Skocz do zawartości

Wodospady


NESZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Stałam na szczycie góry i patrzałam na wodospady i myślałam, że boję się do nich wskoczyć. Rozciągał się z tamtąd ładny widok.Ktoś powiedział mi, ze ten najbliższy wodospad jest największy na świecie. Woda była czysta, kolory - jasne...błękitny, seledynowy, biały.

Czułam, że jestem w jakimś wyjątkowym miejscu, byłam zaciekawiona i oszołomiona widokiem.

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze czulas, bo to bylo wyjatkowe miejsce- Twoje centrum psychiki, z niewyczerpalnym zrodlem energii, ktorego obrazem jest ow najwiekszy na swiecie wodospad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ładnie napisane...i co znaczy nie jest ze mną tak źle (nie mam najłatwiejszego czasu w moim życiu...wszystko się pokomplikowało i czasami mam wrażenie, że i tak wszystko na nic...). Dzięki

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest z Toba zle. Ten sen byl Ci potrzebny, bo takie sny laduja akumulatory i zapewniaja, ze to zrodlo energii jest w Tobie. Gdyby tak nie bylo, przysnilaby Ci sie np. pustynia albo wysypisko smieci.

A na tej gorze jestes sama? Co tam robisz, jak czujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...wydawało mi się, że napisałam i wysłałam odpowiedź....ale nic nie widzę...

więc jeszcze raz:

Na tej górze nie jestem sama bo słyszę głos, który mówi mi, że ten wodospad jest największy na świecie (widzę z góry wiele wodospadów) i chyba jestem na wycieczce. Nie mam pojęcia jak tam się znalazłam. Wiedziałam, ze znajduję się w niezwykłym miejscu, wyjątkowym. Czułam się wyjątkowo, trochę wystraszona i podziwiałam widok, patrzałam w dół. Nie widziałam tam nikogo. myślałam, że boję się wskoczyć do tych wodospadów (może byłam tam, żeby do nich wskoczyć?? ale się bałam).

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ow glos jest w istocie Twoim wlasnym , wewnetrznym glosem madrosci i intuicji. Widok wielu wodospadow swiadczy o tym, ze moglabys energie do dzialania czerpac z wielu zrodel ( muzyka, modlitwa, lektura ksiazek,kontakt z natura itp.) , jednak jedno zrodlo jest najwazniejsze i zasadnicze. Poniewaz znalazlas sie tam nieoczekiwanie, mozliwe ze i w realu calkiem nieoczekiwanie znajdziesz sposob uporania sie z problemami.

Czego Ci szczerze życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję. Czyli to jest początek czegoś dobrego...wiem, że kiedyś musi się wszystko jakoś wyjaśnić i to dobrze rozumieć dlaczego człowiekowi się śnią wodospady w takich niezwykłych okolicznościach (w końcu kiedyś śniły mi się 3 Archanioły....i A. Michał coś do mnie mówił ale niestety zapomniałam)....od tej pory wiemm, że nie jestem sama....

 

Dzięki Astra, bardzo mi pomogłaś...podniosłaś na duchu...(ciekaawe co symbolizuje ten wielki wodospd-może po prostu miłość)

 

Aga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie, ze to Ty napisalas- ze to moze milosc. Bo faktycznie, nie ma potezniejszego zrodla energii.

 

Pozdrawiam Cie i zycze wszystkiego najlepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...