Skocz do zawartości

Ja na wózku........


blekitny__obloczek

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj cyganicho dziś miałam jakby trzy sny które ze sobą się połączyły

 

Najpierw ja jechałąm na wózku inwalidzkim w tunelu jacyś mężczyźni czułam strach przed nimi

jeden z nich chciał mnie unieśc z wózkiem gdy musiałam pokonać schody,ale było za ciężko

pomógł mi jednak wydostać się na górę,padał deszcz było szaro ja jechałam do sklepu

wziełam podpaski i nie zapłaciłam ,później okazało się ,że to jednak wafelki...czułam strach i myslałam dlaczego nie zapłaciłam ....

 

Wracając już szłam ,nie wiem kiedy wstałam z wózka Po drodze spotkałam kobietę z dziewczynką nie znałam ich dziewczynka miała na imię jak ja ,poszły do mnie do domu,kobieta zapytała ile teraz kosztuje u nas telewizor,zrozumiałam,że Ona wróciła zza granicy powiedziałam,że dokładnie nie wiem ,ale tak średnio dwa tysiące odpowiedziała ,że to drogo powiedzialam,że moze radio będzie mozna taniej kupić,żeby chociaż coś grało by nie było tak głucho i cicho kobieta zgadzała się ze mną ,ja jeszcze powiedzialam,że zapytam Marka /moj syn/ może on bedzie wiedzial dokładnie po ile są telewizory.....

 

Później razem z kobietą i dziewczynką znalazłyśmy sie na dworcu .Kobieta prosiła swoja mamę by nie odjeżdzała,by jej pomogła przy dziecku mówiła mamo,mamo prosze zostań,ja tez prosiłam niech pani zostanie

drzwi się zamykają........ lecz po chwili sie otwieraja kobieta wysiada ..... ja jej dziękuję ściskam ją i całuję

kobieta ta pamiętam miała czerwone policzki odchodzimy razem ja jestem radosna,że została .......

 

Bardzo proszę o interpretację Cyganicho,pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Obłoczku :)

bardzo dobry sen:) najkrócej mówiąc po kłopotach i przejściach samo szczęście :)

kłopoty się skończą,siłą i wiara pokonasz wszystkie trudności :) poradzisz sobie :)

 

Patrząc zaś kolejno na opisane wątki to życiowe utrudnienia spowodowały zmęczenie,zniechęcenie i spadek sił.Odczuwasz lęk przed tym co będzie,czujesz się niepewnie w związku z mężczyznami Twojego zycia/mąż,synowie/.Smutki i troski ale mąż Ci pomaga i wspiera na tyle na ile umie.Chce wspierać.Pomocą swoją ułatwia Ci chociaz troche ogarnąć to co sie dzieje.Kłopoty rodzinne wpływają negatywnie na Twoje samopoczucie ale w pewnym momencie dostrzeżesz coś co nie zawsze teraz jest zauważane-miłość w waszej rodzinie jest i panuje.Jest miłość,są pozytywne uczucia a Ty mimo wszystko boisz się,czujesz się niepewnie. Porzuć smutki Obłoczku :)

 

Coś szykuje się w najbliższej przyszłości pomiędzy Toba a Markiem.Być może to chodzi o powrót do Waszych dawnych relacji.

 

Osiągniesz radość i spełnienie :) Nowy etap w Twoim zyciu :)

 

Powodzenia i głowa do góry:) Wszystko Ci sprzyja i idzie w dobrym kierunku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo Kochana Cyganicho dzięki Twoim interpretacjom i POMOCY lepiej rozumiem,staram się inaczej patrzeć na ludzi i życie..... Dziękuję ,dziękuję.... Pozdrawiam bardzo serdecznie :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...