Skocz do zawartości

Interpretacja skryptu


Olajola

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. wszystkich użytkowników.

jestem nową osobą na forum, jestem zainteresowana runami, staram się zgłębiać tą wiedzę.

moje pytanie dotyczy skryptu, który otrzymałam. miał mi pomóc w sytuacji finansowej i spowodować otwarcie się na nowe propozycje i większy entuzjazm.

póki co mija 1,5 miesiąca i albo jestem ślepa na te okazje i na działanie ,( a rozglądam się intensywnie i staram się szukać i działać, nie siedzę czekając na cud,) albo coś nie działa ten układ run.

runy w skrypcie to

KENAZ+ANSUZ+FEHU+SOWILO+ALGIZ

dziękuję za opinie i sugestie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne. czyli czekam spokojnie.bardzo chętnie się pokomunikuję i pootwieram, ale w tani kredyt jakoś nie wierzę.

cudów niestety nie ma. jak nie zapracujemy i nie zadziałamy sami to niewiele będziemy mieć.

skrypt dostałam z interpretacją,że pomoże mi na daną sytuację i koniec wyjaśnieć, a mnie coś zblokowało i nie dopytałam.

Zosiu chylę głowę przed Twoją znajomością tematu. masz dużą wiedzę i intuicję.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.

Zosiu muszę powrócić do sprawy tamtego skryptu, bo nie daje mi spokoju to co napisałaś, a mianowicie,że skrypt ma mi pomóc otworzyć się na ludzi. pytam, bo w skrypcie nie ma runy mannaz, a to ona najbardziej kojarzy się z ludzmi -otoczeniem. chyba ,że brałaś pod uwagę runę sowilo- radość dzieloną z innymi.

będę wdzięczna za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle to sorry za umieszczenie pytania nie w tym dziale co potrzeba. przepraszam -pomyłka początkującego.

powinnam wątek zamieścić w dziale skryptów. następnym razem będę uważała.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mannaz tyczy się raczej społeczeństwa i tego co się z nim wiąże więc tu nie bardzo pasuje.

 

Kenaz rzeczywiście daje zapał do pracy i kreatywność (trzeba tylko uważać na negatywnego wrzoda na tyłku), a Ansuz swobodniejszą komunikację z ludźmi.

 

Być może układ run po prostu nie działa i trzeba spróbować czegoś innego np. spróbować z Jera ew Tiwaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak przyciągnie pracę, w której się pracować nie chce, ale pracować trzeba. Po prostu innej alternatywy brak, a kasę zdobywać trzeba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To by nie było takie złe rozwiązanie... Zwłaszcza patrząc na niektóre userki, które przy pomocy skryptów na wszystko spaprały sobie życie zamiast losowi pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seid.

trochę podczytuję od jakiegoś czasu twoje wypowiedzi na forum, jestem pod wrażeniem-pozytywnym, więc jest mi bardzo miło ,że zabrałeś głos przy moim temacie. a skrypt spróbuję poprawić, może jednk zastosuję runę JERA. TIWAZ kojarzy mi się z odwagą, praworządnością, ale też i karą, trochę się jej obawiam. mogę ściągnąć sobie na głowę kłopoty zamiast poprawić sytuację.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TIWAZ kojarzy mi się z odwagą, praworządnością, ale też i karą, trochę się jej obawiam. mogę ściągnąć sobie na głowę kłopoty zamiast poprawić sytuację.

 

To zależy w co się wpakujesz ;)

Tiwaz to też dążenie do celu, siła i determinacja więc byłaby tu jak znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...