Jump to content

Chłopak


kociara1star
 Share

Recommended Posts

Witam. Dzisiejszej nocy miałam sen, który bardzo mnie zaintrygował. Może nie sam sen, ale moje odczucia w nim. A mianowicie śnił mi się mój były chłopak (aktualnie mam kogoś innego). Zerwaliśmy niedadawno. Ale przejdźmy do snu. Przyszedł pod mój dom, ja wyszłam. Zobaczyłam go i zapytałam co tu robi. On podszedł i mnie pocałował. Wiedziałam, że nie powinnam i że mój aktualny chłopak nie byłby zadowolony, więc go odepchnęłam. Chciałam powiedzieć, że nie powinnam, ale on znów mnie pocałował. I wtedy już nic nie miało znaczenia. Byłam taka szczęśliwa, że znów go mam. Wiedziałam, że robię źle, ale nie chciałam go stracić. Aż się obudziłam. Teraz strasznie mnie to męczy... Jeśli ktoś wie o co chodzi to bardzo proszę o pomoc, bo nie wiem co mam o tym myśleć.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie wiem co mam o tym myśleć ... bo nie jestem pewna czy coś do niego czuję. Myślałam, że ten sen mnie może trochę naprowadzi.

Link to comment
Share on other sites

Nie dziwi mnie, ze nie wiesz, co do niego czujesz...Gdybys byla tego pewna, ten sen nie przysnilby Ci sie. Bylabys tego swiadoma, a sny pochodza ze sfery nieswiadomosci, czyli mowia o tym, czego nie wiesz. Zatem nie uswiadamiasz sobie, jak bardzo jeszcze Ci na nim zalezy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...