek, karetka, pozar, ojciec-proszę o interpretacje

Forevernow
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację

Akcja toczy się w pracy. Budynek inny niż zawsze - cały ze szkła. Nagle wpada

jakiś dziwny typ i rozbija szybę za szybą. W ustach mam pełno szkła. Jak

piasek. Jestem z bliska mi osobą w jej pokoju. Przez okno widzimy jak spada samolot uderza

w wieżowiec. Podmuch rzuca nas na ziemię. Żyjemy, ona mnie całuje, a ja mówię, żeby

uważała bo mam w ustach pełno szkła. Potem piekło: karetki, pożar, ludzie

szukają swoich. Ona też szukasz kogoś, nie wiem kogo. Ja szukam ojca: miał

być w wieżowcu.

Sen realistyczny, zdarzenia opisywane dzieją się jakby w teraźniejszości. Uczucia i emocje są bardzo silne.

Guest cyganicha

Proszę:coś ważnego,niespodziewanego zadzieje się w pracy.Ale czy Ty i dziewczyna pracujecie razem w realu?Jeśli tak,ktoś wprowadzi Cię w błąd,oszustwo jakieś.Kłopoty i niepowodzenie.Nie spodziewasz się tego i te kłopoty dotkną bardziej Ciebie jak ją.Twoje ambicje są sprzeczne z możliwościami.Ona będzie przy Tobie ale Ty to wszystko bardziej,głębiej przeżyjesz jak ona.Będziesz musiał coś zapomnieć abys mógł od nowa odnaleźć stabilność w życiu.

Wiesz,nie jestem pewna,nie chcę straszyć ale albo coś pochrzani się w Twoim życiu zawodowym albo całkowicie w relacjach z ta bliską osobą.

Życzę jednak samych pomyślnych w Twym życiu zdarzeń :)

Teraz zauważyłam,że swój post zamieściłeś w dwóch różnych miejscach,bo też tu http://www.ezoforum.pl/prosba-o-interpretacje-snu/51642-budynek-szklo-katastrofa-pocalunek-karetka-pozar-ojciec-prosze-o-interpretacje.html a to nie jest zgodne z regulaminem.

Nie doczytałem tego w regulaminie przepraszam. Jestem nowy. Jeszcze raz przepraszam.

Dziękuję za interpretacje. Tak pracuję z tą dziewczyną. Jest mi bardzo bliska...