Jump to content

Pan i Pani....


mycha87
 Share

Recommended Posts

4,6,8 - dotyczą osoby wróżącej, AS Kier + król trefl + as trefl Pani myśli o wspołnym domie, król trefl to chyba ktoś z rodziny??? As trefl jest dwzuznaczny mówi o nowym mieszkaniu, ale także symbolizuje kłopoty i pecha. Zwiastuje poważne problemy

 

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera (oba układy odczytujemy z góry na dół), 9 kier + walet trefl + 10 pik 9 kier mówi o miłości romansie...10 pik niestety mówi o podróży oddaleniu (co prawda z poczatkeim sierpnia pan na jakiś czas wyjezdza do pracy, może to to karty pokazały??)

 

1,2,3 - pokazują,co was łączy lub dzieli i sugerują,co warto zrobić,by się do siebie zbliżyć (odczytywane z lewej do prawej strony) Król pik + dama karo + król kier a więc pierwszy król mówi o jakimś męzczyznie w mundurze, może to on dzieli pania i pana?? Nie wiem jak odczytac dame karo czy to jest owa Pani? czy też jakaś przyjaciółka koleżanka Pana lub Pani??

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po pierwsze to As trefl o ile mi wiadomo zwiastuje nieszczęście, kłopoty lub pecha, ale gdy jest w pozycji odwróconej. W pozycji normalnej oznacza jakieś nagłe i niespodziewane zdarzenie. Wszystko zależy od tego czy odwracasz karty czy też nie.

 

4,6,8 - według mnie Pani obecnie przeżywa jakąś wielką radość w sprawach związanych z zatrudnieniem, dostała wymarzoną pracę lub niespodziewanie awansowała, nie myśli w tym momencie o partnerze, jest zajęta czymś innym.

 

5,7,9 - Pan jest zauroczony Panią, być może pociąga go fizycznie, myśli że ma ogromne szanse na romans z nią. Czeka go podróż, być może chce do niej wyjechać i się z nią spotkać.

 

1,2,3 - po mojemu Pan ma jakąś przyjaciółkę/kochankę, z którą łączą go sprawy zawodowe lub jakieś układy, Pani powinna mieć to na uwadze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...