Jump to content

Cyganicho, proszę o interpretację!:)


zoeeva
 Share

Recommended Posts

Cyganicho! Przede wszystkim chcę Ci podziękować że jest taka osoba, która chcę się podejmować takich rzeczy. Specjalnie po to się tu zarejestrowałam:) i z każdym snem, który bedzie mnie intrygował i ciekawił będę zwracać się do Ciebie:) Mam nadzieję że odpiszesz na mój sen. Tak więc:)

 

Na początku wakacji poznałam chłopaka, który mnie podrywał itd. Ale jakoś nie wyszło. Teraz widuję go często i w sumie chciałabym żeby wyszło, no ale różnie w życiu bywa;). Ale teraz do snu.

Więc śniło mi się, że przychodzę do pracy, a tam on! (A w rzeczywistości jest to trochę prawdopodobne, bo zwolniło się nam w pracy miejsce na kilka dni akurat to, na którym on pracuje na co dzień i szukamy kogoś na te parę dni. Chciałabym żeby pracował z nami). Zaczynamy pracować razem, taka, praca poprzez zabawę. Dużo śmiechu, zaczepiania się wzajemnie itd:) Ogólnie bardzo miło. W pewnym momencie on podszedł do mnie, tak bardzo blisko i zapytał "co byś zrobiła gdybym teraz Cię pocałował?" z takim uśmiechem to powiedział. Ja trochę się zakłopotałam, spojrzałam na jego usta potem mu w oczy i z wielkim uśmiechem i śmiechem "wiem, że i tak tego nie zrobisz wiec po co pytasz?" byłam przekonana ze tego nie zrobi tylko tak się zgrywa. Ale nie. Uśmiechnął się, przyparł mnie mocno do ściany i pocałował. Z początku nie mogłam uwierzyć że to robi i patrzyłam się jak mnie całuje i nie oddawałam pocałunku, ale po chwili zamknęłam oczy i zaczęliśmy się wzajemnie całować. Na tym mój sen się skończył.

 

Pozdrawiam!:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Aguska!:slonko_na: Przede wszystkim to bardzo dziękuję za tak miły gest i piękne słowa :) Oczywiście,że możesz zwracać się do mnie po interpretację snów a ja będe starała się dokonać jej jak umiem najlepiej i pomóc w miarę swoich możliwości. Także zapraszam :)

 

a teraz do snu;)

miły sen i było na pewno przyjemnie jak mówisz :) tyle,że akurat ten pocałunek może mieć dwojakie znaczenie.Może oznaczać faktyczny szczery gest,czułość,przyjaźń,miłość ze strony chłopaka w Twoją stronę ale i również może być znakiem zdrady,fałszu i obłudy chłopaka.Tu jednak skłaniałabym się do pierwszej interpretacji,tak mocniej ją czuję i chwile szczęścia dla Ciebie.Jednak co bardzo ważne:ten chłopak ze snu i pocałunek z nim w realu może oznaczać faktycznie tego chłopaka lub innego obecnego aktualnie w Twoim zyciu.A który przedstawiony jest symbolicznie przez mężczyznę z przeszłości który się Tobie podobał.I tu myslę,że to jest trafne.Nowy chłopak w pracy będzie,który się Tobie spodoba i dzięki któremu przeżyjesz miłe chwile i dużo radości.Połączą Was fajne relacje.Uważaj tylko jesli będzie Ci zależało,by nie popełnić jakiegoś błędu z przeszłości i by tym razem wyszło ;)

 

życzę Ci w realu tak pięknych przeżyć jakie miałaś we śnie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...