Jump to content

Wywoływanie duchów i walet trefl


awa
 Share

Recommended Posts

Bardzo proszę o interpretację.

Śniło mi się, że siedziałam w domu, w którym już nie mieszkam na łóżku dziadka, który już nie żyje. Rozkładałam na stoliku karty i na kartę Waleta trefl kładłam inne karty czerwone i czarne, różne losowo wybrane. Ten dziwny układ miał na celu wywołanie ducha. (w rzeczywistości nigdy nie próbowałam wywoływać duchów i nie chciałabym tego robić). O dizwo próba okazała się udana, w pokoju zrobiło się tak zimno, że para leciała z ust. To było tak jakbym wywołała ducha związanego z kartą waleta trefl. Trochę faktem wywołania tego ducha byłam zaskoczona, trochę szczęśliwa i dumna z sukcesu, trochę wystraszona. Natychmiast nakazałam duchowi odejść, ponieważ nie chciałam go przypadkiem zniewalać i zatrzymywać. Zrobiło się ciepło więc uznałam, że duch odszedł. Spojrzałam na zegar wiszący na ścianie, ale nie pamiętam, która była godzina (może za piętnaście dwunasta, a może dziewiąta, chociaż nie koniecznie). Nakryłam się kołdrą, i pomodliłam aby nie stałą mi się żadna krzyda związana z pojawieniem ducha, zasypiałam (we śnie) z myślą ile czasu minęło od kiedy byłam dzieckiem, że jedni umarli jak np dziadek, który mógłby dawniej leżeć w tym łóżku, że czas mija, ludzie i rzeczywistość się zmieniły. Zasypiając czułam się bezpiecznie, ciepło i przytulnie. W tym momencie się obudziłam.

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale tuż przed zaśnięciem miałam taką wizję jakby coś na pograniczu snu i jawy: jakiś zablokowany mechanizm został odblokowany i ruszony i pomyślałam, że teraz wszystko będzie szło bez zakłóceń jak w dobrze pracującym mechanizmie. Co o tym myślisz Cyganicho?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Awa nie chce tutaj dawaj rozszerzonej interpretacji co do Twojego snu,wywoływania duchów,ponieważ nie czuję aby było to odpowiednie.najważniejsze,że posłuchałaś swojej intuicji i pamiętasz wizję, która jest całkowitą odpowiedzią dla Ciebie-jakiś zablokowany mechanizm został odblokowany i ruszony i pomyślałam, że teraz wszystko będzie szło bez zakłóceń jak w dobrze pracującym mechanizmie.

Będziesz czuła sie bezpiecznie, ciepło i przytulnie.Powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję, za odpowiedź.

Trochę się martwie (a Twoja odpowiedź tym bardziej skłania mnie do przmyśleń nad tym snem) nie jestem pewna co to oznacza, że chciałam w sobie coś wywołać, jakiegoś ducha? Mówi się czasem, że można mieć w sobie ducha artysty, ducha walki itp. Sama nie wiem, może tylko tak chciałabym w rzeczywistości, żeby coś zmienić w sobie i stąd ten sen. A może idę złym tropem. Ostatnio śni mi się dużo i to takie sny jakich wcześniej nie miewałam. Dziś śniło mi się, że byłam sobą a jednocześnie mężczyzną którego widziałam obok i wspólnie z innym mężczyzną przygotowywaliśmy surowe mięso kroiłam je marynowałam w truskawkach, otaczałam w mące i migdałach. Cały przepis na pieczeń:mruga:. Wydawało mi się, że jestem temu mężczyźnie ( którym byłam - miałam nad nim ukrytą kontrolę ale on mnie nie widział, jakbym mogła nim sterować, coś jak jego alterego) potrzebna, aby powstrzymywać go od gwałtu i przemocy -on był taki bardzo męski, przepełniony testosteronem, skłonny do działania i dążenia do swoich celów nawet wbrew woli innych. Ale ja go podziwiałam i bałam się jednocześnie, podobałą mi się jego wola działania. Więc jeśli można powiązać te sny z racji ich bliskości to co ja chcę w sobie obudzić? Czy sądzisz, że idę dobrym tropem w moich przemyśleniach?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę.Być może po prostu podświadomie bardzo chcesz i dążysz do tego by mieć w rzeczywistości wpływ na innych ludzi,na ich sposób zachowania,postępowania.Może chcesz/próbujesz lub masz zamiar zacząć to robić próbować swoich sił na innych osobach,czy się Tobie to uda.Lubisz mieć władzę nad innymi.Tak odbieram Twój sen.

Podziwiasz silne osoby,osoby o cechach przywódczych,władczych i sama też chciałabyś móc nimi sie posługiwać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...