Jump to content

Bardzo!!!!!dziwny sen


paluszki
 Share

Recommended Posts

Miałam bardzo dziwny sen. Chciałam się wykąpać ale wanna stała w jakimś dziwnym miejscu i było tam dużo ludzi, a zwłaszcza dzieci, które zaglądały do wanny.

Stałam tam w ręczniku i zastanawiałam się jak się wykąpie skoro te dzieci zaglądają do wanny przez kotarę. W końcu podeszłam powiedziałam żeby dzieci się odsunęły i weszłam. Lecz one dalej odsłaniały kotarę i zaglądały. Nagle znalazłam się w samochodzie, siedziałam z tyły gdzie było trochę wody z mydłem i goliłam nogi. Wsiedli do mnie jacyś ludzie. Kobieta z małym dzieckiem wsiadła do mnie z tyło a facet za kierownicę i ruszył. Byli bardzo zdenerwowani, chyba byli to jacyś przestępcy. On miał pistolet. Zatrzymała nas policja. Bałam się, że facet zastrzeli policjanta, który kazał mu wysiąść. Facet się nie zgadzał i dalej siedział wyma****ąc rękami. Naglę kobieta zaczęła wysiadać z myślą żeby wziąć pistolet i zabić policjanta. Próbowałam ją powstrzymać, mówiłam żeby tego nie robiła i wtedy się obudziłam.

Proszę o interpretacje snu.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Z pozoru jest to sen dziwny ale gdy spojrzymy na niego od storony symbolicznej jest bardzo zwięzły i z jasnym przekazem.

Łazinka w snach jest symbolem naszego życia uczuciowego, intymnego tobie ktoś w przeszkadza - dzieci, zaś te bardzo często symbolizują nadmiar obowiązków tak jakby praca, obowiązki "wchodziły ci do łóżka". To zagladanie to symbol twojego zaangażowania myślowego to znaczy kiedy już się odprężasz i chcesz żrzucić z siebie "brudy energetyczne" dnia codziennego ( w snach łazienka służy nam do odnowy energrtycznej) obowiązki wracają jako myśli (odsłanianie kotary przez dzieci) i nie dają ci spokoju.

Nagle znajdujesz się w samochodzie - jest to symbol zmian w naszym życiu lub naszej drogi życiowej zwróć uwagę że w samochodzie golisz nogi czyli znowu aluzja do spraw intymnych. Ale najważniejsze w tym śnie że kierownice swojego uczuciowego samochodu ( bo tu chodzi o uczucia - to właśnie te golenie nóg) oddajesz jakiejśobcej osobie nadodatek przestępcy - tka jakbyś nie panowała albo sie obawiała że coś wymyka ci się z pod kontroli i zemści się to na tobie jakimś niepowodzeniem - to właśnie symbolizuje ten policjant - nieuchronną karę. Zobacz że ta kobieta jest z dzickiem czyli jest symboliczne powiązanie ze scena w łazience. Kobieta jest bardziej bezwzględna niż obcy meżczyzna - czyżbyś się obawiała konkurencji która bezwzglęnie wykorzysta okazję? ta próba powstrzymania jej jest dość wymowana i chyba nie musze jej tłumaczyć.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...