Jump to content

Pan i Pani....

mycha87
 Share

Recommended Posts

4,6,8 - dotyczą osoby wróżącej, AS Kier + król trefl + as trefl Pani myśli o wspołnym domie, król trefl to chyba ktoś z rodziny??? As trefl jest dwzuznaczny mówi o nowym mieszkaniu, ale także symbolizuje kłopoty i pecha. Zwiastuje poważne problemy

5,7,9 - mówią o uczuciach partnera (oba układy odczytujemy z góry na dół), 9 kier + walet trefl + 10 pik 9 kier mówi o miłości romansie...10 pik niestety mówi o podróży oddaleniu (co prawda z poczatkeim sierpnia pan na jakiś czas wyjezdza do pracy, może to to karty pokazały??)

1,2,3 - pokazują,co was łączy lub dzieli i sugerują,co warto zrobić,by się do siebie zbliżyć (odczytywane z lewej do prawej strony) Król pik + dama karo + król kier a więc pierwszy król mówi o jakimś męzczyznie w mundurze, może to on dzieli pania i pana?? Nie wiem jak odczytac dame karo czy to jest owa Pani? czy też jakaś przyjaciółka koleżanka Pana lub Pani??

• 2 weeks later...

Po pierwsze to As trefl o ile mi wiadomo zwiastuje nieszczęście, kłopoty lub pecha, ale gdy jest w pozycji odwróconej. W pozycji normalnej oznacza jakieś nagłe i niespodziewane zdarzenie. Wszystko zależy od tego czy odwracasz karty czy też nie.

4,6,8 - według mnie Pani obecnie przeżywa jakąś wielką radość w sprawach związanych z zatrudnieniem, dostała wymarzoną pracę lub niespodziewanie awansowała, nie myśli w tym momencie o partnerze, jest zajęta czymś innym.

5,7,9 - Pan jest zauroczony Panią, być może pociąga go fizycznie, myśli że ma ogromne szanse na romans z nią. Czeka go podróż, być może chce do niej wyjechać i się z nią spotkać.

1,2,3 - po mojemu Pan ma jakąś przyjaciółkę/kochankę, z którą łączą go sprawy zawodowe lub jakieś układy, Pani powinna mieć to na uwadze.